Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.07. 13:33


Aldair írta:es szerintetek, mennyire leszunk beljebb Luisal mint Montellaval, tapasztaltabb edzo o? Deschamp jobb lett volna en azt mondom! Ancelotti meg telleg segget csinalt a szajabol az en szemembe is. A Roma edzoje akar lenni ezt hallgatjuk mar evek ota.. most itt lett volna a lehetosegde kihagyta.


lesz még lehetősége. miért kell vérigsértődni? mert visszautasÍtott néhány millió euró ingyenpénzt? óóó, biztos te is habozás nélkül lemondtál volna róla, mert természetesen én is... :shock:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.07. 13:26


ujabb hírek szerint Menez és a Milan vezetői már megeggyezett egymással mar csak a két csapat kell a vételi áron. A Milan 10millát adna érte.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.07. 09:42


cserélünk edzőt a Cataniával? szupcsi :D
amúgy nem tudom megint honnan tudnak mindent az újságírók? hozzájuk is be van kötve a fax???

feree drága, óriási naivitás lenne azt feltételezni, hogy mi mindig is habtiszták voltunk. :wink: Az más kérdés, hogy ha bunda volt, akkor ki és mennyire volt benne a klubnál...
remélem azért tetkót nem rakattál magadra az évek során :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.07. 09:01


LUis Enrique még mindig tököl, pedig Sabatini minden kivánságára rábólintott, mégse küldte még vissza aláírva a szerződést. állítólag kapott egy ultimátumot, hogy dönstön, a vésztartalék Giampaolo, a Catania volt edzője, aki különben már megegyezett a Cesenával.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.07. 08:34


nálam prioritást élvez donibár távozása, bár úgyis kacsa.
http://www.gazzetta.it/primapagina/imag ... grande.jpg
közben dagad az olasz fogadási botrány, gazzella 3 meccset nevezett meg, amit alaposan megvizsgálnak az illetékesek(bizonyíték még nincs), ez pedig a Fiorentina-Roma 2-2, Lecce-Cagliari 3-3 e Genoa-Lecce 4-2-es bajnoki.
ha kiderülne hogy közünk van ehhez a mocsokhoz, örök életre végeztem a Rómával.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.06. 21:30


Nem lesz sok a vágyakból Feri? BL-győzelem? Stadion? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.06. 20:59


Kizártnak tartom hogy a Roma még egyszer hagyja hogy a mu ismét játékos lopjon tőlünk.
Mirko ügynöke ma a Juvéval tárgyalt, megegyezés még nincs, de ebből még bármi lehet...
Szintén sky, ami qrvára nehezen hihető, hogy tán a Pool meg a Roma megyezett egymással Donibárral kapcsolatban, már csak a játékossal kell megegyezni, bárcsak igaz lenne.;)
Ménes 100 hogy megy, szerz.hosszabbításról nem írnak, 1 év van neki vissza, csak nem akarunk úgy járni mint a metrosexuális mexesszel.
De Rossival meg holnap talizik Sabatini szerz.hosszabbítás ügyben.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.06. 19:55


Caprarit a MU akarja vinni
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.06. 19:34


pont h nem csinált segget a szájából. mondta, h csak Bl csapathoz jönne
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.06. 18:50


Nem feltétlenül járunk rosszul, ha hoz magával néhány tehetséget, de kétlem, hogy a legjobbakat a Barca csak úgy elengedné. Thiagót például szívesen látnám Pizarro helyén, de őt úgy sem adják el. Az a lényeg, hogy Lamela, Alvarez, Kjaer mindenképp jöjjön, utána ráérnek agyalni a Barca-b kifosztásán. Amúgy Ancelotti nálam leírta magát azzal, hogy segget csinált a szájából, remélem soha nem látom a kispadon.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.06. 17:59


én meg egyre jobban örülök, hogy luis jön

bár igaz, meglehetősen visszataszÍtó, hogy fiatal tehetséges barca-játékosokat akar hozni :roll:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.06. 17:01


Egyre inkább sajnálom hogy nem Deschamp lesz a csapat edzője(az Om elnöke ma megerősítette a posztján)
http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/06 ... ne_magaval
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.06. 15:33


Xaba írta:
Hunszi írta:Totti ezek szerint ha BL győzelemre hajt akkor meg sokáig nem fog visszavonulni :P

amugy az én személyes elvárásaim a következő évet tekintve azok az Olasz kupa és EL legjobb 4-be kerülés és persze nem utolsó sorban a dobogos helyezés elérése a bajnokságban

ha ezekből legalább 2 összejön már örülni fogok :)


"Álmodj királylány...."


álmodni legalább ingyen van :D nem úgy mint az új játékosok...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.06. 13:34

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.06. 11:08


Hunszi írta:Totti ezek szerint ha BL győzelemre hajt akkor meg sokáig nem fog visszavonulni :P

amugy az én személyes elvárásaim a következő évet tekintve azok az Olasz kupa és EL legjobb 4-be kerülés és persze nem utolsó sorban a dobogos helyezés elérése a bajnokságban

ha ezekből legalább 2 összejön már örülni fogok :)


"Álmodj királylány...."
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.06. 11:06


Aldair írta:Azert remelem a Romara nem mint kalandra tekint. Az mindenkepp jolenne ha vissza ternenk a 4-3-1-2 vagy a 4-3-3hoz es elojonnenk 1 tamado focival, csak ehhez kellenenek minosgei csatarok is, Borioellot megtartani, ha elmegy Menez meg Vucinic mindenkepp kell 1 jo csatar de inkabb 2. Es akkor Mexes helyettesiteset megkell oldalni, meg szelso bekk kell, meg meg kapust is akarnak??? Ide akkor 70misi is keves lesz..


Hehh.. és ki fogja a középpályát uralni, mint a barcánál? Nincs se Xavi, sem Iniesta! Legalább 3 ember kell középre!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.06. 11:01


Totti ezek szerint ha BL győzelemre hajt akkor meg sokáig nem fog visszavonulni :P

amugy az én személyes elvárásaim a következő évet tekintve azok az Olasz kupa és EL legjobb 4-be kerülés és persze nem utolsó sorban a dobogos helyezés elérése a bajnokságban

ha ezekből legalább 2 összejön már örülni fogok :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.06. 10:45


Jóvanna, de Carleto beleszerelmesedett Angliába, nem akar (most) jönni, hanem majd csak beleülni a készbe.
persze, hogy ettől mnem leszünk barcelona, de az összes reálisan szóbakerült jelölt közül számomra a legszmpatikusabb. Mondjuk én 1+2 éves szerződést kínáltam volna neki 2+1 helyett, de azt is megértem, ha ilyet helyből elutasított ovlna.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.06.06. 09:21


miért luis enrique? miért nem carletto? basszus úgy örültem, amikor kirúgták a cselziből, mint állat, azt hittem másnap már be is jelentik az érkezését! erre valószínű luis enrique....
nem értem, h mi alapján választoták a spanyolt? ha esetleg amiatt, mert párhuzamot vélnek felfedezni guardiola és az ő szereplése között (ti. pep is a fakó mellől jött föl, utána mindenkit agyonvert a brigáddal), ezt gyorsan el kellene felejteni. azt ami BCN-ban megy, máshol nem lehet megismételni, pontosabban csak hosszú évek munkája után működ(hetne)ik az a történet.
én örülnék a legjobban, ha rámcáfolnának a későbbiek, de sztem kár ezért az egész kanyarért. ráadásul a budha lenne a segítője... :S
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.05. 18:43


Azt nem gondoltam volna 1 hónapja, hogy Luis Enrique lesz az edzőnk.
Remélem jól sül el a dolog, és az igazolások is tényleg erősítések lesznek.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.04. 21:43


feree80 írta:azt szokták mondani, hogy minden játékos annyit ér, amennyit adnak érte, nem pedig amennyit kérnek érte.
ha ménest teszem azt 10 milláért el tudná adni Sabatini, az már óriási fegyvertény lenne, pláne hogy 1 év van a szerződéséből...
mirkot 18 milláért vettük, ráadásul ebben azévben vmi brutálisan leamortizálta magát, holott volt olyan év hogy 20at adtak volna érte, idén biztos nem fogunk érte ennyit kapni, ha úgy döntenek a fejesek hogy eladják.


Meg lehet nézni mit csinált Menez a Monaco színeiben, nem véletlenül vettük meg. És hogy játszott nálunk... Kíváncsi vagyok mit tudna mutatni más edző alatt, főleg mondjuk egy spanyol edzőnél.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.04. 21:24


Luis Enrique: igazán kedvelek Roma egy olyan sütemény, amin senki nem megy keresztül, mondja derűsen a Roma The edző terve.

aszonnya visszautasÍtotta az atleticot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.04. 11:22


sztem vucsiban és menezben is sokkal több van, mint amit ki tudtak hozni belőlük.
vucsit mondjuk 20ért odaadnám a tottenhamnek, jöhet alvarez és lamela, menez marad

derossit nagyon sajnálom, akármi is az igazság bármelyik ügye mögött, kemény időszakon megy keresztül. de ha kikerül a gödörből, szerintem erősebb lesz, mint valaha
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.04. 11:00


azt szokták mondani, hogy minden játékos annyit ér, amennyit adnak érte, nem pedig amennyit kérnek érte.
ha ménest teszem azt 10 milláért el tudná adni Sabatini, az már óriási fegyvertény lenne, pláne hogy 1 év van a szerződéséből...
mirkot 18 milláért vettük, ráadásul ebben azévben vmi brutálisan leamortizálta magát, holott volt olyan év hogy 20at adtak volna érte, idén biztos nem fogunk érte ennyit kapni, ha úgy döntenek a fejesek hogy eladják.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.04. 10:34


Menez semmiképp nem ér 30at, Pastoret meg sztem ennyiért simán elengednék ő meg mutatott valamit az idényben nem úgy mint Menez(aki joformán ha visszamenőleg nézzük se mutatott olyan sokat) szóval en érte max 12öt adnék s Vuciért 17et. Amugy Aquilani sem ér 25millát a Juve 6 milláért akarja kivásárolni a Liverpooltól...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég