Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.09.02. 09:30


Tulajdonos kereséssel hogy állunk? Már rég nem hallottam pletykákat...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.09.02. 09:19


A BL keretből tudjuk meg, hogy Leandro a Romához igazolt? :P

Gondolom az Greco akarna lenni, csak "lebecézték"
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.09.01. 20:35


Scrym írta:Amúgy érdekes! Mindenkinek egy álma vált valóra, mikor a hozzánk igazolt! :D


tipikus nyilatkozat minden atigazolas után hozzá kell szokni :D

amugy szerintem is idén erősítettünk a legjobban soha nem gondoltam volna, hogy ilyen anyagi körülmények mellett képes lesz a csapat egyenesen 2 kezdőben bevethető csatárt hozni igaz Adrianoról nem tudni, hogy mi lesz de ha ő is megkapja a formáját akkor egy nagyon ütőképes csapatunk lehet csak mellőzzük a szuperkupás bakikat...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2010.09.01. 20:12


Én mondjuk örülök Boriello-nak! Most még! :)
Igen, olasz, nem nyugdíjas, csatár. Talán megtalálja a góllövő csukáját. Most, hogy ennyi támadó van, lehet variálgatni, pihentetni, és összeállítani a Scudettót nyerő bandát! :) 8)
Amúgy az elmúlt évekhez képest, talán most erősítettünk a legjobban.

Amúgy érdekes! Mindenkinek egy álma vált valóra, mikor a hozzánk igazolt! :D
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.09.01. 19:54


ha 15 millát ér valaki de 10-ért megkapjuk, akkor az pont 10-et ér. ennyi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.09.01. 15:10


fradista romanista írta:
Totti8 írta:Borriello római? Hmm, nem várt fordulat.

Nápolyi.

Akkor mi ez a nyilatkozat? Nápolyiként nem nyilatkoznék ilyet. Tudom, az átvitt értelem..
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.09.01. 12:00


Totti8 írta:Borriello római? Hmm, nem várt fordulat.

Nápolyi.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.09.01. 11:40


Boriello ereiben római vér folyik, egy álmom vált valóra :lol: :lol:

Teljesen feleslegesek és nevetségesek ezek a nyilatkozatok, ha nincs Robinho leigazolása, akkor Boriello nem esik át vérátömlesztésen és továbbra is piros-fekete vér folyik az ereiben.

Galliani meg elmehet a ..., ez olyan, mint amikor a szegény kistestvért megsajnálja a gazdag báty. Azt jól értettem, hogy 10 miilióért meg KELL, hogy vegyük majd Boriellot? Ilyet még nem hallottam, az opciós jog nem erről szól, ez inkább egy elővásárláshoz hasonlít, vagy halasztott vételhez...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.09.01. 11:21


Kicsit más felállásban, és egy játékos cserével: Sergio - Burdisso, Juan, Mexes - Cassetti (Cicinho, Taddei), Pizarro, De Rossi, Riise - Totti - Vucinic, Borriello.

Ha már ennyi csatárunk van, akkor gondolom két ékkel játszunk. Nézzük kik vannak még a padon: kis Burdi, Castellini, Perrotta, Brighi, Baptista, Menez, Okaka, Adriano, Simplicio..hmm a névsor veretesnek tűnik
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.09.01. 11:06


Borriello római? Hmm, nem várt fordulat.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2010.09.01. 11:00


hát van egy-két fölös ember a keretben......
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2010.09.01. 10:55


tomm írta:a tavalyi csapat egész pofás volt. ehhez jött egy burdisso véglegesítés, simplicio, adriano, boriello. ez igen jól hangzik. a védelem rendben van, a középpályával eddig sem voltak gondok, csatárral az eddigi hiány után, most dunát tudunk rekeszteni, van 6 belőlük. remélem ranieri megtalálja (és be is veti) köztük a napi góllövőt, és akkor minden szuper lesz.


Hát én ezt az optimizmust szeretem :D

bár tény az igazolási politika foscsi-szarcsi, de mit lehetne várni egy olyan klubtól, amelyiknek ilyen huzavona van a tulajdonosa(i) körül...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.09.01. 08:56


synyster írta:Hogy a vezetőséggel ki mennyire elégedett, egy példa, 3 brazilunk van, cica 2, doni 2, pesta 2,5 millát keres, 3 hónapunk volt hogy elboltoljuk őket, nem ment, ezzel szemben Kaladze aki min3nál öregebb és még többet is keres, a milan sikeresen túladott rajta. :o
majd ha ilyet mi is tudunk csinálni, akkor maradéktalanul elégedett leszek a vezetőséggel.


tudtunk csinalni csak passzolta az összes lehetőséget pl Baptista Galatasaray, Olimpiacos, Genoa már csak Baptista alaírása hiányzott de nem akart menni evvel szemben kaladze akart menni úgy meg könnyü eladni valakit itt az volt a gond, hogy sem Baptista sem Doni nem akart távozni hanem már mindketten ellenének adva
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.09.01. 06:53


Azért Adrianot még ne írjuk le, hiszen nem is láttuk játszani. A brazil kontingenst viszont tényleg elboltolhattuk volna, akár ár alatt is, mert a fizujuk is elég nagy terhet jelent és nem hiszem, hogy bármelyikük megdöglik azért a klubért, amelyik nyíltan el akarta őket adni.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.09.01. 00:22


tomm írta:a tavalyi csapat egész pofás volt. ehhez jött egy burdisso véglegesítés, simplicio, adriano, boriello. ez igen jól hangzik. a védelem rendben van, a középpályával eddig sem voltak gondok, csatárral az eddigi hiány után, most dunát tudunk rekeszteni, van 6 belőlük. remélem ranieri megtalálja (és be is veti) köztük a napi góllövőt, és akkor minden szuper lesz.

Kifelejtetted Castellinit, mint Riise alternatíva fontos lehet, végre erre a posztra is van helyettes. A jobb oldal úgy tűnik helyettes nélkül maradt, de ha jobb nincs majd Burdisso megoldja.
Boriellot én annyira nem húznám le, van olyan játékos mint Vucinic, azt meg senki sem tudta, hogy Adriano bejön-e, meg kellett próbálni, ebben nem hibáztatnám a vezetőséget.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.08.31. 23:57


synyster írta:Abból,hogy Boriellot kölcsönvettük az átigazolási szezon legvégén,csak arra tudok következtetni,hogy már most megbánta a klub Adriano leigazolását...

Nagyon egyhullámhosszon vagyunk, nekem is pont ez jutott eszembe, sőt továbbmegyek, az hogy a mercato végén csatárt és kapust is akartunk, pont hogy azt jelzi hogy a vezetőség qrvára elszámolta magát Lobonttal és Adrianoval...

Nem tom volt e róla szó, Doni azért maradt, mert elfogadhatóbb magyarázat, mert nem tudott megegyezni a Fulhammal, másik, egy amatőrebb verzió(és én ennek hiszek) mert kifutottak az időből. :(

Azért így hogy kölcsönbe opcióval jön Boris, emészthetőbb a dolog, benne inkább benne van hogy képes lesz azon a poszton játszani mint tavaly Toni, ezt Vadrianoban nem látom...
Hogy a vezetőséggel ki mennyire elégedett, egy példa, 3 brazilunk van, cica 2, doni 2, pesta 2,5 millát keres, 3 hónapunk volt hogy elboltoljuk őket, nem ment, ezzel szemben kaladze aki min3nál öregebb és még többet is keres, a milan sikeresen túladott rajta. :o
majd ha ilyet mi is tudunk csinálni, akkor maradéktalanul elégedett leszek a vezetőséggel.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.08.31. 21:58


a tavalyi csapat egész pofás volt. ehhez jött egy burdisso véglegesítés, simplicio, adriano, boriello. ez igen jól hangzik. a védelem rendben van, a középpályával eddig sem voltak gondok, csatárral az eddigi hiány után, most dunát tudunk rekeszteni, van 6 belőlük. remélem ranieri megtalálja (és be is veti) köztük a napi góllövőt, és akkor minden szuper lesz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.08.31. 19:14


Ja. Szerintem is ügyesen "vásároltak", jól dolgoztak predé-ék. Csak 2 hiányérzetem van: nem sikerült jobbhátvédet igazolni, és itt maradtak a sokat kereső felesleges braziljaink.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.08.31. 18:56


Ez így jól hangzik..Jelenleg úgy néz ki, hogy kiadtunk 8 milkát Burdiért, 700 ezret az öccsért és álljuk Adriano, Simplicio, Borriello és Okaka fizuját. Bevételi oldalon Cerci 3 millája szerepel, illetve Guberti fél jétékjogának ellenértéke (ha jól tudom). Kiadás csökkentés még Toni fizuja. Összességében nem állunk rosszul, mivel erősíteni kellett a BL-hez, de Baptista most teljesen feleslegessé vált, rajta túl kell adjunk.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.08.31. 18:45


1 évre jön, ingyen köcsönbe, aztán 10 milliósért meg is vehetjük, ha akarjuk. Úgyhogy nekünk "csak" a 2 milliós fizuját kell fizetni. Így azért más a gyerek fekvése
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.08.31. 18:24


Fantomi írta:Az lehetetlen hogy előteremtsünk 15 millát, kölcsönben viszont nagyon okos dolog lenne. Én Behramiért szurkolok most nagyon... tudom hogy ex lazios de bevethetö taddei és cassetti helyén is és kedvelem a játékát, ha lehetne kettőt vennék belölle :D Rubinho... még egy brazil kapus... na neeeee


a pénz már megvan rá az Unicredit kezeskedett róla, ezért is kötték meg az üzletet
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.08.31. 18:18


Boriellot a két ékes játékban tudom elképzelni, amit mi nem nagyon játszunk. Ha két ék, akkor Vuci és Boriello, mögöttük Capitanoval. Ebben az esetben Menez és Adriano pad. Ez akár három védős játékot is maga után vonhat, Riise feltolva bal középre. Lehet, hogy így Burdissoval nem is elsősorban középső védőként, hanem jobb bunkóba számítana Ranieri. Azért így már igencsak kiélezett lesz a csapatba kerülés, csak nehogy a visszájára süljön el a dolog.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2010.08.31. 18:17


na így ez egy szuper üzlet!
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.08.31. 18:13


annyi az új hír, hogy Borriello megiscsak kölcsönbe jött 2millioért és opcios jog van a megvasárlására 13millioért

szoval úgy néz ki, hogy inkább Romás akart lenni s ezért mondott nemet a Juve kölcsön ajánlatára
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2010.08.31. 18:07


eddig meg semmi hír
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég

cron