Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.10. 08:54


Nem idénről van szó, hanem a tavalyi szezonról, de mindegy....
Senki nem hibáztatta Taddei-t az idei év eredményei miatt!
Hálisten h legalább ő nem játszik, mer így is elég gyalázatos a Roma idei szezonja eddig, nem kell még az is, h ő is a pályán legyen!

De már látom előre, ha visszatér és nyerünk pár meccset, ő lesz az atyaúristen megint!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.09. 14:59


fr nyugi már!
Ki bezsélt Taddeiről. Én már csak általánosan írtam amit írtam. Hogy hogy működnek/működhetnek a dolgok. F_Totti meg Taddeire értette - félre.
Senki sem szidja most Paripát (FR24-en kívűl :D ).

De újra elmondom: amúgy kulturált keretek között, nem gyalázva káromkodva, mindenki azt mond bármelyik játékosról amit jólesik. Ha valaki minden rossz forrásának szegény Rodrigot tartja, és ezt szóvá teszi - ám tegye - csak kulturáltan!
(Amikor Rosella takarodj időszakot éltük meg, valahogy nem sokan hőzöngtek :wink: - pedig az minden volt, csak kulturált nem :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.10.09. 10:58


Azé 'ez má' beteges, ne heragudjatok.
Szerencsétlen Tádé idén még nem játszott 1 percet se, a csapat nélküle nélküle lett ilyen sz@r, amilyen, tehát semmi apropót nem szolgáltatott rá, de itt elsősorban továbbra is őt cseszegetik egyesek, mintha ő tehetne erről is.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.09. 01:35


De ilyen nincs. Az nem létezik, hogy valakinél jobb vagy, és mégis ő játszik.
Ó dehogynem! Hazai elég sok példát tudok, gyerekszinttől felfelé akár - akkor épp a calciopoli hazájában ne lenne? :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2010.10.08. 20:09


Amiért én védem Totti játékát (nem mintha szüksége lenne rá),az azért van,mert anno még ún. irányítóként átestem hasonló dolgokon,persze sokkal gyengébb szinvonalon,de az elvek ugyanazok kicsiben is.Amikor felnézel és hat védő között két csapattársat látsz,mert a többiek nem értek fel a támadáshoz,mit tudsz csinálni? Vagy hátra passzolsz,vagy csinálsz egy-két plussz cselt(itt ha olyan típusú csapat az ellenfél összetörnek mint a perecet),vagy kiugratással próbálkozol,vagy váratlan megoldásokat keresel (pl,:sarkazás),hogy játékba hozd az "elbújt" társakat.Ha kapsz egy új társat,azt meg kell szokni.
Totti még nagyon nem érzi Boriellot,ami fordítva is igaz.Volt egy játéka a Romának,amit Ranieri Boriello miatt felborított. Totti játéka sokkal hatékonyabb Vuciniccsel és Menezzel,mert ők mernek focizni és tudnak is.(a komolytalanságukat is úgy értettem ld. idézőjel, tudják,hogy bizonyos dolgokért az edző leveszi a fejüket,de mégis megcsinálják.És ez tud jó is lenni,ha van olyan edző aki erre tud és mer építeni.Ilyenektől szép a foci. Az ilyen játékosok közé viszont kell egy főnök,aki azért a pályán is helyreteszi őket,ha kell. Boriello "foci" tudása nem illik bele ebbe a hármasba. (Egy jó Adrianoé inkább).Boriello jó befejező,de ő nem tud "befejeztetni". Ilyen játékosok mögé viszont komoly,sokat futó,ütköző háttéremnberek kellenek.Ezek meg is vannak,és van egy De Rossink is,akit ha "elengednének" sok terhet levenne a támadó hármasról.

A Totti-Balotelli ügyről.Az én meglátásom szerint,bár ezzel sokan fognak vitatkozni, Totti azért rúgta fel Balotellit,mert valakinek már helyre kellett tenni.Az Internél sem bírtak vele. Totti,nem csak mint a Roma vezére,hanem ,mint az egész olasz foci vezére,megtette,amit "megkövetelt" az olasz focisták társadalma,persze ezt nyíltan nem fogják kimondani.DE a focisták reakciója erre utal.ld a lassításokon a reakciókat és utána hány játékos ítélte el Totti tettét. Mourniho is annyit mondott,hogyn Totti azért rúgta meg Balotellit,mert már érezte,hogy nem nyerhetnek.Egy szóval sem bántotta Tottit.
Totti tudta,hogy csak kupameccsekről tiltják el,nem lesznek komoly következményei.Persze akiknek kötelező volt azok felháborodtak,gondolok itt az olasz foci vezetőire.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.08. 16:36


Okay bocsánat, kissé túlhevültem belátom! :wink:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.08. 16:33


tomm írta:valószínű, hogy a saját nyilatkozatai azok, amikből a probléma van, a kiigazító hegyibeszéd meg a sajtós által megírt nyál.
így van

FR24
Bár osztom a véleményed Taddei ügyében, kérlek ne gyalázd tovább ilyen hévvel és nyíltan!
(csak finoman... :wink: )
Köszi!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.08. 16:26


F_Totti írta:
ForzaRoma24 írta:egy lóarcú senki miatt - bocs Taddei fanok - az egész tavalyi szezonban alig kapott lehetőséget, emiatt sokszor beleszart az egészbe

Ez szerinted felmenti?


Ő is egy ember, gondolkodj úgy és rájössz!
Van valaki a munkahelyeden akinél tudod h te jobb vagy mégis mindig minden megbízást ő kap, én is belesza*nék egy idő után mindenbe, és más munkahely után néznék. Meneznek inkább respect h maradt és be akarja bizonyítani h ő az igazi megoldás a Roma jobbszélső posztjára és nem ez a lóarcú brazilnak csak a származása miatt nevezhető majom!!!! :twisted:
Szerintem felmenti!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.10.08. 14:39


valószínű, hogy a saját nyilatkozatai azok, amikből a probléma van, a kiigazító hegyibeszéd meg a sajtós által megírt nyál.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.07. 23:48


holian:
tökéletes meglátás ám!
MInden előre megfontolt, kitalált és leírt niylatkozatnak van oka. Ha hirtelen mondaná élőben bele a kamerába, akkor is lenne, de Feriből azért nem mindig nézzük ki a sok észt. :wink: Így viszont hogy neten jelent meg... nos sok pénzt tennék rá hogy nem is ő írta meg végül, és nem teljesen ő találta ki. Húzásnak tökéletes. A pillanatnyi bűnbaklehetőségből (lsd az inter elleni csere reakcióját) hirtelen hős/mártír lett. Ez valami bravúros.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2010.10.07. 21:16


Toni-nak nem akármilyen gólpasszt adott. :D:D Én Taddei-t becsülöm a védőmunkájáért, ,néha támadásban sem rossz. De tavaly az engem is felhúzott, h Menez elég kevés lehetőséget kapott Taddei mellett. Pedig Menez egyértelműen jobb nála.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.07. 20:12


Trigoria írta:én máshogy látom, de meglátjuk mit hoz a jövő

de ez:
Sosem hagytam, hogy kiváltságaim legyenek más játékosokkal szemben.
Hát azt hittem lefordulok a székről :D :D :D


Én is máshogy látom wini hszének nagyon nagy százalékát, de mindegy...
Amivel egyetértek: Vucinic egy komolytalan játékos! Neki ha nem jön be az első két megmozdulása, vagy nem úgy kel fel aznap reggel, akkor mezt se szabadna ráadni, ez szentigaz!
Menez nem komolytalan játékos, szerintem ővele másképp kell h gondolkodjunk. Egy iszonyat pengés fifikás játékos, aki egy lóarcú senki miatt - bocs Taddei fanok - az egész tavalyi szezonban alig kapott lehetőséget, emiatt sokszor beleszart az egészbe, mert tudta h neki itt nincs nagy esélye kezdőbe kerülni. De azért az új szezonban Borriello melett vitathatatlan h ő a legjobb. Csak most megin lecserélgetik félidőben, erre írtam a múltkor h nehogy megin az legyen h maj' belesz*rik az egészbe mint tavaly.
Kedves imrovic, név szerint szólítalak meg: linkeld már be nekem légyszíves annak az 5 meccsnek az összefoglalóját, amit Taddeinek köszönhetően nyertünk meg. Hiszen ha kapásból tudsz 5 meccset mondani, akkor nyilván pontosan emlékszel mely meccsek azok, így a yutubon kábé 2 perc alatt megtalálod. Kérlek linkeld be nekem mer ha megfeszülök se tudok 1 meccset se mondani ahol Taddeiünk legalább elfogadhatót nyújtott volna.
Pedig a vége felé már külön csak őt figyeltem és írtam h hány jó és hány rossz megoldása volt!!! (Mindig negatívban zárt csak közlöm... :D )
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: holian Dátum: 2010.10.07. 19:41


lehet, hogy írta már valaki előttem, de ez csak a taktikai húzás volt Feri barátunktól! Tudta jól, hogy a szurkolók így fognak reagálni erre a csöpögős, önsajnáló nyilatkozatra, vagy blogbejegyzésre... mit tudom én, miképp tálalta! Ha tényleg így gondolná, akkor csak az edzőnek mondta voln ezt el, de így a szurkolók még jó darabig követelni fogják a csapatba még akkor is, ha sz*rul játszik!
ennyi. zseniális húzás volt tőle!
Avatar
holian
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2007.04.05. 09:37

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.10.07. 15:09


Na, akkor eddig kilencen játszottuk végig a meccseket, nem is olyan rossz az 5 pont :S

Tottit egy-párszor azért már leírtuk mi is, meg olaszban is, aztán rácáfolt. Reméljük így lesz most is, én még látok benne 1-2 jó évet. Tavaly is kiábrándítóan kezdte a szezont, a szurkolók is kikezdték (emlékezhetünk, hogy a Fio elleni két gólja után visszadobták a mezét).

Fejtegette a sajtó, hogy az új felállásban nem találja a helyét és ez az oka gyengébb szereplésnek, nem tudom... Tavaly is hellyel-közzel ez volt a felállás, csak akkor Borriello helyett Toni játszott. Én inkább mentális és erőnléti problémákat látok, de nem csak egy-egy játékosnál, hanem az egész csapatnál, ez pedig felveti az edző felelősségét...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.10.07. 12:23


Biztos nagyon sok elvakult Totti rajongó van közöttünk, ezért én eddig nem mertem ezt leírni, mint amit most ti. De én is egyetértek veletek. Sajnos ebben az évben már egyértelműen látszik, hogy Totti felett már eljárt az idő. Ha pályán van akkor egy ember mínusz........viszont Perottával is egy ember mínusz mostanában.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.07. 10:02


Én viszont kicsit másként látom, mint wini, már ami a Tottis részt illeti.
Na igen, erre gondoltam én is. De te ki is fejtetted. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2010.10.07. 06:12


Lehet szídni Tádét de ha visszagondolok a tavalyi szezonra kb 5 meccset hozott nekünk és sztem ebben a mostani csapatba fél lábbal befér ja és wininek teljes mértékben igazat adok nagyon jól látja a dolgokat.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.07. 00:51


én máshogy látom, de meglátjuk mit hoz a jövő

de ez:
Sosem hagytam, hogy kiváltságaim legyenek más játékosokkal szemben.
Hát azt hittem lefordulok a székről :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2010.10.06. 20:35


Spalletti annyival jobb edző Ranierinél,hogy ő megtalálta Totti helyét a csapatban,sőt kész taktikát is,ami nem is működött olyan rosszul.Képes volt csapatot építeni úgy az Udineseből mint a Rómából,sőt most a Zenitből.Ez az amit Ranieri sohasem fog tudni.
Ha most Tottit kiveszi a csapatból lesz egy színtelen-szagtalan Ranieri féle csapatunk. Vucinic,Menez szertelen,"komolytalan" játékosok,bár kétségkívül nagyon ügyesek,de ki fog Boriellonak gólpasszt adni?Nincs Patonk,Ronaldinhonk,Pirlonk,Seedorfunk és lassan Tottink se. Totti tavalyi meccs/gól átlagát megnézve,nem lehet leírni.Az idei játéka a megváltozott játékrendszer(ek) hozadéka.Ranieri kísérletezgetésének áldozata. Totti egyvalamit tud: FOCIZNI!
Mellé kellenének a megfelelő emberek. Pl.Ranieri Pizzarot játékát tartja kulcsfontosságúnak a Rómánál,pedig támadásban nulla(háromszor körbefordul magán mielőtt előre passzol),védekezni,ütközni nem tud,így szinte 100%-ban leköti De Rossit a védekezésben.Már két ember minusz a támadásban.Az idei mecsseket nézve feltűnő volt,hogy Totti másodmagával,jobb esetben még valaki,támadt hét-nyolc ember ellen.Ez pedig még Tottinak is sok,főleg ha csak rá kell figyelni, és rögtön hárman veszik körbe a labdát kap,a társait meg lámpával kell keresni.
Szóval lehet Totti nélkül játszani de ez mostani helyzetben egyenlő a reménytelenséggel.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2010.10.06. 19:23


Szerintem Okaka is megérdemelne húszperceket, azt ő sem gondolhatja hogy egyből kezdő lesz.
De Borison kívül jelenlegi formájukban bárki pótolható, Okaka nem ügyetlen gyerek.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.10.06. 19:07


Taddei vissza fog kerülni, ha akkor még mindig Rani mester lesz az edző.
Hiszen ő a kiváló védőmunkájáról híres, rengeteget szaladó, roppant hasznos focista, aki a jelenlegi ultradefenzív focit még defenzívebbé teheti, és ha már jön: remélem Menez helyén fog játszani... Röhej...
Csak nincs kedvem röhögni! :( :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.10.06. 18:50


hát amit eddig perrotta csinált.. helyette akár jöhetne is...
kíváncsi vagyok, ennyi hűhó után kezdő lesz-e totti
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.10.06. 16:00


Masterposi írta:Hát most olyan színvonalon nyomja a csapat, hogy a Paripánk nem fog kilógni a csapatból :mrgreen: Sajnos.


Á, eddig épp a hiányát sznevedte meg a cspat.... :wink:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.10.06. 13:37


így csak több lócitrom lesz a pályán :D
(a jó benne, hogy sokféleképpen lehet érteni, és MINDENHOGY igaz! :D )

amúgy ha el akarnák adni a klubbot tényleg, már rég megvette volna valaki
nagy mutyizás mehet a háttérben - de hát kit lep ez meg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.10.06. 12:34


Hát most olyan színvonalon nyomja a csapat, hogy a Paripánk nem fog kilógni a csapatból :mrgreen: Sajnos.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég