Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.26. 13:08


az lenne a poén ha még Krkic is felmondja a megállapodást ...és akkor Benito bemutathatná Negot mint nagy szerzeményt XD
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.26. 12:47


CaPy írta: A régi vezetőség meg persze meghosszabbította Perrotta és Cassetti szerződését, akkor nem szentségeltél? az jó húzás volt? Vagy amikor lejárt szerződéssel olyan játékosokat hoztak mint a Houndurasi nagymenő Alvarez és Kharja? Mennyiért is adtuk el őket? Volt rajta hasznunk? Azok jobb lépésnek bizonyultak nem?

Dehogy volt jó húzás, épp akkora f**ság volt, mint Borriellót idehozni 10 milláért. Nem szentségeltem, mert már a kedvem is elment a vezetőség dilettanitizmusától. Miből gondolod, hogy egy másodosztályban 12 meccset lenyomott gyereket euro milliókért fogunk eladni, csak azért mert Sabatini nézte ki?

Szerinted a Palermóiak ismerték Cavanit mielőtt odavitte potom pénzért Sabatini? Szerinted ismerék Kjaert? Szerinted ismerték Ilicicet? Szerinted ismerték Hernandezt? Szerinted ismerték Pastore-t? Szerinted mennyit érnek a felsorolt játékosok a piacon? Ledöbbennél, Roma kezdő 11ét kevesebbért tudnád értékesíteni mint őket, pedig így lenne sajnos...


Nem ismerték őket, de gondolom nem is magasztalta őket az égig senki se, főleg nem látatlanban, csak azért mert Sabatini érdeklődött irántuk. Nekünk nem adják potom pénzért a 2 argentínt? Ahogy megjelent Sabatini Argentínában, a 2 csávó ára csak emelkedik. Az AS Roma alkalmazásában csak 10 milla fölött állnak szóba vele?
Szerinted az f@sszopás ha örülök annak h nem 32-33 éves játékosokat próbálunk idehozni fél szezonra mint pölö Tonit?

Nincs bajom azzal, ha örülsz. Nekem az a bajom, hogy még életedben nem láttad játszani se a franciát, se Alvarezt, se Lamelát, és úgy írsz róla, mint valami világsztárról, csak azért, mert Sabatini a kedvenced, elismered a palermói munkáját (utóbbival nincs semmi bajom, mert annak volt látszatja). Azt a kérdést azért föltenném, ha már ennyire nagyra tartod (eddig teljesen jogosan), ezeket a játékosokat, hogy az istenbe nem tudja idehozi? Mivel volt vonzóbb egy Pastorénak egy palermói lehetőség, mint a másik 2 argentínnak egy római? Eddig nem hozott ide Sabatini senkit se, akivel előrébb lennénk. Borriello egyértelműen a Sensi- éra maradványa, Bojant meg LE hozta. Sabatini kit hozott? Kiszúrt egy francia b-ben 12 meccsen játszott jobb hátvédet, akit ingyen el lehet hozni...ez nagyon vékony. Persze lehet a szezon végére valami, de helyén kezelném a dolgot.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.26. 10:41


Hunszi írta:vedő posztra az ujjabb kiszemeltünk Loic Nego a Nantesből elvileg már a hétvégen is bejenelnthetik, hogy megszereztük mivel lejárt a szerződése így ingyen jöhetne


Én ennek örülök! U-17 től U-21 ig ott volt! Bírnám:)

Crescenzi <-------------------------------------------> Nego

19 éves ---------------------------------------------- 20 éves

fehér----------------------------------------------------fekete

római --------------------------------------------------francia

saját nevelés-----------------------------------------ingyen van

33 meccs/ 2777 perc játék----------------12 meccs/ 589 perc játék

Negót éppen annyira ismerjük, mint Alvarezt és Lamelát. Látatlanban ne szopjuk már a ceruzáját senkinek se.
Például a fenti szempontok alapján tartanám olyan rohadt qrvára fölöslegesnek ezt a majmot, hogy azt szavakba se tudom önteni. 12 meccsel mit akarunk? Az, hogy a Benfica is ráment a gyerekre az mit jelent számodra? Számomra semmit.


Ez viszont barátocskám.. igen-igen meggyöző érv! Kélek küld el e-mailban Sabatininek:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.26. 10:34


Hunszi írta:ennyiből sztem megkapjuk a hollandot is akinek azért jobban örülnék, egyedül csak az aggaszt, hogy 29éves


Az ne aggasszon!!! Sőt, örülj annak! A kapusok általában 30 éves koruk után bontakoznak ki, és hozzák a legjobb formájukat. Tehát 29-35 között szolgálhatna minket! Örülnék!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.26. 09:45


Crescenzi-t én is szívesebben látnám az első csapatban, mint egy idegen noname néger franciát. És nem azért mert rasszista vagyok :mrgreen:
Jó lenne most már, ha a fiataljainkat próbálnánk beépíteni az első csapatba, és nem hagyni elkallódni, mint eddig.
Elvileg ezért jött LE, hogy a fiatalokra építsen, bár igaz senki sem mondta, hogy olasz fiatalokra gondolnak, vagy külföldi spanyol-francia-dél-amerikai fiatalokra :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.26. 09:08


Crescenzi <-------------------------------------------> Nego

19 éves ---------------------------------------------- 20 éves

fehér----------------------------------------------------fekete

római --------------------------------------------------francia

saját nevelés-----------------------------------------ingyen van

33 meccs/ 2777 perc játék----------------12 meccs/ 589 perc játék

Negót éppen annyira ismerjük, mint Alvarezt és Lamelát. Látatlanban ne szopjuk már a ceruzáját senkinek se.
Például a fenti szempontok alapján tartanám olyan rohadt qrvára fölöslegesnek ezt a majmot, hogy azt szavakba se tudom önteni. 12 meccsel mit akarunk? Az, hogy a Benfica is ráment a gyerekre az mit jelent számodra? Számomra semmit.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.26. 08:00


Hunszi írta:vedő posztra az ujjabb kiszemeltünk Loic Nego a Nantesből elvileg már a hétvégen is bejenelnthetik, hogy megszereztük mivel lejárt a szerződése így ingyen jöhetne


Loic Nego? Sosem hallottam róla, de legalább már jobb oldali védőt is akarunk!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.26. 07:23


Lucho jöhet azonnal, hamarabb is rámehettünk volna. 1 Lucho = 5 Pizarro.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.26. 07:17


vedő posztra az ujjabb kiszemeltünk Loic Nego a Nantesből elvileg már a hétvégen is bejenelnthetik, hogy megszereztük mivel lejárt a szerződése így ingyen jöhetne
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.25. 22:08


az miért aggaszt, hogy 29? kapusnál nem gond. legalább 6-7 éve van, de van der saarból kiindulva akár több is, még ha nem is játszik 40 éves koráig...

Nem emlékszik már senki, hogy J.Sergio milyeneket védett tavaly, mikor nekiszavazták a bizalmat?:(((((

a bizalom idén is megvolt (montelláig) a teljesitmény visszaesett. inkább csak volt egy jó éve...

alvarez aszonnya, nem irt alá még sehova

ha igaz, hogy a juve kb 120 misit költhet, akkor bajban vagyunk a bl-t illetően
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.25. 21:14


ennyiből sztem megkapjuk a hollandot is akinek azért jobban örülnék, egyedül csak az aggaszt, hogy 29éves
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.25. 19:05


Állítólag 8-9 minyon eurót ajánlottunk volna Viviánóért, ha nincs borítékolva a bolognai balf@szkodás. Na de ez van. Jövő héten Sabatini kopogtat az inter ajtaján, hogy elboltolják-e nekünk?
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.25. 18:45


ForzaRoma24 írta:Tőlem is lehetne nyugodtan első számú kapus is Curci! Megnéztem a statokat, idén a Bologna több gólt kapott a kiesett Sampdorianal, szám szerint ugyanannyit mint a Roma! Ezek azért nem túl hízelgő adatok, bár tény h csalós kicsit, hisz fogalmam sincs h Vivianot pl mennyi gólért lehet felelősnek tenni. Szóval nem fedi a teljes valóságot, de mást nem tudok használni, ezért útmutatónak ezek a tények állnak rendelkezésre, ez alapján pedig Viviano semmi extra!


Nem emlékszik már senki, hogy J.Sergio milyeneket védett tavaly, mikor nekiszavazták a bizalmat?:(((((
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.25. 18:27


Tőlem is lehetne nyugodtan első számú kapus is Curci! Megnéztem a statokat, idén a Bologna több gólt kapott a kiesett Sampdorianal, szám szerint ugyanannyit mint a Roma! Ezek azért nem túl hízelgő adatok, bár tény h csalós kicsit, hisz fogalmam sincs h Vivianot pl mennyi gólért lehet felelősnek tenni. Szóval nem fedi a teljes valóságot, de mást nem tudok használni, ezért útmutatónak ezek a tények állnak rendelkezésre, ez alapján pedig Viviano semmi extra!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.25. 15:32


Miből gondolja itt mindenki, hogy Alvarez, vagy Lamela ér valamit?


1: bizom sabatiniben
2: az évek alatt bebizonyosodott, hogy akire wenger kiveti a hálóját, arra igencsak érdemes odafigyelni: lehet hogy nem a legjobb edző, de szeme az van a fiatalokhoz...
3: erről szól a fiatalÍtás: olyan játékosokat venni, akik még nem bizonyitottak. (bár tudom, alvarez már nem olyan nagyon fiatal, de azért mégis...)


curcit viccből sem állitanám be a kapuba. akkor már inkább doni...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.25. 12:28


slider írta: Tudom, hogy most sokan le fogtok hurrogni, de szerintem hülyeség volt a 29! éves Borriellóért 10 milliót kifizetni.

Qrva nagy hülyeség volt. Mekkorát fogott a milán... gondolom ez még a fene nagy Sensi- Galliani barátságnak a hozadéka. Az agyam eldurrant, amikor olvastam. 6 milla és, akkor mindenki jól járt.

Curci és Guberti sem Roma szintű játékosok. Alvarezről is szépen lemaradtunk, már egy hónapja letetehettük volna a Velez asztalára a pénzt, ehelyett most elviszi az Arsenal.

Curci szerintem elfér, de Gubertit maximum valami üzlet részeként, továbbadva volt érdemes visszahozni. Miből gondolja itt mindenki, hogy Alvarez, vagy Lamela ér valamit? Ki látta már jatszani őket? Az, hogy a sok hitelt nem érdemlő újságírói kitaláció által mesterségesen fölvert -és magasan tartott ár azt mutatja, hogy jó játékosok, még nem biztos, hogy azok is. Pont most vitte el az Arsenal, eddig a kutyának nem kellett....
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.25. 11:53


Masterposi írta:
feree80 írta:LOL
Inter meg a Bologna borítékolt egyet Vivianoért, elvileg az eredményről max szombaton, legkésőbb vasárnap kellett volna napvilágot látnia, erre fel az egyik bolognai oránum arról számolt be hogy Viviano teljes egészében az Interhez került, uis a Bologna rosszul töltötte ki a borítékot, elvileg két összeget kellett beírni, de elbaxták, mert rossz összeget írtak, (2,35 M-t 2szer a 4,7 M helyett,) a durva ebben az, hogy Curci kimondatlanul is ezért lett visszahozva, uis a bolognai site megírta, hogy Sabatini találkozott Viviano apjával, és lefixálták hogy nálunk folytatja, sőt még a Bologna is elfogadta a távozását, Curci érkezett volna helyette(ettől még érkezhet, de ettől még nekünk nem lesz kapusunk;), állítólag a Bologna a rosszul kitöltött boríték miatt köbö 6 millát bukik az üzleten, sőt tán még Ramirezt is piacra dobhatják az elhibázott boríték miatt, (félő hogy Sabatini ismét felizgulna rá :-) de számunkra ettől durvább, hogy az Inter dönt a játékosról, és a genoai játékgyáros máris tárt karokkal várja a kapust...
Vaffanculo
komolyan mondom, tragi és kutyakomédia :(
LOL



Én a Bologna helyében kifizettetném azzal a down-kóros egyénnel az elvesztegetett milliókat, aki rosszul töltötte ki a borítékot.
De szerintem nem volt véletlen, ilyen hibát ilyen szinten nem követnek el. Az Inter kezét vélem felfedezni az események mögött.


bárki keze is van benne jól megszívtuk, meglenne a kapusunk...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.25. 11:51


Ezek szerint Vivianóval is megszívtuk, ilyen véletlenek márpedig nincsenek ilyen szinten, itt valaki nagyon jól keresett az "elrontott borítékkal". Az igazolási stratégiánk eddig sajnos pocsék (Bojant leszámítva), nem csak a borítékos eset miatt. Tudom, hogy most sokan le fogtok hurrogni, de szerintem hülyeség volt a 29! éves Borriellóért 10 milliót kifizetni. Curci és Guberti sem Roma szintű játékosok. Alvarezről is szépen lemaradtunk, már egy hónapja letetehettük volna a Velez asztalára a pénzt, ehelyett most elviszi az Arsenal. Mi pedig közben Clichy-vel foglalkozunk, aki nem is akar idejönni...

Elhiszem, hogy Sabatini nagy mágus és bízni kell benne, de egyelőre nem igazolta a hírnevét. Remélem, hogy jobban sikerülnek innentől az igazolási ügyeink!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.25. 11:46


ForzaRoma24 írta:...Sergio mögé második számúnak nyugodtan elfér Curci.


Azért ment el kölcsönbe, mert anno Spall Donit preferálta, gondolod most vissza jönne Sergio mögé?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.25. 11:33


Én első kapusnak is el tudnám képzelni Curcit. Legyen Sergio az olasz cseréje. A többi (Doni, Lobont) meg mehet bele a lecsóba :D
Így viszont tényleg felesleges kapus után szaladgálnunk. Harmadik kapusnak meg hozzuk fel a primaveránk kapusát.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.06.25. 11:30


Curci második számú kapusnak? Azért ne hozzuk vissza szegényt :S
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.25. 11:21


Mi baj van Curcival? Egyik kedvenc kapusom, örülök h visszatért, legalábbis jobb mint Doni oda-vissza, Sergio mögé második számúnak nyugodtan elfér, nem kell nekünk milliókat dobálnunk Vivianokra, mikor itt van kéznél a megoldás!
Néha nem értelek titeket ;)
Mert azt valaki magyarázza el h miért jobb Viviano, mint Curci? Szerintem ui. egy hangyaf*sznyival se jobb ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.25. 10:26


feree80 írta:, csak ezt tudom elképzelni, mert már az magában fura, hogy ha mi adunk kölcsön játékost, akkor az a módi, hogy ezért a kölcsönért mi kapunk zsét, mondjuk 30-40 ezer jurót, nem pedig mi fizetünk.

Én fizetnék, ha Taddei elhúzna:)))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.25. 10:24


Mi történik az oldallal? Lassan 3 napja semmi hírt nem publikálnak. Azt hittem sztrájkolnak az újságírók:D Aztán most látom, hogy a forumon mennyi hírt osztotok.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.25. 09:59


feree80 írta:LOL
Inter meg a Bologna borítékolt egyet Vivianoért, elvileg az eredményről max szombaton, legkésőbb vasárnap kellett volna napvilágot látnia, erre fel az egyik bolognai oránum arról számolt be hogy Viviano teljes egészében az Interhez került, uis a Bologna rosszul töltötte ki a borítékot, elvileg két összeget kellett beírni, de elbaxták, mert rossz összeget írtak, (2,35 M-t 2szer a 4,7 M helyett,) a durva ebben az, hogy Curci kimondatlanul is ezért lett visszahozva, uis a bolognai site megírta, hogy Sabatini találkozott Viviano apjával, és lefixálták hogy nálunk folytatja, sőt még a Bologna is elfogadta a távozását, Curci érkezett volna helyette(ettől még érkezhet, de ettől még nekünk nem lesz kapusunk;), állítólag a Bologna a rosszul kitöltött boríték miatt köbö 6 millát bukik az üzleten, sőt tán még Ramirezt is piacra dobhatják az elhibázott boríték miatt, (félő hogy Sabatini ismét felizgulna rá :-) de számunkra ettől durvább, hogy az Inter dönt a játékosról, és a genoai játékgyáros máris tárt karokkal várja a kapust...
Vaffanculo
komolyan mondom, tragi és kutyakomédia :(
LOL



Én a Bologna helyében kifizettetném azzal a down-kóros egyénnel az elvesztegetett milliókat, aki rosszul töltötte ki a borítékot.
De szerintem nem volt véletlen, ilyen hibát ilyen szinten nem követnek el. Az Inter kezét vélem felfedezni az események mögött.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 92 vendég