Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.08. 10:51


Hunszi írta:
lucifer0013 írta:attól függetlenül, hogy örülnék Nilmar érkezésének, szerintem ennyi pénzt lehetne jobban is befektetni. (pl Hulk-ba, aki a 4-3-3-as rendszerbe tökéletesen illene...)


hát 24 millat tényleg nem ér, messze nem...


Hulkért nem fogadtak el 80 millió eurós ajánlatot...
Nilmar sem ér 24et, egy 10essel kevesebbért viszont elvinném az biztos
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.08. 08:00


lucifer0013 írta:attól függetlenül, hogy örülnék Nilmar érkezésének, szerintem ennyi pénzt lehetne jobban is befektetni. (pl Hulk-ba, aki a 4-3-3-as rendszerbe tökéletesen illene...)


hát 24 millat tényleg nem ér, messze nem...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.07. 22:36


én sem szidom, szerintem ez nem szidás, csak ahogí rták jogos kritika, Totti az Totti, kedvencem, világlegjobbja volt, de akkor is ne a Roma legyen Tottiért, hanem Totti legyen a Romaért. Amit valljunk be mostanság eléggé elhanyagol (Jópár edzésről hiányzott már tavaly is, neki külön egyágyas szoba stb...szerintem ez a többi játékossal szembe "megalázó", és bomlasztólag is hatott a csapatra)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.07. 22:30


Deja vum van. Utoljara pont az RU-ba tavozok hittek h Tottit szidjuk. Akkor is baromsag volt ez. Most is az.
Xaba: kerlek a szemelyeskedest fejezd be! Most.
Ilyet (antiromanista) ezen a forumon SOHA nem akarok olvasni!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.07. 21:29


attól függetlenül, hogy örülnék Nilmar érkezésének, szerintem ennyi pénzt lehetne jobban is befektetni. (pl Hulk-ba, aki a 4-3-3-as rendszerbe tökéletesen illene...)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.07. 15:11


azért azt tisztázzuk, hogy a szidás és a jogos kritika nem ugyan az!
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.07. 12:45


az idő vasfoga nem fog tottin?
akkor szerinted mondjuk 10 évvel ezelőtt ugyanigy játszott? hál' Istennek nem...

egyébiránt még nem olvastam ezen a fórumon totti-szidást
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.08.07. 11:45


Xaba:Kinek szólt az antiromanista kifejezés???
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.08.07. 11:33


Lamelláért kb.17 misi? Nem sok ez? Létezik, hogy egy csapatnak, amelyik kiesik a saját ligájából ekkora sztárjátékosa legyen? Bízok Sabatiniben! És remélem, hogy Lamella lesz akkora sztár, mint Pastore.
Szidhatjátok Tottit, sok antiromanista, de ő idén is, úgy mint minden évben meg fogja mutatni, hogy az idő vasfoga nem fog rajta. És addig focizik a Róma színeiben, amíg az örök ranglistán a II. helyet el nem éri!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.08.07. 11:28


Számunkra örökké szimbólum marad Francesco,de a csapatra szerintem már nincsen olyan túl jó hatással a jelenléte.(És lehet,hogy ezen kijelentésemmel óriásit tévedtem.A tévedés joga fenntartva.)


Egyáltalán nem értek egyet azzal a résszel, hogy nincs túl jó hatással a jelenléte. Ha egy kicsit belegondolsz, a tavaly év első felében igaz.. elég laposan játszott, de aztán összeszedte magát és a második felében 4-5 meccs 3 pontja is neki köszönhető! Mikor sorozatban pár meccsen 2-2 gólt behajított:) megérthetjük, ha kissé unja a felkészülési meccseket, elvégre 34 éves.. 30 éve focizik! Hidd el, ő már nem a pénzért focizik.. több pénzre már nincs szüksége.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3932
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.07. 11:18


Sabatini ma spanyolországba repűlt, hogy tárgyaljon a Villareallal Nilmart illetően, ha Aug 17.ig nem igazoljuk le nem tudjuk nevezni majd EL-re mert aznap este már játszani fog a BL selejtezőben.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.07. 09:38


Lamelának 3 szerkezetben látom a helyét, 442ben rombusz kpályaval vagy 4312ben a csatárok mögött, vagy 4231ben a a középső.tám.kpályás helyén, de mivel 433at akarunk játszani, ebben csak rá lehet erőszakolni Lamelára az egyik szélső támadó posztot, ami qrva nem tetszik, legalábbis nekem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.07. 07:09


szoval akkor lamelát 17ért vettük...ha ezek utánn nem fogják középen játszatni bekaphatják, ha Totti játszik ott ha nem...muszáj megpróbálni, de úgyse fogják, kitolják jobb szélre ahol sose játszott azt jövőre eladjuk 10 milláért mert hogy mekkora szar, közbe nem is játszattuk az igazi posztján. utolsó 15-20 perc meg nem elég arra megmutassa mit tud bárki bármit mond, aki focizott akárcsak megyei szinten az tudja, beilleszkedni a játékba, felvenni a meccs ritmusát stb. Ha nem fogunk kockáztatni és elég lehetőséget adni semmi nem lesz belőlle, amit én most kb. 70%ra teszek Totti mellet...SAJNOS!!!!
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2011.08.06. 21:28


feree80 írta:
feree80 írta:
akimi17 írta:Srácok, amúgy most Lucho úrral mi van? Mert most már arról cikkeznek, hogy Sabatininek két jelöltje van a kp-ra, Petrovic, és Casemiro.. Most akkor Lucho jön, vagy nem? Nem úgy volt, hogy megálapodtunk vele?

stand by-on van, mondjuk 10 millás kivás,árral és 3 millás fizuval nem is bánom. :)
Hétvégén kezdődik a francia bajnokság, nem lepődnék meg ha játszana az OM-ben.

gólt is lőtt, közben ég a Psg otthon, hihetetlenül látszik az össze nem szokottság, Ménes kezdő különben...
ja, és Kjaer letolta idei első bajnokiját a német farkasoknál



Menez-t le is cserélték....:) nem is volt nála a labda :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.06. 20:46


feree80 írta:
akimi17 írta:Srácok, amúgy most Lucho úrral mi van? Mert most már arról cikkeznek, hogy Sabatininek két jelöltje van a kp-ra, Petrovic, és Casemiro.. Most akkor Lucho jön, vagy nem? Nem úgy volt, hogy megálapodtunk vele?

stand by-on van, mondjuk 10 millás kivás,árral és 3 millás fizuval nem is bánom. :)
Hétvégén kezdődik a francia bajnokság, nem lepődnék meg ha játszana az OM-ben.

gólt is lőtt, közben ég a Psg otthon, hihetetlenül látszik az össze nem szokottság, Ménes kezdő különben...
ja, és Kjaer letolta idei első bajnokiját a német farkasoknál
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2011.08.06. 18:32


slider írta:Nilmarért közben 24 milliót kér a Villarreal és visszadobták a 14 milliós ajánlatunkat. Nem rossz játékos ő sem, de 24 milliót nem ér, ennyiért majdnem Rossit is megkaphattuk volna korábban.


24?

Az igen.... dupla annyi mint Krkic.... :P ez azért vicces!Sztem 14et se ér, akkor már inkább Marin!!!! Benne nagyon bízok...

Jó a Mancinis leírás, de egy kicsit megilyedtem!Mou megpróbálta a 4-3-3-at nem is rossz szélsőkkel és kerettel és megbukott olaszországban vele, váltania kellett
a rombuszra....ugye mi nem járunk így? :roll: Kicsit félek.... :cry:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.06. 17:34


Baptistás témához egy rövid gondolat: Mikor nállunk volt én már akkor mondtam hogyha ugy vesszük Totti miatt nem tud kibontakozni, pedig benne is sokkal több volt. szoval sztem most is felesleges 15-20 milláért Totti helyére venni játékost, ugyse fog játszani (amit én nem helyeslek, dehát ez van). szegény lamelát is már előre sajnálom, ő is középen tud igazán játszani vagy bal oldalt, de sztem Krkicet biztos fogják padoztatni, Totti meg főleg nem ha ha szarul játszik akkor sem... majd kitolják jobb szélre, és csak szenvedni fog. Szerintem akárki akármit mond Baldininek igaza volt: Totti már lusta. Biztos vannak olyanok akik azt mondják megteheti, szerintem meg nem teheti, ha már játszik akk csak arra koncentráljon és ne az edézsekről lógjon mert neki meg kell nézni egy motorversenyt.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.06. 16:58

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.08.06. 15:15


Egy-két észrevétel:Brighi eddig valahányszor pályára lépett a felkészülési meccseken,mindig belső védőt játszott.Tényleg nincs rá szüksége az edzőnek?Lehet.Elfogadom,jogos.
Taddei mindig balhátvédet játszott.Brighi-szindróma,vagy valamilyen világmegváltó ötlet?(Mondjuk az igazi megváltás az lenne,ha a Roma ellen rúgna már egy gólt...)
Őszintén bevallom,hogy kevésbé idegbajosan szemlélem Taddei balbunkós játékát,mint a középpályás szerepeltetését.Ott nem várok tőle semmit.De tényleg.Semmit.Védekezni szabályosan nem nagyon tud,de ha lesz belőle egy vice-José Ángel,hát nem bánom.Szükségmegoldás,elmegy.
Perrotta a legnagyobb rébusz,Taddeinél is nagyobb talány.Atombiztosnak tűnik a helye.Megingathatatlan.LE seggnyaló nyilatkozatai felé.Ekkora respektje lenne ennek a fickónak a csapaton belül?Világbajnok,oké.Jókor volt jó helyen.Akárcsak De Rossi.(Miután sebészeti beavatkozást hajtott végre McBride-on...)De Danielét szeretjük.Simonét is,de őt már csak a padon ülve.
Totti továbbra is atomflegma.Zseni,császár,imperátor,félisten,isten,Mourinho...de az edzőmeccseken mutatott kedve és hozzáállása számomra hányinger.Tudom,nem az edzőmeccseken kell villogni.Nem a Val Pusteria,a Sudtirol és a Vasas ellen.(Mondjuk a PSG ellen sem mutatott semmit.)Nem a teljesítményével van soha gondom,hanem azzal,hogy a Ménez-féle unott hanyagság az ő arcán is állandóan ott van.De néha mosolyog.Mikor tizenegyesből gólt lő.Félreértés ne essék,tisztelem és kedvelem a játékát,de a pályán mutatott alázat és hajtás nem az ő műfaja.Ettől függetlenül lehet,hogy házi gólkirály lesz,de csapatot már nem lehet rá építeni.LE most mégis megteszi.Újra.Mi mást tehetne...Számunkra örökké szimbólum marad Francesco,de a csapatra szerintem már nincsen olyan túl jó hatással a jelenléte.(És lehet,hogy ezen kijelentésemmel óriásit tévedtem.A tévedés joga fenntartva.)
Állományban eddig gyengébbek vagyunk,mint a tavalyi keret,de 1-2 ütősebb igazolással átbillenhet a mérleg.
Jó szurkolást,forza Roma!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11730
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.06. 13:15


Nilmarért közben 24 milliót kér a Villarreal és visszadobták a 14 milliós ajánlatunkat. Nem rossz játékos ő sem, de 24 milliót nem ér, ennyiért majdnem Rossit is megkaphattuk volna korábban.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.06. 12:57


akimi17 írta:Srácok, amúgy most Lucho úrral mi van? Mert most már arról cikkeznek, hogy Sabatininek két jelöltje van a kp-ra, Petrovic, és Casemiro.. Most akkor Lucho jön, vagy nem? Nem úgy volt, hogy megálapodtunk vele?

stand by-on van, mondjuk 10 millás kivás,árral és 3 millás fizuval nem is bánom. :)
Hétvégén kezdődik a francia bajnokság, nem lepődnék meg ha játszana az OM-ben.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.08.06. 12:07


akimi17 írta:Srácok, amúgy most Lucho úrral mi van? Mert most már arról cikkeznek, hogy Sabatininek két jelöltje van a kp-ra, Petrovic, és Casemiro.. Most akkor Lucho jön, vagy nem? Nem úgy volt, hogy megálapodtunk vele?


Az úgy van, ha Sabatini azt mondja hogy "már nem érdekel minket a srác, meg amúgy azt se nagyon tudom ki az", na akkor megvesszük lehet menni Lucho-s mezt venni.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.06. 11:17


Jo a Mancinis iras. A vegere utaltam a palit de ezt a "levezetest" nem kivantam neki soha.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.06. 10:02


tomm írta:ez vicces:

http://www.transfermarkt.de/de/bojan/tr ... 44675.html

hopp, most látom, hogy pont a szezonkezdés napján lesz 21 éves.

FEl se tűnt, hogy néhány helyen 2 zászló van, de akkor is Pizzánál vagy JUannál csak egy zászló van szal sztem nem következetesek, mondjuk Lamelánál is, de ott meg tudjuk hogy most kapott spanyolt útlevelet....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.06. 09:57


ez vicces:

http://www.transfermarkt.de/de/bojan/tr ... 44675.html

hopp, most látom, hogy pont a szezonkezdés napján lesz 21 éves.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10400
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég