Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.29. 15:32


szerintem, ha jelentkezel sabatininél, és leperkálod neki azt a néhány milliárd forintocskát amit ezen szerződésbontások jelentenének, biztos megszabadulnak pár ilyen felesleges játékostól
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.29. 14:00


Xabee írta:Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Ki lehet, csak akkor egy összegben ki kell neki fizetni a még fennmaradó járandóságait a szerződési idejéből.

azért ez nem így van, vmennyit fizetsz, de nem a teljes összeget, ezért hívják ez közös megegyezéssel történő szerz.bontásnak, mondjuk engem Táddé nem zavar, szórakoztat, mocskossan jókat lehet rajta röhögni. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.29. 13:56


ForzaRoma24 írta:
Trigoria írta:lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(


Én konkrétan sosem láttam így, és csatlakozok még Imperatorehoz, azt a 7est nem tudom feledni, azért BL 8 között már nem illik 7et kapni még egy NU-tól se! Jó persze ott az egész csapat gyenge volt ott, de akkor is! Legalább 4ben vastagon benne volt!
Mondjuk lényegtelen is, előtte is utáltam :D


De az első meccsen nyertünk! Mentségünkre szóljon:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.29. 13:47


Gladiators921 írta:Tádét dobjuk már ki . senkinek nem fogjuk tudni eladni nekünk meg haszontalan és a pénzt viszi . amúgy biztos jól tud sgett nyalni h mindig minden edzőnél kezdő :D


Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Ki lehet, csak akkor egy összegben ki kell neki fizetni a még fennmaradó járandóságait a szerződési idejéből.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.29. 11:59


én az ottani 7-et kapó és nem túl jó napot kifogó csapatot nagyon becserélném az ideire (mármint a 2010/2011-esre)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.29. 11:24


Trigoria írta:lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(


Én konkrétan sosem láttam így, és csatlakozok még Imperatorehoz, azt a 7est nem tudom feledni, azért BL 8 között már nem illik 7et kapni még egy NU-tól se! Jó persze ott az egész csapat gyenge volt ott, de akkor is! Legalább 4ben vastagon benne volt!
Mondjuk lényegtelen is, előtte is utáltam :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.06.29. 10:56


Meg lehet az első igazolásunk, José Angel Valdes nagy valószínűséggel Roma játékos lesz: http://azzurri.blog.hu/2011/06/29/ujabb ... het_a_roma
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 336
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.29. 08:33


Vucinicről új hírek: Sabatini lehet ha belemegy abba, hogy a Juve vigye de csak akkor ha Marchisiot is adják cserébe a pénz mellé
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.29. 07:07


Bruttó összegek 2010-11...

Francesco Totti 8,6
Daniele De Rossi 8,1
Leite Ribeiro Adriano 5
Philippe Mexes 5
Silveira Dos Santos Juan 4,5
Júlio César Clement Baptista 4,5
Marco Borriello 4,5
Mirko Vucinic 4,2
Doniéber Alexander Marangão Doni 4,1
Nicolas Andres Burdisso 3,8
Cicero João De Cézare Cicinho 3,8
David Marcelo Cortes Pizarro 3,2
Simone Perrotta 3,1
John Arne Riise 2,8
Rodrigo Ferrante Taddei 2,8
Jérémy Ménez 2,5
Marco Cassetti 1,8
Fabio Henrique Simplicio 1,8
Matteo Brighi 1,5
Bertagnoli Julio Sergio 1,3
Simone Loria 1,2
Paolo Castellini 0,95
Bogdan Iounut Lobont 0,8
Guillermo Enio Burdisso Jr 0,7
Stefano Okaka Chuka 0,7
Vitorino Gabriel Pacheco Antunes 0,32
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.28. 23:55


steve írta:Néhány évvel ezelőtt, amikor Doni volt az elsőszámú kapusunk és a csapat mindig a dobogón végzett, én tökre megértem ezt a nagy fizut. Mármint persze, hogy sok, de akkor bizonyára úgy gondolta a menedzsment, hogy baromi jó kapusunk van és ennyit kell neki adni, hogy ne gondolkodjon más klubban. Nem is tudom, én mindig is nagyon jó kapusnak tartottam, csak amióta a fórumot olvasom rendszeresen, azóta meggyőztetek, hogy nem az. Szerintem egyébként kár ezen mérgelődni, pl. nem tudom Taddei mennyit keres, de, hogy az elmúlt évek teljesítménye alapján 100e eurot sem adnék neki évente, az is biztos, de ennél sokkal de sokkal többet kereshet.

Igazad lehet, néhány játékos (Taddei, Pizza) megítélése erősen korrelál a csapatéval a fórumon, de Doni kivétel, mindig úgy éreztem, hogy a többség sohasem volt megbékélve vele (én sem).
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.28. 23:43


lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.28. 22:27


Néhány évvel ezelőtt, amikor Doni volt az elsőszámú kapusunk és a csapat mindig a dobogón végzett, én tökre megértem ezt a nagy fizut. Mármint persze, hogy sok, de akkor bizonyára úgy gondolta a menedzsment, hogy baromi jó kapusunk van és ennyit kell neki adni, hogy ne gondolkodjon más klubban. Nem is tudom, én mindig is nagyon jó kapusnak tartottam, csak amióta a fórumot olvasom rendszeresen, azóta meggyőztetek, hogy nem az. Szerintem egyébként kár ezen mérgelődni, pl. nem tudom Taddei mennyit keres, de, hogy az elmúlt évek teljesítménye alapján 100e eurot sem adnék neki évente, az is biztos, de ennél sokkal de sokkal többet kereshet.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.28. 20:48


4 milka?? Te jó ég, hát nem tom, én lehet kérném a sud nem hivatalos segítségét Doni meggyőzésében, miszerint Liverpool remek hely neki. :D (na jó azért vicc kat.)

Jah és igen, a pool fél milkát ajánl neki, tehát három év alatt elvesztette értéke 87,5%-át, avagy másik oldalról megfogalmazva, ennyivel értékelte túl a két jóember anno.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.28. 20:45


ha nem akar nem akar, éppenséggel ki lehet vele tolni...nyilván nem etikus, de ki lehet...a 7 gólt sohasem fogom megbocsájtani neki, és nem is éppen fejlődött az óta se...egy teljesen középszerű játékos semmi több...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 20:22


ForzaRoma24 írta:Van már egyáltalán hivatalos igazolásunk?? Úgy értem Borison meg a kölcsönadottakon kívül?
Mer szerintem nincs!
Aki Doni szerződését kötötte - ne tom ki volt - de az első lámpavasra kéne felkötni Rómában!!!


emlékezzünk azért arra hogy 2008ban mikor a szerződését hosszabították a csapatnak is jól ment meg nagyon keresett játékos is volt Man Utd kiszemelt stb
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.28. 18:47


tomm írta:haha
50 misiért fabregast is meg lehet szerezni

Ez igaz! De szerintem érte is drága:) Bár k.jó:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.28. 16:59


haha
50 misiért fabregast is meg lehet szerezni
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.28. 16:19


Van már egyáltalán hivatalos igazolásunk?? Úgy értem Borison meg a kölcsönadottakon kívül?
Mer szerintem nincs!
Aki Doni szerződését kötötte - ne tom ki volt - de az első lámpavasra kéne felkötni Rómában!!!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.28. 15:59


Egyetértek, aki ilyen szerződéseket kötött, az nem a klub érdekeit nézte, remélem messze eltakarodnak Rómából! Közben jött egy hír Pastore-ról, hogy kifizetnék érte az 50 milliót. Lehet, hogy kacsa, de ha mégsem, akkor nem Zamparini volt a hülye, hogy ennyit pénzt kért érte. Ezek az igazolások pont arra jók, hogy később minden játékosért, aki már egy egyeneset tud rúgni a labdába 30-35 milliókat kérjenek minimum. :twisted: Amúgy azt észrevettétek, hogy amint a sajtóban megjelenik, hogy Sabatini kinézett magának valakit, Zamparini rögtön lenyilatkozza, hogy neki is kell :D Hiába dolgozik hivatalosan nálunk, mindenki azt lesi, hogy Sab. kit akar megvenni. Ez a legolcsóbb módja a játékosmegfigyelésnek. :D

http://www.hatharom.hu/article/e6d658-a ... t-kinalnak
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.28. 13:18


F72Quadraro írta:A 40 millió eurót még az amerikaiak mondták néhány hete...
+ ehhez hozzá kell adni, hogy Vucinic (15-20), Menez (8-10), Borriello (10), Doni stb. eladók, az árukból bejött pénzt is igazolásokra költik, ha eddig igazat beszéltek.
60-70 millióból azért 2-3 meghatározó játékost lehet(ne) igazolni.

De az azért igen szomorú lenne, ha egy egy labdarúgónak már nagyobb és vonzóbb célállomás lenne Nápoly, mint Róma.

Hát ja, csak az a baj a plusszokkal, hogy mindez feltételezés(persze szépen hangzik), akár menne Mirko, akár nem, 12ért én se adnám el, de akkor meg eszembe jut az idei förmedvénye, Menez 10ért eladható lenne, de szintén nem akarnak ennyit érte adni, Borist 10ért nem adnám, mégiscsak 17 gólt termelt, ha nem tudjuk eladni, valahol a 3 játékos közül az ő maradása ellen nem lázadnék...
ha még ehhez hozzáveszem hogy Pizza és Doni sem akarnak távozni, tényleg jó kérdés, hogy kiből fogunk árulni?

Egyik olasz cikk szerint a keretünk qrva bő, mondjuk fogalmam sincs, hogy 1-2 játékos hogy került fel a felnőttekhez, teljesen nyilvánvaló, hogy jó néhánnyal nem fogunk jövőre számoli, de akkor is érdekes.
Van 6 kapusunk, oszt venni akarunk :) Doni, Sergio, Lobont, Curci, Penna, Pigliacelli
védők: Juan, Nicolas Burdisso, Cassetti, Cicinho, Rosi, plusz idevett fiatalok, Crescenzi, Antei, Mladen, Sini
kp: De Rossi, Pizarro, Perrotta, Brighi, Taddei, Bertolacci, Greco, Simplicio, Barusso, Guberti, fiatalok Florenzi, Viviani
csatárok: Krkic, Totti, Menez, Vucinic, Borriello, Okaka, fiatalok D’Alessandro, Pettinari, Caprari e Montini

Mondjuk Krikics se a mienk még, de idevették, csak úgy mint vmi Nego nevezetű csokát, plusz még egy hátvédet, ez összesen 39, a tényleg sok.

Doni 4,3 milioni, Cicinho 4, Pizarro 3,3, Riise e Taddei 2,8, Simplicio 1,8, Julio Sergio 1,5, és fizetések tekintetében, első 3at, mint felesleget szélnek ereszteném...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 13:00


egy külfőldi játékosnak a BL nagyobb vonzerő lehet...ezért is van előrébb a Nápoly
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.28. 12:56


A 40 millió eurót még az amerikaiak mondták néhány hete...
+ ehhez hozzá kell adni, hogy Vucinic (15-20), Menez (8-10), Borriello (10), Doni stb. eladók, az árukból bejött pénzt is igazolásokra költik, ha eddig igazat beszéltek.
60-70 millióból azért 2-3 meghatározó játékost lehet(ne) igazolni.

De az azért igen szomorú lenne, ha egy egy labdarúgónak már nagyobb és vonzóbb célállomás lenne Nápoly, mint Róma.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.28. 12:52


Xaba írta:Nekem nem egészen tiszta, honnan vesszük/veszitek, hogy 40 misink van igazolásokra?!


Egy hírben volt, Sabatini mondta talán... de azt is mondta, hogy Beni bá szabad kezet adott neki a költekezésben, gondolom ésszerű keretek között... de én jobban hiszek az előzőben, hallva a kis összegű ajánlatainkról.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.28. 12:13


Nekem nem egészen tiszta, honnan vesszük/veszitek, hogy 40 misink van igazolásokra?!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.28. 11:13


Én elhiszem, hogy 40 millából nem könnyű igazolni, mondjuk ez még mindig jobb mint zérusból, de most komolyan hova fukarkodunk? volt szó Lameláról, Alverezről, Pastoréról :mrgreen: gyakorlatilag SAb elismerte Lamela iránti érdeklődését, 2 nap múlva már dobtuk is, vagy Alverez,1 hónapig nézegettük, majd őt is dobtuk, Pastore soha nem volt reális, kibaszott Bologna elborítékolta magát így Vivianonak is lőttek, van egy Curcink, Gubertink, ha már fukarkodunk, keressük mit lehet ocsón megvenni, akkor kérdem én mért akarunk Stekelenburgot 10 milláért, mikor van egy Curcink ingyé? vagy épp az a baj, hogy nem kell érte fizetni? de még sorolhatnám...
Örülnénk Kjaernek, SAndronak, hát örüljünk, előbbi 15 utóbbi 20, de sok, nem reálisak, hát akkor keressünk mást, Krikics is ha nem úgy jön(egyáltalán jön? :) ), ahogy korábban írták, kölcsön opcióval, az se nagy húzás, sztem....
És ezek még csak nem is olyan nagy halak, szal ha ezekre nem jut lové, akkor kire fog?(hogy értsétek, ha ilyen kaliberű játkosokra nincs lové, akkor ettől jobbakra pláne nincs).

különben ha már kapus téma, ismét előkerült a csávóka,
http://www.youtube.com/watch?v=jFNkCC4DPDQ (különben hihetetlen hogy mennyi idióta ember van, 3 hetes kommentbe isten hozott a Romában)
nem hiszem hogy komoly lenne, egyrészt túl ocsó a csóka, plusz nincs eu-s útlevele, bár bár vmikor azt írták szerez egyet LOL ezt hogy? hamisít? LOL
(amúgy vhol aztírták, olaszba visszaakarják állítani azt a módit, hogy 2 eu-n kivülit lehessen igazolni....)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég