Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.27. 17:22


Mindörökké, ámen.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.27. 17:16


Vucinichez és az ő kis lélektanához annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ha nem hagyott volna ki 8 üres kapus ziccert az utolsó 4 meccsen lehet h istenként imádná most mindenki, a kritikát meg akkor is el kell fogadni ha nem szép! Azért lelépni mert pillanatnyilag nem szeretik a szurkolók, a legnagyobb gyávaság, de igazából nem is baj, takarodjon ha úgy van kedve, boldogítsa a Juventust az üres kapus helyzeteivel!!! :evil:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.27. 13:54


snatch írta:
uglykidjoe írta:Hozzuk már el, lenne egy fuckin' jó kapusunk. Hogy kezdődik a csapatépítés? Végy 1 jó kapust.

ez tök igaz is lehetne, de pl ott a barca...nincs jó kapusuk, mégis mindenkit elvernek :)


Ja, csak az ellenfelek helyzetbe se nagyon kerülnek, sőt a labdát se találják ellenük. Nálunk (még) más a helyzet. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2011.06.27. 12:38


Röpködnek a nevek, csak éppen nem veszünk senkit, nem adunk el senkit. Csak nehogy majd úgy járjunk hogy azt vesszük meg aki marad.
Bár még van idő
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.27. 12:11


CaPy írta:Igen ez az amiben bízok, hogy mostanában azért nincs nagy hírparádé ilyen-olyan Argentín tehetségekről, mert belátta Sabatini, hogy akire ő rámozdul, arra egyből rámoccannak más klubbok is, és így egymás ajánlatait kell felül strófolni, végül kialakult egy irreális ár(30at én mondjuk sehol nem olvastam, az nagyon durva), és úgy volt vele, hogy vigyék csak 20-30ért, ennyi pénze és kockázat válalása azért egy Napolinak nincs, a M City és hasonló csapatok pedig inkább kész, befutott sztárokkal operálnak.
Aztán most kivárt, a River történelme első kiesését könyvelheti el(asszem 2-0ás hátrányban voltak a kieséses meccsen és berontottak a saját szurkolóik, ezért félbeszakadt), így Lamela ára is lejjebb csúszhat, amúgy kicsit off de tényleg nagyon dúrva ha kiesik a River...
"minden játékosért annyit kell fizetni, amennyit ér"(ha irreálisan sokat kérnek érte, akkor hagyni kell a pics*ba és ha más sem nyúl hozzá annyi pénzért, akkor lejjebb fog menni az ára és el lehet hozni, ez a helyzet Pastoreval is- ezt már csak én teszem hozzá)


Ki is estek így tényleg 100%os, hogy Lamela távozik és esik az ára is, bár ennek a hátránya, hogy sztem igy sokkal több csapat is rá fog mozdulni
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.27. 10:12


uglykidjoe írta:Hozzuk már el, lenne egy fuckin' jó kapusunk. Hogy kezdődik a csapatépítés? Végy 1 jó kapust.

ez tök igaz is lehetne, de pl ott a barca...nincs jó kapusuk, mégis mindenkit elvernek :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.27. 07:21


Hozzuk már el, lenne egy fuckin' jó kapusunk. Hogy kezdődik a csapatépítés? Végy 1 jó kapust.

http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/ro ... et-2083437
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.27. 06:58


haha
nemrég még 30 millió körüli összegekről beszéltek lamela kapcsán, a tegnapi piciny baki után már 10 alatt az ára. legalábbis az újságiró szerint
kiváncsi vagyok sab rástartol-e
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.06.26. 23:54


CaPy írta:Na tomm, szépen beelőztél a gondolatmenettel, pedig amikor elkezdtem írni a hszt , még nem volt kint a tiéd :roll:


Látjátok! Ezért léptem be!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.06.26. 23:22


CaPy írta:Na tomm, szépen beelőztél a gondolatmenettel, pedig amikor elkezdtem írni a hszt , még nem volt kint a tiéd :roll:

Valahol ugyan azt gondoljuk, és írjuk. Nekem ma este meg kellett mutatni egy idióta helyzetben, hogy mit szeretek a sportban. Ezt adtam: http://www.youtube.com/watch?v=whMeqC8R ... re=related
Én csak akkor fogok bízni a következő 4 évben, ha lesz egy edzőnk. Aki - bocs - edzőként viselkedik. És Rendbe rakja a Tottik fejét is!

