Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.01.05. 17:58


Egy a lényeg srácok, holnap be kell gyűrni a Cataniát (sajnos én már sima meccsre nem számítok)!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.05. 17:09


Ettől félek én is, hogy az a pénz amúgyse lenne visszaforgatva. Különben is, az a 10 milliós ajánlat nyilvánvalóan irreális.
Úgyhogy maradjon csak Pizzarro. Illetve jöjjön vissza!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.01.05. 16:39


Szerintem ha Pizzát eladjuk, akkor sem veszünk senkit mert kell a lóvé meg a költségcsökkentés miatt. Ne így legyen.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.01.05. 13:08


imrovic írta:Egyszerűen nem értem miért akarja Pizzát mindenki eladni.Tavaly mikor nem játszott vagy 4-5 meccsen mindenki azt írta itt a fórumon,hogy nélküle semmik nem vagyunk meg ehhez hasonló kommenteket,most meg pont azok akarják eltakarítani........szánalmas.Hangsúlyoznám,hogy 3 fronton kell helytállni.

10 milláért, ne hülyéskedj! Tudom szánalmas ha egy sz@rban lévő klub eladja a 31 éves, renitenskedő, jelenleg mellőzött és otthon durcizó játékosát...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.01.05. 13:07


31 éves. Nem nélkülözhetetlen. 10 millát adnának érte.
Színtiszta üzlet.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.01.05. 12:37


Én is gondolkodás nélkül eladnám 10 milláért. Ha ennyit megér a Zenitnek Pizzaro, akkor had vigye. Az igaz, hogy tavaly kulcsjátékos volt, de az idén már nem tünik annak, és azt se felejtsük el, hogy már 31 éves és egyéltalán nem garantált, hogy a sérüléséből felépülve újra csúcsformába kerül. Kár lenne azt a 10 millát elszalasztani, holmi érzelmi okokból kifolyólag!
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2011.01.05. 08:26


Egyszerűen nem értem miért akarja Pizzát mindenki eladni.Tavaly mikor nem játszott vagy 4-5 meccsen mindenki azt írta itt a fórumon,hogy nélküle semmik nem vagyunk meg ehhez hasonló kommenteket,most meg pont azok akarják eltakarítani........szánalmas.Hangsúlyoznám,hogy 3 fronton kell helytállni.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.01.05. 07:30


Ha a csapat ászai nem jönnek ki Ranierivel, akkor az edző menjen!
Ha csak a mellőzött öregedő sztárocskák, akkor nekik lehet byebye!

Pizzát ennyiért álmomból felkeltve is eladnám!!! :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.05. 00:03


Okaka nyárig kölcsönbe adva a bari-nak.
Mexes újfent szerelmet vallott Rozinak és a klubnak, és aszonta, nincs probléma a hoszabbításával
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.04. 21:00


calderoni írta:
feree80 írta: sőt az hogy az unicredit 4-5 felesleges játékostól megválna, tovább erősíti azon sejtésemet, miszerint a céljuk hogy minél kevesebb ktget kelljen elviselniük, átvállalniuk.

Akkor miért nem szóltak bele Pesta átigazolásba? 10 millát adtunk érte, amikor mi, szurkolók - gondolom emlékszel rá te is - nem láttuk a helyét a csapatban. Spalletti 4-2-3-1-es taktikájában nem volt helye. Nem értenek a focihoz, csak a spekuláláshoz :)

Szvsz, vagyis csak feltételezés, de én pont hogy úgy gondolom, hogy az unicredit adta a végső klökést, vagyis a rábolintást a biznyiszre.
(különben meg így is úgyis veszteségesen jöttünk volna ki belőle, annyival lett könnyebb a klubnak hogy a hátralevő 2 és félre ami hátravolt a szerződéséből nem kellett a Romának/unicreditnek állnia a zsét, ami állítólag úgy sacperkábé 11-12 milla lett volna bruttóba)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.01.04. 20:57


Rosina 1-1-ben is jöhetne Pizzarro helyett sztem...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.01.04. 20:49


Tényleg, el is felejtettemhogy Rosina a zenitben tolja, de nem hiszem hogy 3 milláért odaadnák, egy 26 éves spílert egy harmincasért. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.01.04. 19:20


feree80 írta: sőt az hogy az unicredit 4-5 felesleges játékostól megválna, tovább erősíti azon sejtésemet, miszerint a céljuk hogy minél kevesebb ktget kelljen elviselniük, átvállalniuk.

