Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.05. 16:18


lehet beszólt Pizzának a menedzsere a pálya széléről hogy "ok, megvan a szerződés, lejöhetsz" :D
Az utolsó apró szemernyi pozitívumot is elvesztette a szememben.. tünés innen

ezt átemelnél az idexről Ireland7 tollából (remélem nem bánja):
"Utánanyomoztam Bertinek, aki De Rossi ügynöke. Ez az arc hozta Kolarovot a Cityhez és még Savicot is. Állítólag Mancini jó haverja. Még jobb haverja Mihajlovics, akinek Mancini meg még nagyobb havera ugye. Mancini ügynöke (De Giorgis) pedig még nagyobb haverja Bertinek. A szálak összeérnek."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28041
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.05. 12:43


fradista romanista írta:Más: tegnap az edzésen Oszi sérülésén kívül volt más is: Pizarro szó és engedély nélkül lesétált az edzés végá a pályáról, kihagyva a szokásos záró stretching gyakorlatokat. LE hiába szólét utána, ő rá se hederített. Ezzel úgy tűnik vége is római pályafutásának.


ha ez így van akkor mehet a levesbe, kis kö***g kertitörpe elfelejti ha annak idején nem hozzuk el mi az intertől egy max. Parma szintü csapatokba játszott volna. menjen akkor.
Lugano szerintem jo ideiglenes megoldás lenne, csak aztán nehogy ugy járjunk vele mint Heinzével h stabil kezdő lesz belőlle :D egyébként 31 évesen belső védőként még simán lehet 2-3 jó szezonja.
Hát remélem h nem Amaurit hozzák ide nekünk, mert akkor tényleg tök felesleges volt eladni Borist. igaz nem tudthatták előre h lesérül de akkor is bármikor megtörténhet. szerintem is egy kutya Amauri meg Boris, csak még öregebb is 3 évvel xd istenem csak ne jöjjön ide...akk inkább már tényleg Quagliarellát.
mostmár nagyon kiváncsi vagyok kik fognak jönni a télen...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.05. 11:07


Most Quagliarellát akarjuk állítólag, de őt nem akarják piacra dobni egyelőre.

Más: tegnap az edzésen Oszi sérülésén kívül volt más is: Pizarro szó és engedély nélkül lesétált az edzés végá a pályáról, kihagyva a szokásos záró stretching gyakorlatokat. LE hiába szólét utána, ő rá se hederített. Ezzel úgy tűnik vége is római pályafutásának.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.05. 01:31


nálam Boris, Amauri és Osvaldo tökéletesen azonos kaliber, de úgy forgatjuk őket a klubok között mintha aduászok lennének
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28041
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.01.05. 00:21


amauri? jó, hogy nem thorgelle sanyi..
világ blődsége lenne..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10358
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.04. 23:16


Szép is lenne. Én ezt soha nem fogom elfeljteni neki - és ranieri-nek, aki szinte a londoni géprél szedette le

(a komentátorról: azért nekem a Paglia & Bersani páros s csak egy epigonja a jó öreg kappanhangú zampának: http://www.youtube.com/watch?v=9kLDp6I_cXU)

Amúgy ha tényleg tartósan hiányozni fog Osvaldo, a hírek szerint a giuvében mellőzött Amaurivel szeretnék pótolni.
(aki számomra egy ritka antipatikus futballista)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.04. 22:30


KriSSz írta:de ha ő nem is jön akkor is van egy csodafegyverünk, ő pedig Okaka :D

aztán majd... http://www.youtube.com/watch?v=2rtxGI0pBWI ezen a kommentátoron befosok :Dxd
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.04. 21:20


a sors fintora...nem baj jön Nilmar .. vagy nem :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.04. 17:28


bizonyx ez pech. Ha 2 edzéssel hamarabb történik a sérülés, még az is lehet, h. Borriello maradt volna.
Azért még nem kell pánikolni, lehet, h. csak egy sima combhúzódás, és 2 nap pihi után kutya baja.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.01.04. 13:24


öblítős elvtárs képe után nem sok, különben meg DeRossi is csak egy futbalqrva Roma mezbe öltöztetve(ezt a kép nélül is tudom), nesze nektek olaszok..
http://pictuary.blog.nepsport.hu/archiv ... gazi_ikon/

meg amúgy is, Grecot csak a romanews jelentette be még dec-ben, a hivatalos oldal nem.

kázmér meg vicc, vmi qrvára nem stimmel vele, vagy túl sok az ügynöke, vagy az isten tudja.....nyáron 20-25 milláról lehetett olvasni......romlandó áru lehet?! :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.04. 12:54


Greco 150ezer helyett hirtelen 700ezer +egyéb??? Nem sok ez egy kicsit?
Pizzát egy szelet pizzára is elcserélném. Vagy egy zsák krumplira, csak vigyék.

