Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.09. 08:00


nagy elvárásaim nincsenek a brazil bengával, szal ha esetleg jó lesz, pozítivan fogok benne csalódni, oszt jövőre még kereshetnénk is rajta, ha nem, akkor meg így jártunk...
persze az olasz sajtó megint Totti-Adriano párosról beszél, ide a rozsdás bököt - ha Mirkot nem adjuk el - Vucsi lesz a legjobban foglalkoztatott csatárunk, szal nálam az ő helye biztos a kezdőben...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.09. 07:29


Mindenki milyen bizakodó itt a fórumon Adrianóval kapcsolatban (én is), olvastam más forumokat is, hát azokon finoman szólva sem, inkább kárognak és szapulják "szegény" alkoholista barátunkat, remélem az irigység beszél belőlük, érzik hogy leigazoltuk a 2. Batistutankat (ráadásul ezúttal ingyé), legyen igazuk! :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2010.06.09. 06:29


Adrianoval kapcsolatban én bízok Ranieri "pedagógiájában". Eddig motiválásből 5-ös! Remélem a favelás sráccal is elbír! :wink:
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.08. 23:17


Az azért nem biztos: u.i. Adriano legrosszabb formájában nemcsak iszik és drogozik, de egyszerűen felszívódik, és lelép Brazíliába - míg Pesta akkor is példásan kűzd az edzéseken... :)

de sebaj: kockázat nélkül nincs győzelem - pláne pénz híján! Rozi a nagy szerencsejátékos! :)
Ráadásul úgy tűnik, az egyesület tisztában van a rizikóval, és mindent megtesz annak minimalizálásáért.
És gondolom Adriano is tisztában van vele, hogy ez az utolsó (utáni) esélye

Úgyhogy én örülök neki. Csak fogyjon le! :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.08. 22:59


mondjuk úgy, hogy a lehető legnagyobb fogás a lehető legolcsóbban - ergo tökéletes

a többit meglátjuk
legrosszabb formájában is jobb mint Pista amióta itt van, hát még ha elkapja a fonalat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.08. 21:45


Aquilani írta:Azt nem értem, hogy minek nekünk Amauri? Méghozzá Mexesért cserébe. Egyrészt itt van Totti, Menez, Vuci, meg akkor Adriano, másrészt tök gyenge volt a szezonban. 5 gólt lőtt, ahhoz képest, hogy csatár. Remélem nem lesz az üzletből semmi!


Valóban ennek az Amauri dolognak csak akkor lett volna értelme, ha Adriano nem jött volna. Így viszont tök felesleges. Ki fog akkor a csatársorban a kispadra ülni, ha még ő is jönne? Inkább Burdissoért adjunk pénzt, hogy legyen egy jó hátvédünk.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.08. 19:04


Kockázat nélkül nincs siker. Adriano képességeit megkérdőjelezni nem lehet, a többi pedig gyorsan ki fog derülni, mindenesetre nagyon jó pszichológiai fogásnak tartom, ahogy Totti hetek óta nyilatkozik róla, h majd ilyen-olyan meleg fogadtatásban részesül.
Biztos vok benne h télleg így lesz, a többi Adrianon múlik!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.06.08. 18:08


Adriano aláírt 3 évre. Lehet örülni/szomorkodni...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.08. 17:33


tomm írta:én a roma-nak szurkolok, és nem egyes játékosoknak. és ha valakinek rosszul megy, azt nem szívesen látom a pályán. ezalól csak totti és derossi úgy-ahogy kivételek.
attól még, hogy ennek a csapatnak a játékosa, senki nem lesz jó focista, vagy szerethető ember a szememben. maximum előnnyel indul e tekintetben. régen rossz, ha valakit csak azért szeretnek, mert ide tartozik


tomm kapaszkodj meg: minden leírt szavaddal egyetértek 100%-ig!!! :wink:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.06.08. 16:12


Azt nem értem, hogy minek nekünk Amauri? Méghozzá Mexesért cserébe. Egyrészt itt van Totti, Menez, Vuci, meg akkor Adriano, másrészt tök gyenge volt a szezonban. 5 gólt lőtt, ahhoz képest, hogy csatár. Remélem nem lesz az üzletből semmi!
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.06.08. 15:46


hát max a következő szezonra van még talán a kezdőbe nevezve viszont ha visszajön Guberti akkor ennek is kevés az esélye de kitudja lehet ha jól tud tárgyalni :D s ették a szavait :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.08. 15:25


viszont most meg lehet nézni mi van teljesen a visszájára fordult az egész
bár nem gondolom hogy ez pont így van (akkor is tudtuk hogy nem olyan jó, de elnéztük neki mert jött az eredmény, de emlékszem hogy féltünk a kifutásaitól, azaz a nemkifutásaitól), de szerinted ez akkora baj? Doniról kiderült hogy rossz, méghozzá nagyon rossz. Nem kell nekünk.

Taddeit cserepadra? Ebben biztos vagy? 4 évig??? Ahhoz től sokat keres majd...
De kívánom, hogy legyen neked igazad! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.06.08. 15:19


jó nem mindenki viszont nem hinnem, hogy valaki is ellene lett volna amikor BL negyedöntőbe jutottunk és a bajnokságban meg a kupában is jól haladtunk előre...viszont most meg lehet nézni mi van teljesen a visszájára fordult az egész

azt is megértem, hogy eredménykényszer van így nem mindenki fér be a csapatba viszont te is én is és mindenki mást tudja, hogy Taddeit a cserepadra szerződtették a hosszabbítással és ez ellen nekem nincs semmi kifogásom lehet ha mostanában tényleg nem mutat sokat viszont cserének pont megfelelő nem vagyunk akkora csapat, hogy a cserepadon is top játékosok üljenek így inkább Taddei mint valami Görög, Svájci bajnokságból igazolt játékos
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.08. 15:01


túlságosan általánosítasz.. túl sok a mindenki, senki szó
sosem volt mindenki és sosem volt senki

egy pl:
mindenki hogy védte amikor a BL-ben voltunk, hogy ne adjuk el semmi pénzér
Donit?? Az asroma.hun????? MINDENKI? Ne viccelődjünk már....

tehát megismétlem: SOHA nem volt olyan hogy MINDENKI vagy SENKI!
Ha ilyen markáns véleményt akarsz mindenáron megfogalmazni, akkor vigyázz az általánosítással kérlek!

és mocskos leszek:
hisz ezért vagyunk szurkolók és nem azért hogy 1-2évig szeressünk a csapatban valakit de ha nem megy neki akkor gyorsan kiutáljuk
Ez a csúcsfutball. Ha valaki leromlik, annak pápá. Sajnos eredménykényszer van.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.06.08. 13:57


nem arra értettem, hogy azért kell szeretni mert Romaban játszik viszont azt túlzásnak tartom, hogy utáljunk egy bizonyos játékost de ha véletlen egy meccset eldönt akkor igeenn ezaz ő kellett ide stb ez kétszínűség. Megértem, hogy nem szeretnénk a pályán látni olyan játékost aki nem játszik jól de ettől eltekintve nem kell fikázni

vehetnénk példanak Donit, hogy ne legyen pont Taddeiről szó mindenki hogy védte amikor a BL-ben voltunk, hogy ne adjuk el semmi pénzért most meg fuuu mehet ahova akar stb...ezzel a mentalitással van bajom
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.08. 13:50


én a roma-nak szurkolok, és nem egyes játékosoknak. és ha valakinek rosszul megy, azt nem szívesen látom a pályán. ezalól csak totti és derossi úgy-ahogy kivételek.
attól még, hogy ennek a csapatnak a játékosa, senki nem lesz jó focista, vagy szerethető ember a szememben. maximum előnnyel indul e tekintetben. régen rossz, ha valakit csak azért szeretnek, mert ide tartozik
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.08. 12:59


Már nem is tudom hányszor volt ezen a fórumon ez az oktató célú bölcsesség, hozzászólásként... :roll: , de nem baj "ismétlés a tudás anyja". Egyébként paripa már évek óta "nevetség tárgya".
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.06.08. 12:23


Adriano sikeresen átesett az orvosi vizsgálatokon így mar nem maradt sok az aláírásig és eközben a goal.com szerint nem elégszünk meg ennyivel és bejelentkezünk Amauriért is a Juvéhoz Ranieri Mexest és pénzt adna cserébe érte

és meg annyi Adrianoval kapcsolatban, hogy most is egy csomó ember fikázza, hogy miért jön ide de ha netán tényleg jól beválik akkor mindenki isteníteni fogja, ugyanez volt Ranierivel is minek kell nekünk maradjon Spal bla bla most meg senkinek egy szava nincs ellene...pont ugyanez Taddeiel is ameddig ment neki addig mindenki elvolt vele s most egy utolsó B ligást csapatba is rossznak tartjátok nem csak akkor kell szeretni egy játékost amikor megy neki hanem amikor nehézkesen megy neki akkor is...hisz ezért vagyunk szurkolók és nem azért hogy 1-2évig szeressünk a csapatban valakit de ha nem megy neki akkor gyorsan kiutáljuk
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.06.08. 10:44


Imperatore Romano írta: de pl az északi országok ahol.... ott annyira nem jellemző hogy hemzsegnének a afrikai és arab meg egyéb nációkban.

mert ott hideg van és fáznak :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.06.08. 10:24


ennek ellenére nem célravezető náluk, hisz a klubcsapatok tele vanna külföldiekkel, de pl az északi országok ahol írtó liberálisak a bevándorlási és menekült törvények, ott annyira nem jellemző hogy hemzsegnének a afrikai és arab meg egyéb nációkban, ott főleg hazai, de ha nem is hazai akkor szomszédos országok focistái rúgják a bőrt...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.08. 10:19


Angliában is van egy szigorúbb munkavállalási törvény, ha nekik szabad, akkor legalább ezt átvehetné a többi eus állam.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.06.08. 09:24


már most is közel vagyunk az interhez...sajnos ez a globalizáció egyik hatása...és mivel szabad tőke, munkaerő és egyéb áramlás van az euban, nem is lehet vele mit tenni...mert ugye ez a fő indog a 6+5 ellen (ami sztem inkább lenne 8+3...ha már korlátozunk akkor csináljuk jól), az idei szezonban 14 nem olasz és 9 olesz volt a keretben plusz most jött két brazil...a 82-82-as bajnokcsapatban 2 nem olasz és 23 olasz volt a 2000-01-esben már 12 nem olasz és 16 olasz..beszédes adatok...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.07. 23:22


Trigoria írta:Brighit el ne adjuk már!
Elegem van az olaszok elvándorlásából tőlünk, és a sutyerák brazilok érkezéséből.

"Szeretném beírni a nevem a klub történelmébe. Alig várom már, hogy nekilássak. Hallottam, hogy Totti is nagyon vár már engem."- nyilatkozta Adriano
de édesek...lassan ez is több mint egy klub lesz :D :D


Én sem örülök az olaszok elvándorlásának, meg annak hogy van egy szekér (legalább 7) brazil játékosunk, aztán már most hoztak hozzájuk megint kettőt. Mi vagyunk mi a Brazília tarcsija? Összekukázzuk az összes brazil falábút. Az olaszokkal (Brighi, Guberti, Okaka, stb.) meg nem törődünk. Nem lenne jó, ha a Roma is Inter 2 lenne, ahol maximum Totti és De Rossi olasz.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.06.07. 19:31


ágyusoknak csak vacak kapusaik vannak, a legnagyobb bakizósak szval oda sztem mehetne elsőszámúnak
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.07. 19:28


reménykedjünk benne, hogy pityu bombaformában fog játszani
brighit sajnálnám, de inkább 13 millió, mint egy padkoptató játékos
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég