Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.28. 11:46


"Az Európai Labdarúgó-szövetség (UEFA) végrehajtó bizottsága csütörtökön elfogadta azokat az új szabályokat, amelyek a pénzügyi fair play jegyében fogantak, és az európai futballklubok eladósodását hivatottak megakadályozni 2012-től. A tervek szerint az adósokat a jövőben kizárhatják a Bajnokok Ligájából, illetve az Európa-ligából." NSO

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/kizarhatjak-a-bl-bol-az-eladosodott-klubokat-2030447/

Ez érdekes lehet, ha lesz valami következménye és nem tudják majd kijátszani a nagyok (de asszem így mi is szarban leszünk).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.28. 09:06


tomm írta:hát azért a realnak ennél egy kicsit komolyabb múltja van.
mint a f1ben a ferrari. lehet nem szeretni, utálni stb, de nem tisztelni hmm... csacsiság


Persze, hogy van múltja. De akkor sem hiszem, hogy az a követendő példa, amit ők csinálnak. Nincs utánpótlásnevelés, marketing szempontból veszik a neveket. Ennek ellenére már annyi játékostól hallottam szerte a világban, hogy nem akar eligazolni, de ha a Real akarja, akkor az más. Én ezzel a gondolattal nem tudok azonosulni.
Mit tiszteljek? Minden csapatnak van közel száz éves múltja, nem különb a Real sem. Sok sikerük van/volt, sok pénzünk van/volt/lesz, de nálam akár az inter testvércsapata lehetne. Úgy gondolom, ha nálunk lenne az az anyagi háttér, akkor sem így gondolkodnánk, mint ők.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.27. 22:35


hát azért a realnak ennél egy kicsit komolyabb múltja van.
mint a f1ben a ferrari. lehet nem szeretni, utálni stb, de nem tisztelni hmm... csacsiság
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.27. 22:17


Én nem gondolom azt sem, hogy minden futbalistának álmai netovábbja a Real. Az nem más, mint a spanyol inter, zsoldosok, divatcsapat. Tényleg nincs attól nagyobb dolog, mint egy ilyen szedett-vedett, pünkösdi királyokból évenként újravásárolt gárdában játszani?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.05.27. 22:07


Én mint köztudottan sötétoldali is azt mondom: Ibrát ide, még véletlenül se!!! Nem éri meg azt a pénzt, amennyit a klub a szimpátia kérdésben vesztene. Villával ellentétben Ibra egy majom, köbö Balotellivel egy szint, akit nem óhajtok bordó-sárgában látni!! A Roma-drukkerek 99,9 %-a utálja mint a sz*rt! Teljes joggal :D
Adriano 28 évesen ideje lenne ha felnőne végre a feladathoz, és akkor kábé 5 évig meg van oldva a csatárkérdésünk, ellenkező esetben maradjon az elvonón Rio-ban!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.05.27. 20:00


Xaba írta: Szerintem befektetés kéne és Ibrat kellene elhozni a Barcatol.

Ha 2 átigazolási szezonban annyit tudna költeni a klub, mint amennyi Ibrakadabra ára, már örülnék... Nincs pénz, belátható időn belül nem is lesz, az olcsó megoldások maradnak (mint Adri), ez van... én nem is álmodozok már
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.05.27. 19:52


Én nem gondolom, hogy DDR elmenne, nem is félek ettől, mert bízom benne, hogy betartja a szavát, hogy ő is örökre marad mint Totti. Adriano még annyira nem is öreg,28 éves, a szezonban meg gólkirály lett. Szerintem simán hozhatja ezt a jó formáját.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.27. 19:49


Szerintem befektetés kéne és Ibrat kellene elhozni a Barcatol.

Ahogy mondtad nincs pénzünk. Nem vehetünk sztárokat, de még csak jókat sem.

sajna nem nevezhetem meg a forrást ahonnan vettem de nem hazudok se nem találok ki ilyet engem nagyon feldühített ez a hír
Nevezd meg bátran! Hitelesebb úgy. :wink:

DDR-nek nem tudunk 5 millás fizut adni?, mert úgy maradna az tuti, azzal fel lehetne egy picit tolni a klubbhűségét (Tottinál is ez vált be anno).
DDR-nél rég nem a pénzről van szó. Nyerni szeretne trófeákat végre.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2010.05.27. 19:19


Sziasztok! Nem sokat szoktam forumozni, de a mostani hírek kissé felkavartak. Elöször is De Rossi távozását illetően, nagyon remélem, hogy nem megy el, ő egy igazi Romanista:)
Ezután Adriano ügyéről szeretnék szolni. Az elején azt hittem, hogy Ranieri észreveszi, amit Spaletti nem vett. A tapasztalt öregeket játszatta Spaletti, majd jött Ranieri aki Meneznek adott rengeteg lehetőséget. Amiért nagyon aggodok, hogy Menezből 1-2 év mulva egy rohadt jó, keresett csatár lesz, és akkor a sok munka gyümölcse az lesz, hogy elmegy:( Szoval visszatérve Ranierire.. Elhozták Tonit, ami önmagában jó, de most jönne Adriano.. azt viszont egyáltalán nem szeretném, mert úgy Toni, mint Adriano mindketten már lejáratták a fénykorukat. Az egykori aranycipős Toninak a mostani Toni csak árnyéka és az akkori Interes 10 es nek, Adrianonak a mostani formálya szintén csak 1 árnyék, ráadásul a korból is kiment. Tehát azt akarom mondani, hogy a Roma, mind lejárt játékosokat vesz, ami igaz olcsobb, de egy komoly BL szerepléshez, vagy Scudetto nyeréséhez édes kevés. Ezért gondolom úgy, hogy fiatalabb játékosokat kellene venni, mert ha nem lassan mi is átmegyünk nyugdijasok csapatába, mint az AC Milan. Nem értetek egyet velem? Szerintetek is kellenek ezek a fénykorukat lejáratta, csúcsformán kívüli, egykori sztárok? Szerintem nem.. igaz nincs pénz, de a dragabb játékosok, visszahoznák az árakat. Vegyük a barcat.. Odament D. Villa.. drága volt, de megérte, mert visszahozza az árát. Szerintem befektetés kéne és Ibrat kellene elhozni a Barcatol.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.27. 18:47


szeptemberig vagy amig hivatalossá nem válik, hogy elmegy, minden hír kacsa
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.05.27. 18:41


rochi te ezt honnan szedted? iet biztos nem mondott..kötelességének érzi...ez ugy hülyeség ahogy van. tuti nem mondott iet és nem is fog elmenni .
– És De Rossi?
– Szerintem lehetetlen megszerezni, mivel Tottival a Roma jelképei. Totti pedig hamarosan befejezi, így De Rossi veszi át a helyét. Mindig is római marad, szerintem képtelenség átigazolni.
ennyiii
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.05.27. 18:37


Forrás?
Nem hiszem el :S
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.05.27. 18:27


ÉS ha Adriano télleg ide jön, akkor mi lesz Tonival? Valami olyat olvastam, hogy a Napoliba megy. De esély van arra, hogy megtartsuk? Igaz sztem Adriano tökéletesen tudná helyettesíteni.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.05.27. 18:18


Azért ha ez az Adrianos ügy tényleg összejön még akár nagyon jól is jöhetünk ki a dolgokból. Ki tudja, lehet nagyon nem tetszett neki, hogy nem hívták be a VB-re és most megmutatja, hogy odavaló, és ver a következő szezonban 30 gólt nálunk! 8) De szép álom...
De Donitól meg Pistától váljunk meg, mert már kezd irritálni a sok brazil!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.05.27. 18:00


nem tom olvastátok egy Murinyó interjút kérdezgettek tőlle egy pár dolgot többek közt ezt is :
– És De Rossi?
– Szerintem lehetetlen megszerezni, mivel Tottival a Roma jelképei. Totti pedig hamarosan befejezi, így De Rossi veszi át a helyét. Mindig is római marad, szerintem képtelenség átigazolni.
Főcim pedig ez volt : "Mourinho: Nincs esély De Rossi megszerzésére"

ja és DDR-nek volt egy oylan megszólalása hogy : Ha Murinyó engem akar edzeni, akkor jöjjön és legyen a Roma edzője, mert én innen nem megyek sehova:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.27. 17:00


fradista romanista írta:Vacsiztak egyet Rio-ban, és megvan a megállapodás ! 3 év, 3.5 milliós fizu (nem lehetett volna még faragni?), és persze védelmi záradék a sportszerű viselkedésről.
Ez az! Ez aztán scudetto-t ér igazolás is lehet akár! És "ingyen! Kockázat nélkül nincs győzelem :D

Na meg Moratti szívhatná a f(a)ogát.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.27. 13:31


bigg írta:
Xabee írta:Minden egyes nyilatkozatot szóról-szóra átgondolnak előtte. Amit DDR mondott, az bizony nyitás.. Lehet ajánlatot tenni, alkudozni..
Nem lesz még egy hűségben Totti-szintű ikonunk, azt már érzem előre..

DDR-nek nem tudunk 5 millás fizut adni?, mert úgy maradna az tuti, azzal fel lehetne egy picit tolni a klubbhűségét (Tottinál is ez vált be anno).


A klub nem túl rózsás anyagi helyzete mögé sajnos nem lesz rálaátás, de ez egy logikus és következetes lépés lenne. Meg is kell becsülni azt a játékost, aki azt megérdemli.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.27. 13:26


Xabee írta:Minden egyes nyilatkozatot szóról-szóra átgondolnak előtte. Amit DDR mondott, az bizony nyitás.. Lehet ajánlatot tenni, alkudozni..
Nem lesz még egy hűségben Totti-szintű ikonunk, azt már érzem előre..

DDR-nek nem tudunk 5 millás fizut adni?, mert úgy maradna az tuti, azzal fel lehetne egy picit tolni a klubbhűségét (Tottinál is ez vált be anno).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.27. 12:37


"I think it's impossible to sign (De Rossi) because Roma is Totti and De Rossi. Totti will finish his career shortly and De Rossi is the one who will carry on from him." - Mourinho
goal.com-ról. Ámen!
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.27. 08:56


Minden egyes nyilatkozatot szóról-szóra átgondolnak előtte. Amit DDR mondott, az bizony nyitás.. Lehet ajánlatot tenni, alkudozni..
Nem lesz még egy hűségben Totti-szintű ikonunk, azt már érzem előre..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.27. 07:51


Vacsiztak egyet Rio-ban, és megvan a megállapodás ! 3 év, 3.5 milliós fizu (nem lehetett volna még faragni?), és persze védelmi záradék a sportszerű viselkedésről.
Ez az! Ez aztán scudetto-t ér igazolás is lehet akár! És "ingyen! Kockázat nélkül nincs győzelem :D

Más. a mai sajtó döbbenetes fordulatként értékeli DDR tegnapi nyilatkozatát, amléeynben "nyitott" a Real felé. Szerintem ez azért túlzás.

Totti is okozott meglepetést: bejelentette, h. a szurkolók miatt folytatja, nem vonul vissza. Micsoda megkönnyebbülés! :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.26. 20:13


bizony bizony
az ilyen nyilatkozat SOHA semmi jót nem jelent
miért nem mondja azt, hogy semmiképpen nem akarok elmenni, hogy életem a Roma, hogy soha nem akarok távozni..stb stb
elárulom: mert benne van a bizsergés a Madrid iránt. Ahogy a világon mindenkiben, ha a Real hívja. De mivel ezt így lenyilatkozta, hogy ha a klubnak gazdasági ..blabla... csak ködösítés megint, és még erkölcsileg is jól tudna kijönni a váltásból, és a szurkolók nem rá, hanem Sensiékra haragudhatnak megint... és még ő a jófej hogy más olasz csapatba nem megy? köszönjük Daniele
(csendben jegyzem meg hogy BL jön nekünk jövőre és vele a pénz - miért is lennénk bajban PONT MOST????)
pocsék évek jönnek szívügyekben ha elmegy
AA-t is nehezen nyeltük le, de ez kiverné a biztosítékot
hiányzol Alberto..... :(

nem kellene sok pénz épp csak annyi, hogy eladás nélkül érkezzen még 3 nem cserepados hanem akármikor bevethető játékos
ez volt tavaly...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.05.26. 16:17


Ha már Danileito is lenyilatkozza, hogy nem menne el, csak ha a klub érdeke úgy kívánja, akkor sajnos jó eséllyel búcsúzhatunk Tőle is... :evil:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.05.26. 16:12


semmi értelme, hogy eladjuk őt ha tényleg akkora bajban van a csapat akkor 30-40 millió sem segít nem is beszélve róla, hogy kit kapnának a pótlására ha a pénz 2/3 része elmenne az adósságokra

ez választja el a Romát az igazi nagy csapatoktól, hogy amikor toppon van s kellene még egy kis löket, hogy beérjenek a sikerek akkor mindig eladunk s össze vissza veszünk mindenkit mert sajnos nincs pénz :S nem kellene sok pénz épp csak annyi, hogy eladás nélkül érkezzen még 3 nem cserepados hanem akármikor bevethető játékos
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2010.05.26. 16:18-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.05.26. 15:59


azért a DDR hírhez az is hozzátartozik hogy : „Ha a Roma úgy döntött, hogy gazdasági vagy sportszakmai okok arra van szükség, hogy elmenjek, akkor távozom. Ha olyan szerencsém lenne, hogy több ajánlatot is kapok, akkor a Real Madridét részesíteném előnyben" – mondta De Rossi, aki azt kizárta, hogy másik olasz klubhoz igazolna.
reaosns(Roma bella)
 

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég

cron