Mezkampány

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.12.19. 14:46


Nem fogja :wink:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásSzerző: mole Dátum: 2005.12.19. 14:19


szerintem épp ezt csinálta idáig F72Quadraro :), segített, nézd meg az oldalon a cikkeit és az általa adott anyagok mennyiségét, ennél jobban nem tudom hogyan segíthetne...
Avatar
mole
Site Admin
 
Hozzászólások: 503
Csatlakozott: 2004.07.13. 21:17
Tartózkodási hely: Montréal

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.19. 12:28


F72:
Amit idéztél azzal egyetértek. Kár hogy egy szót is alig tudok olaszul, szóval ha ilyen fordításokat kapunk annak én örülök. Márpedig ha valaki (mint én) nem tud olaszul, akkor sajna nem sokat ért az olasz honlapokból... :(

Amúgy pedig ha hiszel valamiben, akkor higgy továbbra is! Ne vegye el a kedvedet néhány hozzászólás, hiszen a hited magadban van belül, és nem függ mástól!

Egyébként pedig ez az egész kampány dolog tulajdonképpen itt kis hazánkban mindenki egyéni szívügye, hiszen vagy csatlakozik aki akar vagy nem. Vagy megveszik a mezt vagy nem.
Tulajdonképpen ez a kampány egy tény, hiszen tőlünk függetlenül megy. Igazából kár is vitázni rajta. :wink:
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2005.12.19. 12:24


f72: utoljára (kb harmadszorra) kérek elnézést a valóban bunkó és átgondolatlan hangnemért...

most nincs időm végigolvasni a beírásokat, de megjegyezném, hogy pl a tegnapi mez nekem sem tetszett, de semmiféle sérülést nem érzek a csapat hagyományain, stb...
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2005.12.19. 11:53


Nem sérdődött vagyok Trigoria, henem inkább csalódott. Hittem valamiben, amiben egyre kevésbé tudok...

A corederoma.it (nevetséges) honlapon van egy írás „A.S.R. mai vassalli” címen, bárki rákattinthat és elolvashatja. Nincs kedvem most lefordítani, de egy mondatot mégis kiemelek az egészből.

„Egy bajnoki címnek vagy egy BL serlegnek sincs semmi értéke a számunkra, ha ez az identitásunk elvesztésével jár, azoknak az elveknek és értékeknek az elvesztésével, amelyek mindig is jellemezték az AS Roma szurkolókat.”
Talán ennyi...
Ugyanezen a honlapon szavazni lehet a tegnapi mérkőzésről... idáig magasan vezet a "Roma dicsőségéért inkább játszunk a fiatalokkal, mint az árulókkal."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.19. 10:23


F72:
Na akkor tovább növelem láthatóan így is iszonyatosan magas népszerűségi indexemet… lassan úgy érzem, mintha boszorkányüldözés lenne és én vagyok a gonosz boszorkány…

Egy fenét üldözünk! :D :wink:

Itt az egész, már kicsit arra tolódott el, hogy ki mióta ASR szurkoló, hány meccsen volt, mit tud a múltról

Na pont hogy nme így volt! Mindenki pont azt emlegette, hogy nem a meccsszám stb. számít

Ez a mezkampány nem idén kezdődött, nem az idei bajnokságban…
!
Na mondjuk ez egy fontos infó! Lehetett volna előbb is hallanunk róla.... :wink:

Amúgy pedig sugárzik a keserűség a hangodból. Ha neked egy vagy két hozzászólás vagy hozzáállás miatt elmegy a kedved azitteni közreműködéstől, arról csak te magad tehetsz. Hiszen sosem lesz azonos véleménye minden olyan embernek akitől elvárnád. Úgy érzem sarkítasz sok dologban.
Kicsit olyan mintha egy sértődött sztár lennél (mint Totti néha), aki megsértődik azon, ha a többiek nem úgy látják vagy nem úgy hajtanak mint te. Ezel nem bántani akarlak, mert én is álltam már dolgokhoz így. Csak nem biztos hogy egyedül a többiek a hibásak abban ha te besértődsz.

(És snatchet nem bántottam... :wink: )

u.i.: Remélem mindenkinek tetszett a tegnap esti szép narancssárga-fekete mez. Szegény kisfiú, akinek a tegnap esti mérkőzésen tetszett meg Totti és lett ezért ASR szurkoló… most otthon kéri az anyukáját, hogy vegyen neki egy narancssárga-fekete sálat, mert ezek a Roma színei…

Nekem sem tetszik az a mez, de azért egy javaslatot meghallgatnék tőled, hogy miben kellett volna játszanunk. Tényleg érdekelne. Mert ugyebár felül világos kell hogy legyen a Samp kékje miatt, a gatyának és a sportszárnak meg sötétnek a Samp fehérje miatt, ha jól gondolom. Persze lehetett volna a gatya bordó, de hát egy narancs felsővel az sem az igazi szerintem...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2005.12.19. 09:51


Na akkor tovább növelem láthatóan így is iszonyatosan magas népszerűségi indexemet… lassan úgy érzem, mintha boszorkányüldözés lenne és én vagyok a gonosz boszorkány…

Újra…
Ez a mezkampány nem idén kezdődött, nem az idei bajnokságban… Mi ellenben (asroma.hu) most vettük át. Én szóltam egy másik szerkesztő kollégának, mondtam, hogy én ezzel teljesen egyetértek, de… azért olvassa ő is el, s ha ő is úgy gondolja, hogy ez egy vállalható dolog, amivel egyetért, na akkor csatlakozzunk mi is. Csatlakoztunk. Bár bevallom volt bennem egy rossz érzés, hogy sokan nem fogják érteni… ami be is bizonyosodott. Őszintén megmondom, hogy eléggé elkeserített egy-két hozzászólás, de egy idő után úgy gondoltam, hogy nem szólok hozzá. Majd jött egy írás, amire nem tudtam nem reagálni...
tomm:
„szerintem ez az egész kampány úgy ahogy van, nevetséges
jól kéne játszani, bajnokságot nyerni, nem pedig a mez miatt sírni
a szurkolóknak meg nem emiatt kéne hőbörögni, hanem kicsit elgondolkodni azon, hogy kit is kéne kifütyülni, mikor és hol és rendesen szurkolni.....

tőlem aztán játszhatnak tesco gazdaságos pólóban is, csak nyerjenek... „

Na azért ez nekem nagyon sok volt…

Bondi:
„Sztem igyencsak rosz hangnemben kezdted a hozzászolásod! Ha már néhányan a forumozási etikettről irnak néha. Ugy gondolom h jópár embert megbánthattál ezzel.”
Xabee:
„F72: Kicsit lenéző és nagyképű, amit írsz. Nem hinném, hogy csak az SZURKOLÓ, aki a hagyományokat ismeri.”

Milyen érdekes, hogy Bondi és Xabee szerint az én hozzászólásom rossz hangnemű, bántó, nagyképű.
Érdekes, hogy tommé, akinek írására az enyém született, szerintetek nem az.
Szerintem meg tomm hozzászólása bántó, nagyképű és rossz hangnemű. Megbántotta és lenézte a kampány kezdeményezőit, a több ezer ASR szurkolót, akik így gondolkodnak, a honlapokat, akik csatlakoztak a kampányhoz, így esetleg az asroma.hu szerkesztőit is. Lenézte L.C.-t, G.P.-t, L.T.-t, az asromaultras.it és a corederoma.it szerkesztőit, készítőit. Akik nekem (tudom, iszonyatosan gonosz, szemét, lekezelő és nagyképű leszek), talán hitelesebbek, mint x.y.

Trigoria:
„És ezért egy itthonitól én sosem várnám el azt hogy kivűlről fújja az összes Roma statisztikát, felmondja a történelmet stb. Miért? Mert nem igazán számít, ha őt nme zavarja!”

Nem kell, hogy fújja az összes Roma statisztikát, csak talán akkor ne nevetségesezze le annak a véleményét, aki nála többet tud, esetleg hitelesebb.

Itt az egész, már kicsit arra tolódott el, hogy ki mióta ASR szurkoló, hány meccsen volt, mit tud a múltról… Pedig nem erről szól a mezkampány. Pl., amit FANATIC-AS ROMA írt magáról, még szimpatikus is. Amikor snatch megkeresett, hogy segítsek a honlap készítésében néhány dolgot kérdeztem tőle, illetve javasoltam. Nem azt kérdeztem meg, hogy mióta vagy ASR szurkoló, hány meccsen voltál, hány mezed és sálad van, mert ha nem sok, akkor nem segítek…
Inkább a hozzáállása és a gondolkodásmódja érdekelt, az, hogy mit lát az AS Romában, a szimbólumban. Hamar kiderült, hogy hasonlóan gondolkodunk, hasonló az értékrendünk, így amiben tudtam, szívesen segítettem.
Mindig meg voltam győződve arról, hogy az AS Roma sokkal több, mint a Milan, Juventus, Inter vagy Sampdoria… A neve miatt…, amiatt, amit szimbolizál… és egy értékrend, gondolkodásmód miatt, ami úgy a 2000-es évek elejéig jellemezte az AS Romát.
Mindezt itt most páran nevetségessé tették! Bocsánat, ha ez zavar!

Az meg már kifejezetten… (nem írok jelzőket, nehogy valaki lelkivilágát megsértsem, de csúnyákat gondolok), hogy szegény snatch is kapott, mert emelt néhány szót mellettem.

Xabee… ez kicsit talán személyes lesz, meg nagyképű, lekezelő és gonosz… Opposta Fazione… meg ultra is voltál… Én nem tennék olyan képet a nevem alá, amin az ábrázolt ember, kép, szimbólum, név értékrendje és gondolkodásmódja ennyire távol áll az enyémtől. Így nem tenném Lenint, Maót de még Moggit sem képnek a nevem alá. Te ellenben olyan valamit teszel a neved alá, aminek a gondolkodásmódja úgy tűnik nem nagyon közelít a Tiedhez. Persze a Te dolgod.
„Calcio, industria, stampa, TV… non avrete la nostra gioventú… Opposta Fazione”
S még egy kérés… mivel ugyanolyan szurkoló vagy, mint bárki… Én épp az 1980/81-es és az 1989/90-es idényekről szóló írásokat készítettem a honlapnak. Minden mérkőzésről beszámolóval, osztályzatokkal, interjúkkal, elemzésekkel, több száz képpel. Sajnos elment tőle a kedvem. Kérlek, hogy segíts a honlapnak és csináld meg Te! Nekem tényleg elment a kedvem. Nagyképű vagyok, gonosz és lekezelő és ezért nem szeretnék olyannak Di Bartolomeiről, Francesco Roccáról és Dino Violáról írni, aki lenevetségesezi a Roma szurkolóit és akit nem zavarna az sem, ha az AS Roma Tescós mezben játszana. Bár kételkedem, hogy egyáltalán érdekelné-e.

u.i.: Remélem mindenkinek tetszett a tegnap esti szép narancssárga-fekete mez. Szegény kisfiú, akinek a tegnap esti mérkőzésen tetszett meg Totti és lett ezért ASR szurkoló… most otthon kéri az anyukáját, hogy vegyen neki egy narancssárga-fekete sálat, mert ezek a Roma színei…

S mert karácsony van…
MAGLIA TRADIZIONALE… AS ROMA…
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2005.12.18. 14:15


a szurkolásról meg csak annyit, hogy imádom, mikor majd' felrobban a stadion, egyátalán nem erre gondoltam, hanem arra, hogy ebben a Cassano ügyben, részben hibásak a szurkolók is, mert úgy érzem, sokszor indokolatlanul erősen sértegették Tonit, (nem akarom védeni,nekem sem szimpi, amiket csinál olykor-olykor), de ha annyira nagy fanok, akkor az érzelmeiken uralkodhatnának és szem előtt tarthatnák a csapat érdekeit...
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2005.12.18. 14:11


Giallorosso23:
nos, igazad van, képtelenség, hogy scudettot nyerjünk idén, de szerintem jövőre sem lesz sokkal nagyobb a sanszunk, bár adja Isten, hogy nem legyen igazam.
de pont ez a lényeg. nagyobb gondok is vannak a csapatnál, minthogy van kis feketecsík a mezben, vagy nincs kis fekete csík a mezben.
ez az egyik.
a másik: köze nincs a Róma színeihez? ne haragudj, te szoktad látni a csapatot játszani? mert nem úgy tűnik... a mezek vörös-narancs, vagy fehér-vörös narancsok...( egyébként ezért nem is értem ezt az egész kampányt és még mindig nem akadt senki, aki konkrétan elmondta volna, mi a baj a mezekkel..)

harmadrészt: mint már többször is írtam: meg kell nézni a többi csapatot, ott is hasonló a helyzet, a mezek évről-évre változnak, van, hogy pl az idegenbeli mezeknek köze nincs a csapat színeihez. és? ettől csorbult bármelyik csapat büszkesége? kisebb csapat lett pl a Bayern, mert arany színű az idegenbeli mezük? nem. a Róma hagyományai sem lettek sárba tiporva.

akinek baja van a mezzel, tényleg leírhatná, hogy konkrétan neki mi a problémája.
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.18. 14:08


ogé:
:D :wink:
Félreértetteél! Én csak humorosan jegyeztem meg. Azért volt ott a :wink: ... Bocs ha nme voltam egyértelmű... Persze hogy jobb az olasz meccsek hangulata! :dj Csak megjegyeztem hogy olyan is létezik... :wink: A családi délutánta az való :D

de azt is tudni kell,hogy másképp látja az egészet egy olyan ember aki a tv előtt ülve tud a Roma-nak szurkolni,és máshogy aki rendszeresen jár ki az Olimpicoba!

Így van, jól mondod! És ezért nem értem miért kell itt időnként lehurrogni azt aki esetleg "csak" így látja a meccseket és így folytatja a szturkolást...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.18. 13:30


Na látom folytatódik....

Giallorosso23:
Ha Te ennyire tudod igazán indíthatnál pl egy szurkolói tanfolyamot, biztosan meg is lehetne élni belőle. Aki elvégzi, kap egy kártyát, hogy Ő hivatalos Róma szurkoló.

Azt hiszem ezt nyugodtan F72-nek is mondhattad volna... :wink:

Te azt érted, hogy bemenni a stadioba egy hatalmas adag pattogatott kukoricával, meg Kólával, leülni, és tapsolni, ha jól tolja a csapat, góloknál felugorni.

Ez a spanyoloknál így is van... :)
Ha kimész meccsre, majd mondd el azért a Curva Sudban néhány embernek, hogy hogyan kell szurkolni légyszi. Ha igazán frankó srác vagy, akkor megmondod nekik, hogy a kampányuk is nevetséges.

Nem akarom védeni tommot, de nem kell frankó srácnak lennie ahhoz, hogy más véleménye legyen dolgokról! Ő csak nme úgy látja ahogy te, és ennyi az egész. És ha neked ez csípi a szemed, akor lehet hogy neked kéne szurkolói tanfolyamot tartanod? :wink:

Bondi:
Miért utálos ezt a nevet?

Mert visszaélnek azzal, hogy szinte monopolhelyzetben vannak! Nincs jó kereskedelmi felfogásuk, érzékük az egészhez. Évekig nme csökkentik a régi mezek árát, sosem tartják be amit ígérnek (ohhh hányszor ígértek nekem spotszárat Romából :evil: ), még csak nme is kedvesek annyira...
Egyszóval nem a szívem csücske az a bolt.
(Egyszer egy eredeti fehér Roma mezemet amit Romából hoztam akartam kicserélni egy kisebbre. Még a zacsija is megvolt, meg minden, a cetlit sem vágtam le róla stb, és még rá is fizettem volna!!! Nem mondom hogy mindenáron belemehettek volna, de azt a gyilkos pillantásokat amit kaptam egy ilyen "elvetemült" ötletre....)
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.18. 00:01


Nem tudjátok hogy hol lehet fehér idegenbeli Roma mezt venni?

Csak tudnám miért kell mindig leírnom ezt az általam utált boltnevet... :(
Lion"s Sport - Budapesten. És most már jegyezzük meg kérem ezt a nevet!
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2005.12.17. 18:05


:D :D :D :D
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.12.17. 16:55


Totti888 írta:Nem tudjátok hogy hol lehet fehér idegenbeli Roma mezt venni?


Sehol, nem illik bele a hagyományainkba :twisted: :lol:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.17. 15:56


Jó lenne a kampány eredményéről, állásáról olvasni vagy hallani valahonnan, mert addig ez csak egy jó elképzelés, de ki tudja mire vezet...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.12.17. 15:00


Persze!!!Én sem gondoltam h vérre megy!!!:pb:
De hát azért van a forum h mi AS Roma szurkolok megosszuk egymással a véleményinket,észrevételeinket!!!Nem de?
FORZA!!!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.12.17. 13:18


Nem érzem, hogy bárki is veszekedne ...

Csupáncsak arról van szó, hogy ki-ki vérmérséklete, mentalitása, életszemlélete szerint vitázik !
mert remélem ez csak vita ;) s nem veszekedés!
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2005.12.17. 13:07


persze-persze, de azért a véleménykülönbségeket még lehet ütköztetni...
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2005.12.17. 13:03


Srácok én azt mondom h:
FORZA AS ROMA PER SEMPRE!!!
Ne veszekedjünk!!! :ultra: :ultra: :ultra:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2005.12.16. 23:53


snatch írta:F72 nem volt se nagyképű, sem pedig lenéző. Őt bizony zavarja az, amikor Roma szurkolók totálisan leszarják a szeretett csapatuk múltját, történelmét. Emiatt inkább elkeseredett. És sajnos igaza van.

sn-


Egy picit félreértjük egymást. A mez fontos dolog, a hagyományok és gyökerek még fontosabbak. Én tisztelem a csapatot, a múltját ugyanakkor a jövőbe is tekintek. Azt, hogy leszarják a csapat múltját, pedig nem tudom magamra venni, ha nekem szántad, mert ez távol áll a valóságtól
Nekem az a véleményem,, hogy ez nem egy égető probléma, de fontos, kirívó esetek (pl az ominózus zöld mez) bántják a szememet, és azt tényleg nem kéne.
Részemről hajlok a többség felé, és ha ezen múlik az "egység", akkor szignózom a peticiót.

Amúgy hogyan zajlik ez a kampány?
Megfogalmaztak vmit az ultrák és ezt eljuttatták az illetékesek felé?
Lesz erröl a siteon szavazás, vagy hasonló, hogy csatlakozunk-e a témához?
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.16. 21:51


Nem szoktam cheerleaderkedni, de szívemből szóltál Levy! :cheer: :cheer: :cheer: :D :wink:
Tulajdonképpen így is megfogalmazhattam volna a véleményemet... :)
És amúgy tényleg megértem, hogy ha valakinek ez a kampány a szívügye, akkor védelmezi mint F72.
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2005.12.16. 21:39


Nem voltam két napig, s kicsit lemaradtam, de élvezettel olvastam vissza mindenki minden szavát!
Nem tartjátok érdekesnek, hogy eddig minden topicban - egy-egy kivételtől eltekintve - mindenki mindenben egyetértett, s erre jön egy "mezkampány", és forrnak az érzelmek, dübörögnek az indulatok, pezseg az élet a MEZ miatt, körül!

Kíváncsi lennék, mi a játékosok véleménye a mezről, annak színeiről... Talán lesz valaki, aki erről tud majd nekünk információval szolgálni, ha nem is azonnal, de egy-két héten belűl!

Gondoljátok magatokat FANATIC helyébe egy kicsit...
Élsz valahol, valamilyen körülmények között, szeretsz egy csapatot, megkönnyezed a vereségét, százból, ha egyszer sikerül látnod Őket a tvben - NEM ÉLŐBEN !!! - és gondoljatok arra, neki vajon mennyit számíthat az, hogy a csapat milyen mezben lép pályára, ha egyszer végre látja őket...
(mert a neten nem látni a mezt )

Aztán képzeljük magunkat F72 helyébe egy kicsit, megyünk Romába, találkozunk az olasz haverokkal, két napig nem beszélünk másról, mint a Romáról, a Kanyarról, a Drapikról, a Szurkolásról és nem utolsó sorban a mezekről, a színvilágról, a Hagyományokról...A KAMPÁNYRÓL!

Mondhatjuk, ez a két véglet, melyik is vagyok ÉN, melyikhez állok közelebb...?Melyik szeretnék lenni...? Melyik szereti jobban a ROMÁT...?

Úgy gondolom, a maga módján mindenkét fél ugyanolyan módon ....

Ki a különb, kinek a véleménye számít inkábbb? Úgy vélem egyiküké- egyikünké sem nyom se többet, se kevesebbet a latban!

Tiszteljük egymást és egymás véleményét, hiszen van egy közös pont, amit mindannyian első helyre teszünk :A CSAPAT , az AS ROMA
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.12.16. 20:58


Trigoria írta:Nem is akartalak megbánatni sem megsérteni

egyiket sem tetted, szal np.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2005.12.16. 20:45


Nem is akartalak megbánatni sem megsérteni, hiszen csak a véleményemet mondtam el, és nem akarok senkit sem megváltoztatni, hiszen nincs hozzá jogom... :wink:
Igazad van, evidensnek kellene lennie, de nem mindenkinek az. Bár ha jobban belegondolok a kezdetekkor én sem rögtön olvastam el a történelmet, hiszen nme is tudtam honnan... :(
És azzal hogy F72 mellett tetted le a voksodat, azal elfogadtad az ő kissé korholós stílusát is... :wink: Ez persze nme baj, de ez van...
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2005.12.16. 20:23


Trigoria írta:- Vagy csinálnak mondjuk egy történelmi tesztet a regisztrálás feltételeként, amit ezáltal muszály lenne elolvasni.
- Vagy elfogadják hogy vannak olyanok, akik bizony nem fanatikusok, és akár akaratukon kívűl sem tudnak annyira azonosulni a kinti szurkolók mentalitásával. És ha engedik írni őket a fórumba akkor viseljék el, ha másként látják. Meggyőzni meg lehet próbálni őket, rávezetni a jobb (nme feltétlenül helyesebb) útra, de nem lekorholni és lenézni, amit éreztem most egy-két hozzászólásban.

Eszem ágában sincs senkire sem ráerőltetni azt, hogy mindent olvassanak el, azt gondolom ennek evidensnek kellene lennie.
Senkit nem nézek le és nem is korholok le, én végülis csak annyit tettem, hogy F72 mellett tettem le a lantot, mert én tudok a mezkampánnyal és a nézeteivel azonosulni.
sn-
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég