Mezkampány

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2005.12.06. 18:50


látoma futsalosok se nagyon buknak a hagyományokra :arrow:
http://www.asromacalcioa5.it/notizIa.asp?id_news=379 :P
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.12.05. 19:39


Amúgy észrevettétek h a zvezda ellen a normális otthoni szerelésünkbe léptünk pályára? Amúgy meg jött volna a zöld rémség
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.21. 21:44


felmondani nem kell...
csak legyen fejben a dolog!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.21. 20:06


Levy, azt már olvastam, csak nem tanultam meg :lol:
De ha lesz egy kis időm, ígérem bepótolom, aztán felmondom Néked :lol:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.21. 19:35


Nem lesz, legalább is én nem tudok róla...
csak a kék - fehérre reagáltam, F72 mellett letéve a voksot, némi éllel a hszben :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.21. 13:39


F72Quadraro írta:Erre az álomszép mezre már csak egy kék-fehér felirat hiányzott. szerencsére többet nem látjuk...


szerintem is jobb lesz hozzá a magenta, t-mobile felirattal
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2005.11.21. 11:44


Erre az álomszép mezre már csak egy kék-fehér felirat hiányzott. szerencsére többet nem látjuk...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.19. 23:17


Xabee írta:Most lehet, tudatlan vagyok, de mi is az?

akkor most elmondom, hogy lesz...:
fogod az egered és ráteszed a történelem feliratra
legördül egy menü
majd kis gondolkodás után kiválasztod a klub történelem részt
aztán a "Kezdetek"
legördíted a lap aljára és az utolsó sorokra erősen koncentrálsz

kb ennyi

majd büntiből leíród 100x " Elolvasom a klub történelmet"
MAJD meg is teszed...

Jó kis olvasmány, hidd el :wink:
:twisted:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.19. 22:37


[/quote]
az idézet pedig nem lehet máshonnan, mint a kötelező olvasmányból .... :wink:[/quote]

Most lehet, tudatlan vagyok, de mi is az?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.11.15. 22:51


A mez, amit viseltek, a hagyományos bordó poló ("sangue di bue" - ökör vére) sárga nyakkal ("becco d'oca" - kacsa csöre), fehér nadrág és vörös zokni sárga hajtókával.

az idézet pedig nem lehet máshonnan, mint a kötelező olvasmányból .... :wink:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.14. 14:41


Ez viszont nevetséges és gusztustalan

Kép
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.14. 14:35


Azzal egyetértek én is, hogy zöld/narancssárga mez extrém eset. Otthon bordó alapon sárga mezben kellene játszani, idegenben lehet más, viszont annak is tartalmaznia kell ezt a kombinációt.
Sok esetben felvesznek egy harmadik, kiegészítő színt. Ez, ha fehér, akkor meg is volnánk, van 3 (zöld, fekete és sárga) fölös garnitúra szerelés. És így én is támogatom az ötletet.
Nem idevágó, de pl. az NBA-ben otthon mindenki fehérben játszik, amely kiégészül a saját szineivel, idegenben pedig szinesben, és így első blikkre lehet tudni (nem mintha az arénából ne lehetne :? ) ki van otthon.

De ezekkel a mezekkel mi akkor a gond?
Kép

Kép

Kép

F72, tényleg szépek a mezek, de frissítésért kiabálnak. A mostani mezünk design szempontjából teljesen jó, csak a nem Roma-szineket kell elhagyni sztem
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.14. 14:30


Utoljára fogom leírni, mert ennyit nem ér az egész!
Én is az eredeti színeit szeretem és csak azt fogadom el első, hazai, 1-es számú meznek!!! Értitek? Az 1 számú meznek! Az elsőnek!
De..
De a többi meze (idegen, uefa, stb.) lehet másmilyen, mert megértem a mai pénzügyi vonatkozásait a dolognak.
És igen , ha ezek nme éppen a hagyományos színek, de tetszik, akor igen megvenném! Mert nekem az embléma többet ér.

És ez lehet azért mert sosem voltam fanatikus, "csak" szeretem a Romát...
Nekem nem az életem, mint itt egyeseknek. (Ez persze nem baj, de én nem agyok olyan).
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.14. 12:16


Félreértettél vagy nem akarsz megérteni!

Én egyetértek azzal hogy a Roma a saját színiben játszon!
Egyetértek azal hogy fontosak a színek!
Egyetértek azal hogy a város színei és ezáltal a csapaté is sérthettlenek!

A múltban élést pedig értsd mármeg kérlek hoy nme amiatt írtam hogy valaki a színekhez ragszkodik, hanem amiatt, hogy ha nme tudja elfogani azt hogy most a fogyasztói társd irányít mindent, és emiatt a világ változik! (mert te ezt nme tudod elfogadni látszik)
Ez kb olyan mint aikor régebben azon agyaltam hogy miért engednek ocsmány nagy üvegépületeket emelni az Árpád híd pesti hídfőjénél Budapesten. Nonszensz, és nem odavaló - enyhén fogalmazva. Aztán gyorsan elfogadtam magamban hogy a világ változik, és előbb utóbb a 19 sz-i hangulatú BP is lasan megváltozik, ha egyetértek vele ha nem.
Talán neked is meg kéne értened hogy a világ változik, és a fő hazai mezen kívűl fognak gyártani sok más színűt hogy a köcsög kis kínaiak vásároljanak. De aval eyetéretk hogy a hazai mez legyen méltó a Rómához. De az hogy most nem a nyaka vagy a passzéja narancs hanem egy csík, és emiatt háborogni, ez már nme tetszik. De ez én vagyok.

Kedves Trigoria? írtad, hogy a mez nem vacak, hiszen akkor a Roma visszamondta volna szerződést, mint ahogy azt tette a labdával. Nos az összehasonlítás nem jó, hiszen a labdát nem a szurkolók kérésére cserélték le, hanem mert az ASR és az ellenfél csapatainak játékosai is ezt kérték. Mivel egyszerűen nem lehetett vele játszani, Totti maga is a labdát okolta amiatt, hogy az Udinese ellen kétszer is lyukat rúgott.

Egy szóval sem mondtam hogy a szurkolók miatt mondták vissza. Persze szerintem halloták a visszajelzéseket tőlük is. :wink: Én is mindig azt mondtam hogy nme elehet vele játszani.

Hogy szerintem mi ízléstelen és ronda, azt engedd meg, hogy ne az alapján döntsem el, hogy esetleg Te rendelkezel-e ilyen valamivel. Fogalmam sincs ugyanis, hogy kinek mi van itt a fórumon, közöm sincs hozzá és nem is nagyon érdekel. Nem ez alapján döntöm el, hogy szerintem mi ronda?

Igazad van! De te meg azt engedd meg hogy nekem meg ne tessen az hogy fikázod a cuccokat, és igyekeztem megvédeni őket saját tapasztalataim alapján!

A bemutatott mezek nálam ugyanolyan szépek mint a mostani, csak idejétmúltak.
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2005.11.14. 11:27


Hát hol is kezdjem? valahol gondoltam az elején, hogy a honlap látogatói közül nem mindenki fog azonosulni ezzel a kezdeményezéssel. Vártam is a hasonló hozzászólásokat: ?De hát most miért, ez a mez csodálatos?? Nem is csalódtam. Talán érdemes is lenne levenni az egészet és közölni a kezdeményezőkkel és a számos csatlakozóval, hogy bocsi, tévedtünk? Nekünk ez a mez nagyon tetszik, megvesszük akkor is ha rózsaszín lesz, de még akkor is ha kék-fehér? mi nem is értünk igazából titeket?
Kép
Azért egy-két alapvető dolgot szerintem nem árt tudni, még ha egyértelműnek is tűnhet, de talán mégsem az?
Az AS Roma vajon kinek vagy minek a csapata? Annyira talán nem nehéz rájönni? benne van a nevében is? Vajon Rómának mik a színei? Hát? bizony a vörös-sárga? a Musei Capitolini mellett ott lebeg mindig az olasz zászlóval együtt, közepén a szintén vörös-sárga S.P.Q.R. címerrel, Róma címerével? S bizony az AS Roma ennek a városnak lenne a csapata. Innen van a színe is? S Róma városának a zászlója nem lesz zöld pöttyös, fekete csíkos vagy kék kockás? marad vörös-sárga, mint már 2 évvel ezelőtt is és jóval azelőtt is volt. S ezért az AS Roma meze sem lehet zöld, fekete pöttyös vagy rózsaszín, mert 20 évvel ezelőtt is Róma csapata volt és 2005-ben is az, még ha azóta a televíziónak és az internetnek köszönhetően közben 3 000 000 kíni is ASR ?szurkoló? lett.

Szóval Trigoria? ha valaki elvárja, hogy a csapata a saját színeiben játsszon, az még nem a múltban él, hanem az csak a természet rendjét nem szeretné, ha felborítanák. Az AS Roma elsősorban Róma és a rómaiak csapata és nem egy, a csapat színeit önkényesen megváltoztató sportszergyártó cégé. Ha egy szurkoló így gondolja, még nem a múltban él. Tudni, hogy a csapatnak, akinek szurkolsz mik a színei, nem a múltban élés? Ha nem haladni és lemaradni a korral (mint ahogy írod) annyit jelent, hogy nem fogadom el, a Roma akár lehet zöld-fekete is, akkor én szeretnék lemaradni...

Kedves Trigoria? írtad, hogy a mez nem vacak, hiszen akkor a Roma visszamondta volna szerződést, mint ahogy azt tette a labdával. Nos az összehasonlítás nem jó, hiszen a labdát nem a szurkolók kérésére cserélték le, hanem mert az ASR és az ellenfél csapatainak játékosai is ezt kérték. Mivel egyszerűen nem lehetett vele játszani, Totti maga is a labdát okolta amiatt, hogy az Udinese ellen kétszer is lyukat rúgott.
A mezt ellenben valószínűleg a 3 000 000 kínai továbbra is meg fogja venni, mit számít nekik, hogy esetleg nem is Róma színei vannak rajta. Nevetségesnek tartottad, hogy azt írtam, visszaélnek a szurkolók szenvedélyével. Majd leírod, hogy a szurkoló nem hülye, nem kötelező megvenni a cuccot. Majd egyből utána, hogy persze azért veszik meg, mert rá van írva, hogy Roma? Hm? hát? akkor mégis fogyasztói társadalom? akkor valaki gyárthat bármit, elég ha ráírja, hogy Roma, lesz aki megveszi? s esetleg észre sem veszi, hogy ő maga a szisztéma része.

Hogy mivel lehet azonosulni? én maradok azzal a butuska 20 000 emberrel, akik a Curva Sudban a Roma mezzel azonosulnak, rajta a címerrel a Lupával.
Hogy szerintem mi ízléstelen és ronda, azt engedd meg, hogy ne az alapján döntsem el, hogy esetleg Te rendelkezel-e ilyen valamivel. Fogalmam sincs ugyanis, hogy kinek mi van itt a fórumon, közöm sincs hozzá és nem is nagyon érdekel. Nem ez alapján döntöm el, hogy szerintem mi ronda?

S a végén egy rövid idézet egy dalból, amit a ASR szurkolói énekelnek?
?Non smetteró mai di lottar per questa maglia storica,
il passato non si dimentica??
Nem hagyom abba a harcot ezért a történelmi mezért, a múlt nem felejtődik el?

Valakinél úgy látszik mégis?

Néhány Xabee szerint ma már nevetséges mez? Mi bennük az azonos? Mindegyiken Róma és az AS Roma színei?
Kép
Kép
Kép[/img]
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.14. 09:57


Az Eurosporton az öszefoglalókban is látható volt... :wink:
Nme mondanám hogy imádnivlóan szép, de nem is olyan rossz.
It jött elő megint, hogy a Puma kihozta az egyszínűt, kihozta az egyszínűt furcsa nyakkal (a sorrend fordított), és most valamit ki kellet találnia, ezért jött a kis extra szín és forma benne.
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.13. 21:07


Oh, én azt pont nem néztem :? Kár, pedig a weben még nincs róla kép, vagyis nem találtam még. Különben tök randa lett néhány mez: pl.: spanyol...
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.13. 20:57


Te ogé hol láttad? mer én akárhol lestem nem találtam meg :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.13. 20:41


kiskapusi írta:Láttátok az új olasz-válogatott mezt?Undorító!

Hol láttál róla képet? Linket tudsz adni?
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.11.13. 18:43


Szottyka írta:
Én csak egy egyszerű kérdést tennék fel: Ki a f*szt érdekel a Hannover-mez?


Látom új vagy még Olvass vissza, és rájössz miről van szó.


Nem csak hogy új, de az illemóráról is hiányzott...

Off: A Pick-szegedet én mindig pirosban láttam szinte. És hogy nem is ez a színük, na ez döbbenet nálam! :)
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.13. 14:17


Szottyka írta:Én csak egy egyszerű kérdést tennék fel: Ki a f*szt érdekel a Hannover-mez?


Látom új vagy még :twisted: Olvass vissza, és rájössz miről van szó.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2005.11.13. 11:03


Szottyka írta:Én csak egy egyszerű kérdést tennék fel: Ki a f*szt érdekel a Hannover-mez?

Ez csak úgy jött fel, h azt mondták, h nekünk van egyedül ien diadorás mezünk, mire én aszontam h a hannovernek is ien van más színbe... és most itt tartunk :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.11.12. 19:04


Ez a Hannoveri tekecsapat??? :D
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.12. 13:14


Sőt, kijutott nekik is a jóból a színkombók terén :twisted:

Kép
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.11.12. 13:11


Itt az új Hannover mez, nem csak a Romáé ilyen...

Kép
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 35 vendég

cron