Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.04.06. 23:52


A 22 misi nagyon sok pénz, annyiért lehet eladnám, de sajnos az a pénz nem folyna vissza átigazolásokra - menne a banknak a nagy része.
Viszont ennyi pénzért is csak úgy adnám el Vucsit, HA Ő SZÍVESEN elmenne. Mert ha maradni akar, akkor el nem adnám. Tehát nálam az ő döntése lenne. Ha elvágyik, ennyiért menjen. Ha maradni akar, akkor mint igazi romanistát el nem dobnám.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.04.06. 14:27


Totti8 írta:Röviden: nem kell.


ha másnak nem kell, hozzám hozzám vághatják
szívesen kitenném a falra. főleg a pénzdíj jöhetne, gondolom van olyan is..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.04.06. 14:19


Úgy gondoltam Motta is alternatíva, de lehet nincs igazam.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.04.06. 14:05


Nyilván a jobbhátvéd helyére jönne, mert ott csak az utóbbi dőben remeklő , de öreg Cassetti van, miután kiderült, h. Motta nem alternatíva.
1ébként az ügynöke megmondta, h. Olaszotrszágból csak a 3 északi nagy ajánlatával foglalkoznának komolyabban.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.04.06. 13:46


Gondolom Ebuet a jobb szélre szerződtetné Ranieri, mármint középpályára, mert mintha védőt meg középpályást is játszana, na szóval Taddei helyén szívesen látnám.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.04.06. 11:33


Röviden: nem kell.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.04.05. 11:49


Én elfogadnám a 2006-os bajnoki címet. Az Inter se szégyelli, hogy megkapta ajándékba. Jól fest majd a történelem könyvekben, hogy az idei már az ötödik bajnoki címünk lesz :D Egyébként meg a csalók (Juve, Milan, Inter, Lazio, Fiorentina) véleményére ki lesz kíváncsi!?
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.04.03. 21:19


Srácok: A válogatottat ne itt tárgyaljátok légyszi! Ha kérhetem! Van rómaiak a válogatottban topic. Akkor már inkább ott. Köszi!

A 2006-os bajnoki címet nem akarom már. Mindig magyarázhatnánk mindnekinek hogy azt hogyan kaptuk. Nem kell.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.04.03. 20:33


Aldair írta:
Totti4ever írta:Most olvastam Cassano 100% hogy nemlesz benne a válogatottban :(
Én ezt már nagyon rég óta tudom.. kb ősz óta, mikor Lippi kijelentését vagyis h Cassano nem válogatott szintű, Antonio ugy nyugtázta, h a vb idejére tűzte kis az esküvőjét.

Persze, én is tudom, csak azt mondtam, hogy Lippi helyében elgondolkoznék a behívásán. Egyébként csak a nyilvánosság felé mondta azt, hogy Cassano nem válogatott szintű, mert ez mégiscsak jobban hangzik mint az, hogy bomlasztaná a csapategységet mert bolond.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.04.03. 19:03


Kész csoda lenne, ha ezt így visszamenőleg be tudnák bizonyítani, pedig megérdemelné az inter. Én a calciopoli óta örülök egy kicsit, hogy szegény a klub, legalább ilyesféle üzelmekre nem futja. :P (vagy legalább is nem ilyen mértékben)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.04.03. 13:04


calderoni írta:A Bayernnek meg halálosan mindegy kinek adja el, csak szabaduljon tőle.


hát ezért van kényszerhelyzetben...vagy meghosszabbítják a szerződését - ezt tartom a legkevésbé valószínűnek - vagy még idén eladják. Csípázom én a Tonit, csak attól félek, hogy a VB után után már nem lesz annyira motívált, mint most és ugye a koránál fogva nála is gyakrabban jöhetnek a sérülések, tehát nem biztos, hogy nekünk feltétlenül Tonit kell a nyáron megszerezni, persze, ha a kölcsön továbbra is működik, akkor maradjon - na ez utóbbit sem tartom valószínűnek. emellett ott van még a fizetése, ami összességében Tottiéval vetekszik, hiszen mi most csak egy részét álljuk.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.04.03. 13:04


Én azt gondolom, hogy idén a BL-ben semmi célunk nem lesz. Egyszerűen megyünk tankolni. Nem előre költünk rá, hanem majd utólag max. Persze lehet hogy ezt a játékosokkal elfelejtik majd közölni :( És ilyen esetben keretgyengülés lesz nyáron...

Viszont ha megtörténne az amiről nem bezsélünk még inkább, akkor lehet akkora lesz a nyomás egy sikeresebb BL iránt, hogy mégis költekezünk..

fikciók...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.04.03. 12:44


ha eladjuk mexest, indulunk a bl-ben, az már elég sok pénz. plussz ha még bajnokok is lennénk, az megint lové, elvileg telnie kéne tonira (akár donit is be lehetne vonni) burdissora meg barzaglira mondjuk

kérdés, hogy kell-e a banknak fizetni a kedves tuljanak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.04.03. 12:32


mexes el fog menni ha továbbra is csak padozik
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.04.03. 12:24


fantasista76 írta:Úgy gondolom a Toni-Vucinic ügyletben elsősorban a Bayern van kényszerhelyzetben. Nem tudom, hogy Toninak meddig tart a szerződése, de valószínű, hogy még 1 év, így a németek még ezen a nyáron remélhetnek utána egy kis pénzt. Olyan sokat nem, mert Luca sem mai gyerek, szóval 1-2 évnél hosszabb szerződésre egyik csapatnál sem számíthat. Tehát én Luca mostani piaci értékét- még ha jól is mozog a pályán - 5-8 millió euro közé taksálom.

Miért van kényszerhelyzetben a Bayern? Toni bizonyítja, hogy van még benne erő. Azt az 5-8 milliót nagyon sokan megadnák ám érte. A Bayernnek meg halálosan mindegy kinek adja el, csak szabaduljon tőle. Mivel nekik kell Vucinic, ezért üzletelnek először velünk. Ha nem adjuk Vucinicet, akkor másnap eladják Tonit a Napolinak vagy a Genoának, akik még épülőben vannak, és röhögve kivágják ezt az összeget az asztalra. Toninál rosszabb játékosokért is kifizettek már ennél nagyobb összeget. Itt mi vagyunk kényszerhelyzetben, mert nekünk kell Toni! A Bayern annyi pénzzel, amennyi nekik van, talál balszélsőt, de mi ennyivel lóf***t se találunk. Itt jön képbe Mexes: Mexest és/ vagy Vucinict valószínűleg el kell adnunk Toniért és Burdissoért. Ebből a boltból mi jól nem fogunk kijönni ezt most mondom. Azért kellene időben cselekedni, mert ha reménytelen mindkét transzfer, akkor irány Argentína, Uruguay, szétnézni, idehozni, tesztelni, igazolni.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.04.03. 09:26




Nincs még olasz VB keret, ezen kár vitatkozni...ha jól látom, a belinkelt oldal 2009-es dátumozású, szóval nem igazán friss.

Az átigazolások kapcsán, pedig nyugtával "dicsérjük" a napot, szóval kár előre a vezetőséget szidni, főleg úgy, hogy az utóbbi években a igazolásainkról és az eladásainkról utóbb kiderült, hogy nem boltoltunk olyan rosszul. Példaként elég AA és Mancini eladását említeni, soha semmikor ennyi pénzt nem tudtunk volna belőlük kaszálni és az új csapatukban nem is igazán váltják meg a világot. Persze vannak emelett elhibázott igazolások is (Baptista, Loria, Esposito).

Úgy gondolom a Toni-Vucinic ügyletben elsősorban a Bayern van kényszerhelyzetben. Nem tudom, hogy Toninak meddig tart a szerződése, de valószínű, hogy még 1 év, így a németek még ezen a nyáron remélhetnek utána egy kis pénzt. Olyan sokat nem, mert Luca sem mai gyerek, szóval 1-2 évnél hosszabb szerződésre egyik csapatnál sem számíthat. Tehát én Luca mostani piaci értékét- még ha jól is mozog a pályán - 5-8 millió euro közé taksálom. Vucinic ereje teljében lévő, 27 éves játékos - mellesleg több poszton is bevethető - akinek a formája is elég jónak mondható. Értékét 25-30 millió (lehet, hogy nem ér ennyit, de a Real szépen felvitte az árakat, így joggal kérhetnénk mi is ennyit Vuciért) körül becsülném meg. Mivel a Bayern Ribery eladásából bőven tud kaszálni, úgy gondolom nem érdemes nekünk belemenni semmiféle alkudozásba. Ha kell nekik Vuci, akkor fizessék meg szépen az árát, ha meg nem, akkor itt marad nekünk, jó helyen van. Tonit külön kezelném, mint említettem az ő esetében a Bayern van eladási kényszerben. Ha Vuci mégis menne, akkor Guberti visszahozatalával átállhatnánk a valódi 4-4-2-re (feltéve, hogy Toni itt marad, bár a két T mellé, koruknál fogva és látva az idei esztendőt is, még kell majd olyan csatár,aki bármikor bevethető, itt jöhet a képbe Okaka).

Mexes esete is érdekes és több mindentől függ, gondolom elsősorban Burdisso ittartásától. Ha az argentin marad, akkor szvsz a franciát eladjuk és így járunk a legjobban, mert most még megfelelő zsozsót kaphatunk érte. A védelem bal oldalára - Riise tehermentesítésére - mindenképp kell valakit igazolni, ide érdemes lenne olyan játékost szerezni, aki középen is elboldogul.

szóval nagyon sokszereplős a történet és még nem beszéltünk egyéb tényezőkról, mint a BL indulás, ami megköveteli, hogy semmiképp se gyengüljön a keret....
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.04.03. 08:52


Levy ASR írta:Amondó vagyok, az lenne csak az erősítés, ha megmaradna mindenki, + megszereznénk Tonit és Burdissot.
Nekem elég lenne ez a nyárra.

Ez mindenkinek elég lenne. Ez is több, mint amit elvárhatnánk jelen körülmények között. Elég valószínű volt, hogy csak valami játékoscsere -ügylettel tudjuk őket megszerezni.
Az inter még nem jelezte kit kér Burdissoért. Gondolom De Rossit, plusz megszabadulna néhány selejttől, mint pl.: Mancini, Materazzi, Cordoba, Quaresma, Muntari, Balotelli. Ha meg nem megyünk bele, leselejtez pár védőt, marad hely Burdissonak. Vagy eladja rájuk veszélyt nem jelentő csapatoknak, pl.: Napoli, Genoa, Samp, inter-csicska lazio, a Fiorentina is évek óta vadászik jó védőre, de még a milánnak is hamarabb odaadnák sz*ré'- hugyé', mint nekünk.
Tonival ugyanez a helyzet. Pénzért nem fogják ideadni, szerintem nem is tudnánk fizetni, csak játékossal. Nem is pénz kell a németeknek, hanem balszélső. A serie a-ba bárkinek el tudja sózni, aki fizető-, csere képes. Akárhogy is nézem, komoly kis hendikeppel indulunk mindkét játékos irányába. Finoman szólva nem nálunk vannak az ütőkártyák.
Amitől legjobban félek az Pradé töketlensége. Már most el kellene kezdeni tárgyalni, mert ráb*unk. Mert ez a balf**z, addig szerencsétlenkedik, míg vége nem lesz a mercatonak. Két szék között nehogy pad alá essünk.
Mexes eladását nem értem. Ha eladjuk Mexest és nem tudjuk megszerezni Burdissot, akkor Juannal és Andreollival megyünk neki a bajnokságnak és a BL-nek?
Vucinic cseréje Tonira és 15-16 millióra lényegesen ésszerűbb lenne. Menezt lehetne játszatni a bal szélen, és lenne csatárunk. Bár a széleken még így is elég vékonyak lennénk, egy -egy emberrel. Szerintem Vucinic nem is menne a Bayernbe, hiába adnánk el.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2010.04.03. 07:30

Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.04.03. 07:24


S Perrotta is elég régóta válogatott, és most sem piskóta...
Mindegy, én a nevek és a formák alapján gondoltam, hogy ez nem a legjobb keret. :mrgreen:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.04.02. 23:38


Totti4ever írta:
Levy ASR írta:Cassanoról tudni való, hogy kb. 2 hónapja tudja, hogy nem megy a VB-re.
A keret meg szerintem - ami be lett ide másolva - egy régi felállás lehet.


nem régi keret! sok oldalon megnéztem és mindehol ilyen a felállas

Ez még vmi barátságosra a vonatkozik, nem? Meglepő lenne, ha már most kihirdetnék a VB-keretet.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti4ever Dátum: 2010.04.02. 21:52


Levy ASR írta:Cassanoról tudni való, hogy kb. 2 hónapja tudja, hogy nem megy a VB-re.
A keret meg szerintem - ami be lett ide másolva - egy régi felállás lehet.


nem régi keret! sok oldalon megnéztem és mindehol ilyen a felállas
Avatar
Totti4ever
 
Hozzászólások: 323
Csatlakozott: 2010.04.01. 13:30
Tartózkodási hely: Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2010.04.02. 21:42


Amondó vagyok, az lenne csak az erősítés, ha megmaradna mindenki, + megszereznénk Tonit és Burdissot.
Nekem elég lenne ez a nyárra.

más;
Cassanoról tudni való, hogy kb. 2 hónapja tudja, hogy nem megy a VB-re.
A keret meg szerintem - ami be lett ide másolva - egy régi felállás lehet.
egyébként nekem 8, ki megy, nagyon nem érdekel...
max DDR miatt tudok nekik drukkolni.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2010.04.02. 21:12


Szerintem az egész üzlet 20-25 millió euro, Tehát Vucinic = 25 millió-Toni, és itt majd arról folyik az alkudozás, hogy Tonit mennyiért számolják be. Szerintem adjuk el amíg ennyit adnak érte, mert úgy járunk vele mint Donival ( Őt is tavaly nyáron el kellet volna adni, amíg volt ára). Jó játékosnak tartom Mirkót, de hiányzik belőle az alázat. Ha van kedve játszik, ha nincs alibizik.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.04.02. 19:44


Sabirna Ferilli szubrett bejelentette, hogy ha úgy adódik, megismétli 2001-es produkcióját...
Mondjuk azóta eltelt 9 év... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.04.02. 15:40


Nem arról van szó, hogy kit adjunk el, Vucinic-ért jó ajánlatot tesznek, ha igaz... Mexes meg túl jó a padra, szóval mindkettő menjen.

Szarul áll a klub anyagilag és Rozi csak így tudja elodázni az elkerülhetetlent.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég

cron