Casemiro ügynöke pedig:
"Amennyiben hajlandóak lennének 5 milliót kiadni érte, akkor bebizonyítanák, hogy nagyon értenek a tehetséges fiatalok felfedezéséhez. Az U-20-as VB után a játékost nagyon sokan dicsérték és igaz kicsit visszaesett utána a teljesítménye, de Brazíliában meg vannak arról győződve, hogy a srác igazi tehetség és a csapatuk a legjobb. Ennek hozományaként már csak 5 millióért is meg lehetne venni, nem úgy, mint pár hónappal ezelőtt, amikor 10-12 millió euró volt még az ára."
Ezeket ki kéne nyomtatni és bekeretezni majd fel a falra velük a médiasulikban. :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28041
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.01.04. 11:49


Ranieri Intere akarná a chileit? Nehéz elképzelni a tavalyi együttműködésük után, emlékezzünk csak Pizzaro látványos felgyógyúlására, miután az edző távozott a Romától.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.04. 11:22


állítólag a giuve Mottát akarja ránksózni Pizarroért :)
(sajnos már megszokták, hogy minket nem kell komolyan venni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.03. 19:40


Boris business juvéval letudva. by NSO
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28041
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.01.03. 15:22


valaki valami hírt dúrjon már be :D pl. Guarínal mi a helyzet, több helyen is láttam h cikkeztek róla azóta semmi, vagy msotmár h úgy néz ki DDR marad letettek volna róla? és akk. Nico Lopez mostmár játszhat majd?
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.01.02. 19:41


G Rossi laza 30 misijébe fájna annak a csapatnak amelyik megpróbálná megmozdítani. Ennek ellenére én is örülnék neki. Amúgy meg itt van nekünk olasznak Osvaldo ő nem elég? (amúgy viccen kívül pont annyira olasz mint Santon) :lol: Ja és én még mindig Van der Wielt szeretném zsebben látni bár mintha láttam volna valenciás hírt bár a transfermarkt még ajaxosnak írja
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.01.02. 19:10


Borits én is jobban sajnálom! :( Marad még azért olasz játékos a csapatban?! :evil: Követelem G. Rossit és Santont a csapatba és akkor boldogság van! :D

Ja és persze Albertonak is lehetne már elég erős honvágya, bár a vezetőségnek így kéne gondolkodnia. Ahhh... álom álom...
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.02. 19:06


nekem már nem
unszimpatikussá vált egyre inkább számomra
Boris viszonyt hiányozni fog kicsit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28041
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.02. 14:07


Érdekes, Pizza korábban mindig azt mondta, hogy a Roma után már csak haza akar menni, az ő kedvenc zöld-fehér Valparaiso-jába.
Akkor már mért nem ezt teszi? a giuvve tuti nem fog beférni Pirloék mellé. Nem értem.
Én különben mindig is kedveltem a játékát, sőt még a személyét is - mondjuk utóbbit csak a Ranieri lemondása utáni csudálatosd felgyógyulásáig. Nekem hiányozni fog.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.02. 12:44


Pizarro nálam egészen változatos karriert futott be. Eleinte kábé Tádéval egyenlő mértékben utáltam, verettem is rá a kemény kritikákat. Aztán egy idő után el kezdtem szeretni a kis chilei búgócsigát, akinél mindig jó helyen volt a labda, és hihetetlen mértékben higgadt volt mindig (néha már túlontúl is). Sajnálom, ha távozik, de összességében nem érne nagy meglepetés, hiszen ha egy játékos nem fér be sokszor még a kispadra se, akkor nincs értelme annak h nálunk kallódjon.
De azért az h a Juventus kábé lassan 40es kerettel gazdálkodik, számomra elég érdekes, és nem igazán látom a lehetőségét annak h Pizza és Boris ott beverekedje magát a kezdőbe...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.01.02. 11:00


BUÉK!

Sajnálnám én is ha elmenne Pizarro is.Borriellot is sajnálom.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.12.31. 22:41


Nos akkor Boriska egy óra múlva a zebrák játékosa.Január 1.
De lehet,hogy a vasárnap miatt csak január 2-től.
Szilveszteri idióta gondolatok...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11657
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2011.12.31. 20:26


feree80 írta:Állítólag Sab és a félszemű Napisten Marotta megállapodtak Boris kölcsönvételéről, a sky szerint 7,5 millás opcióval plusz 1 millás(cds szerint csak fél milla) kölcsönzési díjjal, Pizzával kapcsolatban meg jövő héten folytatódnak/kezdődnek meg a tárgyalások....
Ez mind szép és jó, csak azt nem értem, mért jó ez nekünk?! kötelező opció tökéletes lenne, de majd ha beválik, megvesszük, én ebben már most nem hiszek, szal elmegy Boris és/vagy Pizza egy fél évre erősíteni a zebrákat, majd fél év múlva visszajönnek bajnoki címmel a zsebükben, ez nekünk jó?!



Annyira nem jó, de ez van....Ami fontosabb ennél a kérdésnél, hogy minőségi játékosok érkezzenek a télen.....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.12.31. 15:50


Állítólag Sab és a félszemű Napisten Marotta megállapodtak Boris kölcsönvételéről, a sky szerint 7,5 millás opcióval plusz 1 millás(cds szerint csak fél milla) kölcsönzési díjjal, Pizzával kapcsolatban meg jövő héten folytatódnak/kezdődnek meg a tárgyalások....
Ez mind szép és jó, csak azt nem értem, mért jó ez nekünk?! kötelező opció tökéletes lenne, de majd ha beválik, megvesszük, én ebben már most nem hiszek, szal elmegy Boris és/vagy Pizza egy fél évre erősíteni a zebrákat, majd fél év múlva visszajönnek bajnoki címmel a zsebükben, ez nekünk jó?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.12.31. 15:14


Riise su Twitter: "Daje Roma!" :) örülök neki hogy azért valakiben megmaradt a csapatunk :) szerintem Riise ameddig él örökre követni fogja a csapat sorsát, egy Mexesről pl ezt valahogy nem tudom elképzelni...
reaosns(Roma bella)
 

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég