Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.16. 04:26


77 misi 60%ért
milyen nevetséges összeg a játékos-árakat figyelembe véve
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.16. 01:32


Montella-edző: Feri, kérlek, kocognál egy kicsit gyorsabban?
Totti: .....hm....???
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.16. 00:09


Először nyilatkozoztt DiBenedetto, a leendő tulaj.
Kijelentette, h. a partnerei is komoly befektetők, meg hogy milyen megitszteltetés, hogy ő nyert. megköszönte ez unicredit, a rotchild meg az ilapetroli -val a kiváló együttműködést, és igéretet tett a szurkolóknak, hogy minél hamarasbb elindítják a növekedési terveiket.

Meghalt egy neves főultra, igen ellentmondásos figura, itt egy csomó kép a temetéséről, illusztris résztvevőkkel http://www.forzaroma.info/foto-as-roma/view/157.html
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.15. 22:25


a goal.com-nál is jólértesült emberkék vannak

"Roma's new American owners are also keen"
vagy csak lemaradtunk vmiről
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.02.15. 22:07


Montella nem lesz szvsz edző amíg Totti itt van
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.15. 21:11


rosszul vagyok a nyávogástól. egyetértek az előttem szólóval:
nincs lelkesedés? és ezért nem tudsz rendesen játszani? mi történt? a mez és ha az nem is, akkor az az évi néhány millió euró nem tud kellően lelkesÍtően hatni rád? akkor ne tessék fölmenni a pályára. ott a primavera csapat, nyilván kéne egy fél vagy egy egész év, mire beleszoknának a felnőtt ligákba, lelkesedésük biztos lenne, otthon a napoli ellen vereségre egészen biztosan jók lennének.

ja és ha nyerünk 3 meccset egymás után (meglepő lenne) akkor meg nem kell rögtön a fellegekben járni, nagy család vagyunk-ozni...

tulajékkal mi újság?
montit meg megnézném a padon :)

ja, és értem én, hogy szokták meccsek előtt dÍcsérni a másik felet, de olyat mondani, hogy a sahtarral nem volt szerencsénk, az akkora blődség, hogy én az edzőjökként erre biztosan rákérdeztem volna. nehogymár ne legyenek gyengébbek a többi 1.helyezett nagyrészénél
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.02.15. 19:44


Ez az év is csak egy a sok csalódást keltő év között... Idén is max Olasz kupát nyerünk, mindig csak "jövőre" RANIERI VATTENE!
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.02.15. 19:34


Ünnepélyesen kijelentem, hogy amíg Claudio Ranieri a csapat edzője én nem nézek Roma-meccset!
Megszólhattok, nem érdekel!
Még csak az hiányzik h elpattanjon az agyam ennek a majomnak a húzásaitól!
Imádom a csapatot, de a saját egészségi állapotom miatt nem nézhetem a meccseket, amíg a "nagy Claudius" rakja össze a kezdőt.
A szombati vereségbe szó szerint belebetegedtem, akkor határoztam el.
Nem a vereség miatt, hanem amiatt ahogy felálltunk, meg ahogy játszottunk!

ui: ezt éri el ez az ősz hajú b*rom, mert gondolom nem én vagyok az egyetlen, aki most elpártolt a csapattól. Bár nem igaz, mert nem a csapattól pártoltam el, hanem az edzőtől!
Tudom h lesz aki majd most megszól, de nem érdekel, Ranieri zseniális edzői húzásaira és a 8 védős felállásáira nem vagyok kíváncsi a továbbiakban! :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.15. 17:44


A Sky játékospiaci szakértője állítja: "Több klub kereste Mexes-t, de ő minegyiknke azt válaszolta, hohgy ő már elkötelezte magát a milan-nak".
Hmmmmm....nem tudom, mennyi ebben az igazság. De elfogadom, lés megértem, ha így lenne, de akkör legalább a saját klubját is illene informálniia, nem?
Különben ma ő volt Claudioval a sajtájon, és a jövőjére vonatkozó kérdésre kitérő választ adott, mondván koncnetráljunk most a Donyeck meccsre.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.15. 14:43


Persze ettől még nyilván nem csak ő a hibás (Ranieri). Valamelyik meccs után írtam, hogy az edző megbukott, a játékosok nem. A Napoli ellen ők is megbuktak. De nagyon.
Hogy mondhat olyat egy játékos, hogy nincs meg a kellő lekesedés? Mi??? Akkor miért mész ki a pályára? Felveszel egy Roma mezt és nincs benned kellő lelkesedés? Takarodj le a pályáról! A legszomorúbb, amikor az ember abban sem látja a lekesedést, akinek szimbólumként a példát kéne mutatni, aki római, Roma szurkoló, akinek űznie, hajtania, felráznia kellene a többieket. Mert ő is vállvonogatva, unottan álldogál csak és nézi az alázattal harcoló ellenfelet. Mit várjunk akkor Perrottától?
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.15. 14:32


Xabee írta:Spalletti hol volt előtte bajnok, amikor nálunk volt? Meg Guardiola (aki mellesleg sztem nem nagy vki, csak ugye jó csapat van mögötte)?
Ezzel csak azt akarom mondani,h ennek semmi jelentősége..


Spalletti egy "fiatal" edző, előtte Udinese, Empoli, Ancona színtű csapatoknál dolgozott. Ezeknél a csapatoknál valószínűleg nem a BL győzelem volt a célkitűzés. Ellenben eredményket elért, az Empoli két év alatt lett harmadoszályból elsőosztályú csapat, majd ott érte el története talán legjobb helyezését. Oroszországban egyből bajnok lett.
Ranieri csapatai: Napoli (még a nagy korszakuk vége, bár már Diego nélkül), Valencia többször, Atletico Madrid, Fiorentina Batistutával, Chelsea, Juventus... Na ezeknél a csapatokál már a győzelem kellett. Volna...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.02.15. 11:45


janakopulos írta:A probléma ott kezdődik, hogy bármennyire is RÓMAI,
de Ranieri egy NAGY NULLA! Még sehol nem nyert bajnokságot!!!


Spalletti hol volt előtte bajnok, amikor nálunk volt? Meg Guardiola (aki mellesleg sztem nem nagy vki, csak ugye jó csapat van mögötte)?
Ezzel csak azt akarom mondani,h ennek semmi jelentősége..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.14. 17:47


JSergio
Mexes - Juan - Burdisso
DDR - (Simplicio)
Menez - Vucinic - Boriello ( e 3 fiú egy év bizonyítási lehetőség kapna, tegnaptól)
Totti ( max 30 perc játékidővel/ meccs )


nem kapust vennék legelőször, de js-t is gyorsan lecserélném.
juan öreg, kell helyette más, max még egy évet adnékneki
simplicio szintén öreg, 32 éves ő is.
vucinic-meneznek nem adnék bizonyÍtási lehetőséget, őket megtartanám alap állandó kezdőnek és kész.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.14. 16:58


Friss

A kölcsönös köpködés miatt Lavezzi és Rosi 3 meccs eltiltást kapott (utóbbi a sárgák miart még egyet....). Sebaj :D
Ja, és 1 meccs pihi jár DDR-nek és Cassettinek is

JS bokája megsérült a mai edzésen, majd kiderül, mennyire súlyos.

Vucinic összeszedett valami hasmenéses vírust, lehet, h. ő se lesz szerdán. (Mondjuk jobb is, ha nem eleve tele gatyával állunk ki :D ()
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.14. 16:38


Ha mar Perrotta is ilyet nyilatkozik. ..ott nagy a baj
Mondjuk ha a lelkesedese eltunt akkor barmennyire is kedvelem ot de at lehet adni a helyet olyannak akinek meg megvan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.02.14. 16:26


Nálam Pizza és Okaka szóba sem jöhetne, nem jók és már feleslegesek is.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.02.14. 15:52


nem is lesz változás, amíg ez meg nem történik :(
akik köré én építeném a csapatot:
JSergio
Mexes - Juan - Burdisso
DDR - (Simplicio)
Menez - Vucinic - Boriello ( e 3 fiú egy év bizonyítási lehetőség kapna, tegnaptól)
Totti ( max 30 perc játékidővel/ meccs )

akik még lehetőséget kapnának: Brighi, Riise ( elfogyott idénre nagyon ), Piza, Okaka

Azért váznak nem olyan rossz ez, de a többiek sajnos ... inkább nem mondom
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.14. 15:15


öregek pihentetése, és a primavérából felhozni 4-5 fiút, aki folyamatosan kap 50-60 percet minden fordulóban!


hát, azt hiszem ezt a lehetőséget 100%osan kizárhatjuk. meg rani menesztését is.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.02.14. 14:48


A BL meccsünk vízválasztó lehet: ha nyerünk, talán kapnak egy "pofont" a fiúk, és felébrednek, visszatér valamennyire a hitük, mert szerintem már az elhagyta Őket régen
ha kikapunk, akkor kell húzni egy vonalat, és eldönteni, milyen úton indul el a csapat, öregek pihentetése, és a primavérából felhozni 4-5 fiút, aki folyamatosan kap 50-60 percet minden fordulóban!
Ők is ki tudnak kapni 2-0 -ra bárkitől, ha muszály, de lehet, hogy az akarat és a szenvedély eredményesebb lesz, mint a beleúnt mez, AMI most alkotja a csapat "gerincét" :(

Ranieri pedig menjen, jöjjön fel a primavera edzője, azt' hajrá! :flagbig:

Ha így megy tovább, megint nem lesz kedvem Udinebe menni, azqrv@élet! :twisted:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.14. 11:18


ha nyárig nem jön őj tulaj, vucinic sztem távozik, én legalábbis mindenképp lelépnék a helyében, meneznek is biztosan lenne kérője és nem hinném, hogy maradna, de rossi távozásásn sem lepődnék meg, bár talán ő nem.
cassetti, perrotta már öregek lesznek nagyon, és néhányan szintén igencsak korosak: juan, riise, simplicio, pizarro is már 32-33 éveswek lesznek jövőre. önmagában ez abszolúte nem probléma, jók a tapszalt játékosok, de új tulaj nélkül nem lesz frissÍtés, az pedig a néhány ez esetben eltávozó kiváló játékosunk nélkül egyenlő a középmezőnnyel és a tényleg nézhetetélenül gyenge focival.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.02.14. 10:55


Pedig lenne keresnivalónk ebben a Serie A-s mezőnyben. Csak hát ahhoz stabil szakmai és anyagi háttér kellene. Tervszerű igazolásokkal, taktikailag és pszichológiailag felkészült edzővel és motivált játékosokkal. Na ez mind hiányzik nálunk :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.02.14. 10:27


már meg sem lepődöm a meccseken vagy akár edzéseken, sajtónyilatkozatokban lévő fejetlenség körül, évek óta nincs stabil tulaj, a stabilitás jó ideig Spalletti jelentette, nincs koncepció az igazolásokra a bérek mértékére, össze-visszaság van ahogy azt már előttem valaki leírta, ahogy olvasom az eredményeket akár Serie-A akár más liga szintjén rá kell jönnöm hogy mennyi lehetőséget "elszalasztottunk" hogy normális ütemben épülő csapat legyen, és ne jussunk el a Milanig, aki javarészt 30 közeli-túli játékosokból áll, több fiatalunkat elherdáltuk, és jó pár tehetség volt akit messze piaci ár alatt meg lehetett volna szerezni, és éveken belül remek játékossá forrották ki magukat, itt sok dolog rosszul működött, működik egy ideje, lehet erre mondani azt, hogy megoldódik ha itt az új befektető, de mióta is jön az az új befektető ?
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.02.14. 09:54


Trigoria írta:kár hogy ez az eltiltás nekünk már semmit se jelent/segít
sőt, bosszant hogy gyengül a Napoli :twisted:


Pont engem is ez bosszantott :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.14. 09:21


Az egyesület az ismert bizonytalanságok miatt teljesen szét van esve.
Nincs vezetés, mindenki kivárásra/túélélésre játszik. Fontos döntések elmaradnak, szerződések lógnak a levegőben. Nyilván ez tovább rontja a csapat morálját, amely amúgyis eléggé tele van unott kiégett öregurakkal - közülük csak egy a capitano.
(egy elemző Menez példáját hozta fel: nemrég állt be, tehát friss volt. A félpályán elvesztette a labdát. És ahelyett, hogy egyből próbálta volna visszaszerezni, megtámadni az őt szerelő játékost, csak legyinett és sétált tovább.. Aztán ebből a helyzetből lett a 11-es és a gól)

És akkor ugye ott van Claudio, aki a mindezek miatt nincs könnyű helyzetben., de aki szintén felelős a helyzetért. Az Il Messaggero 10 pontban foglalta össze az ő hibáit:
1. Nincs taktikai identitása a csapatnak, helyette improvizáció van. 25 meccsen 25 féle felállás. Ez is hozzájárul a játékosok idegességéhez (lásd 7 kiállítás)
2. Nincs napi taktikai képzés. Elöl és hátul is hiányoznak a taktikai variációk. Nemvt9rténik semmi a fiatalok beépítésére.
3. Elégtelen atlétikai felkészítés. Az ellenfelek fizikailag is fölénk kerekednek.
4. Nincs párbeszéd a játékosokkal. Ranieri nem próbálja megértetni a játékosokkal, ki mikor miért marad ki a kezdőből
5. Megmagyarázhattlan húzások, cserék, utasítások meccs közben.(R. csak a sikeres cseréire emlékszik…) Döntéseibe még a stáb tagjait se vonja be (Damiano ezért el is akart menni, de Ranieri valamiért nem engedte)
6. A második év válsága (mint pld a juvénél)
7. Teljes szakítás a vezetőséggel. Ranieri már csak Rozival van kapcsolata. Pradéval, Contival meg Montalival max,. köszönőviszonyban van. Az ellentétek gyakran a nyilvános nyilatkozatokban is megjelennek
8. Túlzott önhittség. Ranieri sose hibázik. Ragaszkodik tévesnek bizonyult döntéseihez, nem ismeri el, ha hibázott.
9. Gyakran a szerződéshosszabbítása körüli bizonytalanságokkal takaródzik
10. A kritikák ellen alibit gyártott magának, hogy egyedül kell szembeszállnia az összehangolt támadásokkal szemben, senki nincs, aki megvédje.

persze az egy dolog, hogy Ranieri milyen edző. De a jelenlegi helyzetben szerintem nincs olyan edző, aki csodát tudna tenni. Valahogy csak túléljük ezt az évet, aztán majd meglátjuk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.02.14. 03:27


feree80 írta:Állítólag nyáron a Werder vinné Juant és Riisét is....
(bár a brazil gondolom inkább hazatérne, ahogy többször is mondta....)


Ha az új tulaj vesz játékosokat lehet realitása a dolognak.
De szerintem ők azok akik még maradhatnának, pont jó korban vannak, hisz védőkről beszélünk... pár évet még lehúzhatnának nálunk, a Werder úgysem adna értük milliókat.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég