Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.02.25. 18:02


F72Quadraro írta:Szerintem meg elképesztően gyenge jellem, nekem pont minden arra utal. Vagy akkor legyen konzekvens és fizetést se kérjen az utóbbi két hónapra. De fog kérni. Na puff az elveknek és a jellemnek... Ha Ranieri szart se ér, neki akkor is meg kell pusztulnia a pályán. Ha másért nem a pénzéért. Egy De Rossinak nemcsak azért.



ezt nem értem én. hogy a francban van az, hogy egy ALKALMAZOTT elkezdi fikázni a főnökét, és utána még az a téma, hogy mekkora király, mert a főnökváltás után méltóztatott azt tenni, amiért a fizetését kapja.
az a baj, hogy néhány játékos rettenetesen el van szállva magától és nulla alázat sincs bennük a klubjuk, azaz a munkaadójuk iránt.
ha ezt egy úgymond átlagember engedné meg magának a munkahelyén, valószínüleg úgy rúgnák ki, mint macskát szarni.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2011.02.25. 18:00


Eszméletlen mi folyik ennél a klubnál.Úgy érzem mintha kedvenceink, minden meccs után arcul köpnének.
A bajnokságot és a BL-t beáldozták az edző megbuktatásának, a vezetők tehetetlenül nézik mindezt.
A játékosok egy része elfelejtett focizni, néhányan többet vannak eltiltva mint a kezdőben, vannak akik úgy gondolják egyszerűen nem mennek be dolgozni.
Jöhet az új tulaj és aki nem"Roma szintű"játékos, (itt a hozzáállásra gondolok) azt takarítsa el jó messze.
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.25. 17:38


Én nem látok bele a dolgokba, hogy ilyen könnyen ítélkezzek.
Ha igazak a hírek, nem volt teljesen korrekt. De ezt megelőzte, hogy Rani se vele. Ráadásul mindkettő csökönyös lehet, mint egy öszvér, úgyhohgy esély se volt a problémák rendezésére.

De most itt a lehetőség az újrakezdésre, mindenki tiszta lappal indulhat. Nem vagyunk abban a helyzetben, hogy azon rágódjunk ki mennyire hunyó abban, hogy idáig jutott a csapat.
Ebben a csapatban a 3 legfontosabb játékos DDR, Pizzarro és Totti. Hármuk teljesítménye nagyban meghatározza az egész csapatét.. Ha Montellánál feltámadnak poraikból, már megérte az edzőcsere. És most legalább felcsillant ennek a reménye.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.02.25. 17:05


ő már jóval előbb látta h Rani egy kalap sza*t nem ér-


1: ranieri sokkal többet ér, mint ahogy pl te kezeled.
2: mióta a játékos feladata eldönteni, hogy ki legyen az edző. ha van valami amit utálok bármilyen játékosban az az, ha beleszól olyan dolgokba, ami nem rá tartozik. láthatóan fontos eleme a csapatnak, továbbra is elengedhetetlennek tartom a játékát, de azért kissé ferde szemmel nézek rá. pálcát nem török fölötte, mert az arra utaló jelek nem bizonyÍtékok, de mindenesetre érdekes.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.25. 16:17


ForzaRoma24 írta:Én Pizzaval vagyok, egy ember igenis tartson ki az elvei mellett, ő már jóval előbb látta h Rani egy kalap sza*t nem ér, eddig hibáztattam h nem játszik, de most h ha igaz és télleg ilyen sérülten vállalta, és télleg ilyen fájdalmai vannak, akkor respect.
Az elveket feladni nem szabad, mert az gyenge jellemre utal, ő ezek szerint nem az, és én ezt nagyra becsülöm.
Amúgy meg nagyon sokat ért h ő a pályán volt, és tudom h már lerágott csont, de h ezt a Taddeit nem lehet elfelejteni, nem értem, lassan kezdem azt hinni h ő a Roma legértékesebb és legjobb spílere... viszont ha ez így van én télleg nem értek ehhez a sporthoz egy fikarcnyit se...


Szerintem meg elképesztően gyenge jellem, nekem pont minden arra utal. Vagy akkor legyen konzekvens és fizetést se kérjen az utóbbi két hónapra. De fog kérni. Na puff az elveknek és a jellemnek... Ha Ranieri szart se ér, neki akkor is meg kell pusztulnia a pályán. Ha másért nem a pénzéért. Egy De Rossinak nemcsak azért.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.02.25. 16:12


egyetértek az előttem szólóval, ez egyszerűen nonszensz, hogy ő megmakacsolja magát, és kijelenti, hogy ameddig Ranieri az edző addig ő nem játszik.. úgy gondolom, ha ez így történt, túl messze ment Pek
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2011.02.25. 16:04


ForzaRoma24 írta:Én Pizzaval vagyok, egy ember igenis tartson ki az elvei mellett, ő már jóval előbb látta h Rani egy kalap sza*t nem ér, eddig hibáztattam h nem játszik, de most h ha igaz és télleg ilyen sérülten vállalta, és télleg ilyen fájdalmai vannak, akkor respect.
Az elveket feladni nem szabad, mert az gyenge jellemre utal, ő ezek szerint nem az, és én ezt nagyra becsülöm.


Elvek? Hol? Azért, mert állítólag azt monda, hogy nem játszik addig, amíg Ranieri az edző, mindezt amiatt, mert két fontos meccsen kimaradt? Én ebben nem sok elvet látok, csak duzzogást, és jellemtelenséget. Eddig nem vállalta sérülten(?) fontos meccseken, most, hogy minden elúszott, egyből összeszorítja fogait és végig(!) játsza a meccset. Ja, hogy már nem Ranieri az edző? Bocs. Gondolom azért ez a nagy jellembajnok mindeközben hiánytalanul felvette a fizetését. Bohóc...

És a legfontosabb dolog: soha, úgy értem SOHA nem a játékos feladata, hogy ítélkezzen az edzője felett, hogy jó-e, vagy rossz. Véleménye persze lehet, sőt kell, hogy legyen, de tartsa meg magának. Ha igaz az, hogy kijelentette, hogy nem játszik Ranieri kezei alatt, akkor az egészen nonszensz. Nem ő nevezte ki a mestert, gázsit sem ő ad neki, a klub hierarchiájában pedig alatta áll. A vezetőség feladata, illetve felelőssége edzőt felvenni/alkalmazni/fizetni/kirúgni, ők többek között ezért kapják a fizetésüket. A játékos, pedig azért, hogy futballozzon. Egyszerű ez, mint egy pofon, és rengeteg sikeres klubnál ez így is működik. Úgy tűnik nálunk álom kategória...
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.02.25. 15:31


Én Pizzaval vagyok, egy ember igenis tartson ki az elvei mellett, ő már jóval előbb látta h Rani egy kalap sza*t nem ér, eddig hibáztattam h nem játszik, de most h ha igaz és télleg ilyen sérülten vállalta, és télleg ilyen fájdalmai vannak, akkor respect.
Az elveket feladni nem szabad, mert az gyenge jellemre utal, ő ezek szerint nem az, és én ezt nagyra becsülöm.
Amúgy meg nagyon sokat ért h ő a pályán volt, és tudom h már lerágott csont, de h ezt a Taddeit nem lehet elfelejteni, nem értem, lassan kezdem azt hinni h ő a Roma legértékesebb és legjobb spílere... viszont ha ez így van én télleg nem értek ehhez a sporthoz egy fikarcnyit se...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.25. 09:14


Pizzarro csodálatos gyógyulásán csácsog a sajtó meg a szurkolók.
Egyesek nagyon haragszanak rá, hogy eddig cserben hagyta a csapatot, mások pedig épp ellenkezőleg azt mondják, hogy áldozatválallása példamutató.
Ugye még az ősszel a derbin és aztán a bayern ellen érthetetlen okokból és magyarázat nélkül kihagyta őt rani, aki erre nagyon megsértődött, és azóta sérülése okán vagy ürügyén egyszer sem játszott, sőt előzetes engedély nélkül hazament kezeltetni magát. Állítólag ki is jelentette, hogy ő Ranieri-nél többet nem fog játszani.
Viszont szerdán Montella kérésére krónikus derékfájdalmait injekciókkal enyhítve mégis játszott Bolognában, de ez annyira kikészítette, hogy hazafelé a repülőn már mozdulni sem tudott állítólag.
Pizzarro amúgy már hónapok óta önkéntes sajtócsendet tart, nem nyilatkozik senkinek, ezzel is okot szolgáltatva a spekulációkra.
Amúgy Pizzarro elég csökönyös egy alak, ugyebár még a VB-szereplést is feláldozta, csak hogy kitartson egy évekkel korábbi elhatározásához (amikor berágott, hogy az edzőtáborban ivászat folyt)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.02.24. 23:41


Már a korábbi esetnél is mondtam, akkor sem történt meg sajnos: benne van a szerződésében, hogy ez a linkeskedés nem megengedett, bontsák már fel szépen a szerződését!
A legiazolása am. sztem abban a helyzetben nem volt hiba, a fizuja kicsit sok lett mondjuk.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.02.24. 22:15


fantasista76 írta:
Conti írta:
fantasista76 írta:...


Most rátapintottál, a névadódnak köszönhetjük, úgy emlékszem még büszke is volt rá. :D



ha ő volt a hunyó, akkor neki elnézem! részrehajló vagyok, ez van. :D
mindegy, lényeg, hogy minél előbb lepattintsák a gyereket, semmi szükség az ilyen túlsúlyokra.
a főnökség helyében sem tökölnék ennyit az ultimátumokkal. mondják azt a gyereknek, h köszi, inkább ne gyere, vidd vissza az üvegeket, az a lóvé a tiéd lehet, oszt jónapot.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.24. 22:08


Sztem Rozi sara, de a durva az, hogy már akkor írtak az érkeztéről(és nem csak tippelték, vagy feltételezték) az olaszok, mikor Tonit megszereztük.
Istenáldott szerencsénk, hogy még így is kétkézzel kapkodnak érte a brazil csapatok, legalább is virtuálisan(Flamengo(plus Juan), Corintians). :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.24. 22:03


Conti írta:
fantasista76 írta:A hírek szerint a Samp elleni idényzárón talán már számíthat rá Montella. :D Addig folytatja a terszerű táplálkozást és igyekszik visszafogyni a versenysúlyára. Évi 2,5 milkáért többet nem is várhatunk tőle :twisted:


most nem azért, de ez a szerencsétlen amióta itt van harcol, h visszanyerje a versenysúlyát, és nem annyira akar neki összejönni. tényleg nem kellene erőltetni, ami nem megy.
röhej az, h nem elég, hogy ezt eltűrik, de még fizetnek is ennek a fallosznak. ki volt az a kreatív, aki kitalálta, h idehozzák? az ő fizetéséből szponzorálnám a gyereket.


Most rátapintottál, a névadódnak köszönhetjük, úgy emlékszem még büszke is volt rá. :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.02.24. 21:26


fantasista76 írta:A hírek szerint a Samp elleni idényzárón talán már számíthat rá Montella. :D Addig folytatja a terszerű táplálkozást és igyekszik visszafogyni a versenysúlyára. Évi 2,5 milkáért többet nem is várhatunk tőle :twisted:


most nem azért, de ez a szerencsétlen amióta itt van harcol, h visszanyerje a versenysúlyát, és nem annyira akar neki összejönni. tényleg nem kellene erőltetni, ami nem megy.
röhej az, h nem elég, hogy ezt eltűrik, de még fizetnek is ennek a fallosznak. ki volt az a kreatív, aki kitalálta, h idehozzák? az ő fizetéséből szponzorálnám a gyereket.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.02.23. 22:55


A hírek szerint a Samp elleni idényzárón talán már számíthat rá Montella. :D Addig folytatja a terszerű táplálkozást és igyekszik visszafogyni a versenysúlyára. Évi 2,5 milkáért többet nem is várhatunk tőle :twisted:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.02.23. 22:47


fradista romanista írta:Ajvé, Adriano rajta van a a riói gépen :( :lol:


Akár maradhatott is volna örökre. Biztos felszedett újabb néhány kiló súlyfelesleget.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.02.23. 22:41


fradista romanista írta:Ajvé, Adriano rajta van a a riói gépen :( :lol:

Csak nehogy leragadjon a duty-free italboltban az átszállásnál. :twisted:
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.02.23. 20:40


Ajvé, Adriano rajta van a a riói gépen :( :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 17:52


feree80 írta:Juan nem ilyen, rajta inkább a megkopás jelei mutatkoznak, sajna. :(

A VB-en, szerintem csak úgy sziporkázott, a legjobb védő volt.. nem tudom mi lett vele
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 17:36


Juan nem ilyen, rajta inkább a megkopás jelei mutatkoznak, sajna. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 17:24


Mikor le akarták igazolni, én már akkor rüheltem és tudtam, hogy nem lesz a régi.. idétlen brazil!
Juan is kezd elmenni egyfele..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.02.23. 15:46


feree80 írta:Szerintetek azt már tudja, hogy nem Ranieri az edző?


Ez jó :D
Majd ha egyszer visszaér kérdi a többieket, hogy hol van Claudio és ki az az új fiú aki
magyaráz neki.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.02.23. 15:38


dorotea írta:A legfrissebb hírek szerint köszöni jól van, lazulgat Rióban, plázában vásárolgat cimbikkel.... viszont Montalinal betelt a pohár és ultimátumot adott neki: vagy még ma elindul, vagy ne csodálkozzék ha egyszercsak megtudja, hogy Őt biza már nem köti szerződés a Romahoz.


http://globoesporte.globo.com/futebol/f ... pping.html
Ehun van ni :D kép plusz vidi
Szerintetek azt már tudja, hogy nem Ranieri az edző? :S :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2011.02.23. 15:18


A legfrissebb hírek szerint köszöni jól van, lazulgat Rióban, plázában vásárolgat cimbikkel.... viszont Montalinal betelt a pohár és ultimátumot adott neki: vagy még ma elindul, vagy ne csodálkozzék ha egyszercsak megtudja, hogy Őt biza már nem köti szerződés a Romahoz.
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.02.23. 14:54


Trigoria írta:erre csak Rosikát idézném:
Nekem elég vastag a bőröm, hogy sokat kibírjak,...

Hát az tuti, meg a tárcádat is vastagnak gondolod :D


A tárcájáról ne beszéljünk.. szerintem az enyém vastagabb (mert ő nem tart KP-t, csak UNICREDIT BANKKÁRTYÁT)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég

cron