Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.17. 11:11


Olaszországban szebb az idő, az autók a jó oldalon közlekednek, spagetti kontra angol puding, olasz borok kontra "meleg" sör, angol nők kontra olasz nők...ja és ugyan nem London, de Anglia...

Menedzser: új ajánlat!
Doni: Hol van?
Menedzser: Liverpoolban.
Doni: Liverpoolban?
Menedzser: Liverpoolban.
Doni: Liverpoolban?
Menedzser: Igen, Liverpoolban. Nem ismerős? Sült hal, Tom Jones, délutáni tea, rossz kaja, még rosszabb idő, kib*szott Mary Poppins...LIVERPOOL!
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.17. 10:36


Doni milyen alapon utasítja vissza a Liverpool ajánlatát?... omfd.. (amúgy a Lpool megint szívni akar, mint Aquillanival:D )
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.17. 09:15


Örülünk, Jules! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.16. 22:48


steve írta:Más: a svájci 19 éves Xherdan Shaqiriért is versenybe szálltunk... Örülünk, Vincent?


óóójee...kb. 3 hete irtam be hogyha már fiatalítunk és van pénz őt érdemes lenne...rohadtul örülnék neki egyik kedvencem :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.16. 21:33


Tottit vinné az LA Galaxy :D:D évi 14 millió eurót keresne :shock:


Más: a svájci 19 éves Xherdan Shaqiriért is versenybe szálltunk... Örülünk, Vincent?
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.16. 20:51


totti010 írta:Jöhet :D
Egyébként Vuci a Chelsea ellen is hátul szerzett labdát a vonal mellett ha jól emlékszem és aztán vitte végig. Az eredményre pedig MINDENKI emlékszik :) (REMÉLEM)

Na hát ez se tavaly volt. :D
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.16. 16:49


én 25 alatt nem adnám. meg is adják érte sztem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.16. 16:04


fradista romanista írta:Sőt, tavaly még olyat is láttam, h. Vucinic hátrement szerelni. Tényleg :)

Vucinic ügyben az egyesületet még nem kereste meg a giuve, csak mindenféle sajtóinformációkat lehet olvasni. sabatini ezért nyilatkozott is, hogy, ha akarnak vaslamit, ne üzengessnek, hanem vele tárgyaljanak. (remélem, ezt felhívásnak szánta egy 20 milliót érő keringőre... :) )


20 millió?? És még mindig itt van?? Hát menjen mán zebráékhoz a lóvé meg érkezzen, osztjónapot! :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.16. 13:59


Bojan mellett Jonathan Soriano is szeretne a Barca B-ből a csapathoz kerűlni nyilatkozata szerint...neki enyhén örülnék 50 gól 67 meccs alatt :shock:
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.06.16. 12:25


Sőt, tavaly még olyat is láttam, h. Vucinic hátrement szerelni. Tényleg :)

Vucinic ügyben az egyesületet még nem kereste meg a giuve, csak mindenféle sajtóinformációkat lehet olvasni. sabatini ezért nyilatkozott is, hogy, ha akarnak vaslamit, ne üzengessnek, hanem vele tárgyaljanak. (remélem, ezt felhívásnak szánta egy 20 milliót érő keringőre... :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.16. 11:01


Bojan jöhetne, tud is meg biztos hajtana is jobban mint a tavalyi sztárjaink.
Ja tényleg: remélem a múlt szezonban láttam olyat utoljára, hogy elveszítjük a labdát elöl vagy középpályán és nem támadunk vissza azonnal, inkább flegmázunk. Lásd: Mirko, Menez, Totti (inkább ősszel).
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.16. 10:41


érthetőnek érthető, de én azért nem féltem őket :)
és nem hiszem, hogy a legjobb játékosaikat csomagban odaadnák, inkább csak a lepattanókat, akikkel még mindig nagyon jól járhatunk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.16. 09:17


tomm írta:
steve írta:Bojan is jöhet kölcsönbe!

Amúgy szerintem a Barca nem repes a boldogságtól, hogy elhozzuk a B csapat kulcsjátékosait. Persze az jó, ha kölcsönben máshol játszanak, de, hogy egy bajnokságban (olasz...) és egy csapatnál nevelkedjen tovább 2-3 olyan játékos, akik később a nagycsapat pillérei lehetnek, hát...


csakhogy ők már tudják, amit mi még nem: ahhoz, hogy egy 19 éves gyrekből xavi vagy iniesta legyen, folyamatos játéklehetőségre van szükség, de nem egy harmadrangú csapatban, hanem egy top gárdánál. pl amilyenné a roa akar most válni...


Ezt tudom, de én arra gondoltam, hogy a jövőbeli meghatározó játékosaik mind ugyanabban a csapatban fognak játszani, Olaszországban. Ez szerintem csökkenti a lojalitásukat és ahelyett, hogy ezek a srácok más más topligákban, más csapatokban játszanának, egyetlen csapat konkrét, egységes játékrendszerében találják meg a helyüket. Persze ez minden kölcsönbe adott játékosnál kérdés lehet, de szerintem itt erősíti az, hogy csoportosan jönnek, már több éves barátok. Viszont az meg pozitív a Barca számára, hogy a Guardiola tanítvány LE az edzőnk, de igencsak kételkedem abban, hogy Barca típusú csapattá fogunk válni. Bár Pastore, Bojan, Menez, Alvarez, Lamela... hmmm

Remélem érthetően írtam le.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.16. 09:06


Szerintem nem lesz olyan opció, hogy idény végén megvehetjük, még eladni is visszavásárlási opcióval akarják a tehetségeiket... vagy idény végén megvehetjük, de csak úgy, hogy a barca visszavásárlási opciót kap rá. :)
Nekem bonyolultnak tűnik mindenképp, de ha tényleg szó van róla, remélem valami értelmes megállapodást találnak.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.16. 08:52


steve írta:Bojan is jöhet kölcsönbe!

Amúgy szerintem a Barca nem repes a boldogságtól, hogy elhozzuk a B csapat kulcsjátékosait. Persze az jó, ha kölcsönben máshol játszanak, de, hogy egy bajnokságban (olasz...) és egy csapatnál nevelkedjen tovább 2-3 olyan játékos, akik később a nagycsapat pillérei lehetnek, hát...


csakhogy ők már tudják, amit mi még nem: ahhoz, hogy egy 19 éves gyrekből xavi vagy iniesta legyen, folyamatos játéklehetőségre van szükség, de nem egy harmadrangú csapatban, hanem egy top gárdánál. pl amilyenné a roa akar most válni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.16. 08:03


Bojan is jöhet kölcsönbe!

Amúgy szerintem a Barca nem repes a boldogságtól, hogy elhozzuk a B csapat kulcsjátékosait. Persze az jó, ha kölcsönben máshol játszanak, de, hogy egy bajnokságban (olasz...) és egy csapatnál nevelkedjen tovább 2-3 olyan játékos, akik később a nagycsapat pillérei lehetnek, hát...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.15. 18:58


Ez a Pastorés videó nagyon jó, de nagyon hasonlít a Menezes videókhoz :) Remélem az "új" Romában ilyen egyéniségeknek is lesz hely, ezért foggal körömmel ragaszkodom a franciához.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.15. 18:55


CaPy írta:Amennyiben Vucsit jó áron elsózzuk valahová, akkor szerintem kb 80% h lesz helyette egy Pastore-nk, a maradék 20%ot Zamparini miatt nem adom meg, mert kiszámíthatatlan h*lye...
Most voltak körbekínálni Európában az "érinthetetlen" játékosát 50ért, még jó h senki nem ugrott bele, mi 30at adnánk érte, ha rájön Zamparini h ez a valós piaci ára és még ezzel is nagyon jól jár(hiszen 1 év múlva szerződést kéne hosszabbítaniuk) akkor meglehet az igazolás, csak lehet nem kéne várni a Copa Amerikáig, mert ha ott berobban akkor valami M. City féle csapat vakon megveszi bármilyen áron...inkább robbanjon be ott Messi-vel egy csapatban úgy mint Roma játékos :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=7gX2ze6eYeI


szerintem mi direkt a Copa Americara várunk főleg, hogy már igy is lassan az Argentin válogatott minden fiatalját szobahozták velünk :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.15. 18:40


.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2011.06.15. 19:15-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.15. 17:25


feree80 írta:meg amúgy is, nem az új vezetőség kötött vele szerződést, szal igen, ha akarják felülbírálhatják. :wink:

Azért ez nagyon nem így megy.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.15. 17:21


a hírek szerint Vucinic már ma este tárgyalni fog a Juventusal és, hogy a Blackburn melle megjött a Tottenham is akik adnának akár 20millát is érte
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.15. 15:53


:mrgreen: :mrgreen: tomm vagy mifene :mrgreen: :mrgreen:
asszem aszontad tetszik az új prjekt, tetszik stekelenburg, csak azt nem veszed észre hogy doni pont ennek a kerékkötője, pont az a lényeg hogy fiatal, ergo nem agyon fizetett játékosokat akarnak most rómában, szal az ilyen nagy fizetésű, ergo haszontalan donit most már aztán tényleg ideje lenne lepattintani, épp elég zsét kapott már a rómától, remélhetőleg az új vezetőség elpaterolja, de attól te még követheted a pályafutását, sőt vele is álmodhatsz :mrgreen:

meg amúgy is, nem az új vezetőség kötött vele szerződést, szal igen, ha akarják felülbírálhatják. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.15. 15:43


Nehogy már felebaráti szeretetből itt tartsuk mer ő ki akarja tölteni a szerződését!


veled se kötnék üzletet! :D
írsz ergy szerződést és aztán csak egyoldalúan felmondod, mert nem tetszik? miért kötöttek vele ilyen hosszú szerződést?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2011.06.15. 15:40


"Szerintem Borriello az egyik legjobb csatár Olaszországban"
Ha anyira jo csatar akkor hogy hogy nem tudnak neki stabil helyet biztositani??????? se nalunk se anno a milanal (meg ibraek elott sem)
szerintem ha valaki a leggjobb csatar az orszagban annak stabil helye van barhol lasd:Ibra
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.15. 15:35


De ne töltse ki a szerződését, a klub jelentse ki h nem tart tovább igényt a szolgálataira aztán jónapotkívánok, kalap kabát. Nehogy már felebaráti szeretetből itt tartsuk mer ő ki akarja tölteni a szerződését!!! Hát ilyen nincs a Földön, mi vagyunk mi szeretetotthon, vagy nyugdíjastábor vagy mi a szösz??? :D
Takarodjon innen jó messzire, boldogítson mást a kifutásaival, kirúgásaival, helyezkedésével, nekünk ennyi épp elég volt!
Vigye magával Taddeit is, csomagban, nehogy majd még ő is kitalálja h szeretné kitölteni a szerződését!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 70 vendég

cron