Mezkampány

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.10. 22:40


Hát nekem annál összetettebb a véleményem hogy tetszik-e az idei mez vagy sem!
Mert ugyebár lehet egyrészt a tetszik-nem tetszik oldalról nézni:
Szvsz a Barrillás jó volt, bár a mai korban az a farkas jel és a felirat stílusa már nme igazán "menő". Az Ina Assitliás Kappa nagyon ott volt (van is egy belőle).
Amúgy nem tudom emlékeztek-e de az akkori második mezük egy függőlegesen kettéosztott mez volt. Egyik fele narancs, másik bordó kék gatyával és sportszárral. Szerintem ez az egyik legjobb 2. számú mezük. Ötletes, új, és nagyon szép. (Ebből is van! :wink: )
A Diadoránakl az első meze jó volt, mert egyszínű volt mindenféle krixkrax nélkül, a tavalyi butácska csíkos szar volt, de az ideivel nekem semmi bajom. Ez megint ötletesebb a csíkszerűségével.
Amúgy én magam is az egyszínű bordópárti vagyok. :wink: (Ezért is kerestem mindig bordó gatyát és sportszéárat amit aztán sehol soha nme kapok.)
A fehér mezük egyszerű és nem olyan rossz (mi lehetne helyette amúgy?), a narancs sem lenne rossz, de ez az árnyalat a fekete katasztrófa csíkkal benne egyenesen szembántóvá teszi. Az hogy a negyedik mezük a kupában zöld volt?!! :shock: Na az már azért kicsit abszurd! :x :evil: (Itt jött elő nagyon hogy a cég minél több mezzel minél nagyobbat akar kaszálni, mert minden újabb mez újabb eladás)
A Bl mezük pedig idén tetszik! Na nem a zöld verziója (mert ilyet láttam a asromastore.iten), hanme a fehér.

És akkor itt a másik oldal,a gyártó oldala:
Aba kell belegondolni, hogy mit tehet a gyártó. Egyrészt nem tudom a váltás okát, hogy miuért ment a Kappa, és jött a Diadora, de nehéz örökséget vett át.
Mint minden cég gondolom ők is üzleti tervet készítettek, elterveztek előre néhány évet körülbelülre, felépítettek egy koncepciót stb.
Logikusnak tűnő gondolatként rögtön ki is hozták a legegyszerűbb egyszínűt, amivel folytatták a hagyományokat, és nem utáltatták meg magukat rögtön. :) Majd utána jött a szokásos mez-sors. Mivel változtassanak úgy hogy a mez stílusa és hagyománya ne sérüljön, de mégis legyen benne anyi új, hogy azért a vevő megvegye. Mert itt alényeg. Aki mondjuk minden évben vesz mezt, az azért szeretné gondolom látni a különbséget, hogy melyik évben melyik mez volt.
Nyílvánvalónak tűnt hogy a csíkokkal lehet csak mahinálni (legalábbis a Diadoránál). A baj szerintem nme is ez volt, hanme az hogy a tavalyinál aza a nyaki csík röhejes és csúf volt. Aztán idén azt a vonalat nagyobb változatással továbbvitték, és ez lett belőle. Aztá nyílván egy vagy két év múlva újra jönbe az egyszínű. Így megy ez mostanában.
Ha én lennék ott a góré én magam sem biztos hogy mást csináltam volna. Mert ugyebár lehet a szurkolóknak (nekünk) kitalálni valami fantasztikumot, ami szép meg jó meg minden, de az csak egy év! :!: És utána mi jön? Mert mindig itt a probléma.
Azt nem tehetik meg a mai pénzvilágban, hogy több éven keresztül csak az egyszínű jön, mert akkor elég egyet venni, és több évre megvagy vele!
Persze lehetett volna ennél jobbat csinálni (függőleges vagy kerezstcsíkal pl), de most ez jött ki. Ez van.

Egyszóval jó dolog ez a sztrájkolás, hogy nme veszünk mezt, de azért ezzel is a Romát karcsúsítjuk pénzügyileg a Diadora mellett természetesen.
És mivel én kétévente veszek egy mezt, ezért szerintem ezt sem fogom kihagyni (pláne hogy tetszik is), pláne úgy hogy én játszom is benne rendesen. Persze a hír hallatán gondolkodóba estem (és azóta is gondolkodom :) ), de nem biztos hogy ezért kihagyom.

Egyébként én a Romába pont a meze és a színe miatt szerettem bele anno, tehát igényes vagyok ezen a téren! - mielőtt azt mondanátok hopgy nem. :wink: )

UI: Amúgy még mindig jobb a mezünk mint a Crystal Palacnak vagy a WBA-nak! Vagy netán a Juve rózsaszíne, Barca sárgája (ott mit kaphat a Nike azt a jó életbe! :D ), vagy az Arsenal kékje vagy sárgája stb
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2005.11.10. 19:21


Én igenis szeretem az egyszerű mezeket, A tavalyi is tetszett volna ha jók a színek,de nekem a mostani abszolút nem jön be.Ennyi.De ez SZVSZ attól még másnak tetszhet..
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.11.10. 18:25


tényleg, az INA-s kappa is nagyon ott volt. de hát az is sima bordó mez volt, flikkflakkok nélkül. ehhez az összeállításhoz kéne visszatérni.

itt üvölt a batigol benne :D :

http://www2.raisport.rai.it/news/sport/ ... taRoma.jpg
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.11.10. 18:16


Hát nekem van egy tavalyi mezem és nekem az tetszik!!!
Az idei kicsit egyszinű...
Nekem a legjobban A Kappa - INA Assitalia - is nagyon tetszik!!!
FORZA
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.10. 18:02


öööööö, és ez régen hagyomány volt, h fehér gatyában játszunk? Mer sztem az a legszebb, amikor a bordó mezhez bordó gatya is van :roll: :roll: Így játszottunk a legutóbbi meccsünkön is 8)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.10. 17:56


Hát igen, tényleg jobb lenne, ha egyszerűbb, a klub hagyományaihoz illő mezeket csinálnának nekünk :? Ez a szurkolós mez tényleg nagyon yoo!
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.11.10. 16:52


mole írta:
Conti írta:ez volt a tuti:

visszavesszuk a mezed Conti :D
asroma.hu koltsegvetesebol karacsonyra megkapod ;)


okés, monnyuk már írtam a mikulásnak is ezügyben. remélem, mostmár frankón leesik. :lol: :lol:
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.11.10. 16:51

asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.11.10. 16:50


Conti írta:ez volt a tuti:

visszavesszuk a mezed Conti :D
asroma.hu koltsegvetesebol karacsonyra megkapod ;)
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.10. 16:49


nincs meg valakinek az a mez - kép?
kíváncsi lennék, milyenre, melyikre gondoltok?

:D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2005.11.10. 16:40


az a szurkolói mez hihetetlenül jó volt! monnyuk be is nyeltem, ahogy kell, azt hittem, h az a frankó. utána jött a diadora...
egyébként nekem is a barillás tetszett a legjobban, ha jól emlékszem, abban szerettem meg a Romát.

ja, és egyértelmű, h csatlakozni kell a kampányhoz! ha nem veszik meg a mostani szarokat a szurkolók, akkor el fog gondolkodni a diadora is a dolgon.

ez volt a tuti:

http://www.shillo-online.com/ShirtDisplay.asp?id=372

ez még frankóbb:

http://freeweb.supereva.com/odeonger/brconti1a.jpg
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Conti 2005.11.10. 16:58-kor.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2005.11.10. 16:29


calderoni írta:Az uborkaszezonban láttam a neten egy mezt,amit egy szurkoló készített,gondolom ti is láttátok.Na az tetszett nem is kicsit!Aztán megláttam ezt az iszonyatot...mármint az idei diadorát.


Én nem vok a Diadora ellen,DE FÉNYÉVEKKEL jobb volt az a mez amit az a szurkoló csinált!!!Ez ahoz képest tényleg egy kalapsz.r
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2005.11.10. 16:24


Az uborkaszezonban láttam a neten egy mezt,amit egy szurkoló készített,gondolom ti is láttátok.Na az tetszett nem is kicsit!Aztán megláttam ezt az iszonyatot...mármint az idei diadorát.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2005.11.10. 16:20


Szerintem az idei mez egy nagy rakás s**r,független attól,hogy benne vannak-e a színeink vagy sem.Megmondom őszintén,hogy én leragadtam az INA Assitalia-s meznél,régebbiek közül a Barillás nagyon jó,persze ez összefüggésben van az akkort elért eredményekkel is.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Mezkampány

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.11.10. 16:07


Ugyan kint van a címoldalon is, de azért ide is beszúrom:

http://asroma.hu/asrszinek.html

Kép
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mole 2005.11.10. 16:54-kor.
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

Előző

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 47 vendég