Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.02.24. 22:15


fantasista76 írta:
Conti írta:
fantasista76 írta:...


Most rátapintottál, a névadódnak köszönhetjük, úgy emlékszem még büszke is volt rá. :D



ha ő volt a hunyó, akkor neki elnézem! részrehajló vagyok, ez van. :D
mindegy, lényeg, hogy minél előbb lepattintsák a gyereket, semmi szükség az ilyen túlsúlyokra.
a főnökség helyében sem tökölnék ennyit az ultimátumokkal. mondják azt a gyereknek, h köszi, inkább ne gyere, vidd vissza az üvegeket, az a lóvé a tiéd lehet, oszt jónapot.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.24. 22:08


Sztem Rozi sara, de a durva az, hogy már akkor írtak az érkeztéről(és nem csak tippelték, vagy feltételezték) az olaszok, mikor Tonit megszereztük.
Istenáldott szerencsénk, hogy még így is kétkézzel kapkodnak érte a brazil csapatok, legalább is virtuálisan(Flamengo(plus Juan), Corintians). :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.24. 22:03


Conti írta:
fantasista76 írta:A hírek szerint a Samp elleni idényzárón talán már számíthat rá Montella. :D Addig folytatja a terszerű táplálkozást és igyekszik visszafogyni a versenysúlyára. Évi 2,5 milkáért többet nem is várhatunk tőle :twisted:


most nem azért, de ez a szerencsétlen amióta itt van harcol, h visszanyerje a versenysúlyát, és nem annyira akar neki összejönni. tényleg nem kellene erőltetni, ami nem megy.
röhej az, h nem elég, hogy ezt eltűrik, de még fizetnek is ennek a fallosznak. ki volt az a kreatív, aki kitalálta, h idehozzák? az ő fizetéséből szponzorálnám a gyereket.


Most rátapintottál, a névadódnak köszönhetjük, úgy emlékszem még büszke is volt rá. :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.02.24. 21:26


fantasista76 írta:A hírek szerint a Samp elleni idényzárón talán már számíthat rá Montella. :D Addig folytatja a terszerű táplálkozást és igyekszik visszafogyni a versenysúlyára. Évi 2,5 milkáért többet nem is várhatunk tőle :twisted:


most nem azért, de ez a szerencsétlen amióta itt van harcol, h visszanyerje a versenysúlyát, és nem annyira akar neki összejönni. tényleg nem kellene erőltetni, ami nem megy.
röhej az, h nem elég, hogy ezt eltűrik, de még fizetnek is ennek a fallosznak. ki volt az a kreatív, aki kitalálta, h idehozzák? az ő fizetéséből szponzorálnám a gyereket.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.23. 22:55


A hírek szerint a Samp elleni idényzárón talán már számíthat rá Montella. :D Addig folytatja a terszerű táplálkozást és igyekszik visszafogyni a versenysúlyára. Évi 2,5 milkáért többet nem is várhatunk tőle :twisted:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.23. 22:47


fradista romanista írta:Ajvé, Adriano rajta van a a riói gépen :( :lol:


Akár maradhatott is volna örökre. Biztos felszedett újabb néhány kiló súlyfelesleget.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.02.23. 22:41


fradista romanista írta:Ajvé, Adriano rajta van a a riói gépen :( :lol:

Csak nehogy leragadjon a duty-free italboltban az átszállásnál. :twisted:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.23. 20:40


Ajvé, Adriano rajta van a a riói gépen :( :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 17:52


feree80 írta:Juan nem ilyen, rajta inkább a megkopás jelei mutatkoznak, sajna. :(

A VB-en, szerintem csak úgy sziporkázott, a legjobb védő volt.. nem tudom mi lett vele
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 17:36


Juan nem ilyen, rajta inkább a megkopás jelei mutatkoznak, sajna. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 17:24


Mikor le akarták igazolni, én már akkor rüheltem és tudtam, hogy nem lesz a régi.. idétlen brazil!
Juan is kezd elmenni egyfele..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.02.23. 15:46


feree80 írta:Szerintetek azt már tudja, hogy nem Ranieri az edző?


Ez jó :D
Majd ha egyszer visszaér kérdi a többieket, hogy hol van Claudio és ki az az új fiú aki
magyaráz neki.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 15:38


dorotea írta:A legfrissebb hírek szerint köszöni jól van, lazulgat Rióban, plázában vásárolgat cimbikkel.... viszont Montalinal betelt a pohár és ultimátumot adott neki: vagy még ma elindul, vagy ne csodálkozzék ha egyszercsak megtudja, hogy Őt biza már nem köti szerződés a Romahoz.


http://globoesporte.globo.com/futebol/f ... pping.html
Ehun van ni :D kép plusz vidi
Szerintetek azt már tudja, hogy nem Ranieri az edző? :S :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.02.23. 15:18


A legfrissebb hírek szerint köszöni jól van, lazulgat Rióban, plázában vásárolgat cimbikkel.... viszont Montalinal betelt a pohár és ultimátumot adott neki: vagy még ma elindul, vagy ne csodálkozzék ha egyszercsak megtudja, hogy Őt biza már nem köti szerződés a Romahoz.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 14:54


Trigoria írta:erre csak Rosikát idézném:
Nekem elég vastag a bőröm, hogy sokat kibírjak,...

Hát az tuti, meg a tárcádat is vastagnak gondolod :D


A tárcájáról ne beszéljünk.. szerintem az enyém vastagabb (mert ő nem tart KP-t, csak UNICREDIT BANKKÁRTYÁT)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.02.23. 14:23


erre csak Rosikát idézném:
Nekem elég vastag a bőröm, hogy sokat kibírjak,...

Hát az tuti, meg a tárcádat is vastagnak gondolod :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 14:14


http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-d ... ano_-46301

Azért nem semmi üzletet csinált az ürge a Romával, lassan többet van brazilba mint olaszba, oszt a nagy semmié utalja a zsét Sensi, ( úgy kell neki :mrgreen: ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 14:04


Igen, a Norvég
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.23. 13:30


Tán a Viking?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.02.23. 11:43


ata írta:Ez kicsit merész, ennyi új ember nem kell azért.

Szerintem meg kell. Új alapokra kell helyezni a tevékenységet a klubnál. Ehhez teljesen új tulaj kellene, nem úgy, hogy Rozika itt marad és bármilyen tisztséget is betölt. Hátha az északiak nem tudják az új tulajt és a szakmai stábot befolyásolni. Új szakmai stáb, akiknek van szemük, értenek a futballhoz. Akik nem hoznak ide Vucinicet, Menezt, Adrianot, akik akkor játszanak értékelhetően, ha kedvük támad. Hozzanak Mexes és Burdisso -féléket, szántsák föl a pályát, ne sunnyogjanak meccsről meccsre. Hozzák vissza a kölcsönben lévő fiatalokat és lehet építkezni, pofát befogva hajtani, scudetto szót szájon ki nem ejteni.
Ez az edzőbuktatás érdekes kérdés. Mindenkinek meg volt a helye - Tottin kívül- a kezdőben. Senki se ült hónapokig a padon, Brighin kívül. Nem tán az isteni Francesco volt a hunyó?...Pizarroval egyetemben. Az ő helyük kérdőjeles csupán.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 11:13


Kedves ASR!
Jó kis nekifutás volt, de elolvastam a véleményedet és többé-kevésbé egyet értek vele. Példáúl a Riiseről szóló részben teljesen egyetértek, már nem a játékos aki volt. Azért vették meg, hogy Chivut helyettesítse, nagyon jól is játszott, az az 5 milla, amit fizettünk érte, az semmi nem volt jóformán. Kiszolgálta az árát, de ebben a szezonban nyújtott teljesítménye nagyon-nagyon gyenge! Szerintem, mehetne már Amerikába.. A Tottiról szóló résszel nem értek egyet. De viszont az tény, hogy néha-néha felkapja a vizet és nem lehet bírni vele.
Az edzőkről nagyon sokat nem tudok mondani, nem is értek annyira hozzá. A tavalyi 2. hely, szerintem még Spalletti eredménye. Ha valakinek, akkor neki kell gratulálni.
Én személy szerint azt akarom, hogy jöjjön az új tulajdonos, de ne járjunk úgy, mint a Manchester City. Hanem, új tulaj, új edző (pl: Ancelotti tettszene) és kirakni a fél "stábot". Játékosokat és személyzetet egyaránt. Játékosok közül elsősorban az öreg rókákra gondolok: Perrotta, Taddei, Cassetti majd ezután a hasznavehetetlen játékosokat elsősorban Adriano, majd Doni (Adriano no komment, Doni jobb lenne törcsifiúnak. Nemzetközi szinten, utolsó 3 meccs = 9 bekapott gól) És akkor a csapatot kezdeni az ifiktől, és bevárni míg beérnek. Maradna még Totti, De Rossi, Menez, Burdisso, Castellini, Greko, Lobont. Visszaszerezni Andreollit, Mottat, Gubertit és főként Okakat. Én hiszem, hogy Okakából még nagy játékos lehet, ha itt folytatja. Az az én álláspontom, hogy ha CSAK ifikkel játszanánk is jobb helyzetben lennénk, mint most:)
Jó lenne, ha végre egy sikeres csapatot láthatnák..kívánom
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.23. 11:06


ASR írta:Nagyon sajnálom, hogy így alakult az idei idény.


Nem idézem az egész hozzászólásodat, de akár én is írhattam volna, az első sorától az utolsóig ugyanúgy látom.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.23. 11:03


tomm írta:egyébként davide lippit ki látta?


Úgy tizenöt-húsz újságíró... Fel nem fogom... Egy Lippi az ASR öltözőjébe. Ranierit megbuktatják, majd jön edzőnek Lippi embere. Aki mellesleg a Roma öltözőjében van. A Lippi család az olasz labdarúgást körülvevő korrupció és maffia elitjébe tartozik. Az ellenség. Akik miatt többek között ma itt tart az olasz labdarúgás. Akiket Rómában a normális szurkolók 99 %-a tiszta szívből gyűlöl... Felfoghatatlan. Persze Gallianival csókolózó, szívességet kérő, Carrarót simogató, kupolának behódoló Rosella Sensicske után már csodálkozni sem kell semmin.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.23. 09:28


Üzleti hírek:
Az amik gyorsítani akatrják a tranzakciót, és így már a határidő előtt léteejöhet a megállapodás. Már a konkrét szövegezésnél tartanak..
A tervek szerint megvennék 77 millióért a részvényekl 67 %-át, majd további 35-40 millióért esznek kötelező vételi ajánlatot a kisrészvényeseknek. erre még 15 millió jönne Trigoiriáért és a kereskdelmi jogokért.
Ezen felül 5 éven belül 2 alkalommal kellene növelniük az alaptőkét 40-40 millióval.

Bulvár-rovat:
Adriano állítólag megjelent a reptéren, de a becsekkolásnál kiderült, hoy 2 órát (!) kéne várnia a csatlakozásra Lisszabonban, erre berágott és hazament :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.23. 08:44


A tákoló ember igen jóindulatú fordítás, u.is úgy is magyaríthatta volna, h. "buherátor". de ennél tényleg többet érdemel Claudio.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég