Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.23. 14:23


erre csak Rosikát idézném:
Nekem elég vastag a bőröm, hogy sokat kibírjak,...

Hát az tuti, meg a tárcádat is vastagnak gondolod :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 14:14


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-d ... ano_-46301

Azért nem semmi üzletet csinált az ürge a Romával, lassan többet van brazilba mint olaszba, oszt a nagy semmié utalja a zsét Sensi, ( úgy kell neki :mrgreen: ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 14:04


Igen, a Norvég
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.23. 13:30


Tán a Viking?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.02.23. 11:43


ata írta:Ez kicsit merész, ennyi új ember nem kell azért.

Szerintem meg kell. Új alapokra kell helyezni a tevékenységet a klubnál. Ehhez teljesen új tulaj kellene, nem úgy, hogy Rozika itt marad és bármilyen tisztséget is betölt. Hátha az északiak nem tudják az új tulajt és a szakmai stábot befolyásolni. Új szakmai stáb, akiknek van szemük, értenek a futballhoz. Akik nem hoznak ide Vucinicet, Menezt, Adrianot, akik akkor játszanak értékelhetően, ha kedvük támad. Hozzanak Mexes és Burdisso -féléket, szántsák föl a pályát, ne sunnyogjanak meccsről meccsre. Hozzák vissza a kölcsönben lévő fiatalokat és lehet építkezni, pofát befogva hajtani, scudetto szót szájon ki nem ejteni.
Ez az edzőbuktatás érdekes kérdés. Mindenkinek meg volt a helye - Tottin kívül- a kezdőben. Senki se ült hónapokig a padon, Brighin kívül. Nem tán az isteni Francesco volt a hunyó?...Pizarroval egyetemben. Az ő helyük kérdőjeles csupán.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 11:13


Kedves ASR!
Jó kis nekifutás volt, de elolvastam a véleményedet és többé-kevésbé egyet értek vele. Példáúl a Riiseről szóló részben teljesen egyetértek, már nem a játékos aki volt. Azért vették meg, hogy Chivut helyettesítse, nagyon jól is játszott, az az 5 milla, amit fizettünk érte, az semmi nem volt jóformán. Kiszolgálta az árát, de ebben a szezonban nyújtott teljesítménye nagyon-nagyon gyenge! Szerintem, mehetne már Amerikába.. A Tottiról szóló résszel nem értek egyet. De viszont az tény, hogy néha-néha felkapja a vizet és nem lehet bírni vele.
Az edzőkről nagyon sokat nem tudok mondani, nem is értek annyira hozzá. A tavalyi 2. hely, szerintem még Spalletti eredménye. Ha valakinek, akkor neki kell gratulálni.
Én személy szerint azt akarom, hogy jöjjön az új tulajdonos, de ne járjunk úgy, mint a Manchester City. Hanem, új tulaj, új edző (pl: Ancelotti tettszene) és kirakni a fél "stábot". Játékosokat és személyzetet egyaránt. Játékosok közül elsősorban az öreg rókákra gondolok: Perrotta, Taddei, Cassetti majd ezután a hasznavehetetlen játékosokat elsősorban Adriano, majd Doni (Adriano no komment, Doni jobb lenne törcsifiúnak. Nemzetközi szinten, utolsó 3 meccs = 9 bekapott gól) És akkor a csapatot kezdeni az ifiktől, és bevárni míg beérnek. Maradna még Totti, De Rossi, Menez, Burdisso, Castellini, Greko, Lobont. Visszaszerezni Andreollit, Mottat, Gubertit és főként Okakat. Én hiszem, hogy Okakából még nagy játékos lehet, ha itt folytatja. Az az én álláspontom, hogy ha CSAK ifikkel játszanánk is jobb helyzetben lennénk, mint most:)
Jó lenne, ha végre egy sikeres csapatot láthatnák..kívánom
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.23. 11:06


ASR írta:Nagyon sajnálom, hogy így alakult az idei idény.


Nem idézem az egész hozzászólásodat, de akár én is írhattam volna, az első sorától az utolsóig ugyanúgy látom.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.23. 11:03


tomm írta:egyébként davide lippit ki látta?


Úgy tizenöt-húsz újságíró... Fel nem fogom... Egy Lippi az ASR öltözőjébe. Ranierit megbuktatják, majd jön edzőnek Lippi embere. Aki mellesleg a Roma öltözőjében van. A Lippi család az olasz labdarúgást körülvevő korrupció és maffia elitjébe tartozik. Az ellenség. Akik miatt többek között ma itt tart az olasz labdarúgás. Akiket Rómában a normális szurkolók 99 %-a tiszta szívből gyűlöl... Felfoghatatlan. Persze Gallianival csókolózó, szívességet kérő, Carrarót simogató, kupolának behódoló Rosella Sensicske után már csodálkozni sem kell semmin.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.23. 09:28


Üzleti hírek:
Az amik gyorsítani akatrják a tranzakciót, és így már a határidő előtt léteejöhet a megállapodás. Már a konkrét szövegezésnél tartanak..
A tervek szerint megvennék 77 millióért a részvényekl 67 %-át, majd további 35-40 millióért esznek kötelező vételi ajánlatot a kisrészvényeseknek. erre még 15 millió jönne Trigoiriáért és a kereskdelmi jogokért.
Ezen felül 5 éven belül 2 alkalommal kellene növelniük az alaptőkét 40-40 millióval.

Bulvár-rovat:
Adriano állítólag megjelent a reptéren, de a becsekkolásnál kiderült, hoy 2 órát (!) kéne várnia a csatlakozásra Lisszabonban, erre berágott és hazament :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.23. 08:44


A tákoló ember igen jóindulatú fordítás, u.is úgy is magyaríthatta volna, h. "buherátor". de ennél tényleg többet érdemel Claudio.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 08:33


http://nepstadion.blog.nepsport.hu/arch ... _figyelem/
Benito alkotott, nagyon nagy igazságok vannek e cikkben, qrva jól sikerült. :wink:

Ízlések és pofonok, Doni Sergiohoz képest egy gyenge képességű vonal kapus, a hosszú pálcika lábaival együtt. :wink:

Különben femeztem álmomban, szal vmi ilyesmit álmodtam(bár e még képlékeny :lol: )

4231: Sirigu(Sergio, Lloris) - Isla(Cassani), Mexes, Kjaer(Burdisso), Coentrao - De Rossi, Biondini (Aquilani) - Menez(nem ő lenne az elsőszámú, de jelenleg túl keves bajnokságot nézek, így más nem jut az eszembe), Pastore, Mirko(detto mint Menez) - Gomis(Boris).

Különben a Juvénak van egy 16 millás opciója Aquilanira, a hírek szerint bántóan alacsony :o 8 millás ajánlattal szeretnék véglegesíteni a jelenleg makkegészséges Albertot, ha lenne új tulaj, könnyen a kedvemre tudna tenni, ha visszahozná mondjuk egy 10esért. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2011.02.23. 08:57-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.02.23. 08:03


Nyerni fogunk 5-3-ra.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASR Dátum: 2011.02.23. 00:54


Nagyon sajnálom, hogy így alakult az idei idény. Valahogyan Ranierivel én is úgy voltam, hogy nem örültem neki, amikor jött, de nagyon sajnáltam, amikor ment. Sajnos rosszkor volt jó helyen. Nem tudom, mi lett volna az ő edzői munkájának a vége, ha eladás után jön a csapathoz, és sokkal jobb feltételekkel , sokkal minőségibb kerettel tudott volna dolgozni (persze ez is csak akkor igaz, ha az új tulajdonos lényegesen több pénzt áldoz a csapatra). Mert négy-öt kimagasló szintű játékossal nem lehet csodákat csinálni, legalábbis hosszú távon nem. Úgy meg főleg nem, ha a játékosok nem is akarják a csodát. Én már ősszel a Napoli ellen láttam, hogy valami nagyon nem stimmel a csapattal. Biztos voltam benne, hogy buktatni akarják az öreget. Szinte senki sem hajtott, de volt olyan is, aki úgy csinált, mintha zavarná a labda (Tottival az élen). Tottiról meg annyit, hogy ha a kezdetektől így játszott volna, mint az idén, akkor eltűnik a süllyesztőbe, vagy egyáltalán a felnőtt csapat közelébe nem engedték volna. De az biztos, hogy egy neve nincs senki lenne. Tíz évvel ezelőtti önmagával vicc lenne összevetni. Nagyon sokan hangoztatják, hogy neki mennyit köszönhet a csapat, és már már vele azonosítják a csapatot, ha Róma, akkor Totti. De azt sem kellene elfelejteni(e), hogy ő mennyit köszönhet a csapatnak és a városnak. Szégyen, ahogyan mostanában a dolgokhoz áll, nem látom rajta, hogy felszántaná a pályát. Mondják azt is, hogy öreg, de ez egy nagy marhaság, simán össze tudná magát törni a csapatért, ha akarná. Csakhogy lélektelenül nem megy! Nem akarom rá kihegyezni a kudarcot, csak zavar, hogy a csapat "ikonja" beleszarik.
A Genova elleni meccsen egyértelműen buktatni akarták az öreget, aki focizott komolyabban (nem a grundra gondolok), az pontosan tudja, hogy miről beszélek. Profi játékosok olyan malőrök sorozatát követték el, amilyeneket huszadrangú játékosok nem csinálnak. Ranieri is hibázott a cserénél. Vagy később kellett volna a csapatba nyúlnia, vagy középpályást kellett volna becserélnie.
Akire most viszont a legmérgesebb vagyok, az az a személy, aki miatt a tavalyi scudettot szerintem elbuktuk, aki miatt Rómában a Samp ellen kikaptunk a tavaszi menetelés idején (persze ez kissé sarkított, nem kellett volna pl. a Livornotól otthon kikapni, vagy a Cagliari otthonában 0-2 -ről a 90. percen egy perc alatt kettőt kapni és ikszelni). És ő az a személy, akinek a vereségek zömét köszönhetjük ebben az idényben, mert rendszeresen róla kapjuk a gólokat. És ő az a személy, aki most vasárnap a Genova ellen a meccs vége felé bedobásnál annyira szélesen vigyorgott, hogy ha nem lett volna a két füle, akkor körberöhögi a hülye fejét (és emiatt majdnem összetörtem a tévét mérgemben). Nem öntöm most szavakba, amiket szívem szerint most szavakba öntenék, mivel a fórum szabályai szerint az a kizárásommal járna. De annyit mondhatok, hogy a Genova ellen - amennyiben rajtam múlott - az édesanyja meglehetősen intenzív csuklásba kezdett az illetőnek...
Montelláról meg annyit, hogy őt nagyon szerttem, és nagyon bántott, ahogyan Delneri elbánt vele, pedig akkor kirobbanó formában volt. És jött Spaletti, és már ő sem szavazott neki bizalmat, pedig szerintem simán befért még volna a csapatba. Edzőnek választását "érdekesnek" tartom, de semmiképpen nem szerencsés ötletnek. El kell dönteni, hogy kísérletezgetünk, vagy bajnokságot illetve BL -t akarunk -e nyerni, mert ezek a fő céljaink. Persze ez elsülhet jól is, de ki tudja ezt előre. Személy szerint én Zdenek Zemannak örültem volna a legjobban. Még mindig vannak olyanok, akik nem felejtik el az ő munkáját, és hálával vegyes nosztalgiával tekintenek vissza arra az időszakra. Én egy vagyok ezek közül.
ASR
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 01:23

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.23. 00:07


az se rossz
akkor jöjjön szpesöl bácsi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.22. 23:52


A Carlito-ról álmodóknak: hírek szerint megkönryékezte a Real, nem lenne-é Murinnyu utóda.....
A BL-meccs után meg is kérdezték, h. Roma v. Real. Válasz: remélem, maradok a Chelsa-nél :) .
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.22. 23:32


egyébként davide lippit ki látta?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10281
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2011.02.22. 22:53


"Montellát nagy körültekintéssel választottuk ki."- kezdte Sensi.

Ez odab*szós első mondat, kár lenne tagadni!

Szétnéztek trigoriában az edzések után, és mivel a többi utánpótlásedző hazament, a parkolóőr az orrát túrta, a portás aludt, davide lippi meg épp arra járt, így Monti lett az edző...
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 164
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2011.02.22. 21:34


feree80 írta:ha Donit visszateszi a kapuba, feketeponttal nyit nálam Montella. :wink: :(



Nálam is.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.02.22. 20:24


Lecseréltem az avatárom Montella mesterre. Ezzel a magam részéről megszavaztam neki a bizalmat, mégpedig maximális mértékben. Mi mást is tehetnék :D
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.22. 20:23


ha Donit visszateszi a kapuba, feketeponttal nyit nálam Montella. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2011.02.22. 19:58


pletyka szinten szoba hozták nyártol Villas Boast személy szerint örülnék neki
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.02.22. 19:54


Az eredmenyek.com-on azt írják, hogy a holnapi meccs ismét elmarad. Nem tudom, hogy ez mennyire megbízható információ.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 329
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.02.22. 18:55


Én örülök Montellának. Nem tudom miért, ne kérdezzétek, de egyáltalán nem szomorított el, hogy ő lesz az ideiglenes edzőnk. Várható volt, hogy szezon végéig nem jön semmilyen nagy edző. Ezt az időt vele is kitudjuk húzni. Sok mindent már nem nagyon lehet rosszabbul csinálni. Remélem változtat a felálláson és támadóbban lépünk fel. Mondjuk én lehet kipróbálnék egy-két primaverást.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.22. 17:49


BRÉKING
Montali-t kinevezik operatív sporigazgatónak.
Új poszt, ezzel ő az egyszemélyi vezetője a cégnek. Így lesz biztosítva a vezetés folyamatossága a tulajdonosváltás idején.
(állítólag ő lenne az amiknál is a vezérigazgató)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.22. 17:47


Montellat akkor is imadni fogom ha kiesunk vele! A multat nem lehet elfelejteni.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég

cron