Akkor miért nem szóltak bele Pesta átigazolásba? 10 millát adtunk érte, amikor mi, szurkolók - gondolom emlékszel rá te is - nem láttuk a helyét a csapatban. Spalletti 4-2-3-1-es taktikájában nem volt helye. Nem értenek a focihoz, csak a spekuláláshoz :)

Pizarro egy tízesért? Már indulhat is. Nem sok szükségünk van rá. Főleg, hogy állandóan rinyál, ha nem kap helyet a kezdőben. Mégis mit gondol, alanyi jogon jár neki a hely? Brighi, Simplicio, Greco, Perrotta. 4 ember van a helyére és még pattog...Utolsó ajánlatom: 7 milla + Rosina.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.04. 15:56


Szvsz ha nem lenne itt az unicredit, Pesta még ma is a játékosunk lenne, fura vagy nem fura, én azt érzem, szvsz nincs itt semmilyen érdeklődő a csapat iránt, sőt az hogy az unicredit 4-5 felesleges játékostól megválna, tovább erősíti azon sejtésemet, miszerint a céljük hogy minnél kevesebb ktget kelljen elviselniük, átvállalniuk.
A bankot is meg lehet ítélni több féleképp, de ha azt veszem hogy nyáron a sajtó Pesta szappanoporától volt hangos, én azt mondom, ha egy kicsit keményebben, és kevesebb pénzért ugyan, de ők a vezetőséggel szemben képesek a feleslegtől megszabadulni, a kérdés csupán az vajh meddig mernek elmenni.

Állítólag Pizza mellett a másik kp, amelyről lehet olvasni, az Brighi, hol a Parmával, hol a Fioval hozzák szóba, nem oly rég meghosszabbították a szerződését és meg is emelték, gondolom maradni akar.
Amúgy ha már Behrami nem, van egy Mottához hasonlóan elfelejtett srác nevezetesen Santacroce, talán be lehetne próbálkozni a Nápolynál egy kölcsönért...:S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.04. 15:47


Állítólag 2 maerikai érdeklődő van, az egyiket nem nevesítették, a másik viszont egy konzorcium lenne a New York Giants és Jets tulajdonosaiból (!) Akik persze egyből hoznák vissza sportigazgatónak Baldini-t...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.04. 15:23


Adriano: mivel már nem először játszott olaszba, csak tudnia kéne, hogy honvágya van, ráadásul nyilván az a nyilatkozata a helytállóbb, amit brazilba adott, nem az amit a szájjába adtak, szal kérdem én, mért igazolt hozznák???
(amúgy meg a szerződésében van egy pont, miszerint ha renitensen viselkedik akkor a Roma felbonthatja a szerződését, szal ha netán a Roma ragaszkodik hozzá foggal-körömmel, elég lenne egy kicsit piálni, discózni, drogozni, utána nem is ragaszkodnának hozzá)
DE a viccet félretéve, qrva durva hogy mennyi hír, kacsa jelenik meg ezzel a csókával kapcsolatban, túlzottan is sok, ahhoz képest amennyit eddig letett nálunk az asztalra).
Behrami, Sculli, állítólag egyik a másik alternatívája, pedig közel sem egy poszon játszanak. :D Amúgy Scullit hova, minek? jobb bekknek? :)
Pizza, ennyi zséért én is eladnám, de akkor szvsz nem csak a jobb hátvéd poszton keletkezne lyuk, hanem De Rossi mellett is, 1, mert Brighiről nem hiszem hogy tartósan jó lenne DDr mellett, Simpliciónál még mindig inkább azt érzem, hogy ez a jó játékot nem fogja tartósan hozni, de ha hozza is, inkább DDR előtt játszik, mintsem mellette, Greco még nem elég jó hosszútávon, Perrotta meg hát,hát...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.01.04. 15:15


Pizarro ennyiért simán mehetne, én biztosan elengedném.

Adriano anyukája meg...egyszer ez, egyszer az...tényleg, mint egy szappanopera dél-amerikából...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.04. 15:01


hírek szerint Barzagli-val pótolnánk Mexes-t, ha végülis elcsábítanák.

Pizzarro:
A vezetésből csak Conti-val hajlandó kommunikálni
Az egyesület úgy döntött, megbünteti amiért nem jött vissza.
AZ hogy baj van a térdével (porcprobléma) - erre hivatkozik, hogy ezt kúrálja otthon - igencsak meglepte a vezetőséget, mert amikotr hazament, még semmi panasza nem volt. Ezért utánaküldtek egy fizikai felkészítő barátját (aki már Udiné-ben is edzette), hogy csekkolja, mi van vele és rábírja a mihamarabbi visszatérésre.
Közben olyan hírek is vannak, hogy Spal és as Zenit hajlandó 10 milliót fizetni érte, és leigazolná évi 4 milliós gázsival
(ha ez igaz, búcsút mondhatunk neki: erre gondolom már az asszony is rábólintana, pedig neki korábban már München is túl hideg lett volna)

Ja, és azt is írják, hogy az egyesület kötelezte Adriano-t a tegnapi cáfolatra (miközben a mama továbbra is azt nyilatkozza, hogy a fiacskája haza akar térni Brazíliába)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.04. 14:57


A sportmediaset szerint a Zenit 10 millát adna Pizzáért :o :o hogy igaz vagy sem, lövésem sincs, hogy őszinte legyek tavaly nagyon megkedveltem, mert qrva jól és hasznosan tolta, de ha esetleg igaz, 31 éves múlt, ennyi zsét soha nem kapnánk érte.
Amúgy ez a Beharami nem, SCulli igen?! lát benne vki vmiféle logikát, mert én nem... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2011.01.04. 09:38


http://www.goal.com/en-us/match/47977/a ... neup-stats
Lehet, hogy álnéven játszott, más igazolásával :wink:
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.01.04. 09:09


Jaja a kis Daniele már nem is annyira kicsi, pontosan nem tudtam h hány éves de azt igen h 30 felett van, tehát vele már nem igazán vagyunk kint a vízből...
Most Baptista végülis hova igazolt? Mert tegnap mintha az Atletico Madrid meccsén láttam volna, nem vok benne biztos mint ahogy a szpíker se volt az, de olyan volt mintha ő lett volna az. Nem a Malagába ment??
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.01.04. 05:46


én már nem tudom kinek higgyek
Brazíliából mindig érdekes üzenetek és nyilatkozatok jönnek, aztán mire ideérnek egy szó se igaz belőlük :D
Adriano csak arra vigyázzon, össze ne hányja magát az egész szurkolótábor tőle lassan.

A kis Conti nálunk rúgta (ahogy a másik kis Conti is (tesó)):
http://en.wikipedia.org/wiki/Daniele_Conti
A "kis" Conti épp 32 éves lesz 9-én :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.01.03. 23:14


Lehet fiatalokkal próbálkozni, de akkor legalább Greco szintjén kell legyenek (neki is inkább az első néhány meccse), mert szerintem pl. Koman elég kevés lenne ide.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASR Dátum: 2011.01.03. 23:14


Úgy tudom, hogy a Rómának vannak tehetséges U21-es játékosai. Ha Koman olyan jól zizeg a Samp-ban, lehet, hogy ideje lenne a Rómánál is az utánpótláshoz nyúlni, és nem méregdrága játékosokat venni. Úgy tűnik, ennek az Unicredit sem örül, pedig több és jobb játékostól értékesebb a csapat is.
Még Conti fián is elgondolkodnék, nem rossz játékos, nem is lehet túl drága, nem is értem, miért nem nálunk rúgja. A papa is biztosan szeretné...
ASR
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 01:23

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.01.03. 21:52


a nyilatkozatával (már amennyiben megtörtént)


ugye-ugye...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég