Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.01.13. 13:59


Remélem meggyőzi a Villarreal vezetőségét, hogy mindenképpen szerződtetni kell szezon végén. Adná az ég. :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.13. 11:23


Mai edzés: Pek megjött, Cica meg elköszönt
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.01.13. 08:37


De edzés után nem lehet velük beszélni? vagy Rozi nem ért rá és sietett haza Trigohoz :lol:
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.13. 08:22


Az a titokzatos sérülés Totti-nál és DDR-nél komolytalan. A sajtó szerint semmi más, minthogy Rozi beszélni akart mindkettőjükkel Trigoriá-ban, valahogy leplezni akarták ezt, és így indokolták, hogy mért vonukltak le idő előtt az edzésről. :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.01.12. 22:19


a Sky szerint Cicinho kölcsönben a Villareal játékosa lehet
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.01.12. 18:19


feree80 írta:Ranierit meg szóbahozták nyárra a Liverpoollal(ahol most épp King Kenny az edző, akit imád a nép! :wink: ) :lol:

Ezek tiszta idióták. Miért nem a világverő videotonnal hozzák szóba...Vazze nekem miért nem fizet valaki ezért, olyat kitalálnék, hogy bekakilnak. Komolyan, ki az az állat, aki ezért fizet valakit, hogy ilyen lehetetlen dolgokat kitaláljon? :D
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.12. 17:34


Cica ügynöke még tegnap septiben kijelentette, hogy nem tud semmit a Villareal érdeklődéséről, de az hogy brazilból olaszba tart, sejtet vmit...
Mexi szerz.hosszabbítása mellett azért a vezetőség jó lenne ha észnél lenne, Menez nem oly rég kezdte el azt nyújtani, amit hosszú távon várnák tőle, de bezony szép lassan az ő orra alá is tolni kéne egy szerződést, mert bezony nála nem érzem azt a feltétlen Roma szeretetet mint Mexinél...szal nehogy késő legyen, és elcsáboljon vmerre, mert stem a 2,5 millás fizuba még vígan beleférne egy hosszabbítás...

Ranierit meg szóbahozták nyárra a Liverpoollal(ahol most épp King Kenny az edző, akit imád a nép! :wink: ) :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.01.12. 17:24


Cicinhot addig el/kölcsönbe ne adjuk míg, nem szerzünk Cassetti mellé egy másik jobb bekket.

Totti...Nagyon bulvárszagú már ez a téma, mintha ezen múlott volna a meccs. Nem tudom mi lehet a capitano igazi véleménye, mivel a blogját szerintem nem ő írja, egyébként pedig rébuszokban beszél. Ha ijesztgetni akart azzal, hogy elgondolkodik a folytatáson, akkor az a vonat már elment, kb. 3 éve még megijedtünk volna, most max talán sajnálnánk, hogy így ér véget eme nagyszerű pályafutás.

Frusztráltságát jól mutatja, hogy a pályán töltött 4 perc alatt sikerült összeakaszkodnia Palomboval... és igen, megérteném az elkeseredettségét, ha ebben az idényben mutatott volna valamit, de már eltelt 19 forduló a bajnokságban és 6 meccs a BL-ben és igazán említésre méltót nem tett. Nem tudom rúgott-e már akciógólt pl. (már tudom a Palermo ellen 0-3-nál..)

Mndettől függetlenül csereként még biztos, hogy helye van a csapatban, főleg ilyen szituációkban, mint a vasárnapi találkozó és persze nem az utolsó 4 percre kell behozni, mert az ilyen csere már semmit nem ér, max időhúzást.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.12. 16:56


Állítólag Antunes ügynöke bárágott, a Leira dec.végén Rómába küldött egy ajánlatot Antunes megszerzésére, de a Roma nem reagált rá, így a portugáloknak elege lett, és más játékos után néznek...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.12. 14:59


F72Quadraro írta:Ja, és ezzel a kis mesterségesen gerjesztett "műhisztivel" gyakorlatilag el is dőlt szerintem: Cesena ellen Totti kezd, Borriello kispad.
Újságírók összellítják a csapatot. Ha Totti nem rúg golt, akkor meg kikezdik Ranierit, hogy miért a nyugdíjas, formán kívüli Totti játszott a legtöbb gólt szerző Boriello helyett és ez lesz téma egy hétig. Rómában ez így van...


Vvsz igazad van. de játsszon is ő, a Cesena ellen ezért ezt is illik elviselni. :(
Amúgy Ranieri nyilvánvalóan nem elég erős egyéniség ahhoz, hogy kezelni tudja a dolgot. (bár lehet, h. még egy Capello bicskája is beletörne....?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.01.12. 14:43


F72Quadraro írta:De Rossi... sajnos bár őt kedvelem a legjobban, de valami nagyon nem stimmel. Válás, após, egyéb nő vagy családi ügy... ki tudja miért... De ha már 2 éve folyamatosan nem a régi, nem az "igazi" De Rossi, akkor sajnos az igazi De Rossi már ez. Nem egy-két hónapos formahanyatlásról beszélünk, nem fél évig rossz passzban van, nehezen lendül újra bele. Már két éve csak árnyéka régi önmagának.

Szerintem ez is következménye annak, amit pár sorral följebb fejtegettél. Bizonytalanság, tehetetlenség, balf@szkodás, ami a klub vezetését jellemzi, új tulaj, nem új tulaj, sz@rakodás a szerződésekkel, és erre még rá tudnak tromfolni az újságírók. A nézőszám Ranierivel csak csökkenni fog, nem csodálom, hogy egyre kevesebben kíváncsiak a produkcióra. Színtelen, szagtalan. Selejtezés, új tulaj, új edző. Akkor a néző is kimegy a meccsre, nem csak az ultra.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.01.12. 14:30


Ja, és ezzel a kis mesterségesen gerjesztett "műhisztivel" gyakorlatilag el is dőlt szerintem: Cesena ellen Totti kezd, Borriello kispad.
Újságírók összellítják a csapatot. Ha Totti nem rúg golt, akkor meg kikezdik Ranierit, hogy miért a nyugdíjas, formán kívüli Totti játszott a legtöbb gólt szerző Boriello helyett és ez lesz téma egy hétig. Rómában ez így van...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.01.12. 14:23


Engem baromira zavar, hogy hirtelen mindenki úgy érzi meg kell szólalni, mi a véleményük arról, Totti 2 perccel a lefújás előtt cserélték be. Volt edzők, játékosok, újságírók... Már eltelt több nap a mérkőzés óta, de ez még téma. Ugyanaz az újságíró, aki 5 napja még arról írt, hogy Tottinak már nemszabad játszania, csak a Vucinic, Borriello, Menez hármas kezdhet minden mérkőzésen, most fel van háborodva. S ráadásul megkérdezi Mazzone, Candela de lehet, hogy még Giulio Andreotti, Toto Riina, Bernardo Provenzano vagy Andrea Bocelli véleményét is... Azta... Bocelli szerint ez megalázó volt, mert Tottinak játszania kell... Nem volt szerencsés becserélni Tottit a 89. percben, na bumm... Hogy ez még napokkal később fő téma legyen és mindenki úgy érezze, meg kell szólalnia, kicsit mocskolódnia kell? Hogy tíz rádióban folyamatosan erről beszéljenek Rómában és ne is tudjál mást hallgatni?
C'avete rotto er caaaaazzo, c'avete rotto caaaaazzo...

Tele van ezekkel a dolgokkal (is) mindenki mindene. Ezért (is) van még a tavalyi szánalmas nézőszámnál idén még 10.000-el kevesebb. Ennyi néző az 1989/90-es idényben volt, de akkor azért, mert a VB-re készülő Olimpico helyett a Flaminio stadionba játszott a csapat.

De Rossi... sajnos bár őt kedvelem a legjobban, de valami nagyon nem stimmel. Válás, após, egyéb nő vagy családi ügy... ki tudja miért... De ha már 2 éve folyamatosan nem a régi, nem az "igazi" De Rossi, akkor sajnos az igazi De Rossi már ez. Nem egy-két hónapos formahanyatlásról beszélünk, nem fél évig rossz passzban van, nehezen lendül újra bele. Már két éve csak árnyéka régi önmagának.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2011.01.12. 13:32


Én megértek sok minden...Ha Totti szereti a csapatot (én bíztos vagyok benne,hogy így van...)be kell,hogy lássa mostanában nem való a kezdőbe!Természetesen jónak tartom 20-30 pecre,mert ennyi dő alatt képes lehet "varázsolni".Csak már látnám...!!!Forza Roma!Per sempre!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2011.01.12. 09:48


Már a vb előtt is leírtam.Az olasz válogatott és a Roma Totti nélkül halott.A válogatottnál bejött,kérdéd mi lesz a Romával. Színtelen,szagtalan.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.12. 08:44


Rozi tárgyalt mexes-szel a hoszabbításról. jövő héten jön az ügynöke is. megint megerősítettre, h. nem akar elmenni. senkivel nem vette föl a kapcsolatot, először a Romá-val tárgyal.
Amúgy a bicepsze tényleg sérült, még a kupaderbit is lehet, h. ki kell hagynia.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.01.12. 08:39


takacn írta:Teljesen Igaza van Candelanak. Rnieri Nme tiszteli elegge Tottit es szerintem szandekosan provokalja is Totti maga a roma es szegyen a kispadon hagyni, jo ,h. mar nem fiatal,de meg akkor is ott van, jo legyen csere.de kapjon 30- 40 percet,

ui. nezzuk nestat, del pierot ronaldinhot batistutat giggst meg meg sokan mennyi evesen is jatszottak, jatszonak


És még sorolhatnánk. Tényleg szívfájdító. . De el kell fogadni: vannak játékosok, akik lassan avulnak, vannak, akik gyorsabban. Sajnos a capitano az utóbbi csoportba látszik tartozni. Ez van.
(viszont láttam alegutóbbii spotját. http://www.romanews.eu/video.asp?modulo=video&videoID=391 Ez tényleg nagyon megy neki. Úgy fickándozik, mint pár éve a pályán ....)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.01.12. 08:24


Totti ügyben egy a lényeg: nem igazán megy neki a játék, kevés gólt rúgott, jelenleg Boris és Vucsinics veszélyesebb elöl. Amúgy ha megkapná a 30-45 percet meccsenként egy szót se szólna, és hasznosabb lenne.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.01.11. 23:39


Többen felvetették, hogy milyen jó lesz majd, ha jön Carlo. Engem azért nem győzött meg az utóbbi években a Milan padján és most a Chelsea csapatával is bukdácsol rendesen az amúgy szerintem kissé gyengülő angol bajnokságban.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.01.11. 20:45


Szerettük Candelat, szeretjük most is, de ebbe ne szóljon inkább bele sztem!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.11. 20:05


Kapusok, nálam Sergio jó, sőt sokkal de sokkal jobb mint amikor Doni alapkapus volt, tény mostanában vannak rosszabb meccsei, ezért 2-3 meccsre le lehetne ülteni a padra és jöhetne Lobont, Lobont, és nem Doni.
Kapusvételben nem hiszek, gyakorlatilag az elmúlt évben hetet havot összehoztak az újságok, kit/kiket akarunk.
Totti biztos van ellentét az öreggel, de a legjobb az lenne ha gyorsan kibékülnének, mert a 4dik helyünkbe kerülhet...
Az meg hogy beszél a vezetőséggel hogy mit terveznek vele? hát mit? 34 éves, ha nyeretlen 20 évesek alkotnák a csapatot akkor felőlem játszhatna élete végéig stabil kezdőként, de ez nem így van, gyakorlatilag több mint 1 hónapja mondogatom hogy Mirkot jó lenne ha nem jegelné az öreg, Mirko türt, nem szólt egy szót se, az öreg elővette, és bizonyít, Totti meg kihagy egy meccset, és máris szomorú, máris tele a sajtó vele...persze mert ő a Roma.
De koomolyan, tisztelem, becsülöm amit a Romáért tett, és amit a Róma adott neki, de még jobban tisztelném ha be tudná azt látni, amit Dp, Inzaghi már rég belátott a kispadon.
Totti távozásában nem hiszek, sőt abban se hogy az öreget mondjuk Totti 3 perces becserélése miatt menesztenék(ami valjuk be tényleg amatőr dolog volt a részéről)...vagy abban hogy évévgén jön Carlo, és akkor Totti marad, mert nála stabil kezdő lenne... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.01.11. 19:50


Scrym írta:Már az nso is rákapott a Totti ügyre.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/as ... ik-2059547

Belenézve a videóba, teljesen felspanoltam magam. Nem létezhet, hogy totál eltűnt már, nem létezhet, hogy vége van. Fog még ő igen is újra virágozni, ha nem is ilyen szintekre, de benne kell, hogy legyen még a lábában pár gól/gólpassz! Persze csak reménykedek, reménykedünk!
Áááá, nem tudom elfogadni, hogy kiöregedett egy ekkora zseni! :(


az idény végén sztem biztos nem fog távozni mert addigra ha nem tesz le vmi hatalmasat az asztalra Ranieri (pl: BL elődötnő és persze BL-t érő hely) akkor repülni fog s jöhet az akkora menesztett vagy lemondott Ancelotti :P :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.01.11. 19:32


akár jól véd J.S. akár nem, akár sérült akár nem, évek óta nincs megbízható kapusunk, aki nem bravúr, hanem egyszerűen csak jó kapus, ez nyilván egyéni vélemény (mi más lenne, én írom a hszt-t), de szerintem ez így van, ezen a téren sem tud megújulni a csapat, ahogy sztem más téren sem. A keretben szereplők jó része csak viszi a pénzt, miközben az évek során sok saját tehetség elment, vagy elkallódott. Rengeteg tehetséges fiatalt apróért el lehetett volna hozni ha nem úgy működik a megfigyelési rendszer a csapatnál ahogy, ha meg akadt tehetség akkor az nem játszott, mert persze senki nem kerülhetett a csapatba, mert megvolt a jól megszokott felállás, le is léptek, aztán lehet nézni mire vitték (vagy mire nem). Adriano, Baptista, Loria, Rosi, Cicinho, Doni...mind feleslegesen van itt, max. terelőbójának jó, és valóban, az edző sem biztos hogy a legmegfelelőbb, bár azt ne felejtsük hogy évek óta sz*r a klub helyzete, és évek óta képtelenek egy befektetőt felhajtani, lassan sajnos a serie a is haldoklik, a klubbok versenyképtelenné váltak, a stadion és edzőpálya infrastruktúra elavult, a tehetségeket vagy a sztárokat már semmi sem vonzza ide. Bár lehetséges hogy ez máshol is így van és úgy általában véve haldoklik a foci, köszönhetőleg hogy ez már nem is sport, hanem egy mocskos üzlet.....
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.01.11. 19:20


Már az nso is rákapott a Totti ügyre.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/as ... ik-2059547

Belenézve a videóba, teljesen felspanoltam magam. Nem létezhet, hogy totál eltűnt már, nem létezhet, hogy vége van. Fog még ő igen is újra virágozni, ha nem is ilyen szintekre, de benne kell, hogy legyen még a lábában pár gól/gólpassz! Persze csak reménykedek, reménykedünk!
Áááá, nem tudom elfogadni, hogy kiöregedett egy ekkora zseni! :(
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.01.11. 19:02


Igaz vagy sem, Sky szerint állítólag Cica néhány órán belül a Villareal játékosa lehet....

Nézőszámok, az azért qrva durva amennyivel a Napoly előttünk van.

Inter (63000),
Milan (46000)
Nápoly (43000)
Róma (31.557)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég