Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.02.19. 18:45


Hol vagy már Benedetto? Kellesz, mint a hajléktalannak a fedél a feje fölé :D
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2011.02.19. 15:59


Dzsudzsákról majd akkor derül ki mennyire jó, ha egy komolyabb bajnokságba igazol. Ne felejtsük el, hogy Hollandiában Huntalaar volt az isten , aztán mindenhol lebőgött. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy Dzsudzsákból nem lehet nagy sztár, de azért én óvatos vagyok az ilyen kijelentésekkel. De szerintem az ő játékstílusának inkább egy angol, vagy német bajnokság felelne meg inkább.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.02.19. 13:56


Az a helyzet állt elő, hogy Dzsudzsák drága a Romanak, 12-15 milláért adná csak a PSV, nem tom hogy hosszabbított-e már, de ha igen akkor még drágább.
Egyébként a jelenlegi keretből felfelé lógna ki, szóval semmi csere (talán csak hogy szokja a seria A-t, de nem biztos hogy a jelenlegi formájában szükséges lenne).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.02.19. 10:11


Majd ha a hollandok ellen jól játszik + lő 1-2 gólt, hátha a Románál is szóba kerül:)
Bár először biztos csere lenne.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.02.19. 05:53


Az ő neve is sokszor megfordult itt, jó lenne a csapatnak és nekünk is, csak szerintem a Románál még senki nem gondolt rá.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.18. 18:27


Pont eaz ilyenekk miatt kéne megtiltani a gyerekkereskedelmet, illetve a kiskorúak levadászását. :)
Mellesleg köztudomásulag az utóbbi években a Roma is szenvedő alanya volt ennek a gyakorlatnak....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.18. 17:59


én eladom az Öcsémet is, csak vigye valaki :D :D
a szegénysorsú családoknak ez jó volt, jó most is, és jó lesz később is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.02.18. 17:07


fradista romanista írta:Én azt utálom ezekben a világszínvonalú utánpótlásközpontokab, hogy kilóra megveszik a tehetséges kisgyerkeket a szegénysorsú szülőktől a világ minden tájáról, kiiragadják a saját környezetükből, bezsuppolják egy edzőközpont nevű zárt intézetbe, felnevelik maguknak aztán majd vagy megtartják, vagy jópénzért értékesítik.


Szerinted ha egy Togoi, vagy Nigeriai kecskepásztorcsalád a 10 gyerekükből egyet elbóltól az nem jó nekik? A gyereknek is jó, mert olyan életszínvonalat otthon sosem tudnak neki biztosítani mint az akadémián, és gondolom a család is jól jár... ha mást nem egy gyerek legalább jól él, de ha profi lesz belőle, még támogathatja is őket. Mindenkinek kiugrási lehetőség, szerintem ebben nincs semmi rossz.

Az már már kérdés, hogy pölö itthon és a fejlett országokban jó-e ez az akadémiai rendszer, vagy inkább az amit a Fradi csinál pölö, én ez utóbbira szavazok.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.02.18. 16:30


Miért szállnának ki a versenyből? Egyáltalán nem biztos, hogy Sergio Ramost középre vennék. Ö eredetileg jobb hátvéd, Mexes meg középső védő. A Milannál a két szélsővédő posztja legalább annyira megoldatlan, mint hátul középen, sőt.........
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.18. 14:19


calderoni írta:Akkor ebből Mexes - Borriello csere lesz, nem biztos, hogy mi járunk jobban, újfent.


Ehhez előbb a franciával hosszabbítani kellene. A Milannak biztos, hogy jó üzlet, nekik létszám feletti csatár Boris - bár Ibrán és Pato-n kívül vérbeli támadójuk jelenleg nincs, csak a sérült Inzaghi. Nekünk igazából mindegyiket meg kellene tartani.

Aztán elképzelhető az is, hogy ugyan hosszabbítunk a franciával, de csak abból a célból, hogy kapjunk érte pénzt és a háttérben tényleg megállapodtak már a felek a Milanhoz való távozásról.

Közben ropogós az NSO-ról az esetleges Pato-Sergio Ramos csere. Szerintem ennek kevés a valóságalapja, de ha igaz, akkor legalább a Milan kiszáll a Mexesért vívott küzdelemből.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.02.18. 13:48


Akkor ebből Mexes - Borriello csere lesz, nem biztos, hogy mi járunk jobban, újfent.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.18. 13:04


tomm írta:
Akarnak egy olyan utánpótlásnevelő központot, amilyen csak a Barcelonánk, a Reálnak, az Ajaxnak, meg a MU-nak van
(és ezzel együtt belépni a nemzetközi gyerekkereskedelem virágzó piacára - f.r.),


na most már nehogy az is baj legyen, hogy utánpótlást akarnak erősíteni...




Én azt utálom ezekben a világszínvonalú utánpótlásközpontokab, hogy kilóra megveszik a tehetséges kisgyerkeket a szegénysorsú szülőktől a világ minden tájáról, kiiragadják a saját környezetükből, bezsuppolják egy edzőközpont nevű zárt intézetbe, felnevelik maguknak aztán majd vagy megtartják, vagy jópénzért értékesítik.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.18. 12:19


az utánpótlásunk eddig is jó volt, a korosztályos csapatok rendre ott vannak az 1-4 helyeken, a gond az, hogy a klub nem tudja e játékosokat kellőképpen menedzselni, felépíteni, szal szisztematikusan kölcsönadogatni, majd ismét kölcsönadni csak magasabb szintre, szal ezen játékosok nagy része nem tud a primavera után meghatározó játékossá válni, mert vagy túl nagyot akarnak elsőre lépni, vagy a klub becsüli túl őket, és olyan helyre küldi el őket, ahol nem tudnak megfelelni az elvárásoknak, és a fejlődésben megreked..(és ez nem csak nálunk nem működik).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.18. 11:57


Akarnak egy olyan utánpótlásnevelő központot, amilyen csak a Barcelonánk, a Reálnak, az Ajaxnak, meg a MU-nak van
(és ezzel együtt belépni a nemzetközi gyerekkereskedelem virágzó piacára - f.r.),


na most már nehogy az is baj legyen, hogy utánpótlást akarnak erősíteni...

cáfolni meg ne cáfoljanak, mert addig jó. amint cáfolnak valamit, tudni lehet, hogy igaz...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.18. 10:51


tegnap Trigóriában járt Rozival személyesen az Uniredit alelnöke., és beszélt a csapattal. Kijelentette, hogy a csapa vezetése iránt tölretlen a bizolom, cél a 4. hely.
(tehát Claudio - ahogy várható volt - idén biztos marad.)

Az Il Romanista közölt egy összefoglalót az amik ambiciózus terveiről. Pld egy médiaválalkozást akarnak létrehozni az egyesület körévi (aminek már igen szellemes mottója is van: "Minden út /az AS/ Rómába vezet") és világmárkává tenni a csapatot.
Ennek része a mezcsere is (cél a Nike), meg a 10 nyelven beszélő klubhonlap.
pesze új kissebb stadion , plázástul, ahogy illik manapság.
Akarnak egy olyan utánpótlásnevelő központot, amilyen csak a Barcelonánk, a Reálnak, az Ajaxnak, meg a MU-nak van
(és ezzel együtt belépni a nemzetközi gyerekkereskedelem virágzó piacára - f.r.), annek éléreBbruno conti-t szemelték ki.
Montali-t is megtartanák, és jönne mellé Baldini és Sabatini.

A farncia sajtó továbbra is azt írja, hogy már január közepén megegyezés született, h. Mexes megy a Milan-ba.
Az ilyen hírekre napok óta nem jön cáfolat (bár fél órája edzésre érkezve azért odavetette a szurkolóknak, hogy "nyugi, maradok" :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASRpersempre Dátum: 2011.02.17. 22:06


a helyzetkihasználás idén elég gyengus.szerintem a tegnapi meccsünk a középpályán ment el.szét futottak minket kontrából brazilok.sokkal-sokkal gyorsabbak voltak , 2 védekező középpályással kellene játszanunk, akik nyugtatják a játékot (DDR,Pizarro).talán nem kapnánk annyi gólt, és nem lenne ez az eszeveszett rohanás mindig hátrafele ami ugye nem nagy erősségünk.
ASRpersempre
 
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2011.02.08. 22:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2011.02.17. 20:42


a tegnapi meccsel csak az volt a baj hogy 2-3 és nem 8-3 a helyzetek alapján
motiváciova nemvolt baj, jo játékkal nemvolt baj föleg a második félidöben
hiba benne van,(sajnos) de szerintem jol játszottunk jo iramos meccs volt a bajnokikhoz képest amit amit az utobbi idöben produkálunk(kivéve talán a sintér ellen)
sokféle öszeállitás lehetséges (ami nem mindenkinek felel meg) a tegnapi küzdött, hajtott és jól játszott a csapat, sztm pont a tegnapi meccs volt ami miatt nemkell szidni senkit még ratyiérit sem(legszivesebben pedig én is a kapu mögötti szurkolok közt látnám szivesen), de semmi nem jött össze ugy ahogy akarták
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.17. 19:10


Komolyan mondom, úgy viselkednek páran, mint az óvodában. Ez is a különbség a nagy csapatok és a Roma között. Lehet, hogy máshol is vannak problémák, de azt kezelik házon belül. itt mindenki össze-vissza nyilatkozik, ha valaki nem játszik végig egy meccset, már mennek a találgatások, stb. Lehet, hogy Rani nem a legjobb edző, de jelenleg ő a csapat trénere. Ő állítja össze a kezdőt, ő dönti el, hogy kit cserél be és kit nem. A játékosnak pedig az a dolga, hogy készen álljon és ha játszani kell, akkor tegye ki a lekét a pályára, szakadjon meg azért a mezért. Persze, ezt nem ingyé kívánjuk tőlük.

azt se nagyon értem, hogy miért kell a gyengébb szereplést a bizonytalan a tulajdonos váltásra fogni. Talán nem kapják meg időben a fizetésüket? Azon játékosoknál, akiknél ez miatt késik a szerződéshosszabbítás, még elfogadható érv lenne, de a többségnek még évekig élő szerződése van. Jól fogalmazott valaki korábban, igazi amatőr csapat vagyunk ebből a szempontból.

Borist hőbörgését is megérteném, ha mondjuk olyan idényt futna, mint Cavani, vagy Di Natale, de azért attól még messze van. Szép-szép a 10 gól, de hát ahhoz is kellett 24 forduló. Egyébként pedig a meccsen nem a támadótrióval volt a probléma, mondjuk mikor becserélte, akkor már Vucinicet fent hagytam volna és megpróbáltam volna 4 támadóval, hátha...
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.02.17. 18:58


Trigoria írta:A régieknek muszáj lenne valami új motivációt adni! Ezt vagy egy új tulaj adhatja meg, aki pénzt pupmpál bele, ezáltal végre ígéretek helyett TÉNYLEG erősítést hoz, vagy elmennek másik csapatba új kihívásokért. (Az már csak az ő nagy pechük, hogy ha erőstíés jönne, akkor is kereshetnek új csapatot maguknak sokan :wink: )

Új motivációt adni? Az anyjuk p***áját! Nem elég motiváció a bajnoki cím? A bajnokok ligája? Hova kell még ezeket motiválni? (most nem veled vitázok, hanem ezeket legszívesebben nekik mondanám elkeseredettségemben, de te tapintottál rá a lényegre, meg tomm).
Egy új tulajdonos előtt álló klub játékosát motiválni kell? Nem lesz bérelt hely gyerekek. :) Ennyire hülyék a mi játékosaink? Én most hajtanék, mint az állat, nehogy az új tulaj azt mondja:- köszönjük szépen, másra gondoltunk.
Új kihívások egy olyan játékosnak, aki arra rendezkedett be - még éppen időben, az tulaj előtt- , hogy nálunk fejezi be "dicső" pályafutását? Ugyan már...szarnak ezek a kihívásokra, eddig is szartak. A Napoli elleni derbi nem volt kihívás? Nem volt kihívás egy 7. helyen álló csapatnak hazai pályán fogadni a 2. helyezettet??? A fene megette az egészet, ha így van, már pedig nagyon úgy néz ki, hogy így van.
Mexest b**ogatja sok ember, pedig egyszer se láttam rajta, hogy bele**na az egészbe, Meneztől és Vucinictől meccsről meccsre. Mexes, Burdisso, Juan, De Rossi, Borriello, Greco. A többieknek köszönjük.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.17. 16:41


Mindig minden csapatban lesznek elégedetlenkedők. Ilyen a csapatsport.

Ha lenne új tulaj, akkor is pár év alatt lenne bármilyen jelentős változás szerintem. Fokozatosan.

de én is úgy vagyok most mint tomm: megnézem a meccseket de SEMMIT se várok már az idei évtől
ha veszekednek, nem igazán érdekel
ha elégedetlenkednek, nem igazán érdekel
ha kikapunk sajnálom, de ez van
ha nyerünk, hurrá, de mi lesz legközelebb

A régieknek muszáj lenne valami új motivációt adni! Ezt vagy egy új tulaj adhatja meg, aki pénzt pupmpál bele, ezáltal végre ígéretek helyett TÉNYLEG erősítést hoz, vagy elmennek másik csapatba új kihívásokért. (Az már csak az ő nagy pechük, hogy ha erőstíés jönne, akkor is kereshetnek új csapatot maguknak sokan :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.02.17. 16:38


Pici pontosítás :wink:
A második félidei bevonulás után történt az eset, mivel az volt a problémája, hogy neki a második félidőt is a padon kell töltenie, miközben a csapata épp vesztésre áll.... alább látható.

http://www.youtube.com/watch?v=bQbfs1Pf3E4
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.17. 15:34


Állítólag a félidei levonuláskor azt mondta: "Én a kispadon, ami már 25000 gólt lőttem" :D
csak az volt a pech, hogy ezt a SKY élőben közvetítette... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.17. 15:12


sztem ezekben a játékosokban egyszerűen kiégett a győzelmi relé. évek óta ugyanaz az alapgárda, alig van pár új arc a kezdőben és ezek a játékosok túl sokszor voltak Így együtt majdnem-bajnokok, majdnem-bl-küszöbére érők. nem tudom elképzelni, hogy cassetti, riise, perrotta, taddei, brighi, pizarro képesek lennének átlépni azt a határ, ami elválasztja a majdnem-bajnokot a bajnoktól.

megnézem a meccseket, de már abszolúte az új korszak szellemében égek. nagyon bizakodó vagyok(remélem a bizakodó nem naÍvat jelent ebben az esetben), de ettől az évtől már nem várok semmit.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2011.02.17. 14:41


Ranierivel nemcsak Borriellonak van gondja.Mindenkinek.Hülye az a faszi...
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2011.02.17. 10:05


Én figyeltem, hogy amikor te Roma meccset közvetítettél nagyon ügyeltél rá, hogy az elfogultságnak még a csírája se érződjön. Csodáltam is az önuralmadat.
Az ellenpélda Hajdú B. . Ő nagyon látványosan tud az Angol csapatokért lelkesedni, ami szerintem nagyon bosszantó, ha a néző nem az Angol csapatnak szurkol.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég