Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.30. 11:58


drágának biztos nem drága, és Mou szűkíteni akarja a keretét, úgyh sanszos hogy elpasszolnák, ha mást nem kölcsönben...
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.30. 11:56


a legujjabb kiszemeltünk Sergio Canales a Realból egyedüli gond vele, hogy 2016ig van szerződése

Lamelaról a hír pedig, hogy az Inter lehet ha lecsap rá...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2011.06.30. 11:59-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.30. 11:12


reaosns(Roma bella) írta:egyébként oolvastam itt hogy egy pár embernek nem tetszik hogy sok légiós lesz (annyira nekem sem)


Nekem semmi gondom azzal, ha hoznak minőségi légiósokat, de ne akarjanak már a kapuba egy afrikai elefántvadászt állítani egy enyhén szólva nacionalista érzelmű tábor elé..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: piiii Dátum: 2011.06.30. 10:25


amennyit érnek, annyid pont lesz is :P :lol:
Avatar
piiii
 
Hozzászólások: 159
Csatlakozott: 2006.02.28. 12:18
Tartózkodási hely: Veszprém

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.30. 09:35


Xabee írta:
reaosns(Roma bella) írta:lefordíthattad volna..nem mindenki olyan agyoniskolázott mint te :lol: :wink: :D


A komolyságot megőrizve kösz az infokat :)


én is csak viccnek szántam valamennyit értettem belőlle, de jo lett volna tudni az egészet ..megtudtuk és köszönjük :D
egyébként oolvastam itt hogy egy pár embernek nem tetszik hogy sok légiós lesz (annyira nekem sem) , de szerintem hozzá kell szoknunk ez hozzátartozik a marketing részhez, hisz megmondták Benitoék...egy nemzetközileg ismert márkát akarnak létrehozni. Ehez pedig muszáj a több légiós...inter: nagatomo, és pont most jelent meg egy cikk ilyen címmel : A Juve is beindítaná az Ázsia-projektet: középpályára Honda a kiszemelt. szal ezek nem véletlenek, a mai fociban sajna muszáj ezt csinálni. Most jöhetünk a Barcával, hogyy utánpótlás, de szerintem a sok Barcás fiatal eléggé fel is van kapva (Jeffren, Alcantara...stb.) ,de azért a sok fiatal mellet költöttek elég rendesen minden évben játékosokra, Dani Alves (34milla) , Villa (40milla) , Mascherano (25 milla), Abidal (15milla) , Pique (hiába mondják hogy az ő nevelésük, nem ők csináltak belőlle játékost hanem az MU, és pénzért is vették meg tőllük) , Fabregas( 40milla??? , detto mint Pique, sajátjuknak fogják tekinteni, pedig semmi közük hozzá hogy ilyen játékos lett belőlle ) , Kokányorru Ibra ( vele megszopták rendesen, Eto+ 44milla ) , Eto ( 24milla), S. Keita ( 15milla) , G. Milito ( 21milla) , Afellay (bár őt valószinü hogy valami cserealapnak szánják Fabregasra) , Dinho ( 23milla) , na és most Sanchez. (hírek szerint 27millát ajánlanak, de az Udine 40et akar).

Szóval összeszámolva 241milla ugy hogy biztos voltak még mások is ilyen apróbb pénzért, és nem számoltam bele Fabregast és Sanchezt velük együtt pedig ugy durván 310 millió euró. szoval lehet itt beszélni saját nevelésről meg fiatalokról de a számok sohasem hazudnak , van nekik egy Puyol, Busquets, Iniesta, Xavi, Messi, keménymag de azért amint látjuk kellet melléjük költeni rendesen, hogy ott legyenek ahol vannak. és úsznak is adosággba rendesen :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.30. 08:25


reaosns(Roma bella) írta:lefordíthattad volna..nem mindenki olyan agyoniskolázott mint te :lol: :wink: :D


A komolyságot megőrizve kösz az infokat :)
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.06.29. 22:17


lefordíthattad volna..nem mindenki olyan agyoniskolázott mint te :lol: :wink: :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.29. 20:29


Ez a Kameni elhiszem,h jó kapus, de azért ezt már tényleg neee!! Ez Roma, nem az idegenlégió
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.29. 17:35


Scrym írta:Nagyon kíváncsi leszek, hogy LE-nél is stabil kezdő lesz e?!?!?!?! Ha nem, akkor már jól jártunk! :D

per pillanat aszongyák kacsafalván, hogy nemcsak Ménes hanem Guberti rúdja is kifelé áll a Romaból, vagyis szabad az út előtte a hőn áhítottt kezdő11be, per pillanat.... :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.06.29. 17:24


Nagyon kíváncsi leszek, hogy LE-nél is stabil kezdő lesz e?!?!?!?! Ha nem, akkor már jól jártunk! :D
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.29. 15:32


szerintem, ha jelentkezel sabatininél, és leperkálod neki azt a néhány milliárd forintocskát amit ezen szerződésbontások jelentenének, biztos megszabadulnak pár ilyen felesleges játékostól
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.29. 14:00


Xabee írta:Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Ki lehet, csak akkor egy összegben ki kell neki fizetni a még fennmaradó járandóságait a szerződési idejéből.

azért ez nem így van, vmennyit fizetsz, de nem a teljes összeget, ezért hívják ez közös megegyezéssel történő szerz.bontásnak, mondjuk engem Táddé nem zavar, szórakoztat, mocskossan jókat lehet rajta röhögni. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.29. 13:56


ForzaRoma24 írta:
Trigoria írta:lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(


Én konkrétan sosem láttam így, és csatlakozok még Imperatorehoz, azt a 7est nem tudom feledni, azért BL 8 között már nem illik 7et kapni még egy NU-tól se! Jó persze ott az egész csapat gyenge volt ott, de akkor is! Legalább 4ben vastagon benne volt!
Mondjuk lényegtelen is, előtte is utáltam :D


De az első meccsen nyertünk! Mentségünkre szóljon:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.29. 13:47


Gladiators921 írta:Tádét dobjuk már ki . senkinek nem fogjuk tudni eladni nekünk meg haszontalan és a pénzt viszi . amúgy biztos jól tud sgett nyalni h mindig minden edzőnél kezdő :D


Ez olyan vicces, h úgy gondoljátok, h szerződéssel rendelkező játékost "csak úgy" ki lehet dobni..
Ki lehet, csak akkor egy összegben ki kell neki fizetni a még fennmaradó járandóságait a szerződési idejéből.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.29. 11:59


én az ottani 7-et kapó és nem túl jó napot kifogó csapatot nagyon becserélném az ideire (mármint a 2010/2011-esre)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.29. 11:24


Trigoria írta:lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(


Én konkrétan sosem láttam így, és csatlakozok még Imperatorehoz, azt a 7est nem tudom feledni, azért BL 8 között már nem illik 7et kapni még egy NU-tól se! Jó persze ott az egész csapat gyenge volt ott, de akkor is! Legalább 4ben vastagon benne volt!
Mondjuk lényegtelen is, előtte is utáltam :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.06.29. 10:56


Meg lehet az első igazolásunk, José Angel Valdes nagy valószínűséggel Roma játékos lesz: http://azzurri.blog.hu/2011/06/29/ujabb ... het_a_roma
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.29. 08:33


Vucinicről új hírek: Sabatini lehet ha belemegy abba, hogy a Juve vigye de csak akkor ha Marchisiot is adják cserébe a pénz mellé
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.06.29. 07:07


Bruttó összegek 2010-11...

Francesco Totti 8,6
Daniele De Rossi 8,1
Leite Ribeiro Adriano 5
Philippe Mexes 5
Silveira Dos Santos Juan 4,5
Júlio César Clement Baptista 4,5
Marco Borriello 4,5
Mirko Vucinic 4,2
Doniéber Alexander Marangão Doni 4,1
Nicolas Andres Burdisso 3,8
Cicero João De Cézare Cicinho 3,8
David Marcelo Cortes Pizarro 3,2
Simone Perrotta 3,1
John Arne Riise 2,8
Rodrigo Ferrante Taddei 2,8
Jérémy Ménez 2,5
Marco Cassetti 1,8
Fabio Henrique Simplicio 1,8
Matteo Brighi 1,5
Bertagnoli Julio Sergio 1,3
Simone Loria 1,2
Paolo Castellini 0,95
Bogdan Iounut Lobont 0,8
Guillermo Enio Burdisso Jr 0,7
Stefano Okaka Chuka 0,7
Vitorino Gabriel Pacheco Antunes 0,32
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.28. 23:55


steve írta:Néhány évvel ezelőtt, amikor Doni volt az elsőszámú kapusunk és a csapat mindig a dobogón végzett, én tökre megértem ezt a nagy fizut. Mármint persze, hogy sok, de akkor bizonyára úgy gondolta a menedzsment, hogy baromi jó kapusunk van és ennyit kell neki adni, hogy ne gondolkodjon más klubban. Nem is tudom, én mindig is nagyon jó kapusnak tartottam, csak amióta a fórumot olvasom rendszeresen, azóta meggyőztetek, hogy nem az. Szerintem egyébként kár ezen mérgelődni, pl. nem tudom Taddei mennyit keres, de, hogy az elmúlt évek teljesítménye alapján 100e eurot sem adnék neki évente, az is biztos, de ennél sokkal de sokkal többet kereshet.

Igazad lehet, néhány játékos (Taddei, Pizza) megítélése erősen korrelál a csapatéval a fórumon, de Doni kivétel, mindig úgy éreztem, hogy a többség sohasem volt megbékélve vele (én sem).
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.06.28. 23:43


lehet hogy a menedzsment akkor így látta - mi már akkor sem :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.06.28. 22:27


Néhány évvel ezelőtt, amikor Doni volt az elsőszámú kapusunk és a csapat mindig a dobogón végzett, én tökre megértem ezt a nagy fizut. Mármint persze, hogy sok, de akkor bizonyára úgy gondolta a menedzsment, hogy baromi jó kapusunk van és ennyit kell neki adni, hogy ne gondolkodjon más klubban. Nem is tudom, én mindig is nagyon jó kapusnak tartottam, csak amióta a fórumot olvasom rendszeresen, azóta meggyőztetek, hogy nem az. Szerintem egyébként kár ezen mérgelődni, pl. nem tudom Taddei mennyit keres, de, hogy az elmúlt évek teljesítménye alapján 100e eurot sem adnék neki évente, az is biztos, de ennél sokkal de sokkal többet kereshet.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.06.28. 20:48


4 milka?? Te jó ég, hát nem tom, én lehet kérném a sud nem hivatalos segítségét Doni meggyőzésében, miszerint Liverpool remek hely neki. :D (na jó azért vicc kat.)

Jah és igen, a pool fél milkát ajánl neki, tehát három év alatt elvesztette értéke 87,5%-át, avagy másik oldalról megfogalmazva, ennyivel értékelte túl a két jóember anno.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.06.28. 20:45


ha nem akar nem akar, éppenséggel ki lehet vele tolni...nyilván nem etikus, de ki lehet...a 7 gólt sohasem fogom megbocsájtani neki, és nem is éppen fejlődött az óta se...egy teljesen középszerű játékos semmi több...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.28. 20:22


ForzaRoma24 írta:Van már egyáltalán hivatalos igazolásunk?? Úgy értem Borison meg a kölcsönadottakon kívül?
Mer szerintem nincs!
Aki Doni szerződését kötötte - ne tom ki volt - de az első lámpavasra kéne felkötni Rómában!!!


emlékezzünk azért arra hogy 2008ban mikor a szerződését hosszabították a csapatnak is jól ment meg nagyon keresett játékos is volt Man Utd kiszemelt stb
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 44 vendég