Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.06.26. 17:21


K@rva elet elment Motta :(
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.26. 13:45


mondjuk kár előre károgni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.25. 23:23


Barusso VKP, az meg minek (azon felül, hogy gyenge is)... :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.25. 22:31


Motta megy vissza Udiné-be: mivel nem sikerült megegyezni velük, boritékolni kellettaz ajánlatot, és az Udinese 100000 euró-val többet ígért (1450000) De lehet, h. továbbadják majd az Atletico-nak
De sebaj, hisz Barruso visszatért hozzánk, és csak 100000 euro-t kellett érte perkálnunk a Rimini-nek!!!! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.24. 23:28


soha nem láthatunk bele a dolgokba igazán
majd ha Mexes nyilatkozik valamit, akkor közelebb leszünk az igazsághoz, de még az sem jelenti hogy az tisztán igaz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.06.24. 23:24


Emilio írta:Akkor miért utasította el a hosszabításról a szerződést?

Ha amiatt mert burdi kiszorította és most megyünk hozzá,mert gond van burdi megvásárlása körül és csakazért is visszavág akkor erre mit mondjak?

Jó lenne tudni az okát miért tette.Túl keveset adnak neki vagy az a bizonyos tűske...


Vagy csak nem kell elhinni mindent, amit a firkászok írnak...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.24. 20:18


Ha Guberti maradna az jó lenne. Szerintem ér annyit, mint Taddei. Én játszatnám. Mottát sajnálom. Nagy spílerként érkezett ide. Kezdetben nagy kedvencem volt, nem is értem hogy eshetett ennyire vissza a teljesítménye. Legalább ők olaszok és tehetségesek. Andreolli is kaphatott volna több lehetőséget. Mondjuk azt is megértem, hogy Ranieri nem mert rotálni, kockáztatni a "Nagy Menetelés" alatt.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.06.24. 16:54


Trigoria írta:Megértettük. Még valami? :wink:


Most már semmi!!! Mondom, hogy most már semmi!!! 8)
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.24. 12:30


Most olvasom a híreket:Mexes ennyire el akar menni?Nem romanista,nem hajtana szívvel,jöjjön Burdisso.
Hmmm... ezt gondold át szerintem mégegyszer. Az a Mexes aki sírt a samp ellen a PADON....nem romanista...?

Értsük már meg, hogy azt a pár olaszt, aki érdemes lenne rá, min. 2x ennyiért tudnánk csak idehozni,
Megértettük. Még valami? :wink: Nyilvánvalóan nem az idehozandó olaszokra utalok én pl, hanem azokra akik már itt vannak, de nem kellenek valami oknál fogva. Vagy a primaverából elherdált tehetségeinkre.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.24. 09:53


holnap este 7ig van ideje a klubnak, hogy megegyezzen, megoldja a közös tulajdonlású játékosok ügyét, elvileg 10 ilyen játékosunk volt, ezeknek egy része 3ad vagy 4ed osztályú klubban tolta tavaly, szal ezen játékosok megtartása avagy elvesztése miatt gondolom nem fog főni a vezetők feje, továbbá curci ügye is megoldódott, a samp megvette a sienától 50%át 2,5 milláért, így továbbra is közös tulajdonba marad, csak a siena helyett a samp lesz a roma mellett a játékos tulajdonosa, viszont ha az udinével nem sikerül megegyezni mottával kapcsolatban(hírek szerint az volt a játékos óhaja h ne újjítsák meg a közös tulajdonlást) akkor bezony borítékolásra kerül a sor, csak megjegyzem eddig 3,5 millába van a klubnak a játékos, emellett rosi ügye is megoldódott, elvileg meg lesz hosszabbítva a közös tulajdonlása a sienával, és így tér vissza romába....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.06.24. 08:47


A lényeg, hogy érthető voltam, nem? :wink:
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2010.06.23. 22:04


Értsük már meg, hogy azt a pár olaszt, aki érdemes lenne rá, min. 2x ennyiért tudnánk csak idehozni, de nekünk 5 millánk sincs, nemhogy 10-15 milliónk!!! Nyilván mindenki szívesen látna pl. egy Bonucci-t a csapatban, de egyelőre nem ez a realitás. Az utánpótlásunk meg egyelőre jól bújtatja az új DDR-eket meg AA-kat (én nem mondom, hogy nincsenek - mert a primaveránk a maga nemében igenis jó -, de komoly látszatuk biztos nincs)!

Isla azért lenne nagy húzás, mert vmi elképesztően sokoldalú játékos. DR-t, DMR-t, DMC-t, AMR-t is tud játszani, de én mintha már a baloldalon is láttam volna az Udinese-ben. Egy rakkolós, sokat futó, csupaszív chilei gyerek. De, gondolom, belőle sem lesz semmi.
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.23. 15:30


hány éve tologatják már egyik hétről a másikra az utolsó utáni utáni utáni utáni utáni utáni utáni határidőt, emlékszik még valaki? igazából már hírértékük sincs, annyiszor segget csináltak a szákukból minden oldalon.
persze szállístd csak a híreket fr, nem a hírhozóval van a gond... :) bár nemrég még a te fejed repült volna :lol:

Isla jó!
De megint egy olasz nem kell, és egy külföldi meg igen... azt csodálkoznak a vbt látva


és ezért nem látom értelmét, hogy itt néhányan az intert szidják az olasztlansága miatt. nem sokkal több olaszunk van, viszont ők ezért jöttek létre.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.23. 14:18


hagyjátok már abba az egészségtelen fantáziálást :)
Nyilván nem veszünk senkit, se digót, se latino-t, senkit. És a jelen helyzetben jobb is így.
Már az is sokba lenne nekünk, ha valakit sikerül ingyen idecsábítnai.

Egyébkénbt megvolt a meghallgatás, , a békéltetést elnapolták a következő tárgyalási napra, július 5-re. Szóval tovább tart a bizonytalanság.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.23. 10:52


Isla jó!
De megint egy olasz nem kell, és egy külföldi meg igen... :( azt csodálkoznak a vbt látva
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.23. 10:48


blint63 írta:Na mi van, 8 és felet nem tudunk kiadni a már bizonyított Burdiért, de egy tök ismeretlenért chileiért kiadnánk 6-ot???

Nem ismeretlen! A bajnokságban játszik és kint van a VB-n, gondolom Pizzaro is ismeri hisz a földije... nehéz lesz megszerezni.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.23. 10:20


Na mi van, 8 és felet nem tudunk kiadni a már bizonyított Burdiért, de egy tök ismeretlenért chileiért kiadnánk 6-ot???
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.23. 09:15


sztem egyetlen ember sem ér majd 100 millió eurót
azért arra kíváncsi lennék, melyik biztosító vállalta be mr céert, és mennyi az éves bizt. díja
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.23. 09:08


fradista romanista írta:BRÉKING NYÚZ:
holnap nyilvánosságra kerül a választottbíróság döntése az unicredit-Itlapetroli ügyben.
Ami biz. hrek szerint azt tatalmazza, hogy:
- Az egész Italpetroli, beleértve a csapatot, átmegy az Unicredit tulajdonába
- Sensiuk megtarhatják a villáukat (legalább nem lesznek hajléktaklanok ... :) :( )
- Amíg az itapltroli nem talál új tulajt, Rozi maradhatna az egyesület elnöke.

Fura ez nekem, nemrég még arról volt szó, hogy vagy az olaj cég, vagy a Roma lesz a banké... na de mindkettő?, ennyire lepattantak lennének a Sensik? Arról nem beszélve, hogy a 300 milla nem is sok, egy olajcég eladásából lazán fedezni kéne, de szerintem a klubbnak is magában... beszarok, hogy 3 C.Ronaldó ára és... :roll: na itt a különbség a Roma és a Real között.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.23. 08:08


Gladiators921 írta:és akk nem költhetünk semmit?? semmi új játékos nem fog addig jönni??


A tulajdonosváltás nyilván azzal is járna, hogy minden játékosvásárlást le kell állítani.
És nemhogy nem jön senki, de még Burdisso-t se lehet akkjor megtartani.
És ez az átmeneti állapot eklég sokáig eltarthat, mert még érdeklődő sincs állítólag. Már Angelini sem az.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.22. 22:26


CaPy írta:Csak ebből Sanchezt nem tudjuk megvenni..

megszerzése nem is volt reális.
Emilio írta:háááát emberek...nézve a mai argentin-görög meccset ha burdisso nem fog sokat keresni akkor jöhet,de olyan nagyot nem mutatott.

végigolvasva ezt a mondatot, nekem az jön le, h ebből az 1 meccsből döntenéd e hogy kell e nékünk burdisso, holott az elmúlt év a rendelkezésedre állt, h lemérd a képességeit. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.22. 22:11


ha mexes marad, nincs égető szükség burdira
a mai meccset nézve messi sem az a hiper-szuper
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.22. 20:48


Én is azt mondom, hogy hagy vigyék 5-ért, Donit még eladjuk vagy 2-3-ért és máris megtudjuk venni azt a szerencsétlen Burdissot, és végre vége lenne a Burdisso-sagának is.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.22. 20:41


no, állítólag a spurs kemény 5 millát juróba hajlandó adni pestáért, állítólag 8at szeretnénk.(én is sok mindent szeretnék mégse teljesül az összes kívánságom!)
hadd vigyék!(mondjuk a wolfsburg is mutat csekély érdeklődést a brazil iránt).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.22. 18:49


Szóval semmi sem változik.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 23 vendég

cron