Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.31. 19:41


Pont ezt akartam beírni, megelőztél. (pedig még friss meleg a hír)) :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.05.31. 19:39


No, Sergionak meghosszabbítottuk a szerződését 2014. jún.30ig.

Fizuja 1.3 milla lesz a 2010/2011 és 2011/2012 szezonban, 1.4 milla 2012/2013, az uccsó szezonjában pedig csekély 0.7 milla, az összegek bruttóba értendőek...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.05.31. 18:55


A Paripa csak ne adjon ultimátumot a klubnak! Annyira nem pótolhatatlan. Itt van helyette például a remélhetőleg visszatérő Guberti.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.31. 18:51


Elég dagadt. Nem is tűnik egy szimpatikus arcnak, azért remélem focizni még tud.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.05.31. 18:16


lényeg puska van a kezében, aki meg mellette van az egyik banda tagja vagy vezére, na most ez a banda fegyverkereskedelmet folytat valamint kábítószerben utazik, a brazil police nagyon kíváncsi lett volna rá hogy adrianónak milyen (alvilági)kapcsolatai vannak ezekkel az egyénekkel, választ természetesen nem kaptak, vagyis az ügynöke beszélt helyette.
és ez a f@sz még magára húzhatja a Roma mezét. :(
(csak 1 jó évet kérek tőle, utána álljanak érte sorba a nagy csapatok, és örökre takarodjon el Romából!!!)

Ermes79 mgint nagyot alkotott! :wink:
http://www.youtube.com/user/inthenameof ... s247b2Ljyw
http://www.youtube.com/user/inthenameof ... h1z9OZ2Y1E
:flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.05.31. 16:55


vmelyik brazil újságba ez jelent meg ma. :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=w1n3Rff4bCw
sz@rember. :wink: :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2010.05.31. 15:08


Gubertiről mit tudtok? Mert ha visszajönne, akkor lenne variálási lehetősége Ranierinek. Az új igazolásokról (pl.: Isla) inkább nem mondok semmit, nem akarom elkiabálni...
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.05.31. 13:40


nem lennének rosz erősítések és nagyrészt számomra szimpatikus játékosokról van szó, bár ez nem igazán mérvadó a klub szempontjából....mindenesetre, megerősödhetünk kispadilag is, ha szabad ilyet mondani.
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.31. 13:17


Trigoria írta:Na, ezek a pletyik szívemnek kedvesek - de sajna csak pletyik...
Paripa SOHA nem kap elsőosztályban már 4 éves szerződést. Talán kishazánkban kapna, de sehol máshol... :D


A Juve a hírek szereint kész 4 évet kínálni neki. Az ügynöke nem enged, szerdáig adott időt a Romá-nak, és pénteken van randija a Juvé-vel.
Tényleg sajnálnám, ha elmenne, de ha így el vannak szállva, repüljenek csak.... (pegazus :D )

És még valami.Ranieri nagyon szeretné, és úgy tűnik, a dolog össze is jön, hogy Gallas ingyen jönne az Arsenal-tól, állítólag évi 2.5 milliós fizuért. Ebben az esetben anyagilag se léenne olyan megterhelő Burdisso megtartása ( a sintlér 6-*ot kér érte, Pradé csökkenteni akar), Mexes távozása mellett.

A Chile-i válogatott Isla is meglehet a jobbszélre. Még csak 22 éves Jó lenne még a VB előtt nyélbeütni a dolgot az Udiné-vel,.!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.31. 09:01


ha capello jön az interbe, nem mondanám, hogy könnyebbedik a helyzet.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.30. 22:43


Na, ezek a pletyik szívemnek kedvesek - de sajna csak pletyik...
Paripa SOHA nem kap elsőosztályban már 4 éves szerződést. Talán kishazánkban kapna, de sehol máshol... :D

De Niro:
Küldtem privát üzit.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.30. 19:26


Gladiators921 írta:most olvastam h Sau Paulotól Cicinhoért Mirandát kérnénk.... http://www.youtube.com/watch?v=hsaAR6fEElk

Gólerős védő, középső védőnek van írva, de ha jobbhátvédet is tud játszani akkor jó vóna, de meglepne ha a Sao Paolonál le akarnák cserélni Cicinhora, vagy sokba vóna nekünk az a csere.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.05.30. 17:55


Pesta iránt állítólag a Genoa is érdeklődik, valszeg közölték vele és az ügynökével hogy próbáljon meg magának új csapatot keresni, ezt csak azért mondom mert igazából nem tom hova tenni ezt a szép számú érdeklődést iránta. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.05.30. 15:08


miért a juve 4 évet ajánl neki? csodálkoznék...
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.30. 09:54


ha a héten nem állapodnak meg a gszabbítás időtartamában (ő 4 évet akar, az egyesület csak 3-at adna, akkor lejár Rodrigo yszertződése, és mehet ingyen (!) a giuvé-ba! Del Neri már bejelentkezett érte.
Nagyon nem szeretném! Én kedvelem Tádé-t, haszonso csapattagnak tartom, de azért elég röhej a részéről ez a 4 éves szerződés kérés, már a capitano-nál is az volt szerintem, de ő mégiscsak más tészta.
Ő jól érzi magát itt, Rani is azt akarja, hogy maradjon. Elég nevetséges lenne, ha nem tudnának megállapodni. remélem, az egyesület kemény marad, és rádöbben az ügynöke, hogy engedni kén.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.05.30. 08:59


nem szeretnék beleszólni, és megvédeni sem akarom (meg tudja magát) de azé' Trigónak csak igaza volt, a két utóbbi hozzászólásodból (az alattam lévőt nem számítva) tényleg volt felesleges és ide nem illő pl. a klán címer feles volt, a másik hsz-ed így kezded :

Tegnap találtam néhány hasznos és érdekes linket és videót a neten.Íme:


ez sem ide megy....néha mindig be csúszik egy két off amikor elindul egy téma vmiről...de ez tényleg nem ide tartozik, és ezzel nem megbántani vagy kioktatni szerettelek volna, további jó fórumozást neked...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.29. 18:42


De Niro:
Ez mi az atyaúristen???

Ezek a képek nem hírek! Tehát ide ne!
Nem magyarázol hozzá semmit, csak idevágod az arcunkba. :shock:
Mondtam hogy van egy Ultra topic, vagy bátran ajánlom az offtopicot is ezeknek!

Ha írsz egy hszt, nem kell a saját magadét beleidézned.
Ha pár percen belül írsz két hszt, akor jobb felső sarok az első hszedben, szerkesztés gomb, és máris írhatod bele a javítást és/vagy új infót.

Légyszi tegyetek már fel egy-két linket,ahol olasz focis híreket lehet olvasni.Szerintem én keveset ismerek.Köszi!
Szintén nem a HOZZÁSZÓLÁS A HÍREKHEZ topikba való ez a kérdés. Használjuk a topikokat!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.05.29. 14:55


Nagyon menő lett most ez a Roma-projekt szöveg!!! A durva az, hogy hiszek benne!!! :scarfbig:
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.28. 20:34


hát igen
láttunk már kutyán szalonnát..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.05.28. 19:50


Valamikor 7. és 14. között jön Romá-ba, orvosi vizsgálat, tisztáznak néhány még nyitott apróságot, és Rozival fog aláírni.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.05.28. 19:30


rochi19 írta:Hivatalos Adriano a Rómáé!


Visszatér a Serie A-ba és az AS Roma labdarúgócsapatához igazol Adriano, a Flamengo csatárklasszisa - ezt maga a sztár jelentette be Rio de Janeiró-i sajtótájékoztatóján csütörtök este.

Adriano elmondta, szóbeli megállapodást kötött a Roma illetékeseivel, döntését édesanyjával és nővérével közösen hozta meg.
Az Inter korábbi gólvágója június hatodikán érkezik meg az olasz fővárosba, hogy aláírja szerződését.


Amíg nem írt alá, addig nem lehet hivatalos!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.28. 13:14


azért a tulajok sem hülyék, hogy átvállalják magukra a költségeket. pl a cselzinél úgy tudom, a klubnak óriás adóssága van abramovics felé, igaz, hogy ő pumpálja bele a manyit, de nem csak jópofaságból, ha eladja a klubot, utána szépen visszakéri a kölcsönadott lovettát

és tudtommal az itapetroli nem a roma miatt van eladósodva, szal az tényleg más tészta...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.05.28. 13:08


tomm írta:persze ki tudja, mi az igazság, de arról szólt a fáma, hogy nem a klub van eladósodva, hanem az italpetroli, ami ugye sensiéké, és amelyik tulajdonában van a roma. egyrészt ezért nincs pénz, másrészt azért kellett volna, vagy kellene eladni a klubot, mert ez a legjelentősebb vagyon(tárgy) ami sensiék kezében van, ezzel lehetne kiegyenlíteni az italpetroli tartozását.
rosszul tudom?

Jól tudod, csak így amelyik klubbnak tulajdonosa van, az mondhatja, hogy nem is a klubb, hanem a tulaj van eladósodva. A MU jut eszembe, az a Blézer fickó vagy ki, meg a Liverpool tulajai... többet kéne tudni erről a szabályról, erre biztos figyeltek Platiniék.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.05.28. 12:53


De Niro: Van egy ultra topic. :wink:

Emilio: Üdv a beírók táborában! :wink: :D
úgy egyet is értek azzal amit írtál
De Rossi drága nekünk. Idénre a nagy igazolás megvolt/lesz Adrianoval. Halásszuk/kukázzuk az ingyen/olcsón de reményteljes embereket. Ebben kezdünk egész jók lenni :D
Azért abba gondoljunk bele, hogy mindenkinek egy élete, egy karrierje van!
Az alatt a 10-15 év alatt kell minél többet elérni. Úgyhogy minden döntésnek komoly szerepe van, sok tényezőt kell mérlegelni egy átigazolásnál is.
Ezzel csak arra célzok, hogy ha De Rossi elmegy - amit én nem hiszek -, akkor sem lesz áruló.
Pontosan!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.05.28. 11:58


persze ki tudja, mi az igazság, de arról szólt a fáma, hogy nem a klub van eladósodva, hanem az italpetroli, ami ugye sensiéké, és amelyik tulajdonában van a roma. egyrészt ezért nincs pénz, másrészt azért kellett volna, vagy kellene eladni a klubot, mert ez a legjelentősebb vagyon(tárgy) ami sensiék kezében van, ezzel lehetne kiegyenlíteni az italpetroli tartozását.
rosszul tudom?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron