Kézilabda

ide jöhet minden

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.20. 19:26


sorry, 3 pontot :oops:
jogos :wink:

spanyolok meg épp +7-ről szerencsétlenkedik el? :evil: :evil: :evil:
de ahogy nst-n is volt, oroszoknka az olipmiájuk múlik ezen kb, ki tudja mivel támogatták meg ezt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.20. 14:23


Trigoria írta: Persze ha nincs ilyen vágyunk akkor jogos a felvetésed. De a lényeg: nyerjenek csak a spanyolok és jussunk tuti tovább, majd verjük a franciákat és vigyük a 4 pontot :D

sokmindenre van még esély, de 4 pont továbbvitelére...na arra nem sok :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2012.01.20. 14:21


Trigoria írta:Szó nincs róla! Ugyanis vitt pont van a középdöntőbe. És onnan már csak az első kettő megy tovább. Persze ha nincs ilyen vágyunk akkor jogos a felvetésed. De a lényeg: nyerjenek csak a spanyolok és jussunk tuti tovább, majd verjük a franciákat és vigyük a 4 pontot


Így van Trigo! Nyílván az a célunk a4közé menni, és ez így helyes.A szövetség asszem a legjobb8közé jutást tűzte ki. A mérkőzés alakulásából meg majd el tudja dönteni Mocsai mester, hogy kit mikor pihentet ha akar. De jó lenne 3ponttal tovább masírozni :)
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.20. 14:04


azért ez erős túlzás :)
(mondjuk annyiban azért nem, h. Messi se a válogatottban alkotott igazán nagyot....)

pontosan ezért mondtam amit mondtam :wink: , és cseppet sem túloztam

Pihentetés miatt! Nagyon kell ő az olimpiai selejtezőkre egészségesen/kipihenten.
Erről nem hallottam.
De így ha minden rendben megy akkor Karabaticék ellen már tudunk pihentetni és a következő körre tartalékolni.
Szó nincs róla! Ugyanis vitt pont van a középdöntőbe. És onnan már csak az első kettő megy tovább. Persze ha nincs ilyen vágyunk akkor jogos a felvetésed. De a lényeg: nyerjenek csak a spanyolok és jussunk tuti tovább, majd verjük a franciákat és vigyük a 4 pontot :D
Bízzunk a spanyolokban is, hogy nekik sem mindegy hány ponttal mennek tovább.
Telesen mindegy már. Ugyanis HA az oroszokat megverik, akkor az oroszok kiestek tehát az ellenük szerzett 2 pont kuka. Tehát gyakorlatilag eldőlt hogy a spanyolok 3 pontot visznek tovább tutira. (Ugyan nem olvastam el a szabályzatot , de gondolom itt is úgy van hogy csak a továbbjutók egymás elleni pontjai számítanak.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2012.01.20. 11:26


Még így 40évesen is tudna Perez segíteni. Főleg látva Ilyés Feri,Nagy Kornél támadójátékát. Ha csak5-10percekre is tudna segíteni már azzal is sokkal elöbre lennénk.

Bezony a spanyoloknak sem mindegy mennyi is az a pont. Sőt még az is megeshet, hogy ők esnek ki 8) ha kikapnak4nél többel az oroszoktól és mi remiznénk a csigazabálókkal.Édes álom :roll:
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2012.01.20. 10:22


Pihentetés miatt! Nagyon kell ő az olimpiai selejtezőkre egészségesen/kipihenten. Illetve gondolom másnak is akartak szerepet adni: Nagy Kornél.

Én a francia meccstől jobban tartottam/tartok mint a spanyoltól. De így ha minden rendben megy akkor Karabaticék ellen már tudunk pihentetni és a következő körre tartalékolni.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.20. 09:03


Trigoria írta:és a spanyol médiáknak van pofája számon kérni az utolsó hetesünket a 10-0 kiállítási percek után :!: :evil:

És ne felejtsük: mindezt Nagy Laci nélkül! A világ legjobbja nélkül!
Mintha Messit kivennénk az argentin válogatottból. Sőt, fontosabb lenne ő nekünk, mint Messi nekik. És ez sem vicc. De már mindegy, így toljuk le. Mi ezt is megengedhetjük magunknak. :D


azért ez erős túlzás :)
(mondjuk annyiban azért nem, h. Messi se a válogatottban alkotott igazán nagyot....)

Különben Perez mért hiányzik megint?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.20. 08:37


én sosem kételkedtem a férfi kézilabda válogatottban. Ezek a srácok sokan erős külföldi csapatokban szerepelnek, valamint a két legjobb hazai klubban, akik valljuk be, nem rosszak nemzetközi szinten sem. Még ha nem is érnek el folyton nemzetközi sikereket, de mindig ott vannak a BL csoportkörében és a többszöri továbbjutás is meg szokott lenni. Ez a csapat ha nem is az elit, de közvetlenül ott van mögötte. Annyira kiélezett a mezőny és annyira sok a jó csapat és annyira nüanszokon múlnak meccsek, hogy itt nem csak tudásban kell ott lenni a szeren, hanem fejben is és jó látni, hogy ebben is jók vagyunk.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.20. 00:25


és a spanyol médiáknak van pofája számon kérni az utolsó hetesünket a 10-0 kiállítási percek után :!: :evil:

És ne felejtsük: mindezt Nagy Laci nélkül! A világ legjobbja nélkül!
Mintha Messit kivennénk az argentin válogatottból. Sőt, fontosabb lenne ő nekünk, mint Messi nekik. És ez sem vicc. De már mindegy, így toljuk le. Mi ezt is megengedhetjük magunknak. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.19. 18:19


Na most meg egyetértünk: én is ettől a meccstől féltem nagyon, h hatalmas verést kapunk, az összes létező és nem létező kalapom lengetésre emelem a srácok előtt, ekkora szembeszéllel is ikszre voltunk jók a spanyolok ellen, zseniális játékkal, a megalkuvás legkisebb jele nélkül. Ha ezt a mentalitást a franciák ellen is tudjuk hozni, az még egy győzelemre is jó lehet :D Persze a relitás nem ez...
A bírókról nem szeretnék most nyilatkozni, tegnap megtettem fb-n magamból kikelve tomboltam, most cak nagyon röviden: ROHADT GÖRÉNYEK!!! :D :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.19. 02:01


FR24: na most reagálok rád :wink:
Lássanak csodát bejött az általam vázolt helyzet. Levittük most a kapust -1-nél? :wink: Levittük bizony ám.
A többit hagyjuk, nem fogunk egy nevezőre jutni :) Nem is kell mindig valóban.
És én is tisztelem a Te véleményedet mindig is! Ahogy mindenki másét is.

A meccs meg tényleg jó volt. Tényleg tudunk küzdeni. Halálcsoport és még nem kaptunk ki. :shock: Én ettől a meccstől féltem a legjobban. Kopkopkop.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.18. 22:07


na, és megjött a kapusteljesítmény is. Mikler fantasztikus volt. Talán így a spanyolok nem lazsálják el az orosz meccset.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.18. 21:52


Hát ez döbbenetes nagy volt/
Pedig ma is betlizett egy kulcsemberünk (Ilyés). A bírók meg nagyon ellenünk fújtak. De még így is!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.18. 19:00


Profi emberekről beszélgetünk, akiknek kábé az életük a kézilabda és a háromnegyed életüket a pályán töltik... igen, nekik tudni kell h 10 mp, az nagyjából 4 passz az ő szintükön és akkor kell ellőni a zsugát (teszem hozzá rögtön, akkor is próbálta Ilyés ellőni!!!! és ezért nincs igazad SZERINTEM Trigo, mert lejátszották a 11mp-t végig, pontosan tudták h mi fér bele, és ha az a plusz ember pont onnan hiányzott Ferinek h ne hárman zuhanjanak rá, mert az a plusz ember kettőt kiblokkolt volna???) beszariság, gyávaság, tipikus magyar mentalitás volt, és ez ott rögtön az időkérés első mp-ben kiderült amikor Mocsai azzal kezdte: nem visszük le a kapust, az egy pont is többet ér mint a semmi... Császár, Ilyés és a többiek tuti levitték volna, ha ők dönthetnek...

(nem értünk egyet, nem is baj az, nem kell nekünk mindig mindenben, nekem ez a véleményem, és tiszteletben tartom a tiéd ;) :) )
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 23:36


szerintem meg te gondolod rosszul - és hiszek inkább magamnak és Mocsainak (az máris kettő :D )

A dán edzőt láttad ilyen helyzetben lehozni a kapust? Ha igen, akkor elnézést kérek, és igazat adok neked.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.01.17. 20:25


Mondom, pl. a dán edző hasonló játékhelyzetben tuti, hogy lehozza a kapust, győzelemre vannak szocializálódva.

Mikor elvették a bírók a labdát az oroszoktól, már kiabáltam, hogy hozde le a kapust, erre időt kért. Amivel szintén elment két másodperc, mellesleg felállt védelem ellen kellett támadjunk. Szerintem ezt a szituációt rosszul kezelte e mester.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 19:01


levinni a kapust ebben a szituban óriási baromság lett volna - továbbra is mondom
ugyanis nem tudod kiszámolni hogy pontosan 10 mp-el a vége előtt lődd el
és ha kicsit előbb lövöd el és nem megy be, akkor a kapus máris íveli át az üres kapura
Mondjuk volt már egy hasonló szitu, igaz akkor vesztésre álltunk a franciák ellen
Bizony NAGYON MÁS SZITU volt az!!! Pont annyival , hogy ott meg kellett lépni, itt meg ökörség lett volna.

Na de nézzük Kásásékat inkább :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.17. 17:22


Iváncsik elülső térdszalag szakadás...fél-1 év kampec. Zubai a borda közi izmára kapott ütést, ő felépülhet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.01.17. 16:11


Én gondolkodás nélkül levittem volna a kapust, csakúgy, mint bármelyik skandináv csapat edzője. Az a különbség, hogy ők nyerni akarnak, nekünk pedig az a cél, hogy elkerüljük a vereséget. A kettő között cseppnyi különbség van. Nagy gond lehet az önbizalommal ott, ahol kettős emberelönyben - kapus levitele esetén az lett volna -11 mp-el a vége előtt felmerül, hogy a labdát is elveszíthetjük. Mondjuk volt már egy hasonló szitu, igaz akkor vesztésre álltunk a franciák ellen, valamikor a 2000-es évek elején, amikoris levittük a kapust, sikerült gólt szerezni, csak volt egy apró bibi, hogy a középkezdésből a franciák még tudtak egy üres kapus gólt lőni szerezni. A nagy örömködésben, elfelejtettük visszahozni a kapust. A másik, ami bosszantott, hogy el sem lőttük a labdát, Ferenc felugrott a falra, azt annyi.

Ettől függetlenül Mocsai mester nagy híve vagyok, de szerintem több bátorsággal hozható lett volna ez a meccs. Ebben az esetben a továbbjutáshoz több bravúr valószínűleg nem kellett volna. Igazából akkor lesz igazán bosszantó ez a kapus levitel kérdés, ha azonos pontszám mellett, rosszabb gólkülönbséggel búcsúzunk a tornától.

Lehet tudni valamit a tegnapi sérültek állapotáról? A kis Iváncsik játéka miatt annyira nem aggódom, Harsányi megoldja (sőt), Zubai kiesése már nagyob gond lenne, bár ott van a keretben még Szőllősi, akit viszont nem igazán ismerek.


Mindettől függetlenül senkitől nem kell beszarni, veszíteni valónk nincs, neki kell menni a spanyoloknak.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.17. 15:45


az a blamázs (szerintem) nekik, hogy még azzal az eséllyel sem tudtak élni, hogy nálunk kivételesen értékelhetetlen volt a kapssteljesítmény
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 15:39


levinni a kapust? miért??? :shock:
ellőjjük, megszerzik, üres kapu, gól
akkor kell levinni, ha van egy gól hátrányunk és az egyenlítésért megyünk

nem rossz ez így, mondom, úgyis kell bravúr még, anélkül mindegy

ez az oroszoknak blamázs? szerintem reálisan ők sem kalkuláltak nagyn továbbjutással itto
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.01.17. 15:07


Bízom abban, hogy a kapusok majd a két nagy ellen támadnak fel. Védjenek úgy, ahogy Szecska tette az olaszok ellen.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.01.17. 12:52


Hihetetlen teljesítmény volt: végigjátszottunk egy egész meccset kapus(ok) nélkül, és még így is összehoztunk egy döntetlent!
Ezt most hót komolyan mondom!
(nem is értem. a végén még az oroszok tüntek eláégedettebbnek - egy ilyen blamázs után)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.01.17. 12:37


Már ez is több mint amit vártam tőlük, úgyszólván biztos voltam benne h a rusznyákoktól is kikapunk, ami be is következett volna, ha a végén nem játszunk kettős emberfórban. Az első félidő első 20 percében játszottunk nagyon jól, miután váltottak az oroszok, azt már nem tudtuk reagálni.
Másik, van hátra 11 mp, emberelőnyben vagyunk megkapjuk a labdát, időt kérünk, és nem hozza le a kapust?????? Mondván h fő a biztonság???? Mitől félt könyörgöm???? Tökösség nélkül nem lehet... szakmai hiba volt amikor azt mondta (lehetett hallani) h az egy pont is sokat érhet)
szvsz kábé semmit nem ér, mert a két nagy agyon ver minket, főleg ha a kapusteljesítményünk továbbra is nulla marad...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Kézilabda

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.01.17. 10:30


annyira azért nem más az a dimenzió, de hogy kikapunk kétszer is az borítékolható
igazából a sérülések a zavaróak, mert bravúr így is úgy is kell/kellett volna a két nagy ellen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég