Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.28. 18:47


tomm írta:haha
50 misiért fabregast is meg lehet szerezni

Ez igaz! De szerintem érte is drága:) Bár k.jó:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.28. 16:59


haha
50 misiért fabregast is meg lehet szerezni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.28. 16:19


Van már egyáltalán hivatalos igazolásunk?? Úgy értem Borison meg a kölcsönadottakon kívül?
Mer szerintem nincs!
Aki Doni szerződését kötötte - ne tom ki volt - de az első lámpavasra kéne felkötni Rómában!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.28. 15:59


Egyetértek, aki ilyen szerződéseket kötött, az nem a klub érdekeit nézte, remélem messze eltakarodnak Rómából! Közben jött egy hír Pastore-ról, hogy kifizetnék érte az 50 milliót. Lehet, hogy kacsa, de ha mégsem, akkor nem Zamparini volt a hülye, hogy ennyit pénzt kért érte. Ezek az igazolások pont arra jók, hogy később minden játékosért, aki már egy egyeneset tud rúgni a labdába 30-35 milliókat kérjenek minimum. :twisted: Amúgy azt észrevettétek, hogy amint a sajtóban megjelenik, hogy Sabatini kinézett magának valakit, Zamparini rögtön lenyilatkozza, hogy neki is kell :D Hiába dolgozik hivatalosan nálunk, mindenki azt lesi, hogy Sab. kit akar megvenni. Ez a legolcsóbb módja a játékosmegfigyelésnek. :D

http://www.hatharom.hu/article/e6d658-a ... t-kinalnak
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.28. 13:18


F72Quadraro írta:A 40 millió eurót még az amerikaiak mondták néhány hete...
+ ehhez hozzá kell adni, hogy Vucinic (15-20), Menez (8-10), Borriello (10), Doni stb. eladók, az árukból bejött pénzt is igazolásokra költik, ha eddig igazat beszéltek.
60-70 millióból azért 2-3 meghatározó játékost lehet(ne) igazolni.

De az azért igen szomorú lenne, ha egy egy labdarúgónak már nagyobb és vonzóbb célállomás lenne Nápoly, mint Róma.

Hát ja, csak az a baj a plusszokkal, hogy mindez feltételezés(persze szépen hangzik), akár menne Mirko, akár nem, 12ért én se adnám el, de akkor meg eszembe jut az idei förmedvénye, Menez 10ért eladható lenne, de szintén nem akarnak ennyit érte adni, Borist 10ért nem adnám, mégiscsak 17 gólt termelt, ha nem tudjuk eladni, valahol a 3 játékos közül az ő maradása ellen nem lázadnék...
ha még ehhez hozzáveszem hogy Pizza és Doni sem akarnak távozni, tényleg jó kérdés, hogy kiből fogunk árulni?

Egyik olasz cikk szerint a keretünk qrva bő, mondjuk fogalmam sincs, hogy 1-2 játékos hogy került fel a felnőttekhez, teljesen nyilvánvaló, hogy jó néhánnyal nem fogunk jövőre számoli, de akkor is érdekes.
Van 6 kapusunk, oszt venni akarunk :) Doni, Sergio, Lobont, Curci, Penna, Pigliacelli
védők: Juan, Nicolas Burdisso, Cassetti, Cicinho, Rosi, plusz idevett fiatalok, Crescenzi, Antei, Mladen, Sini
kp: De Rossi, Pizarro, Perrotta, Brighi, Taddei, Bertolacci, Greco, Simplicio, Barusso, Guberti, fiatalok Florenzi, Viviani
csatárok: Krkic, Totti, Menez, Vucinic, Borriello, Okaka, fiatalok D’Alessandro, Pettinari, Caprari e Montini

Mondjuk Krikics se a mienk még, de idevették, csak úgy mint vmi Nego nevezetű csokát, plusz még egy hátvédet, ez összesen 39, a tényleg sok.

Doni 4,3 milioni, Cicinho 4, Pizarro 3,3, Riise e Taddei 2,8, Simplicio 1,8, Julio Sergio 1,5, és fizetések tekintetében, első 3at, mint felesleget szélnek ereszteném...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 13:00


egy külfőldi játékosnak a BL nagyobb vonzerő lehet...ezért is van előrébb a Nápoly
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.28. 12:56


A 40 millió eurót még az amerikaiak mondták néhány hete...
+ ehhez hozzá kell adni, hogy Vucinic (15-20), Menez (8-10), Borriello (10), Doni stb. eladók, az árukból bejött pénzt is igazolásokra költik, ha eddig igazat beszéltek.
60-70 millióból azért 2-3 meghatározó játékost lehet(ne) igazolni.

De az azért igen szomorú lenne, ha egy egy labdarúgónak már nagyobb és vonzóbb célállomás lenne Nápoly, mint Róma.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.28. 12:52


Xaba írta:Nekem nem egészen tiszta, honnan vesszük/veszitek, hogy 40 misink van igazolásokra?!


Egy hírben volt, Sabatini mondta talán... de azt is mondta, hogy Beni bá szabad kezet adott neki a költekezésben, gondolom ésszerű keretek között... de én jobban hiszek az előzőben, hallva a kis összegű ajánlatainkról.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.28. 12:13


Nekem nem egészen tiszta, honnan vesszük/veszitek, hogy 40 misink van igazolásokra?!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.28. 11:13


Én elhiszem, hogy 40 millából nem könnyű igazolni, mondjuk ez még mindig jobb mint zérusból, de most komolyan hova fukarkodunk? volt szó Lameláról, Alverezről, Pastoréról :mrgreen: gyakorlatilag SAb elismerte Lamela iránti érdeklődését, 2 nap múlva már dobtuk is, vagy Alverez,1 hónapig nézegettük, majd őt is dobtuk, Pastore soha nem volt reális, kibaszott Bologna elborítékolta magát így Vivianonak is lőttek, van egy Curcink, Gubertink, ha már fukarkodunk, keressük mit lehet ocsón megvenni, akkor kérdem én mért akarunk Stekelenburgot 10 milláért, mikor van egy Curcink ingyé? vagy épp az a baj, hogy nem kell érte fizetni? de még sorolhatnám...
Örülnénk Kjaernek, SAndronak, hát örüljünk, előbbi 15 utóbbi 20, de sok, nem reálisak, hát akkor keressünk mást, Krikics is ha nem úgy jön(egyáltalán jön? :) ), ahogy korábban írták, kölcsön opcióval, az se nagy húzás, sztem....
És ezek még csak nem is olyan nagy halak, szal ha ezekre nem jut lové, akkor kire fog?(hogy értsétek, ha ilyen kaliberű játkosokra nincs lové, akkor ettől jobbakra pláne nincs).

különben ha már kapus téma, ismét előkerült a csávóka,
http://www.youtube.com/watch?v=jFNkCC4DPDQ (különben hihetetlen hogy mennyi idióta ember van, 3 hetes kommentbe isten hozott a Romában)
nem hiszem hogy komoly lenne, egyrészt túl ocsó a csóka, plusz nincs eu-s útlevele, bár bár vmikor azt írták szerez egyet LOL ezt hogy? hamisít? LOL
(amúgy vhol aztírták, olaszba visszaakarják állítani azt a módit, hogy 2 eu-n kivülit lehessen igazolni....)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 10:59


csak hír, hogy beszálltunk a versenybe a Barcával
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.28. 10:37


José Angel Valdes már biztos? én sehol látom hogy mi igazoltuk volna le. legtöbb helye azt olvastam hogy a Barca már májusba megegyezett vele. akk most tőllük hozzuk el?..vagy nem hozzuk :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.28. 10:30


esetleg ha valakit érdekel nemrégi cikk nso-n, amiben lamela is szerpel:

http://www.nemzetisport.hu/sportnaptar/ ... t-2083586/
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 08:33


Lamelaval kapcsolatban, a Napoli hivatalosan is kiszállt a versenyből így elvileg csak az Atletico maradt vetélytársnak
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.28. 08:15


reaosns(Roma bella) írta:még nem sikerült megegyezni Krkicel? hát whatthefuck? lehet hogy amit viccnek szántam nem oylan rég igaz lesz? (hogy Benito azt a francia kis feketét fogja bemutatni Julius elején mint sztárigazoláést ? ) azt mondták Julius elején sztárigazolásal fogják bemutatni hivatalosan az uj tulajt..hát kiváncsi leszek


A sztárigazolásunk akit júl. elején bemutathat az amcsi-olasz, az nem más mint Luis Enrique lesz. Ő már fix hogy jön, de
szerintem játékosedző lesz, ez lesz a meglepi az egészben. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 06:54


feree80 írta:
cejas írta:Én is inkább az 5-6 lutrira szavazok, mint a 2-3 neves játékosra.

De pont ez az, a neves,ismert játékosokra nincs pénzük, pofázhatnak bármit is a siteok(augeron sandron, higanyon át), de már gyakorlatilag lutrira, kevésbé ismeretlenre se, komolyan felmerül bennem, vajh az új tulajnak tényleg van mit befektetnie? vagy cseberből vederbe kerültünk? :S


Semmi kép nincs cseberből vederbe szindróma, emlékezzünk csak, hogy az elmúlt években egynél több 10 milliónál drágább játékost nagyon nem is tudtunk igazolni most meg elvileg a hetén jön (remélem) Bojan és Stekelenburg is ami már 20 millió de ha nem is jönnek legalább megvan a lehetőség gondolkodni több 10millió fölötti játékoson s nem csak ilyen kölcsönnel 66 opcióval uh mindenképp előrelépés van csak nem akkora mértékben mint pl a Juvenál.

Az igazolásokkal kapcsolatban azaz pontosabban a nem igazolásokkal egyetértek van pénzünk kb 3-4 "nagyobb" játékosra így megértem, hogy nem akarnak melléfogni és sokáig keresgélnek meg alkudoznak én is ezt tenném, akkor fognak felmerülni bennem ilyen problémák amiken most ti aggódtok mikor már július közepe lesz s még sehol senki de addig nyugodt vagyok lassacskán majd beindul az üzlet.

És mellékesen az ilyen első hetekben történt igazolások nem mindenkinek hoztak szerencsét pedig mindenki azt hitte, hogy bomba igazolások :P Amauri, Diego, Felipe Melo
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.27. 22:16


még nem sikerült megegyezni Krkicel? hát whatthefuck? lehet hogy amit viccnek szántam nem oylan rég igaz lesz? (hogy Benito azt a francia kis feketét fogja bemutatni Julius elején mint sztárigazoláést ? ) azt mondták Julius elején sztárigazolásal fogják bemutatni hivatalosan az uj tulajt..hát kiváncsi leszek
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.27. 21:19


cejas írta:Én is inkább az 5-6 lutrira szavazok, mint a 2-3 neves játékosra.

De pont ez az, a neves,ismert játékosokra nincs pénzük, pofázhatnak bármit is a siteok(augeron sandron, higanyon át), de már gyakorlatilag lutrira, kevésbé ismeretlenre se, komolyan felmerül bennem, vajh az új tulajnak tényleg van mit befektetnie? vagy cseberből vederbe kerültünk? :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.27. 21:06


tomm írta:a félelmeket persze megértem, én is aggódva figyelek, hogy mi lesz, csak a következetlenséget és a semmi nem tetszik-et nem értem: ha jön alvarez az a baaj, ha nem jön alvarez az a baaaaaaj


Még senki nem jött, az a baaaaaj... Persze relatív az egész átigazolási piacon nincs mozgás, de elvileg 2 hét múlva már kezdődne a felkészülés. Jó lenne ha a 2-3-4 új játékos nem augusztus végén érkezne, hanem részt vennének a felkészülésben.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.27. 20:59


Roberto Pruzzo egy római rádióban: "Bojan 16 évesen az új Messi volt, 18 évesen egy klasszis játékos, most 20 évesen egy lehetséges klasszis játékos..."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2011.06.27. 20:51


A fiatal francia jobb bekk témakörében. Van nekünk egy bal bekkünk, akit 20 évesen hoztunk el Portugáliából. Majd félszáz meccset játszott a portugál elsőligában. Játszott az U19, U20, majd az U21-es csapatban, sőt van 3 nagy válogatottsága is. Tavaly pedig Livornoban senyvedt.

Szóval a múltban is igazoltunk fiatal tehetségeket. Antunesnek valahogy nem sikerült, pedig emlékszem, hogy volt egy-két kifejezeten jó meccse. Zsákbamacska. Valóban. De mi van, ha Pastore-t megvennénk és nem menne neki a játék?
Én is inkább az 5-6 lutrira szavazok, mint a 2-3 neves játékosra.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.27. 18:47


Ahogy látom, nem sok minden történt, mióta nem jártam erre, se nem igazoltunk, és hiába bombázott minket számtalan csapat ajánlattal Pizzáért, Doniért, Mirkoért, Menezért Táddéért :lol: eddig sikeresen ellenálltunk a csábításnak, csak így tovább....:)))
Most már qrva kiváncsi vagyok, hogy kit fogunk igazolni, főleg ha azt nézem, hogy ha egy LAmelát, Alverezt, akik relatíve ismeretlen játékosok rájuk sincs pénzünk, akkor az ismertebbekre, márkásabb nevekre hogy lenne? sehogy. :wink: vajh kit fog ide hozni Sabatini, egy Verratti azért csak összejön? ugye?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.27. 17:22


Mindörökké, ámen.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.27. 17:16


Vucinichez és az ő kis lélektanához annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ha nem hagyott volna ki 8 üres kapus ziccert az utolsó 4 meccsen lehet h istenként imádná most mindenki, a kritikát meg akkor is el kell fogadni ha nem szép! Azért lelépni mert pillanatnyilag nem szeretik a szurkolók, a legnagyobb gyávaság, de igazából nem is baj, takarodjon ha úgy van kedve, boldogítsa a Juventust az üres kapus helyzeteivel!!! :evil:
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.06.27. 13:54


snatch írta:
uglykidjoe írta:Hozzuk már el, lenne egy fuckin' jó kapusunk. Hogy kezdődik a csapatépítés? Végy 1 jó kapust.

ez tök igaz is lehetne, de pl ott a barca...nincs jó kapusuk, mégis mindenkit elvernek :)


Ja, csak az ellenfelek helyzetbe se nagyon kerülnek, sőt a labdát se találják ellenük. Nálunk (még) más a helyzet. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég