Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.15. 15:26


Én abszolút meg tudom érteni. Rómában biztosan többet kereshet és ugyanúgy a kispad várná Liverpoolban, mint itt. Aztán persze szebb is Róma, kellemesebb az időjárás, az ételeknek van ízük, jobbak a csajok, stb... És még mindig reménykedhet benne, hogy LE majd rászokik a drogokra és engedi védeni. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.15. 15:11


ember, te miről beszélsz? :D
azért szemétláda, mert kitölti a szerződését?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.15. 14:22


Mért menne oda, de ha adnának érte egy huszast, hát vigyék. (a meg végképp durva, hogy csak egy leccei videóval reklámozzák, bár lehet így többet kapunk érte :lol: :) )

http://www.mirrorfootball.co.uk/news/Bl ... 46954.html

Mért van az, hogy mi mindig kifogjuk ilyen koszos, számító brazilokkal mint doni vagy pesta? :twisted: doninak már vagy 2 éve nincs jövője a klubnál, jön a pool, ajánlatot tesz, kaphatnánk köbö kemény 1 millát érte, e meg csak úgy mint tavaly v tavalyelőtt kikosarazza a poolt, gondolom a pénz miatt, de mit képzel magáról ez a finnyás senkiházi, a Roma fogja eltartani örökre? :evil: vki tényleg a sarkára állhatna a klubnál, és páros lábbal kirúghatná onnan, oszt majd válogathat az ajánlatok között. :mrgreen: pfffff.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.15. 09:35


egy kis infó, honnan is jött LE (barca utánpótlás profi módra):
http://barca.blog.nepsport.hu/archives/ ... /La_Masia/
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.06.15. 08:21


GrazieRoma írta:VALAKI segitsen ki, mi a kulonbseg Sabatini es Baldini kozt?

Nem ugyanaz a munkajuk? Illetve ha ok ketten vannak, akkor minek Prade?


Sabatini a JÖVŐ, Baldini a múlt!
Prade felesleges, de úgy emléxem, valami melót találnak majd Neki.
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.14. 21:18


ha már ilyen jól állunk anyagilag, akkor Hondát el lehetne hozni Moszkvából, elég megnézni, hogy a másik japán mire vitte mióta elhozta Cesena annó...Nagatomo...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.14. 21:07


Luis írta:Totti nem csupán Róma királya, hanem az egész világé.


Ez a mondat egy picit meglepett, biztos eléggé fel volt spanolva LE, új klub új érzelmek... :D
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.14. 21:03


nagyon úgy tűnik, hogy Vucinic távozik mert Sabatini az utóbbi nyilagkozatában erőteljesen kampányolt Borriello mellett, hogy szeretné ha Roma játékos maradna és nem kivánnak megválni tőle.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.14. 20:58


Szóval kösz CR! R..hadj meg!


azért mert a real megvette 94 millióért, miért cr rohadjon meg?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.14. 20:57


Imperatore Romano írta:
Trigoria írta:ja, mert idén Cé kritikán aluli volt mi? vagy mitől nézhetetlen?

nem személyre értettem, hanem a focira, felstórfolják az árakat, és ezzel meglőnek szinte mindenkit, a meccsek egy jó része élvezhetetlen tili-toli...csak a pénz számít, és nem a foci sava-borsa, a szurkoló csak játékszer, fogyasszon és kussoljon, mert ha nem ezt teszi akkor ellenség aki ellen törvénykezni kell...nem is folytatom, nagyon off lenne és távol szaladna mindentől...

azontúl hogy igazat adok neked, még mindig nem értem miért lenne ezért nézhetetlen
sőt, épphogy a magas fizuk miatt, a meccsek tétje és jutalmazása arányában csökken, ami épphogy a tili-toli ellen jó
de mondom egyetértek az elborult árakkal csak a következtetést nem értem
de tényleg off, meg kár is erről bezsélgetni is :wink:

Pastore 50 millája vicc - ennyiért sajnáljuk de nem kell
inkább vegyünk fiatalokat mint egy Pastoret, aki valamilyen szinten szintén lutri

Szeretném a Barcelonánál tanultakat kamatoztatni, a támadó futballt sok mozgással.
:D Szegény Feri :D

Az Olasz Kupa küzdelmei augusztus 14-én kezdődnek majd és az elsőosztályú csapatok novemberben csatlakoznak a küzdelmekhez. A győztes kiléte egy mérkőzésen dől majd el, melyet Rómában rendeznek május 20-án.
kell e ennél jobb alkalom az ezüstcsillagra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.14. 19:45


off> Mióta a Real megvette CR-t 90 millióért, azóta vannak így felborulva az árak:( Szóval kösz CR! R..hadj meg!
Amúgy! Addig is voltak nagy összegek, pl: Zidanet vették 44 -ért.. Hozza képest HOL VAN PASTORE 50 E???????????? Atya ég!!!!
Vagy, mióta megalapult az As Roma, azóta EGY nagy igazolás volt, méghozzá Cassano személyében, 30 milliónkba került! Az is elég nagy volt.. De azért CR ért 170 misit.. pfff.. 23 misis fizetés..ehh.. anyám :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.14. 18:29


Trigoria írta:ja, mert idén Cé kritikán aluli volt mi? vagy mitől nézhetetlen?

nem személyre értettem, hanem a focira, felstórfolják az árakat, és ezzel meglőnek szinte mindenkit, a meccsek egy jó része élvezhetetlen tili-toli...csak a pénz számít, és nem a foci sava-borsa, a szurkoló csak játékszer, fogyasszon és kussoljon, mert ha nem ezt teszi akkor ellenség aki ellen törvénykezni kell...nem is folytatom, nagyon off lenne és távol szaladna mindentől...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.14. 17:56


"Olaszországban az AS Roma két kiválósága, Daniele De Rossi és Jérémy Menez hívhatja fel magára a figyelmet. Előbbit húszmillióért (piaci értékének feléért) vinné a Real Madrid és a Manchester United, míg a francia szinte biztosan távozik az olasz fővárosból, pláne azután, hogy nemrég dühödt Roma-szimpatizánsok támadtak rá.

Menez iránt állítólag a Milan, a Juventus, a Liverpool, az Arsenal és a Manchester United érdeklődik."

by NSO
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.14. 17:05


Xaba írta:És hallottam egy hírt, hogy CR menne a M.Cityhez, valami 155 misiért:O Ezen kívül 7 es mezt kapja és csapatkapitányi karszalagot+dupla fizut, mint most(pedig most se keres rosszul).. megáll az eszem, ha ez igaz


Csak a City akarja, nem?, persze erre nehéz nemet mondani, még a madrid is elgondolkozna ezen az ajánlaton...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.14. 17:02


Vucinic üzenete egyértelmű: én nem küzdök a helyért a kezdőben, inkább megyek máshova. Gyorsan menekülőre fogta a dolgot :D Megérezte, hogy nem lesz bérelt hely és 90 perces sunnyogás, mert jön valami fiatal suttyó kifutja kezdőből. Mondjuk bárki jön is nem lenne nehéz dolga többet nyújtani ennél a majomnál. Finoman szólva nem törlesztette az árát, egy újabb seggberúgással vagyunk adósai a Prade - Conti álomduónak.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.14. 16:30


camparini egy felfújt, edzőbukató hólyag, asszem 2 éve nyilatkozta, miután a sporik elvezették(szerinte) az egyik meccsüket, hogy neki elege volt, eladja a palermot, és felhagy a futballal, azóta is azt teszi :LOL
Mondjuk most olyat mondott, amivel egyet kell hogy értsek, szte Pastorét olaszba per pillanat egy olasz csapat sem engedheti meg magának, igazat adok neki, talán az inter engedheté meg magának, de csak abban az esetben ha a hollandust, jó pénzért eladnák(de nem fogják, mert Moratti ragaszkodik hozzá).
Ha SAbatini kiadna érte 50M-at, akkor a csapatépítésnek lőttek, jönne egy ígéretes játékos, viszont a csapat toldozására nem maradna zsé, mert ugyan kaphatott szabadkezet Sabatini, de azért nálunk sincs kolbászból a kerítés.
camparini egészen addig van helyzeti előnyben Pastoréval, vagyis diktálhat, míg az utolsó évi szerződéséhez nem közelít a játékos, avagy míg a mancssziti meg nem veszi.

Közben Stramaccioni csapata bajban, félidőben 2-0ra megy a Milan... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.14. 16:05


megkötték a szerződést de elivleg idén még nem fog a Madridba játszani hanem kolcsönbe adják a volt klubbjának...csak előre bebiztosították, hogy az ővék legyen
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.14. 15:19


ja, mert idén Cé kritikán aluli volt mi? vagy mitől nézhetetlen?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.14. 15:06


Xaba írta:
És hallottam egy hírt, hogy CR menne a M.Cityhez, valami 155 misiért:O Ezen kívül 7 es mezt kapja és csapatkapitányi karszalagot+dupla fizut, mint most(pedig most se keres rosszul).. megáll az eszem, ha ez igaz



ezek az idióták teszik tönkre a focit...ezért lesz egy nézhetetlen sz*r...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.14. 14:59


Na, most meg ott tartunk hogy SAbatini majd mindennap nyilatkozik. :)
most épp arról, hogy nem kizárt, hogy Lamelát nem hozzuk el, vagyis marad Argentában, ez mind szép és jó, de az hogy mi nem hozzuk el, nem garantálja hogy más sem, ezt már csak én teszem hozzá. :wink:
Ramirezt a bolognait meg csodálja :o mondjuk itt játszott a Serie A-ban, de nekem nem sok maradt meg belőle, persze ez nem jelenti azt, hogy rossz, de kacsa szinten 15 milláról írnak, az pokolian sok, ahhoz képest hogy egy Menezt, aki csak ismertebb lehet hogy 10M-ért se tudnánk elboltolni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.14. 13:44


OFF: Közben Neymar a Realhoz igazolt. Ez a gyerek fog elszállni magától!
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... 68?nocache

És hallottam egy hírt, hogy CR menne a M.Cityhez, valami 155 misiért:O Ezen kívül 7 es mezt kapja és csapatkapitányi karszalagot+dupla fizut, mint most(pedig most se keres rosszul).. megáll az eszem, ha ez igaz
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.14. 13:43


CaPy írta:Igen, főleg hogy Argentínában Alvarez neve a "bal lábas Pastore" 8)


Vagy Pastore a "jobb lábas Alvarez"? :wink: :D :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.14. 13:42


Xabee írta:
Xaba írta:Ha most nem engedjük el.. jövőre ingyen megy!


Télen is el lehet adni, ha meg beválik LE-nél, új szerződés neki is ennyi :roll:


Igen.. de ki az a m"j"m, aki akár 10 misit is adna érte, amikor egy fél év múlva, ingyen mehetne.. vagy most, vagy ingyen! Nem fog hosszabbítani, hacsak LE nem látja benne a Messit:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.14. 10:26


CaPy írta:Julius 1ig asszem hivatalosan nem is lehet igazolni szóval még nagyon jól állunk, puhatolózunk, abban én is biztos vagyok h Benedetto LE és Sabatini társaságán kívül még 1-2 új szerzeménnyel is fog pózolni a klub átvételekor.
Sab. 3 dologra alapozza Pastore megszerzését:
1., A régi barátság a Palermosokkal
2., Sabatini kb. Pastore olaszországi fogadott faterja, és az ügynökével is nagyon jóban van, aki mellesleg Alvarez ügynöke is.
3., Tényleg kell egy igazán nagy igazolás, az 50 milla irreálisan sok, de 30-35öt elfogadhatnának, és a 40 millios költségvetésbe is beleférhet úgy, ha Vucsi elmegy a Juvéba mondjuk 20 fölött(amit kétlek)....no majd kiderül mennyit ér a kapcsolat!


szerintem 25ért is simán elengednék...amugy meg nagy lenne Alvarez, Pastore egy csapásra :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.14. 10:26


Ez a Lamela ügyes gyerek, lehet belőle jó kis irányító, egy kis bizalom és egy olyan kemény edző kell, aki nem engedi elszállni. Első ránézésre LE feje pont olyan mogorva mint Mourinhoé, ez már fél siker :)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 76 vendég