Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.09. 11:52


calderoni: nyugodtság van! :D
Félig meddig - leginkább hírekből - követem a Bundesligát idén. Podolski nem szárnyal az valós, bár ennyire mélyen nem néztem a statjait. NIncs formában - ez enyhe kifejezés.
De fiatal, kiváló játékos volt pár éve, és nem felejtett el futballozni - ez atomfix.
Hazai játékosokat ennyiért nehezn kapnánk, hisz a jókra lecsapnaka a nagyok. Délamerika lutri.
De természetesen én is inkább támogatnám a hazai saját nevelésűeket. Én csak anynit állítottam hogy Podolski 10-ért szerintem megéri, és diekrt feltettem a kérdést, hogy kell e nekünk, mert én sem vagyok meggyőződve róla. Ennyi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.05.09. 11:45


Szerintem Maxi Lópezzel a Cataniaból nem járnánk rosszul. Még nem is öreg, 26 éves, és azért 15 meccsen mégis csak rúgott 9 gólt. Igaz a Catania azt mondta, hogy 20 alatt nem engedik el.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.05.09. 08:04


Trigoria írta:Podolski 10 milláért szerintem nagyon de nagyon megéri!

Mi éri meg? 10 millát adni egy rakás sz*ért? :evil: Nem tudom mennyire követed a bundesligát (ebből a mondatodból kiderül, hogy nem nagyon :wink: ), a kölnnek akkor megy a játék, ha Podolski nincs a pályán. Az örök tehetség....a játékosfigyelőink már megint vakon vannak, csak a nevet figyelik. Megint azon mesterkednek, hogy ba**uk el azt a kevés pénzünket is, ami van olyan játékosra, aki annyit ér, mint Baptista. 10 milláért Argentinából, Uruguayból olyan csatárt hozhatnánk, aki lerágja a húst a védőjéről. Podolski 27 meccsen szerzett 2 gólt vazze!! Adott 4 gólpasszt. A német kupában 4 meccsen lőtt egy gólt, adott 2 gólpasszt. Ezt bármelyikünk megcsinálta volna innen a fórumról, bármelyikünk. Okaka kéznél van. Erős, mint a bivaly és biztos vagyok benne, hogy 2 gólnál még ő is többet hoz össze.

Miért van az, hogy például a Palermonál fiatal tehetségek hada kerül be a csapatba, nálunk meg használhatatlan és utána eladhatatlan játékosok serege viszi a pénzt a nulla teljesítményért cserébe? Egyszer csak előhúztak egy Kjaert, egy Pastorét, egy Abel Hernandezt, egy Sirigut. Mind alapember, mind k**va jó játékos. Mi meg egy 10 millás Podolski után ácsingózunk? Miért nem az udinei Alexis Sanchezt akarjuk megszerzni? Vagy a cataniai Maxi Lopezt? Cavaniról már nem is beszélek. Nem kell ám olyan sok idő, hogy egy milánéhoz hasonló nyugdíjas válogatott menjen ki a pályára. 2 év és olyanok leszünk, mint a milán. Sergio 31, Doni 30, Juan 31, Riise 29, Cassetti 32, Cicinho 29, Pizarro 30, Taddei 30, Brighi 29, Totti 33.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.09. 06:53


A jövő évi csapat építésénél ezért-azért egyik TO-val sem lehet már érdemben számolni.
Menez, Vucinic OK, OKaka nyilván OK, Baptista felejtős, Cerci kevés. Nyilván kell még valaki. előre, pláne legelőre.
Azt nem tudom, hogy Rani-nak mi kéne inkább, egy nagy marha erőcsatár kéne, mint Lüke Tóni, vagy inkább egy ksebb mozgékony fajta, mint Podolski.
Elvileg Okaka inkább az előbbi lehetne, pláne, ha Angliában kikupálódott.
Amrnnyit én láttam belőle, ez a Podolsk ügyes gyerek. Ha nem tudunk valami fiatal csiszolatlan gyémántot beszerezni olcsón, akár kjöhetn, ahár jöhetne is.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.09. 01:37


Podolski 10 milláért szerintem nagyon de nagyon megéri! A kérdés az, hogy kell-e nekünk?
Ha Toni elmegy, akkor muszáj valaki. Okakanál jobb a német, és olaszból sem szereznénk sokkal olcsóbban bárkit is. Szóval én nem lennék elkeseredve...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.08. 23:50


totti érett világsztárként ment volna a realba
podolski egy fiatal gyerek... ha nem kapott helyet, hát miért nem harcolta ki?
lehet, hogy jó és rani megregulázná.. de nem szeretem az ilyen nyivákolókat
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.08. 21:23


hát
az a gyerek se normális. ott volt a bajernben, micsoda-reményként, de inkább a kölnbe ment vissza. nem köll balhés
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.08. 19:20


Állítólag Lukas podolski iránmt érdeklősünk. Én hót kuka vagyok a fussballban, de nem hinném, hogy érdemes lenne 10-et adni érte (mert hogy állítólag annyi az ára)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.05.08. 12:44


Nem kell szó szerint érteni :o
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.08. 12:28


már amennyire fehér az a fehér....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.05.08. 12:26


"Nem vagyok rasszista. De az ember színe fehér..." :lol:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.05.08. 11:32


"Sosem voltam rasszista és nem is leszek az." Totti

Tagadja, tehát az :)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.08. 08:59


sztem tottinak röögtön azt kellett volna mondania, hogy balotelli rasszista kijelentéseket tett rá és a családjára, ezért rúgott bele.
vagy rögtön a bírónak ezt mondani rúgás helyett, követelve, állítsák ki.
és minden meccs csak azon múlna, hogy melyik csapat rasszostázza előbb az ellenfél 5 játékosát...

szép dolog ez az emberjogi védelem...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.05.07. 21:38


Aquilani írta:Kizárhatják a Lazio-t:
Saját kapusukat fütyülték ki a drukkerek, ha védett.Mint ismeretes, az Inter meglehetősen fura körülmények között - mondhatni: előre beharangozva - győzte le vasárnap a Laziót, a római drukkerek (mármint a római Lazio-drukkerek) legnagyobb örömére.
Ami nem igazán tetszett nekik, az a saját kapusuk teljesítménye, az uruguay Nestor Muslera ugyanis néhány parádés védéssel tolta ki az Inter győzelmének az idejét. Ha hiszek, ha nem, minden egyes védésénél kifütyülte őt a saját szurkolótábora, amely ugyanakkor őrjöngve örült az Inter góljainál.
Az egyik sportújságíró, az egyébként Juventus-drukker Giampero Mughini felfigyelt a jelentésre, és feljelentette a Laziót, amely szerinte vétett a fair-play szabályai ellen.
Az olasz szövetség vizsgálatot indított, és amennyiben kiderül valami, a Laziót évekre visszasorolhatják a Serie B-be...
forrás:nb1.hu

Hát érdekes lenne olasz bajnokság Roma-Lazio Derby nélkül. De szerintem nem fogják kizárni őket.


azért nagy poén volna, hogy a Lazio meg akarta szívatni a Romát és végül saját magukat szívatták volna meg :D bár én se hinnem, hogy ezért kizárjál őket
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.05.07. 21:27


Ezt a gyökeret :D : „Totti volt a legjobb támadó, nem vagyok meglepve, hogy elégtételt vett rajtam, mivel már én vagyok a legjobb…” – mondta Balotelli.
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... k-2027795/
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.07. 12:49


szó sem lesz erről
a játékosaik lazsáltak, ez már büntetendő?
a szurkolóik voltak a rosszak, de őket az alapján büntetik hogy nem megfelelően szurkoltak?
vicc lenne...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.05.07. 12:42


Kizárhatják a Lazio-t:
Saját kapusukat fütyülték ki a drukkerek, ha védett.Mint ismeretes, az Inter meglehetősen fura körülmények között - mondhatni: előre beharangozva - győzte le vasárnap a Laziót, a római drukkerek (mármint a római Lazio-drukkerek) legnagyobb örömére.
Ami nem igazán tetszett nekik, az a saját kapusuk teljesítménye, az uruguay Nestor Muslera ugyanis néhány parádés védéssel tolta ki az Inter győzelmének az idejét. Ha hiszek, ha nem, minden egyes védésénél kifütyülte őt a saját szurkolótábora, amely ugyanakkor őrjöngve örült az Inter góljainál.
Az egyik sportújságíró, az egyébként Juventus-drukker Giampero Mughini felfigyelt a jelentésre, és feljelentette a Laziót, amely szerinte vétett a fair-play szabályai ellen.
Az olasz szövetség vizsgálatot indított, és amennyiben kiderül valami, a Laziót évekre visszasorolhatják a Serie B-be...
forrás:nb1.hu

Hát érdekes lenne olasz bajnokság Roma-Lazio Derby nélkül. De szerintem nem fogják kizárni őket.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.07. 07:49


Azt biztos nem teszi. Ui. nem lehetett nevezni az EL keretbe....
(olasz bajnok viszont még lehet.... :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.07. 00:10


azért az durva lenne, ha okaka úgy jönne vissza, hogy a többiek orra alá tolhatná a lúzer-aranyat.
mutu biztos szívesen szippantana róla :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.05. 09:53


Az Inter tele van összevásárolt sztárokkal, míg mi szinte együtt kovácsolódtunk csapattá
Ne irigykedj Julio! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.03. 22:05


Az év kb legfontosabb meccsén? Hmmm
Rábízom Ranierire a döntést inkább :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.05.03. 16:51


Igen, azért talán megérdemelné, hogy kezdőként kapjon helyet szerdán!!!
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.05.02. 22:22


Mivel nem is nagyon játszik ujabban, így nem nagyon tud bizonyítani sajnos :(
Na majd az olasz kupa döntőben leszedi Militot a pályáról!! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.02. 22:20


Mexes tényleg úgy klátszik, hogy kmintha jobban kötődne a csapathoz, mint egy átlag profi futballista, és érthető, hogy ezért a szurkolók különösen kedvelik, de a vezetés számára mégiscsak nála is, ahogy mindenki másnál is elsősorban a pályán nyújtott teljesítménye kell, hogy számítson. Az meg sajnos olyan, amilyen....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2010.05.02. 09:16


elég kár hogy ez a véleményed
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég

cron