Lszi, ezt a videot nézzétek végig!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.26. 22:34


érdekes: fiatalitsunk, de lehetőleg ne fiatal játékosokkal. költsünk sok pénzt, de ne legyünk már pénzszóró csapat. hozzunk sztárjátékosokat, de ne legyünk sztárcsapat. váltsunk szemléletet, de új dolgokban nem hiszünk.

villas-boasért nem akartak kiadni 15 misit (én inkább költöttem volna rá mint bármelyik játékosra, a vezetőség ezt nem akarta, nA bumm) ancelotti nem akart lemondani az ingyen-eurómilliókról, deschamps inkább maradt a márszejjnél, van gaal igazából szóba sem jött, de sztem nem is akart jönni, guardiola hülye leene onnan ide jönni.

pastoréért én sem adnék 50 misit, konkrétan baromság lenne. ha alvarezért túl sok a 15 akkor túl sok. mi itt a gond? ha klisit nem akarja elengedni as arsenal akkor az nem sabatini hibája. vivianot a nyakába varrni megint égbekiáltó butaság stb stb

ugyanmár srácok!úgy csináltok, mintha nem láttatok volna átigazolási időszakot: egy normál csapatnál is megy a folyamatos kavarás, hát még ott, ahol totális újáépÍtés van folyamatban. persze, hogy szóba hoznak 100ezer játékost és naná, hogy nem igazoljuk le mind a 100ezret...

ugyanaz folyik ott, mint magyarországon, csak persze kicsiben:rendbe kell tenni mindent ától cettig. először a vezetés aztán sorban minden. igazság szerint én az elejétől azt várom, hogy jövő nyárra álljon össze egy jó csapat, idén csak az alapok legyenek meg, beleértve néhány alapjátékost.

de ti mit vártatok? hogy minden második hirből igazolás lesz és 1 hónap alatt iderántanak egy csomó olcsódrága nemfiatal-fiatal nemsztár-sztárt?

a félelmeket persze megértem, én is aggódva figyelek, hogy mi lesz, csak a következetlenséget és a semmi nem tetszik-et nem értem: ha jön alvarez az a baaj, ha nem jön alvarez az a baaaaaaj
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.06.26. 21:53


"De bízzunk benne, hogy a háttérben, nagyon titokban valamit nagyon jól csinálnak és majd mindenkinek leesik az álla, amikor bejelentenek két klasszist."

Azt hiszem nem marad más, mint ebben hinni. Sajnos én a Barca szurkoló társunknak hiszek: Bojan nehezen működik nálunk, hacsak nem segítik. Na, ez meg pont nem volt jellemző az elmúlt 2 évben a csapaton belül. Bárcsak megváltozna!!!
Gondoljuk azt, hogy hosszútávra dolgozik az új vezetés. Akkor miért 2+1-re igazol edzőt???
Borzalmas, de semmi koncepciót - MÉG - nem látni, az igazolási időszak is csak szájhős történet - eddig.

Szeretném, ha ez megváltozna, de kérem Kjaert ide, de azonnal!
Én tegnap láttam Bp-n egy Skoda Fabiat, benne Róma zászló. Integettem volna, de nem volt erre helyzet. Szerintem ők is bíznak a jövőben, én is, de KÉREK egy középső védőt, két középpályást és két csatárt! (Ebből Bojan egy fél, szerintem rosszabb mint a tragédia Vucsi - akit amikor meccsen voltam fütyült a közönség - joggal)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.26. 21:37


Sajnos sok mindenben egyetértek calderonival... Ne legyen igazunk persze.

Edző... Jön Villas Boas... nem, inkább Ancelotti... mégis inkább Deschamps vagy Van Gaal... talán Guardiola...
Végül jött első csapatnál még sosem dolgozott, olaszul nem beszélő, Rómát nem ismerő Luis Enrique. Igazából egy lutri.

Játékosok...
Jön Pastore... Alvarez testvére már aláírt egy előszerződést Sabatinivel... Lamela apja áldását adta Sabatininek, biztos, hogy a Romába megy... Viviano csak a Romát akarja... Stekelenburg csak a Romát akarja... Clichy is jön...

Na eddig jött Bojan, aki a Barcelona 5. vagy 6. csatára, spanyol U21-es csapatban sem játszott. Bizonyára tehetséges, de ha jó is lenne, ha beválik, ha gólokat lő, nyilván viszik is vissza... Feltéve ha jön, mert még ez sem 100 %.

Úgy tűnik marad a korábban bevált szokás, a Roma azt fogja tudni megszerezni, aki rajta kívül semelyik másik csapatnak nem kell. Így volt ez az utóbbi 8-10 évben is, csak most elvileg új amerikai tulajdonos van, szemléletváltás, pénz, profizmus...

De bízzunk benne, hogy a háttérben, nagyon titokban valamit nagyon jól csinálnak és majd mindenkinek leesik az álla, amikor bejelentenek két klasszist.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.26. 21:27


szerintem megkapják a lehetőséget a római fiatalok, hogy akár a kezdőben landolhassanak.
és ha jövőre nem lesznek ott, akkor én inkább a játékosok hiányosságát fogom ezért okolni, nem a vezetőség anti-rómaiságát
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.06.26. 21:19


Abban azért igaza van Calderoninak, hogy minek ide egy tök ismeretlen, ha Crescenzi is tudja azt a színvonalat. Mert miért ne tudná egy francia másodosztályban alig játszó játékos szintjét?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.26. 20:25


calderoni nyugi! :wink:
uborkaszezon van

én pl legszívesebben nem is olvasnám a pletykákat, de hát muszáj idenéznem néha... :)

Nego-t el lehet hozni ha ingyen van. Bukhatunk rajta? Ha normálisan alacsony fizetést adunk neki akkor nem. Berakjuk párszor, és ha ügyes megragadhat a csapatban és a keretben, ha meg annyira nem akkor kispénzért eladjuk. Ennyi. Rosszul semmiképp se járhatunk.

Krkic sz@r dumája épp arra jó, hogy hátha valami nagyobb csapatnak kéne. Csakhogy kis Bojan barátom még az eb-n sem tudtál kezdő lenni... jó lesz neked itt nálunk :)

Azért azt ne felejtsük el, hogy Vucinic olyan tulajdonságokkal rendelkezik, melyek alig 5-6 játékosban van meg Európában. Mindig kiszámíthatatlan, ami pedig a technikáját illeti, szinte természetfeletti.
Na ja, tolonganak is érte a sztárcsapatok egyfolytában...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.26. 17:46


Higany gyerek szerintem marad madridban. Adebayor valószínű megy vissza a citybe, így igazi csatár csak Benzin marad, (ha nem vesszük azt, hogy Ronika tojta a legtöbb gólt) és ha vesznek is egy Agüerot vagy Neymart akikről cikkeznek, akkor is kell egy-két gólvágó a padra. Amúgy is drága lenne nekünk, szvsz 30 minyon körül kérnének (sajna 2016-ig van szerződése) érte... szóval maradnak a fiatal tehetségek akikből talán csillagok lesznek...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.26. 17:34


Hunszi írta:Leonardo, Borriellot szeretné a PSG-be, kivásároltuk őt de elvileg attól még eladási listára tette a csapat


A PSG-t arab milliárdosok vették meg nemrég, ha Sabatini jó áron eladja nekik, akkor kap tőlem egy piros pontot.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.26. 16:56


Igáín már nem köll Sabatíninek?, most hogy Krkic látótávolságon belülre került már nincs szó igánról?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.26. 16:53


Mostanában Xherdan Shaqiri-ről is cikkeznek. Úgy néz ki egy fiatal irányítót mindenképpen akar LE a csapatba: Shaqiri(bár ő inkább szélső) vagy Alvarez vagy Lamela vagy Pastore...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.26. 16:25


http://azzurri.blog.hu/2011/06/26/steke ... eget_elvez

ez a fiú nagyon jönne hozzánk, 3 hete egyfolytába ilyeneket nyilatkozik, hogy sehova máshova nem menne el ha mi bejelentkezünk érte. lehet h egy Romanista?:D és még az árát is 10 milla alatt tartják, hihetetlen :D csak érthetetlen számomra mire vár még a vezetőség. kb. olyan a szitu mint Amelia, jó kapus, jönne vissza foggal körömmel még is le se szartuk eddig ...:D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.26. 14:51


Leonardo, Borriellot szeretné a PSG-be, kivásároltuk őt de elvileg attól még eladási listára tette a csapat
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.26. 14:30


ugyanmár! luisal is pont ez volt, állandóan ezt játszák.
nem gondolhatod komolyan, hogy nem kérdezik meg.
egyébként is: még nem a roma játékosa, ez tény, ezt eddg is tudtuk
na, ha mindn igaz, saba azt mondta, curci nem marad
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.26. 13:54


A Barcával megállapodtunk, de az illetékesek megkérdezték egyáltalán a gyereket, hogy jönne-e hozzánk? Mert ugye egy világversenyen szerepelt, gondolom közben nem etikus ilyennel zavarni.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.26. 13:27


Krikic sztem meglesz csak most picit nagy arca lett, hogy megnyerték az U21es EB-t s reménykedik, hogy egy Man U pl bejelentkezik érte
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég