Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.07. 18:56


tomm írta:fiatalÍtani, csapatot épÍteni...
aztán ha ez kész, jöhet carlo, hogy sikerre vigye a gárdát -amennyiben luisnak ez nem sikerül

Szerintem ez már most halott ügy. Luis a barca stílusán, taktikáján kivül mást nem látott, a mi játékosaink meg azt nem látták. Luisnak qrvára nem volt nehéz dolga a barcab-nél, mert azt a taktikát, stílust tolták neki is, és minden korosztályos csapatnak. Nyilván ezt akarja megvalósítani nálunk is, de a mi játékosainknak nem ezt adagolták 8 éves koruk óta. Luis válogathatott a barca korosztályos csapataiból, nálunk azt kapja, aki van. A 30 éves játékosok nem fogják 2 perc alatt azt megtanulni, amit a barcánál már a 12 éves gyerek rutinszerűen tud. Alapvetően 2 teljesen idegen futball kultúra találkozik kísérleti jelleggel. Eredményt is kellene produkálni, mert ha nem szereplünk a BL-ben az épkézláb játékosok elkerülnek minket.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.07. 18:54


bigg írta:
feree80 írta:...meg lehet hogy Zeman lesz jövőre a primavera edzője...


Ezt komolyan írtad?

ja, a sky szerint vki az újak közül megkereste ez ügyben.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.07. 18:17


feree80 írta:...meg lehet hogy Zeman lesz jövőre a primavera edzője...


Ezt komolyan írtad?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.07. 18:02


fiatalÍtani, csapatot épÍteni...
aztán ha ez kész, jöhet carlo, hogy sikerre vigye a gárdát -amennyiben luisnak ez nem sikerül
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.07. 17:57


Még mindig nem értem, mit akarunk Luis Enriquével...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.07. 17:34


uglykidjoe írta:Vucinic - Juve?
Menez - Milan?
Doni - Livapool?
Sergio Romero - Roma?
Mindez 1 nap alatt, nem hagynak minket unatkozni a managerek meg a csapatok.
És mikor jelentik be Lajost? És a dél-amerikai csodák jönnek már?
És Pastore vagy Agüero vagy mittomén Puyol?

Sergio Genoa?
Doni AsTon Villa?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.07. 17:18


Roma: megegyeztek Luis Enriquével, kétéves szerződést ír alá

Az olasz sajtó egyöntetű állítása szerint a Roma megállapodott Luis Enriquével, így a Barcelona B csapatának vezetőedzője követi Vincenzo Montellát a „farkasok” kispadján. A spanyol szakember bemutatásához már csak a szerződések aláírása hiányzik.

A Real Madrid és az FC Barcelona korábbi játékosa egyelőre kettő évre tervezhet előre, és a kontraktus tartalmaz majd plusz egy év opciót is. A spanyol tréner szezononként 1.5 millió eurót fog keresni.

by: NSO
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.06.07. 17:13


Csak azt nem tudom a Milan hova akar még támadó játékosokat? :shock: Így is bő a keretük. Mehet amúgy Menez, nem fog különösen hiányozni, talán majd ott a padot koptatva rájön egy-két dologra, és felnő agyban!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.07. 16:31


Vucinic - Juve?
Menez - Milan?
Doni - Livapool?
Sergio Romero - Roma?
Mindez 1 nap alatt, nem hagynak minket unatkozni a managerek meg a csapatok.
És mikor jelentik be Lajost? És a dél-amerikai csodák jönnek már?
És Pastore vagy Agüero vagy mittomén Puyol?
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2011.06.07. 15:16


Carlo. Jogos és érthető h mindenki a BLben szeretné megmérettetni magát. Így ő is.Nem is volna ezzel probléma. Csak akkor ne takarózzon velünk. H itt szeretne edő lenni (majd1szer valaha) mert itt lett bajnok stb. Kissé ha ló nincs jó a szamár is alapon :S ! Másfelől szerintem nem az a csapatépítő típus. Neki kész játékosok kellenek.

LE. Nem várok én sem tőle csodát. Csak következetességet. S h a vezetőség álljon mögötte. Pl ha pár öreg kimarad (Pizza,TáDé, Simone) és morogni, duzzogni kezd.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.07. 14:49


Ménest nem tartóztatom vissza, ha igaz, csak remélni tudom hogy náluk is uolyan sz#r lesz mint nálunk volt, meg lehet hogy Zeman lesz jövőre a primavera edzője...

LE ma vagy holnap aláír... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.06.07. 14:09


Luis-szal mi a probléma? A Barcelona B-t elég jó helyen tartotta, pedig ott nem nagyon megy az igazolgatás. Nekünk egy csapatépítő ember kell a klub élére, EL-es csapatokért nem rajonganak az edzők sem. Honnan tudod, hogy rossz edző lesz? Én amikor Montella lett az edző még örültem is, aztán a cseréi és a teljesítménye alapján kezdtem el szidni. Fiatal edző, de ha meg meghálálja a bizalmat lehet felhúz minket a topcsapatok közé. Carlito is olyan edző, aki úgy ér el eredményeket, hogy a csapat azért jó, de valami hiányzik. Nálunk nem valami, hanem szinte minden hiányzik. Első évben csodát nem várok. Lehet Ancelottinak a Chelsea-s kudarc után még jót is tesz a pihenő, ha valaki nem akar dolgozni egy évig és megteheti miért ne tegye meg? És ezután a szezon után nem reális arra apellálni, hogy pár igazolás és egy nagy edzői név majd egyből az első helyre repít minket. Türelem, addig pedig ne lázadjunk egy edző (bár inkább még csak jelölt) ellen, amíg meg sem mutathatta mit is tud. Mi van ha annyira beválik,hogy felépíti az utóbbi 5-6 év legjobb Romáját? Én mindenesetre bízok benne, Montella vészmegoldás volt, Luis meg egy megfontoltabb döntés szerintem. Hozza De a Pena-t, hozza a kis barcasokat akiket akar, pszihológust, mindenkit akire szerinte szükség van. (Utóbbiból lehet tényleg el kéne egy, hiszen a mi csapatunk sokszor vezet, aztán leereszt (ez már évek óta így van) és ez szerintem pszichológiai probléma lehet). Vuci meg menjen ha akar, lehet mind2 félnek jobb lesz. Menezt nem biztos, hogy eladnám, de nem erőszak a disznótor, aki nem akar itt játszani, az menjen isten hírével.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.07. 13:33


Aldair írta:es szerintetek, mennyire leszunk beljebb Luisal mint Montellaval, tapasztaltabb edzo o? Deschamp jobb lett volna en azt mondom! Ancelotti meg telleg segget csinalt a szajabol az en szemembe is. A Roma edzoje akar lenni ezt hallgatjuk mar evek ota.. most itt lett volna a lehetosegde kihagyta.


lesz még lehetősége. miért kell vérigsértődni? mert visszautasÍtott néhány millió euró ingyenpénzt? óóó, biztos te is habozás nélkül lemondtál volna róla, mert természetesen én is... :shock:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.07. 13:26


ujabb hírek szerint Menez és a Milan vezetői már megeggyezett egymással mar csak a két csapat kell a vételi áron. A Milan 10millát adna érte.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.07. 09:42


cserélünk edzőt a Cataniával? szupcsi :D
amúgy nem tudom megint honnan tudnak mindent az újságírók? hozzájuk is be van kötve a fax???

feree drága, óriási naivitás lenne azt feltételezni, hogy mi mindig is habtiszták voltunk. :wink: Az más kérdés, hogy ha bunda volt, akkor ki és mennyire volt benne a klubnál...
remélem azért tetkót nem rakattál magadra az évek során :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.07. 09:01


LUis Enrique még mindig tököl, pedig Sabatini minden kivánságára rábólintott, mégse küldte még vissza aláírva a szerződést. állítólag kapott egy ultimátumot, hogy dönstön, a vésztartalék Giampaolo, a Catania volt edzője, aki különben már megegyezett a Cesenával.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.07. 08:34


nálam prioritást élvez donibár távozása, bár úgyis kacsa.
http://www.gazzetta.it/primapagina/imag ... grande.jpg
közben dagad az olasz fogadási botrány, gazzella 3 meccset nevezett meg, amit alaposan megvizsgálnak az illetékesek(bizonyíték még nincs), ez pedig a Fiorentina-Roma 2-2, Lecce-Cagliari 3-3 e Genoa-Lecce 4-2-es bajnoki.
ha kiderülne hogy közünk van ehhez a mocsokhoz, örök életre végeztem a Rómával.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.06. 21:30


Nem lesz sok a vágyakból Feri? BL-győzelem? Stadion? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27951
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.06. 20:59


Kizártnak tartom hogy a Roma még egyszer hagyja hogy a mu ismét játékos lopjon tőlünk.
Mirko ügynöke ma a Juvéval tárgyalt, megegyezés még nincs, de ebből még bármi lehet...
Szintén sky, ami qrvára nehezen hihető, hogy tán a Pool meg a Roma megyezett egymással Donibárral kapcsolatban, már csak a játékossal kell megegyezni, bárcsak igaz lenne.;)
Ménes 100 hogy megy, szerz.hosszabbításról nem írnak, 1 év van neki vissza, csak nem akarunk úgy járni mint a metrosexuális mexesszel.
De Rossival meg holnap talizik Sabatini szerz.hosszabbítás ügyben.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.06. 19:55


Caprarit a MU akarja vinni
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.06. 19:34


pont h nem csinált segget a szájából. mondta, h csak Bl csapathoz jönne
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.06. 18:50


Nem feltétlenül járunk rosszul, ha hoz magával néhány tehetséget, de kétlem, hogy a legjobbakat a Barca csak úgy elengedné. Thiagót például szívesen látnám Pizarro helyén, de őt úgy sem adják el. Az a lényeg, hogy Lamela, Alvarez, Kjaer mindenképp jöjjön, utána ráérnek agyalni a Barca-b kifosztásán. Amúgy Ancelotti nálam leírta magát azzal, hogy segget csinált a szájából, remélem soha nem látom a kispadon.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.06. 17:59


én meg egyre jobban örülök, hogy luis jön

bár igaz, meglehetősen visszataszÍtó, hogy fiatal tehetséges barca-játékosokat akar hozni :roll:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.06. 17:01


Egyre inkább sajnálom hogy nem Deschamp lesz a csapat edzője(az Om elnöke ma megerősítette a posztján)
http://barcanoticias.blog.hu/2011/06/06 ... ne_magaval
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.06. 15:33


Xaba írta:
Hunszi írta:Totti ezek szerint ha BL győzelemre hajt akkor meg sokáig nem fog visszavonulni :P

amugy az én személyes elvárásaim a következő évet tekintve azok az Olasz kupa és EL legjobb 4-be kerülés és persze nem utolsó sorban a dobogos helyezés elérése a bajnokságban

ha ezekből legalább 2 összejön már örülni fogok :)


"Álmodj királylány...."


álmodni legalább ingyen van :D nem úgy mint az új játékosok...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég