Roma store

ide jöhet minden

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2006.02.24. 10:43


Amilyen gyorsan csak lehet.. :)

nem fogalmaztam egyértelműen, bocsi;a 10 € plusz egyszeri kltsg, a szállításé. (nem pedig 70 € )
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2006.02.24. 10:10


Levy ASR írta:Ciao a tutti !
Aki szeretne rendelni a asromastore.it-ről, az most megteheti:
linket küldjetek mailon, mérettel, színnel és képpel, ha lehet
ár: mint a neten + 10 €


És ezt meddig lehet?
És ha jól értem akkor ha mondjuk 3 dolgot szeretnék, ártól függetlenül az 3*10 olyró plusz?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2006.02.22. 18:58


Ciao a tutti !
Aki szeretne rendelni a asromastore.it-ről, az most megteheti:
linket küldjetek mailon, mérettel, színnel és képpel, ha lehet
ár: mint a neten + 10 €
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2006.02.08. 17:40


Jaja, de a béna lionsportban még a tavalyi mez sincs meg, csak a 03/04-es, és ezzel vége is :S Bár vannak tök yoo pólók, meg gatyák stb. Csak sajna elég drágák :S
Itt van az egyik legjobb póló, sztem:http://www.lionsport.hu/catalog/product_info.php?cPath=102_104_165_248&products_id=2257
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2006.02.08. 11:41


Üdv nálunk sociopata! (Jó a neved :wink: )

Nos kintről 70 Euroért hozzák a cuccokat, ha azóta meg nem emelték. Tehát a kulcstartóért annyit kell fizetni kb amennyit írtál.
Viszont ha egy kamionnyit rendelsz akokr is csak 70 euro a plussz... :wink: :D

Kishazánkban nem sok helyen lehet kapni Roma cuccokat. Diadora boltok esetleg, meg a Lion Sport. Bár ezekben is inkább mezek eg apróságok és azal kész.
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2006.02.02. 19:40


májki írta:Sziasztok! Lenne egy fontos kérdésem: Rómában a stadion környékén hol lehet eredeti, Tottis mezt kapni? Azért kellene a pontos helyszín, mert sajnos nem én megyek, hanem egy kollégám, és nehogy valami gagyit hozzon nekem. (igaz, amin ott a KIRÁLY neve, az gagyi nem lehet:) ) Nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni, életem egyik álma valósulna meg! :)


http://www.asromastore.it/

az oldal elején a storeok listája ! Itt az eredeti van, bár ebben nem tudom, mi az eredeti...?
Láttam made in Italy- s de láttam távolkeletit is...
s mindegyiken ez volt: official merchandise - as roma store
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.13. 18:49


Kolja:
Köszi előre is!
Ne félj nme fogok elszállni a cuccokkal. Csak egy-két dolog kell mindig.
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.10. 18:01


ASR írta:
Kolja írta:Srácok nem tudtok segiteni honnan tudnék beszerezni régebbi mezeket?
Annyira amugy nem kell vészesre gondolni...99ig visszamenőleg gondolok...
Nos?nosnos? :roll:




Az ebay -en kellene megpróbálnod, ott szokott lenni kappa. Régebbiek is vannak, de azok általában replikák. De lehet, hogy a kappák is azok.
Hogy egy picit verjem a nyálamat, nekem van egy 95/96 szezonban használt asics fehér (idegenbeli) mezem. Szerintem ez volt eddig a Róma egyik legszebb meze. :D

ASR, nem tudsz róla felrakni egy képet? Hadd gyönyörködhessünk benne mi is :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.10. 00:44


Kolja:
Egyesek akkor bizony vér alapján is törzsszurkolók! :wink: Ejj de jó egyeseknek! Csöpögtess már belém is egy keeset a véredből! Vagy tudod mit, nincs egy hugod véletlenül? Vagy nővéred mert a fene sem tudja menyni idősvagy.... :wink: :D :D

Amúgy én köszönöm a lehetőséget, majd tuti élnék is vele alkalomadtán! Ha megteszed itt a kedvünkért, hogy szólsz mielőtt kimész, akkor mi nagyon boldogok leszünk ám :ultra: :bncgreen: !
És kif kell fizetni? Ezt mégis hogy gondolod? Hogy még fizessünk is érte?! Felháborító! :D :D :D
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.09. 00:58


Írjatok mailt...
abban egyeztetünk, kinek, mi kell, s hogyan...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.09. 00:14


Csatlakozom Bondi kérdéséhez. Én úgy tudtam hhogy 70, de ha 10 akkor persze hogy rendeljünk, de azonnal! Egyeztessünk.
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.08. 19:36


Nekem van Barillás tésztám...
érdekel
két újat kérek érte : a középsőt és a mutatót!!! :D

amugy most komoly kérdést teszek fe!!!!
Ki szeretne rendelni az asromastore.it-ről - mondjuk 10 € költséggel ?
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.07. 01:11


Amúgy ha lehet valahol kapni, de drágán akkor is le kell csapni rá, mert ritka kincs! :wink:
A Kappa időkből szrintem az országban nem fogsz találni a boltokban csak magánszemélyeknél. PL nálam is van kettő. Mondjuk 100000-ért kaphatsz egyet. Na jó csak vicceltem. Nem eladó. :roll:
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.06. 22:23


Hát a Lion sportban a tavalyi tuti van. A tavalyelőtti is lehet hogy még akad egy-kettő. De ara készülj fel hogy mai árban adják... :evil:
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.06. 12:38


Jaja, az egész boltot.
Ha az ember rendel vagy hasonló, akkor talán tud szelektálni, de ha ott vagyok a boltban, akkor aztán csak kapkodom a fejem! :) :shock:
Gondoltam 300-400 Euro elég kell hogy legyen (az összes spórolt pénzem volt akkor), de aztán csak a legszükségesebbeket vettem meg belőle - épphogy! :wink: És akkor mez még nme is volt nagyon benne (mert az már volt hálistennek)...

Amúgy mindig csodálkozom, hogy tudnak minden évre valami újat kitalálni elvileg ugyanara a stílusra. Aztán rájövök hogy annyira nem is új nme is különböző, kivéve pl az említett Le Iene pólót, ami döbbenetesen más mint az eddigiek.

Baseball sapit akartam én is venni többek között amikor kint voltam. Olyat kerestem amin kis Roma címer vagy felirat van, de olyat nme találtam. Így lett nagyfeliratú. :D De a lényeg hogy most már ez is van!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.06. 00:23


Én is megnéztem az új cuccokat. Kur...a jók! Bár a tavalyiak jobban tetszettek az is igaz... :wink: Viszont ezekenek jók a fantázianeveik! Csupa filmnév... :D
Egy nagyon jót találtam benne: Le Iene - T-Shirt Green
Ez a topp most nálam. Muszály ilyet szereznem! :D


A Romastoreról rendelni tudtommal cefetdrága. Ha minden igaz 70 Euroért hozzák ide, mert mi rest of europe vagyunk (Cáfoljon meg valaki ha nincs igazam légyszi). Persze Óceánia meg USA 30 Euro, de mi majdnem szomszéd 70. Basszák meg!
Ezért döntöttem úgy májusban hogy ennyiért ki is repülhetek.... :wink:

Amúgy tud valaki arról, hogy bordó nadrágot és sportszárat miért nme lehet sem venni sem rendelni sehol sem? Tavaly is volt mecsünk hogy tiszta bordóban nyomtuk, de ez a két cucc rejtély számomra! :shock:
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.05. 13:22


De-Rossi írta:Szeretnék venni/rendelni egy Romás sálat,nem tudok egy honlapot(magyart)vagy egy olyan boltot,ahonnan tudnék venni?(a lionsportot néztem)
előre is köszi


különben itt találsz pár darabot :
http://www.asromastore.it/english/

a shopping részre beírod, h SCARF, enter
aztán a megnyíló listában a kis nyilakra klikkelgetve végignézed milyent szeretnél a nyakad köré :wink:

priviben vagy msn-en keress meg...
köszi
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.02. 19:09


ciao!

a cuccokat szerintem kinnt veszem meg, az eddigieket is ott vettem. a Ré di Roma közelében van egy Roma store, ott általában eltöltök egy- két órát, aztán sírok egy picit, hogy ez igen, aztán veszek ezt-azt.

most kijöttek az új cuccok, nagyon állat!

Az Árkádban nem tudom hol, a heverom vette de megkérdem.

Egyébként az asromastore.it-n fennt van minden.
Tottigol
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.08.30. 12:53


Tényleg? Oh, bocsi :oops: Cska akkor még nem voltam itt, és nem vettem észre. Törlöm a hsz.t. bocse :oops:

megtettem :wink:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.08.30. 11:27


ogé írta:Csak úgy megjegyzem,hogy pont ezeket a képeket raktam be vagy a hírek vagy a serie A topikba még pár napja! :wink:

Tényleg? Oh, bocsi :oops: Cska akkor még nem voltam itt, és nem vettem észre. Törlöm a hsz.t. bocse :oops:
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.08.29. 23:59


Kolja:
Természetesen nem sürgős a dolog, és nagyon megköszönném ha szólnál mielőtt mész, és ha tudnál is nekem hozni sportszárat!
A baj hogy én vagy szüleim nyáron voltunk mindig vagy olyankor amikor az adott év fogyó cuccai már elfogytak. A fekete sportszár fogy a leggyorsabban az összes csapatcucc közül (tapasztalat :( )

Szóval ha csak decemberben mész az is jó nekem. A lényeg hogy szerintem kb februárig-márciusig lesz fekete sportszár, szóval ráér a dolog.
Előre is köszi!
Forza Kolja! :D
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.08.26. 13:54


Hi!
Nem tudom hogy jó topicon kérdezem e, de nem megy valaki Romába mostanság? Hozhatna fekete sportszárta nekem.... Megköszönném!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.07.24. 17:53


Vettem egy tök yoo ROMA sálat Pécsen. Végre lesz mit hordani télen (mármint a nyakamba :P )
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.07.15. 18:20


meg tudnád kérdezni, h pólót mennyiért csinálnak, ha megvan hozzá a cucc? (vállalnak-e szitázást jó minőségben, ha meg vannaka szitafilmek, és ha igen, akkor mennyi a minimális darabszám?) ugyanis Danielével még pár hete nekiálltunk pólót és sapkát kreálni, de nagyon beállt a dolog, mivel csak aranyáron vállalta volna az a pár cég akiket megkérdeztem. előre is köszönöm!
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.07.05. 16:41


Levy the ASR fan írta:a zászlóról egy képet küldj légyszi a mailcímemre!
Grazie !



Bocs de most még nem tudok mert nincs gépem amivel lakapnám de ha meglesz akkor küldök!!!
Mégegyszer bocs!!!Csau
FORZA AS ROMA!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég

cron