Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.10. 10:43


Azt írják, közel a válás Mexes-szel. A kispadra drága, jövőre úgyis lejár a szerződése, most még lehetne érte kapni akár 15 milliót is. Így aztán tudnánk venni még egy hátsó középpályást, megtarttani Burdisso-t, és a megtakarított fizujéból meg fizethető lenne az ingyen érkező Gallas bére (no meg még Toni-val is kéne vmit kezdeni -f.r.)


Chivu és AA után idén ő lenne az, akinek a távozásával jelentősebbsok pénzt lehetne kasszírozni. (érdekődők: MU, givue, milan)

Pradé különben tegnap Lodonban járt Gallas-ügyben (egyelőre állítólag túl sokat kér), vaalmint tájékozódni néhány Porto-játékosról is tájékozó
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.10. 00:31


nem mellesleg ha valamit még mutattni akar a világnak, netán nyerni vmit, arra a válogatotnál van némi esélye
tehát vesztenivalója nincs
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.09. 23:50


Azért az nem olyan egyértemű, h. végülis ki mondott nemet kinek. Maradjunk abban, h.nem tudtak megegyezni,grazie Dio.

Különben én a jobban szeretném végre azt látni, hogy nyilatkozatok helyett végre a pályán igazolja, hogy ott a helye (már csak azért is, mert akkor pld Amauri meg Ballotelli tuti kimaradna.... :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.09. 22:54


Ezek szerint azt gondolod, hogy Vucinic gagyi csatár?
Nem tudom, én mindig kedveltem és jó játékosnak is tartom. De én nem is vagyok szakértő
Dehogy gagyi!!! Nem ezt mondtam! Én is kedvelem és jó csatár. Csak azt mondtam hogy nálunk nagyobb klubbokba (Inter, Barca, Real, Chelsea stb) szerintem nem férne be, mert annyira nem jó azért. Nekünk tökéletes, szerintem mi is neki - nem fog elmenni, nem fogjuk eladni.

Totti VB:
Miért kell minidg racionális felépített stb gondolkodást feltételezni nála? Az Eb idején lehet még nem volt kedve, most meg visszajött. Vagy Ilary akar ott lenni. Bármi járhat Feri fejében. Kitúrni nem akar senkit, akarni nem akar menni hivatalosan, de ha a többiek szeretnék, akkor menne. Haverjai persze, de azok is nyerni akarnak, csak azért nem hívnák hogy egy haver is ott legyen szerintem.
Én örülnék ha ott lenne. Emelné a válogatott és a Vb rangját.

nesze egy kis infó róla:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/as ... ti-2020544

totti-raul-morinetes vs totti-montella-cassano hmmm :wink:
régóta mondom én is ezt: A Realnak nem lehet nemet mondani. Neki végül sikerült. Tisztelem érte.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.03.09. 19:15


Masterposi írta:
ForzaRoma24 írta:Nem baj majd Taddei-el hosszabbítunk és hosszú évekre meg is van oldva a szélső játékos kérdése, minek nekünk Guberti, Cerci, Menez, ők még fiatalok, rutintalanok, nem tudnak védekezni satöbbi... hát még mindig nem érted??? :lol: :lol: :lol:


De sajna kezdem érteni :'(


Megirigyeltük a Milantól a nyugdíjasklubot :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.03.09. 19:13


ForzaRoma24 írta:Nem baj majd Taddei-el hosszabbítunk és hosszú évekre meg is van oldva a szélső játékos kérdése, minek nekünk Guberti, Cerci, Menez, ők még fiatalok, rutintalanok, nem tudnak védekezni satöbbi... hát még mindig nem érted??? :lol: :lol: :lol:


De sajna kezdem érteni :'(
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.09. 18:55


Nem baj majd Taddei-el hosszabbítunk és hosszú évekre meg is van oldva a szélső játékos kérdése, minek nekünk Guberti, Cerci, Menez, ők még fiatalok, rutintalanok, nem tudnak védekezni satöbbi... hát még mindig nem érted??? :lol: :lol: :lol:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.03.09. 18:50


Én Gubertit nem pocsékolnám el. Mind a Bariban, mind most a Sampban bemutatta hogy egy nagyon jó játékos. Kár lenne végleg odaadni a Sampnak. Nem igaz hogy nem tudnánk hasznát venni.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.03.09. 18:33


tomm írta:nem hinném, hogy bárki 5-6 milliónál többet adna érte
az ok, hogy adjuk el akkor annyiért, de ez nem változtat azon, hogy valakit 15 körül legalább el kell adni


Ha viszont eladjuk a piacképes, de kulcsjátékosainkat (Juan, Mexes? ,De Rossi ,Vucsinics), akkor megint nagyon nehéz lesz bejutni a BL-be, és ha ezt nem sikerül elérni egy gyengébb kerettel, ez akkor pénzkiesés a klubnak. Szóval szerintem értelmetlen, eladnunk őket mert rövidtávon biztos hogy nem találnánk meg a méltó utódjaikat. Inkább adjunk el több helyettesíthető illetve nem játszó játékost (Cicinho, Taddei?, Baptista, Menez, stb.) 3-4-5 millióért, és így is összejöhet az az állítólagos 15 millió.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.03.09. 16:12


Én úgy vélekedek, hogy Totti maradjon szépen a valagán. Egyszer már lemondta a válogatottságot, akkor ne is akarjon visszamenni. Akkor is elismerte, hogy nem bírja már a válogatottságot és a Roma-t egyszerre, szerintem ez most is így van. Jelenleg is sérült.
Foglalkozzon azzal, hogy minél hamarabb felépüljön és segítse a csapatot hátha még egyszer Scudettot ünnepelhet szeretett csapatával! :D 8)
Nem tudom, lehet én látom csak így, de szerintem gerinctelen dolog lenne, most valakit kitúrni a Squadra Azzurraból. Különben is annyiszor emlegette, hogy nem lesz már válogatott, most meg itt van! :roll: Mondjuk sokan sejtették, hogy ez lesz, de reméltem nem lesz igazuk! :S
Akkor inkább Del Piero... ő nem játszotta még ezt el, hogy visszavonul a válogatottságtól.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.09. 14:58


Trigoria írta:Vucsi meg kinek kéne, aki nálunk jobb csapat?

Ezek szerint azt gondolod, hogy Vucinic gagyi csatár?
Nem tudom, én mindig kedveltem és jó játékosnak is tartom. De én nem is vagyok szakértő :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.09. 14:41


Az Inter talán kicsit visszaesik majd és pontokat hullajt a szezon vége felé, hiszen a bajnoki szezon vége felé egyre nehezebb meccsek jönnek mindenki számára."- tette hozzá.
Drága Pista, az utóbbi 5 bajnokiból 4 x lett az Internek. EZ VOLT a visszaesés.

és azért hozzátette a kötelező klubjelzőt/mondatot:
természetesen a fő célunk továbbra is a Bajnokok Ligája.
:D

A három védőből egyiket se adnám el, de tény hogy kell majd a bevétel. Mexes vagy Juanból, nekem Juan maradjon, bár mindkettőt szeretem, de ha muszáj lenne választani...
DDR, Vucsi nyilván marad. DDR örökre, Vucsi meg kinek kéne, aki nálunk jobb csapat? Pista Tádé Cici mehetne. Remélem legalább egy távozik.
Brighinél jobb helyettese DDR-nek sose lesz, el na adjuk könyörgöm. Amikor ő játsztott DDR helyén, totálisan nyugodt voltam.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.09. 11:49


nem hinném, hogy bárki 5-6 milliónál többet adna érte
az ok, hogy adjuk el akkor annyiért, de ez nem változtat azon, hogy valakit 15 körül legalább el kell adni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.09. 10:39


amúgy igen, miért nem a Cicinho, Baptista féle játékosoktól válunk meg? Baptistát szerintem még szép summáért is el lehetne passzolni, Cicinhot már kevésbé, de hogy nincs szükség igazából egyikre sem, az is biztos. Míg az nem baj, ha a védőből sem egy béna ül a kispadon.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.03.09. 09:08


én biztos vagyok benne, hogy idén is eladnuk egy jó játékost, akiért rendes pénzt lehet kapni.
ilyenből pedig nincs túl sok: juan, mexes, derossi, vucinic. csak közülük lehet választani, mert csak értük fognak rendes pénzt adni.
márpedig ha marad burdi és ingyen megszerzik gallast akkor ez a megoldás a legkevésbé fájó. juant semmiképp nem adnám, inkább mexes. burdi teljesen jól helyettesíti.

inkább egy új tulajt kéne venni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.03.09. 07:40


Miért nem Baptista eladásán gondolkozik a vezetőség? A 32 éves Gallast cserélnénk a 27 éves Mexesre... Nagy biznisz..És mi a garancia arra, hogy Burdissot meg tudjuk szerezni az intertől? Lehet, hogy De Rossit érik érte plusz adnak pár játékost. Adjuk el Taddeit, senki se sírna utána, adjuk el Baptistát és Cicinhot, így meg tudjuk tartani Mexest. Megtartanánk egy alapembert és megszabadulnánk a sallangoktól. Juan sérülékenységét figyelembe véve orbitális baromságnak tűnik Mexes eladásának még a gondolata is. Persze, ha arról van szó, hogy egy szuper tehetséget fölhozunk a primavera csapatból és játéklehetőséget biztosítunk neki, akkor mehet a dolog. Kétlem, hogy erről lenne szó.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.03.09. 00:52


Kétségtelen, hogy rizikós játékos, meg hozta már nehéz helyzetbe a csapatot egynémely produkciójával, de ő már csak a nálunk eddig eltöltött idő után romanistának mondható, míg Juan azért nem (bár kvalitásban talán veri Mexest<-> kimaradások).
Ebben az évben kicsit gyengébben megy Mexesnek, de ne felejtsük azért el, hogy a heves vérmérsékletét leszámítva korábban évekig remekül helytállt (finoman szólva).
Egy jó szezon (mostani) után szép summáért el lehetne adni Juant, én őt adnám el. Persze ha nem akar senki normális árat fizetni érte, de vkit el kell adni, hát akkor... Doni :D .
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.08. 20:05


Én is úgy gonmdolom, mint Snatch. Mexes igen rizikós játékos, nála sose lehet tudni, hogy éppebn milyen napot fog ki. Juan, ha egészséges, egyenletesen képe hozni (jó) játékát. És nem akarom elkiabálni, de mostanában végre valahára annak tűnik.
Viszont az is igaz, h Juan vagy 3-4 évvel idősebb.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.08. 19:58


Uhh ez elég erős volt azért így, de te tudod... ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.03.08. 19:51


én Mexesről bármikor lemondok. Nekem az ő távozása fájna legkevésbé. És akkor szépen fejeztem ki magam. Juant nem szabad elengedni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.03.08. 19:19


Még jó hogy nem kell választani, nem tudnék. Nem is nekem kell az is igaz ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.03.08. 19:18


hát ha választani kéne kettejük közt akkor én inkább Juan megtartására szavaznék persze ha Burdi marad...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.03.08. 11:29


El nem tudom képzelni Juant a Wolfsburgba. MIcsoda előrelépés lenne neki - mégha isnetentelenül szórják is a pénzt arrafelé.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.03.08. 11:27


Gallas esetleges ingyen leigazolásának terve mögött nyilvánvalóan anyagi megfontolások vannak, és szinte biztossá teszi Mexes v. Juan eladását. Kettejük fizetése elég drága mulatság, és mindkettő piacképes. A legutóbbi pletykák szerint a Wolfasburg (ők is farkasok.... ) ) hajlandó lenne jó pénzért vinni Juan-t, mexes iránt meg a Mu és a juve érdeklődik.
Szóval valaki tuti megy. Bármeylikük eladása ill. megtartása ndkettő megtartása mellett is vannak érvek, gondolom, majd a konkrét ajánlatok fényében vdönt a vezetőség.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2010.03.06. 23:00


Isten éltesse " A kiváló cseleiről híres labdazsonglőrt a 30.születésnapján" :)
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 38 vendég