Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.23. 18:01


Várom már az új tulajdonost, hátha összerázza kicsit a bandát
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.23. 09:56


A hírek szerint jövő hétfőn lehet az alárírás, és a júve ellen imeccsen már kint is lesz az új tulaj.

Van egy cikk arról, h. minek köszönheti Totti a formajavulását: Amikor gyenge formában volt és Ranieri is elkezdte keveset játszatni, a Roma orvosi stábja kidolgozott számára egy újfajta diétát. Csökkentették a szénhidrátot, (leállították a tésztazabálást és a sok édességet), helyette növelték a fehérjebevitelt (mint pld a szárnyasok, és egy speciális méregdrága lombardiai marhahús felvágott).
Ennek eredméyneként skatbfogyott és erúősödött, és a fizikuma tényleg olyan, mint Zeman idejében.
Montella is megjegyezte, hogy úgy képes edzeni, ahogym még akkor se, amikor együtt játszottak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.22. 22:38


Nem érdekes.
felröppent, h. valami neves NBA manager is DiBenedetto társa lenne a Roma megvásárlában, és ez a cikk ennek a cáfolata.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.22. 21:58

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.22. 20:32


KriSSz írta:http://www.santegidiesecalcio.it/

a címerüket figyeljétek:D


Van valami közünk hozzuk?:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.22. 20:11


Ma septiben meghosszabbította a vezetőség Cassetti(1,8 bruttó) és Perrotta(2,5 bruttó) szerződését 1-1 évvel, ezek után akkor vajh Mexessel mit vacakolnak? nem értem én ezt, sőt abba se vagyok biztos, hogy jó e az, hogy megtoldták e két szerződést?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.22. 20:10


Xaba írta:
mexes94 írta:Ez a videó szerencsére nagyon hosszú:

http://www.youtube.com/watch?v=FxV7Ni5eFRU



állati!


Mikor Taddeit meg Perrottát látom, áll fel a szőr a hátamon:D Cassanot és Mancinit viszont bírom
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.22. 19:32


mexes94 írta:Ez a videó szerencsére nagyon hosszú:

http://www.youtube.com/watch?v=FxV7Ni5eFRU



állati!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.03.22. 18:55


Ha nem kell a Realnak Khedira, akkor a 25 milla mellé pakolják hozzá a csákót és már vihetik is De Rossit.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dagattroma Dátum: 2011.03.22. 18:44


oda kell adni a realnak
dagattroma
 
Hozzászólások: 83
Csatlakozott: 2009.08.26. 19:19
Tartózkodási hely: örkeny

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.22. 16:26


na most van baj, ha a Realnak megint kell DDR
jelen helyzetben vagy nagyon gyorsan prezentáljuk az új tulajt (nyárig legkésőbb) vagy megértem majd Daniele távozását
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.22. 13:39


cejas írta:Nem Menezt kell elküldeni, hanem a Perrottát, Taddeit le. És akár azt a 17 éves srácot játszatni, akit múltkor becserélt Doneckben. Lenne futás és mozgás és lehetőség a rossz megoldások ellenére. Hiába passzol valaki jól, ez nem álló játék.


Tényleg héé.. az a Caprari úgy mozgott, mint egy torpedó:D Chygrynskiynek úgz nekifutott:D Ezekből nagy játékos lehetne. Greko, Cersi,Okaka.. mind nagyon jók! Én őket raknám be Taddeiék helyére. Mit számit, h tapasztalatlanok.. majd lesz tapasztalat
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.22. 11:45


és 14 assistja volt a bajnokikon
nem védem, mert bőven megérdemli a kritikát, de inkább fa arc mint fa láb
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.03.22. 11:22


remus írta:A megérzéseken túl vannak statisztikai adatok is. Menez barátunk 106 seria a-s meccsen játszhatott volna és 72 játszott is , ami a csapatba épülést, sérüléseket, eltiltásokat is figyelembe véve nem rossz arány. Ezen a 72 meccsen rúgott 7 gólt és volt 9 assist-ja. Nem igazán értem mit hőbölög, volt lehetősége bőven.


72-ből 40szer csere volt... hagyjuk is az ilyen statisztikákat, mert még a végén eszembe jut megkeresnem Taddei statisztikáját az elmúlt 3 évre... :D :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.22. 09:13


Szogezzuk le. Igazatok van abban hogy mas tarsakkal valszeg mashogy tolna a srac. Mire van vajh nagyobb esely? Belole penzt csinalni? Vagy kicserelni a csapatot?
De kivanom hogy alljon be a sorba es Monti bizzon benne.
Az a baj hogy nem ismerjuk milyen lehet a maganeletben. Abbol sok minden kiderulne.
De nalam az ilyen sosemcsapatepito nyilatkozatok (ha jogos ha nem) mindig kiverik a biztositekot.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.03.22. 08:12


pont a futásra visszatérve, volt egy helyzet az első félidőben Totti megidnult sehol senki, Menez az egyedüli aki úgy rohant mint egy őrült :P lefutotta az egész védelmet jó labdát is kapott, de 2 védő összezárt és csak a kapusba tudta rúgni.ki futná le a védelmet? vagy úgy bárkit? Taddei? aki mellett MINDIG be tudják adni, csinálnak egy elhúzós cselt és 3 méterre le van maradva és csak lohol a labda után. nem hiszem, h ő. én nem látom ennyire öncélúnak a játékát, de lehet csak én vagyok elfogult és azért
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.22. 07:14


Trigoria írta:
feree80 írta:jön DiBenetto e már biztos.

hiszem ha látom

hát nem nézem ki a mostani vezetésből hogy önerőből megújjították volna a honlapot, szal nálam ez az amcsi érkezését jelzi.
közbe már Buffon neve is előkerült, mint lehetőség a kapuba. :) (nem kell, már régóta nem a régi....)
Sirigu vagy Lloris, Coentrao és Pastore a kívánságlistám....bár lehet bővíteni.... :)
amúgy Menezről az egyik római oldalon volt egy szavazás, hogy menjen vagy maradjon, a szurkerek 61%a a maradása mellett tette le a voksát...
tegnap csak a gúnárokkal, a bayernel és a poollal hozták össze a franciát, de a nap végére már azt lehetett olvasni h marad. :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.03.22. 06:42


Menez védelmében.
Egyrészt én is az életkort hoznám fel. Taddei, Perrotta, Pizzaro és még Totti is nem perspektíva a jövőre nézve. Még egy év, még egy év... Aztán? Brighi is már 30. Egy védőnél ez nem gond, de a támadó szekciónál? Dinamika kell. Hátul még mindig megcsináljuk a lapos összjátékot (ha láttátok most a Fiorentina ellen). Persze számbeli fölényben még megy, de ahol már le kéne futni valakit... Kit fog lefutni Totti vagy Perrotta? Esetleges nyugdíjas klub.
Kivel játszon össze Menez? Ki mozog felé? Kinek passzoljon a sok nyugdíjas közül? Önzőzik? Hát, ha nincs társ...
A Fiorentina ellen nem játszott jól. Egy az egyben nem tudta megverni az emberét, sőt lefutni sem tudta - de azért ez többnyire megy. Nagyobb eséllyel, mint másnál. Ott van Greco. Becserélték, mozgékony volt, egyből kapott egy labdát a befutásánál és helyzet... Ennyi kell!
Ha 5 évvel ezelőtt lett volna itt. Mancinivel vagy kicsit korábban Cassanoval talált volna társat. Vucinic is akkor jó, ha mozog egy keveset.

Nem Menezt kell elküldeni, hanem a Perrottát, Taddeit le. És akár azt a 17 éves srácot játszatni, akit múltkor becserélt Doneckben. Lenne futás és mozgás és lehetőség a rossz megoldások ellenére. Hiába passzol valaki jól, ez nem álló játék.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.21. 23:20


feree80 írta:jön DiBenetto e már biztos.

hiszem ha látom

Menezt én nem azért engedném el mert jöhetne helyette jobb vagy akár csak hasonló
amíg nincs pénz a klubnál, addig én inkább látok egy szerethető középcsapat Romát, mint egy nagynak hisszük magunkat közben nyeljük a pofonokat csapatot
és most durva lesz az én számból: az előbbi kategória csapatába tartozik nálam még Taddei is! :wink: Menez viszont nem. Ránézek és semmi szerethetőt nem látok benne. Mindig azt érzem hogy magát akarja a játékával eladni jobb klubba. Nyilván nem igaz, de ezt érzem.

emocionális csapat a Roma, én is az vagyok
és én most úgy ÉRZEM, hogy nekem nem kell Menez :)
gyengülnénk nélküle? igen
jönne helyette jobb? nem valószínű
ennek ellenére eladnám? igen

az már más kérdés, hogy ha nyáron teszem azt tényleg érkezne Ancelotti, és Menez itt maradna velünk, és Carlo mondjuk csodát tesz a srácca...
de várni, mindig csak várni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.03.21. 22:00


Első meglátásom: Totti- nyilván rengeteget köszönhetünk neki az elmúlt 2 fordulóban szerzett 4 gólja miatt.A gólokat sosem kell megmagyarázni,ám azért ebből mégis 2 büntetőből született,az egyik egy potyagól szabadrúgásból,a Fio elleni második találata azonban tényleg mestermunka volt.Talán többet is fut a meccseken,jobban hajt,mint ősszel,ezzel együtt ugyanúgy megvannak a mezőnybeli flegmaságai és labdaeladásai,mint a szezon elején.Azon a poszton még mindig Borriello a jobb.Hangsúlyozom,azon a poszton.És én már nagyon unom,hogy az amúgy csupaszív Perrottát kell árnyékékként látnom,mintegy második csatárként.Perrottát...Mert ha Totti feljön labdát kérni,azonnal indítja a beinduló Simonét.Ezt már 19nyócvanhatban levédekezték.Spalletti kitalálta,és most leporoltuk.Perrotta érkezik a kapu elé rendszeresen,ezen még egy Gyepes-Tímár védőkettős is röhögne...
Szóval örülök Francesco remek formájának,de talán nem illő olyanokon gondolkodni,hogy mi les a Romával,ha ő nem lesz.Mi lenne,kevesebb marketingérték.A pályán már nem tőle függnek a dolgok.Én például megőrülök a No Totti,no party feliratoktól...Akkor sem gondolom,hogy újra feltámadt,ha a következő két meccsen megint duplázik.Akcióból.De az se gond,ha már nem lő többet.Nem emiatt a gólok miatt fogom szeretni őt.Mert szeretem.
Második vélemény:Ménez és a nyilatkozata- abszolút helyes és igaz minden szava,de ezt nem szabad egy újságnak lenyilatkozni.Ezért büntetés jár.Amúgy pont Urbányi említette vasárnap a közvetítéskor,hogy Ménez nem alkalmas arra,hogy irányítsa a Romát.Amíg Perrották és Taddeiek játszanak mellette.Hoppá!Milyen igaza van a Pistának!Én akkor fogok megőrülni,ha elmegy egy nálunk kevésbé jegyzett csapatba,betesznek mellé vagy két zsugást,és szárnyalni fog.No mindegy,a jövő mindenre választ ad.Belőle valahogy alapembert kellene faragni.De nem úgy,hogy csak úgy beteszik a kezdőbe,hogy itt van,játsszál,hanem megtalálni a helyét a pályán,kiaknázni a benne rejlő tálentumot,ellátni megfelelő társakkal,és ha így sem megy,akkor le tudunk mondani róla.Mert nálam azért 3 év alatt bizonyított.Így,most,ilyen körülmények között nem szívesen mondanék le róla.Montella szavai pedig tényleg viccesek:" ez a csapat nem alkalmas a háromcsatáros játékra."A régi haverokat magában foglaló stratégiára viszont igen.Az eredmények valóban jönnek.De én hadd legyek örök szkeptikus:én most is a Ranieri-féle tavalyi mázlifuvallat szagát érzem...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2011.03.21. 21:30


Csatlakozom azokhoz akik nem engednék el Menezt mert ahogy nyilatkozta is neki szügsége van a bizalomra ahhoz.h megfelelő teljesítményt nyújtson minden mérkőzésen mert ő egy ilyen típusú ember és ha ebben a csapatban van Tottin kívűl egy zseni akkor az Ő.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2011.03.21. 21:07


én azért nem engedném el Menezt, egyébként is a csapat már-már old boys kategória, egyik meccsen a legfiatalabb pályán lévő Vucinic és DDR volt. (a 27 évükkel!)
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.03.21. 20:59


nem Menezt védendő, a játékperc a lényeg, nem az, hogy hány mérközésen játszott...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2011.03.21. 20:19


A megérzéseken túl vannak statisztikai adatok is. Menez barátunk 106 seria a-s meccsen játszhatott volna és 72 játszott is , ami a csapatba épülést, sérüléseket, eltiltásokat is figyelembe véve nem rossz arány. Ezen a 72 meccsen rúgott 7 gólt és volt 9 assist-ja. Nem igazán értem mit hőbölög, volt lehetősége bőven.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.21. 20:15


jön DiBenetto e már biztos.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég