Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.02.10. 09:33


GrazieRoma írta:Cicinho is elment - ALIG MARADTUNK. Nem vagyunk egy kicsit kevesen?

Naaaaa ne már. Nehogy azt mond nekem, hogy Cicinho olyan eszméletlenül nagyot alkotott, hogy megérezné a csapat a hiányát. Attól nem félek, hogy kevesen vagyunk. Sokkal inkább attól tartok, hogy Ranieri állandóan ugyanazokat az embereket játszatja és ennek meg lesz az "eredménye" előbb -utóbb. Pihentetni is kéne néha. Riise olyan, mint egy bivaly. Szinte minden meccset végig futott, Burdisso is képes lenne ott játszani egy- egy meccset. Brighi is padozik, pedig Perrotta vagy De Rossi helyett játszhatna. Ők pihennének, Brighi meg újra formába lendülne, mert ha egyszer lesérül valaki a középpályáról és neki kell beszállnia nem sok mindent tud majd hozzátenni a játékhoz, ha nincs tűzben tartva. Ez a szűk keret pont alkalmas lenne arra, hogy minden játékos tűzben legyen tartva. Folyamatosan lehet pihentetni egy -egy poszton és formába hozni a tartalékokat. Az EL szereplést pedig be kell áldozni a 2./3./.4. helyért a bajnokságban. A Napoli elnöke is megmondta ( nem mintha eddig nem tudtuk volna), hogy az EL csak viszi a pénzt, nem hozza. Egyszerűen nem éri meg szerepelni benne.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.02.10. 08:09


ennél nagyobb keretünk nagyon ezelőtt se volt uh ha nem lesznek sérülések akkor bőven elég lesz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.02.09. 22:02


HA jol emlekszem amikor football managereztem ami sok mindent nem de ezt eleg elethuen szimulalta akkor en mindig fix huszonkettes csapattal vagtam neki az idenynek (plusz neha volt egy ket ifista akit nem tudtam kolcsonadni. Meg amugy is mire mentel volna egy durcas serult jobszelsovel amibol 3om is volt? oke hogy tud tobb poszton is jatszani de taddei is eleg kirobbanthatatlan a kezdobol (mint azt sokan emlegetik is :D ) bar az is igaz hogy en sem orulok neki hogy elment de ha valakinek mennie kellet akkor azt mondtam volna hogy menjen o.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.02.09. 21:24


Levy ASR írta:Én kimondottan szeretem Taddeit, de én a fizut 1.5 - 1.5 M osztanám vagy inkább Sergionak több egy kicsit, Taddeinek kevesebb...
De nem az én pénzem, nem az én döntésem.. 8)


kapusnak mindig kevesebbet adnak...

amugy egy kis érdekesség, hogy Sergio 11éve profi kapus de eddig meg az egész felnőtt pályafutása alatt csak 59szer védett összesen az eddigi 10 csapatában :) és ez az 59 is 3 csapatból jött össze Botafogo 2 Santos 40 Roma 17
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.02.09. 18:04


Én kimondottan szeretem Taddeit, de én a fizut 1.5 - 1.5 M osztanám vagy inkább Sergionak több egy kicsit, Taddeinek kevesebb...
De nem az én pénzem, nem az én döntésem.. 8)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.02.09. 17:12


http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/li ... an-2016972

Szegény Alberto, még az ág is húzza, azt hiszem ebből nem lesz VB szereplés....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.02.09. 00:01


Ha így van, akkor ez egy jó döntés a csapatvezetés részéről. Jelen pillanatban esélytelen, hogy akár hátvédként, akár a középpályán szerepet kapjon, azért meg kár fizetni, hogy a padon üljön, vagy még ott sem.

Ne legyen igazam, de az újabb sérülés az ő pályafutásának - legalábbis ezen a szinten - a végét jelentheti
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.02.08. 23:42


Állítólag Cicinho mégiscsak megy, augusztus 20-ig kölcsönbe haza a Sao Paolo-ba, és így csak a fizuja 25 %-át álljuk mi. Holnap lesz a hivatalos bejelentés.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.02.06. 09:20


fradista romanista írta:1 döbbeneteset dolog volt benne: 2005-ben leukémiás lett az akkor 2 éves kislánya, emiítt kért és kapott eltávozást moratti-tól, és 8 hónapig ő is végig vele volt a kórházban. Végülis tavaly nylvánították vélgleg gyógyultnak.. .

Ezt nem is tudtam. Emiatt egy kis tisztelet jár Morattinak, Burdissonak meg hatalmas nagy. Hála a jó égnek túlélte a gyerkőc!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.02.06. 00:30


Van egy hosszú interjú burdisso-val. Sokmindentről beszél, hogy nincs rivalizálás mexes-sszel és Juan-nal, hogy maradni szeretne, meg hogy milyen jó az öltöző, meg persze ő is a VB-ről álmodik, stb, stb.
1 döbbeneteset dolog volt benne: 2005-ben leukémiás lett az akkor 2 éves kislánya, emiítt kért és kapott eltávozást moratti-tól, és 8 hónapig ő is végig vele volt a kórházban. Végülis tavaly nylvánították vélgleg gyógyultnak.. .
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.02.05. 22:04


rochi19 írta:amugy scudettorol én se álmodoznék :D:D száljunk le a maga lóról egyenlőre az inter 1,2 bíróval meg pár millával jobb mint mi.A Milan meg a Juve nem hiszem szal a 2 hely az meglehet :) Amugy a tegnapi meccset sztem kivételessen jól vezetted asszem Bergonczi nemtom hogy ő volt e de tetszett,hogy nem fujt le sokmindent se itt se ott.

Vélemény?


Igen, angolos nagyvonalúsággal vezette a meccset a bíró. Szerintem jót tett a mérkőzésnek. Így folyamatosabb volt a játék. A sok színészkedésekkel és alibi műesésekkel nem foglalkozott. Jól tette.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.02.05. 19:12


Korrekt nyilatkozat Montalitól!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.02.04. 23:24


Trigoria írta:eltörölték a chelsea átigazolási tilalmát
hosszászólnék ehhez a hírhez:
a jó k.... a...kat! :twisted:
Mondjuk tudtuk előre....


Csak 3 dolgot tudok erre mondani: pénz, pénz, pénz.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.02.04. 23:20


eltörölték a chelsea átigazolási tilalmát
hosszászólnék ehhez a hírhez:
a jó k.... a...kat! :twisted:
Mondjuk tudtuk előre....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.02.04. 18:14


Energy52 írta:A Lazio megvette a Golasat:))))Zsidó játékos a Lazióba kemény lesz...

Ezért meg...k lotitót az ultrák
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.02.04. 18:00


fradista romanista írta:nem árt ott egy kis népnevelés ... :)

Más: kezd tele lenni a micsodám a római közhangulattal. Nagy nehézségek árán és a dolgok szerencsés összejátszása folytán felkerültünk a dobogóra, és erre föl már mindenki arról beszél-nyilatkozik, hogy mekkora esélye van idén a scudetto-nak. Arról nem is beszélve, hogy mivel pontszámban beértük az egy meccsel kevesebbet játszott Milan-t, már mindenki úgy verszi, mintha a 2. hely már meglenne (és a következő lépés ugyebár az 1. hely)
Volt már ilyen korábban is, és annak se lett jó vége...


Egyetértek! És ilyenkor jönnek a pofára esések sorban! :S
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.02.04. 17:47


nem árt ott egy kis népnevelés ... :)

Más: kezd tele lenni a micsodám a római közhangulattal. Nagy nehézségek árán és a dolgok szerencsés összejátszása folytán felkerültünk a dobogóra, és erre föl már mindenki arról beszél-nyilatkozik, hogy mekkora esélye van idén a scudetto-nak. Arról nem is beszélve, hogy mivel pontszámban beértük az egy meccsel kevesebbet játszott Milan-t, már mindenki úgy verszi, mintha a 2. hely már meglenne (és a következő lépés ugyebár az 1. hely)
Volt már ilyen korábban is, és annak se lett jó vége...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.02.04. 13:50


tomm írta:
szeretem Mexest

jaj de cuki..
már bevallottad neki, vagy plátói a dolog?

be, de nem szereti az érett pasikat (sem) :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.02.04. 11:54


Na, én azért várnék azzal a szerződéshosszabbítással.. mi lesz, ha jön egy rosszabb sorozat és a játékosok sem bíznak már annyira a mesterben, illetve magukban. Az idény végén meg kell nézni, hogy mit is ért el a csapat és annak fényében lehet tárgyalni a jövőről. Persze lehet attól tartanak, hogy a válogatott elhappolja Ranit.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.02.04. 11:49


szeretem Mexest


jaj de cuki..
már bevallottad neki, vagy plátói a dolog?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.02.03. 23:28


én meg szimplán csak imádom! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.02.03. 22:50


fradista romanista írta:
Levy ASR írta:Különben is, bármi lehet, nehogy már sok legyen a 2 posztra a 3 ember!?


4-en vannak: ott van Andreolli.
Közülük Burdisso-t nagyon meg akarjuk tartani, és ő szélső védőnek jó.

Andreollival egyenlőre nem számolok, nem gondolom, hogy stabilan tudná még helyettesíteni bármelyiket is tartósan, sajnos..
Tehát szerintem csak 3 az a 4, max. 3 1/2 ;)
Jah, és a legnyomosabb érven:
szeretem Mexest 8)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.02.03. 22:06


EZt csunyan benztem :D pedig emlekeznaem kellet volna ra mert volt az a botrany a goljaval (illetve az uneplesevel). De akkor most nem o a don tekintve hogy o a legoregebb ferfi rokon? (bar nem ismerem a csaladfat)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.02.03. 20:20


Most az angol valogatott azert k...a jo (mondjuk jellemzoen egy idegenlegiosnak koszonhetoen :D ) egyebkent nem ertem mit szoszolunk kerjuk meg DDRt hogy ugyan hivja mar fel az aposat hogy segitse ki a klubot Raadasul igy mar meg lenne az a biroi hatszelunk ami mondjuk ket eve a scudettohoz kellet volna :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.02.03. 15:23


hamár itt tartunk.
nagyon elcsendesültek a hangok sensi körül. hirtelen jóban lett az unicredittel, vagy mivan? már arról volt szó, hogy a bank maga keres vevőt, meg fizetési határidő megmindent, most meg totál kuss van.
márpedig a játékunknak a védelem az alapja, ha a 3ból elmegy valaki, akkor oda a szép világnak...
nagyon nem ártana vmi befektető, ha nem is ultramilliókat hozna, de legalább a normál fejlődést tartani lehessen. nemhogy visszafejlődni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron