Kézilabda

ide jöhet minden

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.12. 16:49


ja, lehet, h. igazad van, csak még nem tudok józanul viszonyulni a dologhoz.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.12. 16:18


Miért lennének súlyos következményei? A válogatottat másfél évig nem látjuk sehol, addig a fradi összeszed még néhány nemzetközi kupát, másfél év múlva pedig az amúgy is meghatározó fradimag nemzetközi rutinnal felvértezve néhány válogatott sikert is összeszed, Németh András kapitánykodása alatt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.12. 15:42


Az egy dolog, h. ők is látták/érezték, hogy kevés ide. de elképzelhetetlen, hogy a bukására játszottak volna. van itt egy generáció, akinek a londoni olimpia lett volna életük esélye. ésa képességük is megvolt 8lett vona) hozzá, hogy helytálljasnak.Erre kaptak totál inkompetens stzöv. kapitánmyt, aki nemcsak, hogy képtelen volt fazopnt adni, de teljesen szétzilált egy tüöbbre érdems csapatot.
lehet. h túlzás, de számonra ez a bukta több szempontból hasobnlatos Irapuato-hoz (aazal a különbséggel, hogy a közvetlenül érintettek ezeesetben még szimpatikusak is) reméljük, a következményei azért nem lesznek olyan súlyosak...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.12. 15:01


Na lemondott végre ez a gyökér. Bár már b***hatjuk.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.12. 13:20


A kezilabda ugyebar olyan h hazai palyan erosebb vagy. Ergo en a -2 utan sem vartam h itthon kikapunk, voltunk barmennyire is rosszak. De ez van...
20 evig ott voltunk a toppon, most egy kicsit nem leszunk.
Mondjak h a norvegok danok mintajat kene kovetni h amikor ok se jutottak ki atszerveztek az egesz sportagat. Ezmind szep es jo csak hogy ez itt Abszurdisztan...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.12. 11:02


Ez nem az én véleményem, csak hallottam emberektől, olvastam kommentekben!
A tegnapi meccset nem láttam, így én nem alkotok most véleményt, de sajnos várható volt az idegenbeli vereség után, h hazain ez lesz! :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.12. 03:42


ezt nem tudom elképzelni
ki az a hülye aki két évig nem akar világversenyen részt venni? kihagyni vbt, olimpiát? mindenzt csak hogy Mátéfi elhúzzon?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.11. 21:00


Utálom amikor igazam lesz... 20 százalék esélyt jósoltam előző hsz-emben de igazság szerint a kettest elvehetjük onnan...
Világos volt h ha kint kikapunk, akkor végünk! Ennyi a két válogatott közötti mentalitásbeli különbség, meg ahogy hallom a híreket egy pár játékos nem is nagyon törte magát h nyerjünk és Mátéfi maradhasson. Ha ez télleg igaz, az rettenetesen szomorú lenne.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.06.11. 20:19


Annyi "xart" néztek...
Nem elég nektek a Roma idei csúcs- szezonja :)
:(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.11. 19:58


Nézői szempontból legalább az egészségre kevésbé lesz káros, unom már hogy ha női kézi, akkor az egyenlő egy szívroham körüli állapottal... de eddig legalább ilyet nem kellett átélnem, ilyen motiválatlan, fos játékot.
Olyat még nem olvastam sehol, hogy mátéfi beadta volna a felmondását, miért nem??? :shock:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.11. 18:26


tudjátok mit? még talán jó is lesz, hogy nem kell szenvednünk a világversenyeken, mármint nézői szempontból. Persze ez csak vicc, de próbálok valami jót találni a nagy sz*rban...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.11. 18:09


persze hogy nem most lett elegem nekem sem Mátéfiból...de most már el is fogják küldeni ez fix
Pálinger elején védett most
de hülyeséget mond most hogy jöjjenek csak a fiatalok, és hagyjunk ki egy lépcsőfokot
Ezek a nagy öregek nem felejtettek el kézilabdázni. Ilyen a földön nincs!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.11. 17:37


pár embernek köszönhetően évekre hazavágták a női válogatottat. magukba nézhetnének ezek az emberek, sokan nem ezt vártuk. Bár őszintén megmondom, én biztos voltam abban, hogy kiesünk a németekkel szemben. Teljesen más mentalitás, más hozzáállás, más célok, amit meg is tudnak valósítani. Pedig a játékos anyag nem jobb náluk.
Messze elzavarnék sokmindenkit a válogatott környékéről is...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.11. 17:31


Nekem már eddig eis elegem volt Mátéfiból. A kézilabda szövetségnél vakok és gyengénlátók tevékenykednek? Megjegyzem, Pálinger szerintem szándékosan nem véd, ezt éreztem az odavágón is.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.11. 17:28


ha nem mondtam volna... :twisted:
A klubcsapataink a világ legjobbjai között. A válogatottunk meg épp -9-ben van már egy német válogatottal szemben. Vicc.
Elég is lesz Mátéfiból egy életre :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.11. 16:33


nehéz lesz...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.11. 15:13


Na mindjárt kezdődik.Ha ma Győr ide vagy oda, képes lesz Mátéfi a pályán tartani a Vértennel kiegészült Fradi-sort, amíg csak bírják szusszal, nem lehet baj!!!!!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.06. 17:46


És akkor a 420 évesen újra rehabilitált Ferling Dettit még nem is említetted! Röhej, ahogy Mátéfi kiejteti a válogatottunkat, mert most már 80-20 százalékban adom az esélyeket a németek javára. A második félidőben mit erőltette ezt az impotens Bulath-Ferling átlövő kettőst??? Az összes labdájuk kábé a mennyezet statikai szerkezetére volt veszélyes, nem a kapura!!!!
Ezek a németek meg idejönnek Győrbe, előtte isznak egy kis vért, előveszik a híres mentalitásukat, és ha szorosan tudják tartani a meccset, akkor a végén még fel is őrölnek minket.... :( :(
Egyetlen esélyünk, ha a meccs elején nekik tudunk esni és szünetre elhúzunk 5-6 góllal, máskülönben nem hiszem h hirigben mi kitudjuk harcolni a továbbjutást! :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.06. 16:49


Nagyon tré mutatvány volt ez a tegnapi...ez a Mátéfi egy dilettáns, nagy kerek nulla, akárki akármit mond. Olyan cseréi voltak, hogy a hajamat téptem. Alapjáraton a Hornyák - Tomori duót toltam volna védekezésben, nem a Szabó Valériát, vagy ki a tökömet, istenem, de szar játékos... Férfi ember kell a női válogatott élére is, szakmai tapasztalattal. Görbicz egyenesen undorító volt. A győri különítmény qrvára leszerepelt tegnap. Vérten tett hozzá érdemben a játékhoz, de ez a képességeihez mérten elég sovány volt. Mondtam faternak, hogy a Fradi símán verte volna ezt a hulladék német válogatottat. Pastrovics, Kovacsicz, Tomori, Zizi, Szani, Krisztikém, Szamoránsky. Bulath Anitától a hajam kihullik, a bamba Bóditól hülyét napok, Juhászra nem véletlen nem tartott igényt a Fradi anno. Eszti néni nagy falat ez neked...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.05. 22:23


Remélem itthon motiváltabbak lesznek a lányok, a németek minden jó passzuknál rázták az öklüket, látszott, hogy akarnak, mi meg... :roll: a kapitányunkból ki nem nézem, de talán a hazai közönség önt beléjük majd egy kis lelkesedést!
Jobbak vagyunk ez nyilvánvaló, csak ma nem jött ki.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.05. 22:10


necces - pláne, ha az edző megint ilyen érthetetleneket húz, mint ma, azzal, h. a 2. félidőben jegelte Zsuzsit meg Szandit. Meg egyáltalán, tán nem kéne már ennyire Görbiczre építani a csapatot. Nem hinném, hogy csak az elfogultság mondatná velem, h. immár Zizi az igazi vezéregyéniség!
különben amíg a fradi-sor játszott (első félidő), vezettünk is ... :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.05. 21:40


necces lesz lányok - de meglesz itthon
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.04. 17:57


fradista romanista írta:...közülük többnek már szerelmet is vallottam itt.


Szerethető csapat! :)
Gondolom a kevés pénz hozta így, hogy nem igazolunk külföldi sztárokat mint a Győr, de végül bejött... bár több magyar válogatott lányt is igazoltunk, nem mindenki saját nevelés, lehet hogy ez koncepció, egy szimpatikus koncepció!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.04. 16:48


valóban különlegesen szimpatikus csapat jött össze (és úgy néz ki, meg is maradnak!), közülük többnek már szerelmet is vallottam itt. A az igazság, én még Zsuzsit is (Tomori) is megkedveltem valamennyire.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.04. 15:27


Kép

Zácsik Szandra - ő is Fradista természetesen.
A többiekről még nem találtam ilyen ütős privát képet, remélem most majd a KEK siker után lesz bőven.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég