Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.25. 16:23


Akkor én vagyok az egyetlen, aki bizott/bizik Cerciben, mindez az amcsitúráról, a 17 éves Cerci becsélésétől a cselzi ellen datálódik bennem, azt nem lehet elvitatni, hogy Mihály megtalálta számára az ideális posztot, és bezony a jelenlegi Romaában vígan kezdő lenne a teljesítményével...

közben ismét egy olyan forduló, hogy lehetne zárkózni, de inkább nem mondok semmit....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.25. 16:06


mókás egy bajnokság ez eddig
a nagycsapatoknak az a mázlija, hogy nincs egyetlen egy olyan csapat sem, amely stabilan kihasználná a buktáikat és elhúzna a tabellán
ergo a végén tudjuk kik érnek az első helyekre...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.09.25. 13:12


Cerci-vel kapcsolatban azonos a véleményem Trigoéval. Rómában, az első csapatban nem igazán mutatta meg kíváló képességeit és rá azért már nem lehetett azt mondani, hogy fiatal és tehetséges, adjunk még neki időt.... hiszen már 24 múlt.... Persze, ha Osvaldohoz hasonlítjuk...

Hasonló a szitu vele kapcsolatban, mint Baptistával. Elment Malagába, azóta rugdossa a gólokat, legalábbis az előző szezonban. Ettől függetlenül a fenevadot sem várom vissza a csapatba.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.09.25. 11:24


eddy írta:A Milan végre megnyerte első bajnokiját,így akár pozitív dolgokat is lehetne írni a meccsről.

De! Bárhogy küzd az ember,nem sikerül neki. Ilyen kiba..ott szánalmas,nézhetetlen,lélektelen és unalmas teljesítmény után ez nem is csoda...

Nem véletlen,hogy kong a lelátó az ürességtől... Tili-toli,fisi fosi, sz.r játék!

A kutyát nem érdekli ez a foci,csak az elfogult emberek hajlandóak az ilyet végigszenvedni!


Na majd este! Megmutasssssuk milyen a totális foci! 3-2-re nyerünk!
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.09.24. 22:52


Én őszintén kedvelem az öregurat, de azért lehetőleg ne legyen olyan első éve ott is, mint nálunk, ha kérhetek valamit.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.24. 18:42


az inter épp most kap büntetőt a végén 1-1-nél a Bologna ellen :(
...és veri be Milito

Ranieri lehet győzelemmel mutatkozik be? :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2011.09.24. 17:34


Végül is nincs még itt nagy baj!
A Milán és az Inter mögöttünk van, előttünk meg csak a Juve és a Napoli, szóval még bl-t érő 3ik helyen vagyunk ha az élcsapatokat nézzük :D :D :D
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 941
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.24. 13:51


Nos, nálam ez a Cerci srác egy ősnulla volt. Vállalom is a véleményem, ahogy akkor is vállaltam. (És nem, nem Paripához viszonyítva! :D )
Kapott lehetőséget nálunk is. Egyetlen egy csele nem volt jó, soha nem vert meg senkit egy az egyben - pedig próbálkozott rendületlenül. Teljesen jogosnak éreztem az elpasszolását, és örültem is neki hogy végre megszabadultunk tőle.
Az hogy most szárnyal? Nem láttam a meccseit, de a 7 gól az 7 gól. Természetesen simán benne van hogy óriásit fejlődött, és rácáfolt minden kritikára - bár ez nagyon ritka azért. Én azt mondom előbb megnézném a meccseit, mielőtt sajnálkozni kezdenék hogy elment. De nem zárom ki, hogy mégis hiba volt eladni. Csak szkeptikus vagyok... :) Legkésőbb ellenünk megnézem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.24. 13:33


Így van, majd kiderül, sztem nálunk is csak annyin múlott a dolog h megkapja a lehetőséget, ahogy az egyébként nálunk semmivel sem rosszabb Fio-ban megkapta. Oda simán befér, hozzánk sose, az meg h Sensiék elengedték-e vagy ő unt bele abba h 30on felüli falábúakat magasabbra taksálnak még mindig, ezen se fogunk összeveszni, nyilván mindkettőben van igazság ;)
Az meg h mekkora játékos lesz, majd az idő eldönti, egy biztos: jól jönne most nekünk az a 7 meccsen lőtt 7 Cerci gól ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.09.24. 12:22


ez a Cerci ügy nem ilyen egyszerű, nállunk tuti nem kapott volna ennyi lehetőséget szoval nállunk biztos nem fejlődött volna igy. de amugy meg sztem lehet hogy most jol megy neki, de megmarad egy középszintü játékosnak, nem lesz belőlle egy klasszis játékos ettől függetlenül igazad van, hozzánk simán beférne. meg az ilyen tehetségkibontakozás amugy is mindig egy lutri játék, nézd meg Aquilanit mennyit vártunk rá, na majd jövőre na majd jövőre és semmi. Viszont Caprarit tényleg érdemes lenne megpróbálni aztán vagy-vagy...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.09.24. 09:18


Én mindig mondtam h Cercit nem szabad elkótyavetyélnünk, de hát lekiabáltatok akkor is, mint mindig és védtétek Ranierit h Tádé jobb azon a poszton és a többi... Magamban röhögőgörcsöt kaptam itthon ilyenkor, most már csak mosolyogni tudok h ismét nem vártuk meg h egy tehetségünk igazán beérjen...

Amiről már többször beszélgettünk: a türelmetlenség, az győzött ismét. Akinek van szeme ehhez a sporthoz láthatta h Cerci mekkora tálentum, csak olyan cefet kevés lehetőséget kapott h gyakorlatilag esélye sem volt kifejlődni.

Arról meg már most csak halkan teszek említést h van nekünk most egy Caprari nevű fickónk, vele nehogy ugyanígy járjunk ;)

Azt még már szinte félve említem meg h Cerci ebben a 4-3-3ban milyen jó lett volna valamelyik szélső támadó posztra... Mondjuk h jobb mint Osvaldo vagy Borriello...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.23. 18:07


feree80 írta:Cerci!

OptaNepsport 8 - Alessio Cerci nyolc gólt szerzett nyolc legutóbbi bajnokiján a Fiorentinában. Mérges. @OptaPaolo 8)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.09.23. 12:34


http://www.youtube.com/watch?v=pqIRM179oug Vucinic gólja a Bologna ellen. sztem ezt simán vissza kellet volna fújni, a labda nem állóhelyzetbe volt, szabadrugást pedig nem lehet guruló labdával elvégezni. és a bíró is ott állt közvetlenül mellete :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.22. 17:45


kemény ez a címlap....e bizony szerelem..... :D
http://www.corrieredellosport.it/
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.22. 17:05


A nyitó nap választ adott a pótlás kérdésemre - köszi! Ha jól értem, akkor ugye ez december 21-et jelent? Igen, jól értem, kérdés tárgytalan. Bocs.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.09.22. 13:41


eddig se nagyon volt (bár leonardo-val átmenetileg kicsit javult a dolog - el is küldték :) )
Amúgy csak nehogy gatyába rázza azt a társaságot is, ahogy a mi csapatunkkal tette annak idején
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.09.22. 09:22


néztem milan-udine összefoglalót, a második félidő második felében a helyzetek alapján a milan összeteheti a két kezét, hogy kihúzták döntetlenre.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.09.22. 09:17

Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.09.22. 00:37


eddig kimondhatjuk: bolond az idei szezon! :D
Milan, Inter, Roma még nem nyert meccset idén! 8 meccs összesen! Brutális...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.21. 21:28


Pár perccel a vége előtt:
Milan egyenlített, Lazio fordított (Klose), Napoly vesztésre áll és Bologna egyenlített /Vucsi ugye kiállítva/

Vége
Összességében ez a forduló jól alakult nekünk, senki nem tudott meglépni (még a Cagliari is kikapott! :D)! Ha holnap összejön, akkor a mezőny közepéről folytathatnánk!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.21. 21:08


Cerci!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.09.21. 20:42


vucsi meg gólt lőtt és rögtön kiállÍttatta magát
micsánátá ember? :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.09.21. 20:41


Félidő:
Udineiek vezetnek 1:0-ra Milánóban (persze Di Natale), Lazio is 1 gólos hátrányban van
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.09.21. 19:10


Asszem az öreg megkapta az utolsó nagy esélyt, hogy bajnok legyen, akárhogy is, de az inter a legerősebb csapat amit valaha kapott, ráadásul időben mert még nem ment el nekik a bajnokság, ha velük sem lesz bajnok, akkor megérdemli a "pancser tűzoltó" jeltőt.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.09.21. 19:05


DE hát pont ez Ranieri védjegye, a csapatot rendbe szedi, összerakja, stabilok lesznek, nyerni nem nyer semmit...már csak ezért is leszek kiváncsi az öregre, uis az Inter szintelen szagtalan játékra alkalmas, sztem bl helyre simán befuthatnak, akkorát meg tán nem tud bukni, hogy még ebben a szezonba új újabb edzője legyen az Internek... :)
Meg az is biztos hogy nem hosszú távra számolnak vele, sztem max az idei szezonra....vagy esetleg egy bl hely kiharcolása esetén plusz 1 év opció....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég

cron