Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.10.07. 21:16


Toni-nak nem akármilyen gólpasszt adott. :D:D Én Taddei-t becsülöm a védőmunkájáért, ,néha támadásban sem rossz. De tavaly az engem is felhúzott, h Menez elég kevés lehetőséget kapott Taddei mellett. Pedig Menez egyértelműen jobb nála.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.07. 20:12


Trigoria írta:én máshogy látom, de meglátjuk mit hoz a jövő

de ez:
Sosem hagytam, hogy kiváltságaim legyenek más játékosokkal szemben.
Hát azt hittem lefordulok a székről :D :D :D


Én is máshogy látom wini hszének nagyon nagy százalékát, de mindegy...
Amivel egyetértek: Vucinic egy komolytalan játékos! Neki ha nem jön be az első két megmozdulása, vagy nem úgy kel fel aznap reggel, akkor mezt se szabadna ráadni, ez szentigaz!
Menez nem komolytalan játékos, szerintem ővele másképp kell h gondolkodjunk. Egy iszonyat pengés fifikás játékos, aki egy lóarcú senki miatt - bocs Taddei fanok - az egész tavalyi szezonban alig kapott lehetőséget, emiatt sokszor beleszart az egészbe, mert tudta h neki itt nincs nagy esélye kezdőbe kerülni. De azért az új szezonban Borriello melett vitathatatlan h ő a legjobb. Csak most megin lecserélgetik félidőben, erre írtam a múltkor h nehogy megin az legyen h maj' belesz*rik az egészbe mint tavaly.
Kedves imrovic, név szerint szólítalak meg: linkeld már be nekem légyszíves annak az 5 meccsnek az összefoglalóját, amit Taddeinek köszönhetően nyertünk meg. Hiszen ha kapásból tudsz 5 meccset mondani, akkor nyilván pontosan emlékszel mely meccsek azok, így a yutubon kábé 2 perc alatt megtalálod. Kérlek linkeld be nekem mer ha megfeszülök se tudok 1 meccset se mondani ahol Taddeiünk legalább elfogadhatót nyújtott volna.
Pedig a vége felé már külön csak őt figyeltem és írtam h hány jó és hány rossz megoldása volt!!! (Mindig negatívban zárt csak közlöm... :D )
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2010.10.07. 19:41


lehet, hogy írta már valaki előttem, de ez csak a taktikai húzás volt Feri barátunktól! Tudta jól, hogy a szurkolók így fognak reagálni erre a csöpögős, önsajnáló nyilatkozatra, vagy blogbejegyzésre... mit tudom én, miképp tálalta! Ha tényleg így gondolná, akkor csak az edzőnek mondta voln ezt el, de így a szurkolók még jó darabig követelni fogják a csapatba még akkor is, ha sz*rul játszik!
ennyi. zseniális húzás volt tőle!
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.10.07. 15:09


Na, akkor eddig kilencen játszottuk végig a meccseket, nem is olyan rossz az 5 pont :S

Tottit egy-párszor azért már leírtuk mi is, meg olaszban is, aztán rácáfolt. Reméljük így lesz most is, én még látok benne 1-2 jó évet. Tavaly is kiábrándítóan kezdte a szezont, a szurkolók is kikezdték (emlékezhetünk, hogy a Fio elleni két gólja után visszadobták a mezét).

Fejtegette a sajtó, hogy az új felállásban nem találja a helyét és ez az oka gyengébb szereplésnek, nem tudom... Tavaly is hellyel-közzel ez volt a felállás, csak akkor Borriello helyett Toni játszott. Én inkább mentális és erőnléti problémákat látok, de nem csak egy-egy játékosnál, hanem az egész csapatnál, ez pedig felveti az edző felelősségét...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.10.07. 12:23


Biztos nagyon sok elvakult Totti rajongó van közöttünk, ezért én eddig nem mertem ezt leírni, mint amit most ti. De én is egyetértek veletek. Sajnos ebben az évben már egyértelműen látszik, hogy Totti felett már eljárt az idő. Ha pályán van akkor egy ember mínusz........viszont Perottával is egy ember mínusz mostanában.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.07. 10:02


Én viszont kicsit másként látom, mint wini, már ami a Tottis részt illeti.
Na igen, erre gondoltam én is. De te ki is fejtetted. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2010.10.07. 06:12


Lehet szídni Tádét de ha visszagondolok a tavalyi szezonra kb 5 meccset hozott nekünk és sztem ebben a mostani csapatba fél lábbal befér ja és wininek teljes mértékben igazat adok nagyon jól látja a dolgokat.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.07. 00:51


én máshogy látom, de meglátjuk mit hoz a jövő

de ez:
Sosem hagytam, hogy kiváltságaim legyenek más játékosokkal szemben.
Hát azt hittem lefordulok a székről :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2010.10.06. 20:35


Spalletti annyival jobb edző Ranierinél,hogy ő megtalálta Totti helyét a csapatban,sőt kész taktikát is,ami nem is működött olyan rosszul.Képes volt csapatot építeni úgy az Udineseből mint a Rómából,sőt most a Zenitből.Ez az amit Ranieri sohasem fog tudni.
Ha most Tottit kiveszi a csapatból lesz egy színtelen-szagtalan Ranieri féle csapatunk. Vucinic,Menez szertelen,"komolytalan" játékosok,bár kétségkívül nagyon ügyesek,de ki fog Boriellonak gólpasszt adni?Nincs Patonk,Ronaldinhonk,Pirlonk,Seedorfunk és lassan Tottink se. Totti tavalyi meccs/gól átlagát megnézve,nem lehet leírni.Az idei játéka a megváltozott játékrendszer(ek) hozadéka.Ranieri kísérletezgetésének áldozata. Totti egyvalamit tud: FOCIZNI!
Mellé kellenének a megfelelő emberek. Pl.Ranieri Pizzarot játékát tartja kulcsfontosságúnak a Rómánál,pedig támadásban nulla(háromszor körbefordul magán mielőtt előre passzol),védekezni,ütközni nem tud,így szinte 100%-ban leköti De Rossit a védekezésben.Már két ember minusz a támadásban.Az idei mecsseket nézve feltűnő volt,hogy Totti másodmagával,jobb esetben még valaki,támadt hét-nyolc ember ellen.Ez pedig még Tottinak is sok,főleg ha csak rá kell figyelni, és rögtön hárman veszik körbe a labdát kap,a társait meg lámpával kell keresni.
Szóval lehet Totti nélkül játszani de ez mostani helyzetben egyenlő a reménytelenséggel.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2010.10.06. 19:23


Szerintem Okaka is megérdemelne húszperceket, azt ő sem gondolhatja hogy egyből kezdő lesz.
De Borison kívül jelenlegi formájukban bárki pótolható, Okaka nem ügyetlen gyerek.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.06. 19:07


Taddei vissza fog kerülni, ha akkor még mindig Rani mester lesz az edző.
Hiszen ő a kiváló védőmunkájáról híres, rengeteget szaladó, roppant hasznos focista, aki a jelenlegi ultradefenzív focit még defenzívebbé teheti, és ha már jön: remélem Menez helyén fog játszani... Röhej...
Csak nincs kedvem röhögni! :( :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.10.06. 18:50


hát amit eddig perrotta csinált.. helyette akár jöhetne is...
kíváncsi vagyok, ennyi hűhó után kezdő lesz-e totti
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.10.06. 16:00


Masterposi írta:Hát most olyan színvonalon nyomja a csapat, hogy a Paripánk nem fog kilógni a csapatból :mrgreen: Sajnos.


Á, eddig épp a hiányát sznevedte meg a cspat.... :wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.06. 13:37


így csak több lócitrom lesz a pályán :D
(a jó benne, hogy sokféleképpen lehet érteni, és MINDENHOGY igaz! :D )

amúgy ha el akarnák adni a klubbot tényleg, már rég megvette volna valaki
nagy mutyizás mehet a háttérben - de hát kit lep ez meg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.10.06. 12:34


Hát most olyan színvonalon nyomja a csapat, hogy a Paripánk nem fog kilógni a csapatból :mrgreen: Sajnos.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2010.10.06. 11:47


Jól mondják a fiúk, Taddei eddig sérült volt. De épp ma olvastam egy cikket, ami megemlíti, hogy már felépült és a Genoa ellen tuti kap majd legalább egy félidőt.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2010.10.06. 10:23


régóta nem írtam de most igen...besza*ok azon hogy nekünk keresnek már , X idő óta egy egy normális vevőt és senkinek nem kellünk xD Most meg szörfözgetek mi az első hír? hát Pool megvette a Boston Red Sox tulajdonosa...haha...ez már vicc. Nekem van egy olyan érzésem hogy nem is akarják hogy a csapatunk egy gazdag befektetőhöz kerüljön, csak ismét egy Sensi család "kaliberhez". Ők meg azért nem egy Soros, Fedun, Szaudi királyi család kategória...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.06. 09:12


önmagához képest tuti :D
bár úgy én is abban vagyok :D :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.10.06. 09:09


Nem is tudom, de Taddei nem sérült és azért nincs még a keretben sem?

Rosi pedig ezek szerint mindig jó formában volt és azért kapott annyi lehetőséget...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.06. 09:09


sérült volt, vagy még mindig az?
az eredmények Paripát "igazolják" - sajnos....
vissza fog kerülni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.10.06. 07:48


miért nem az első játéknaptól kezdve azok játsznak kik aktuálisn a legjobbak? miért kellett eddig várni ezzel?
és akkor ezek után soha nem látjuk majd rosit? dejó lenne
az viszont biztos mindenkinek feltűnt, hogy taddei teljesen kiszorult
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mexesfan Dátum: 2010.10.05. 15:20


Kedves Claudio (ha szólíthatlak így)! Egyetértek Veled! Senki sem érinthetetlen...
Avatar
mexesfan
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2007.08.22. 11:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.10.05. 15:05


Amúgy tovább olvastam, és a sajtó össze-vissza ír mindenfélét. Abban általában konszenzus van, hogy a játékosok Rani mellett vannak. De olyan hírek is vannak, hogy nemhogy kitartana az egyesület mellette az idény végéig, de most már végképp alíárjaák a hosszabbítást is , mert az Unicredit állítólag végre megadta vona rá az engedélyet. De lehet, hohy ezek pletykák
Mint ahogy az is, hogy ha nyíltan nem is kritizálják, de a csapatból néhányan igen eklégedetlenek Tottival is. (és ezt csak erősítik az olyan állítólagos kiszólásai, miszerint ő "más pályán fut" / mint a többiek/

Amúy csak 1adalé:Totti utoljára május elején lőtt gólt.
Viszont azt is írják (de lehet, hogy csak az ő tollnokai) hogy rég nem volt ilyen aktív az edzéseken, úgy fut és dolgozik, mint eddig talán csak Capello alatt. Tehát vele nem fizikai gondok vnnak - ellentétben a csapattal. Amelyben furcxsamód az egyszem valaki, aki láthatóan jó erőben van, az Boriello, aki nem is itt alapozott, hanem Milanello-ban.....
(A fizikai gondokat mutatjaegyébként az is, hogy a gólok nagyrészét a 2. félidőben, és annak is a vvége felé szoktuk kapni..,)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.05. 14:15


Aztán várnánk Ancelottit mint a Messiást, és koppanna ő is akkorát mint egy ház. Semmi sincs kizárva.
Montali újfiú. Neki nem lehet igaza :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.10.05. 11:09


Azt írják különben, hogy bár a vezetés megosztott (már egy jó ideje beállt a szakadás Montali és a töbiek között), de a rendelkezésre álló alternatíva és az ismert bizonytalanságok miatt a klub továbbra is kitart Claudio mellett. A szerződéshosszabbítását pedig az Unicredit már korábban amőúgyis jegelte. (állítólag a bank arra spekiulál, hogy jövre esetleg megcsíphetnénk Ancelottit.....)

Érdekes, hogz az általában kritikus Boniek megvédte Ranieri-t : jó, követett el hibátkat de azért kénnzsyeről a folzamatos változtatásokra, mert a csapat későn állt össze, és több játékos formán kívül van.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég