Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.07. 18:50


mibe hogy a transfermarktról vették ezt a Brighi 13 millát, ennyire taksálják, de ennyit senki nem fog érte adni :| , hacsak nem a reál v a mancity. :D :D
Doni meg nyilván olyan helyre menne ahol megkapná azt a lovét amit a Romába megkapott, kétlem hogy a Benfica képes lenne ezt neki megadni, törökök a fene tudja, cselzi v ágyús cserekapusként talán, talán(ameg kacsa)... :S
Pestával kapcsolatban meg szeretnék hinni ennek a Spurs dolognak, 8 millát kinézek az angolokból...vb után meglátjuk...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.06.07. 18:39


Donit nyomjuk el gyorsan a portugáloknak. Megszabadulunk egy trágya braziltól, már csak sziszinnyót és pistát kéne lapátra tenni. Pesta mondjuk jó lenne a Benficába. Hogy mire azt nem tudom, de adjanak érte 7 millát, majd kísérleteznek vele. Brighi tőlem mehet, 10-13 millióért meg aztán főleg. Igaz, hogy olasz, de volt egy jó idénye és kész. Adriano dumájától majd' elhánytam magam...tudom, tudom..mit mondjon?..Ez az Isla fiú szerintem csak akkor jön be a képbe, ha Burdisso marad milánóban. Eboue vagy ki a tököm meg kacsa. Már így se tudom anyagilag, hogy bírjuk.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.07. 18:32


dnoi is, baptista is mmegy a vb-re márpedig a barzil válogatottal menni igen nagy szó, szóval kettejük eladásából legalább 15 misit be kéne söpörni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.07. 18:01


én jól olszok Brighivel kapcsolatban, tény mióta Simplició meg van, szárnyra kaptak olyan olyan pletykák hogy a Samp, Genoa, Fio hármas is vinné, ha tényleg 13 milla az ára(hol van már az h 5 milláért vitte volna vmelyik skót csapat) max a Genoából nézem ki hogy teszem azt 10 millát adna érte, különben a Fio most igazolta le D"agostinot félbe 4,5 milláért...
Toni Genoába kerülhet, ez valszeg véget is vet azoknak a pletyóknak hogy Pesta is odaigazoljon...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.07. 17:07


fradista romanista írta:
bigg írta:Utóbbi miért nevetséges?, örüljünk, hogy ennyire ragaszkodik hozzánk, még ilyesmire is hajlandó!

No miért?

Hát azért nevetséges (és szomorú) , mert ez is csak azt mutatja, hogy csórók vagyunk, és ezért ha már gazdaságilag képteleenk vagyunk versenyképes ajánlatot tenni, kénytelenek vagyunk meghunyászkodni, és könyörögni, hagy jótékonykodjanak velünk.

Miért, mi könyörögtünk?, nem azt mondtad hogy Burdisso?, az azért nem ugyan az...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.07. 16:05


bigg írta:Utóbbi miért nevetséges?, örüljünk, hogy ennyire ragaszkodik hozzánk, még ilyesmire is hajlandó!


No miért?

Hát azért nevetséges (és szomorú) , mert ez is csak azt mutatja, hogy csórók vagyunk, és ezért ha már gazdaságilag képteleenk vagyunk versenyképes ajánlatot tenni, kénytelenek vagyunk meghunyászkodni, és könyörögni, hagy jótékonykodjanak velünk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.06.07. 15:54


Én örülök Adriano érkezésének. Szerintem nem fogunk benne csalódni. Már régebben is mondta, hogy szívesen együtt játszana Tottival. Szerintem jó páros lesznek. :)
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.07. 15:52


Utóbbi miért nevetséges?, örüljünk, hogy ennyire ragaszkodik hozzánk, még ilyesmire is hajlandó!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.07. 13:04


Hadrianus császár megérkezett Romá-ba, és természetesene gyből kijelentette, hogy őrülten várja már, hogy Totti-val játszhasson.
nevetséges
Burdisso meg könyörgöre fogta: "kedves Moratti, engedd meg, h. a Romá-nál maradhassak"
nevetséges
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.07. 12:54


Isla a VB keretben is védőként van feltüntetve (középpályást is tud játszani), szerintem mi Cassetti alternatívájának vennénk meg, meg hát Cassetti már öreg, max 1-2 szezon van benne, szal Isla majd a helyettese is lehet.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.06.07. 11:31


Trigoria írta:Brighit el ne adjuk már!
Elegem van az olaszok elvándorlásából tőlünk, és a sutyerák brazilok érkezéséből.


Lássuk be, ha még Isla is jön (bár nem tudom, minek ennyi középpályás) és Simplicio, akkor létszám felettivé válik vki. És Brighi a tavaszi szezonban sem kapott túl sok lehetőséget.
A pénz meg, mint tudjuk, jól jön.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.07. 11:03


Brighit el ne adjuk már!
Elegem van az olaszok elvándorlásából tőlünk, és a sutyerák brazilok érkezéséből.

"Szeretném beírni a nevem a klub történelmébe. Alig várom már, hogy nekilássak. Hallottam, hogy Totti is nagyon vár már engem."- nyilatkozta Adriano
de édesek...lassan ez is több mint egy klub lesz :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.06. 21:01


Paripa most már felszabadultan nyargalhat az Olimpicoban hiszen nincs rajta lelki teher a jövőjét illetően, és a családja sem hal éhen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.06. 17:34


piiii írta:...majd ránk marad mint Montella korábban.

Szerencsére nem olyan sérülékeny és sokkal olcsóbb mint Montella vót, amúgy ha erősíteni akarunk a BL-re, ő semmiképp nem illik bele ebbe a koncepcióba, max a cserepadra lesz jó, legalábbis remélem.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.06.06. 16:57


Aquilani írta:Úhy látszik Taddei elérte amit akart és megkapta a 4 évet. Felőlem okés, csak teljesítsen úgy, mint a tavaszi szezonban. Azt gondolom, hogy több jó pillanata volt ebben a szezonban, mint rossz. :D Meg végülis igazi romanista, a szíve a helyén van. Forza Roma :ultra:


ha igazi romanista lenne akkor nem menne a huzavona a szerződése körül egyetlen év miatt, hanem összetette volna a 2 kezét és áldaná az Istent h itt játszhat. én még a 3 évet is sokallom neki, idén látszott h már kifelé áll a szénája, nem is játszott annyitr, többnyire csak csere volt. Menez, és ha visszajön Guberti, aki jó volt a Sampban, sokkal hsznosabbak. adtunk neki 4 évet, majd ránk marad mint Montella korábban. bár lehet csak én látom így a helyzetet.
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.06. 14:34


Mert lehet te is átérezted, mint ahogy én is, a kialakult helyzet tragikomikumát :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.06. 14:25


Masterposi írta:Hurrá! Taddei örökre a miénk. Most már senki sem veheti el tőlünk ezt a roppant pótolhatatlan játékost :mrgreen:


Ez nagyon lol hsz volt, hülyére röhögtem magam! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.06.06. 13:51


Úhy látszik Taddei elérte amit akart és megkapta a 4 évet. Felőlem okés, csak teljesítsen úgy, mint a tavaszi szezonban. Azt gondolom, hogy több jó pillanata volt ebben a szezonban, mint rossz. :D Meg végülis igazi romanista, a szíve a helyén van. Forza Roma :ultra:
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.06. 13:24


Hurrá! Taddei örökre a miénk. Most már senki sem veheti el tőlünk ezt a roppant pótolhatatlan játékost :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.06.05. 12:46


Én megértem Simplicio szerződtetését, azt, amit a szezonban DDR és Pizza nyújtottak, hogy majdnem minden meccsen ők játszottak nehéz überelni. Többet is pihenhetnének. Plusz ugye a nem várt sérülések.. Ezért jött ő jól, ingyen.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.05. 12:17


Aldair írta:
calderoni írta:Érdekes dolog, hogy milyen gyorsan elkezdtük építeni a következő szezon csapatát.

Jövő csapatát? :D 30éves játékosokból? ez a Gobbi is már 30 krül van és Simplicio is 30-31, ezt nem érzem a jövö csapatának

Calderoni nem az írta, hogy a "jövő csapatát" építjük, hanem a "következő szezon" csapatát. A különbség nyilvánvaló.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.06.05. 10:02


a primavera csapatban nincs 1-2 tehetséges védő, akiket be lehet dobni a mélyvízbe ? Brighi ügyében meg egyetértek, sztem messze jobb mint Simplicio
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.06.05. 06:24


Valamelyik szólás szabadságában hallottam ahogy személyesen ő mondta hogy nem érdekli a klub.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.04. 23:38


Lehet némi kitérővel mégis Soroshoz kerül a klub. :)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.04. 23:13


A válsztott bíróság 23-án délig adott ghaladékot, hogy közös mwegegyezéssel oldódjon meg a vita az Italpetroli és az Unicredit között. (különben dönt a bíróság)
Az Unicredit aánlata: néhány ingatléant azért megtarthatnának Sensi-ék, minden értékesebb vagyontárgyat (benne persze a csapatot) viszont vinnének.

lehet, h. emghallgatásra talál a "Rosella vattené"-zés? És akkor jobb lesz? :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég