Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.26. 22:01


feree80 írta:
sebastian írta:Róma sem egy nap alatt épült!...:D ÉS tart még a mercato....:D

ja mercató van, olcsó jánosok vannak még a piacon, de igazából ha ZZ-nél ez a védekezés,

Igen, több gólt kell lőni, mert minden meccsen átfognak rajtunk párszor futni...
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.08.26. 22:01


feree80 írta:Akkor csak én vagyok elégedetlen, egyrész a bíró miatt, másrészt a védekezés miatt, most komolyan ezt fogjuk egész évben imitálni védekezés címszóval, hogy a belső védőink majd egy az egyeznek a támadókkal?


Ezt tudtuk hogy így lesz Zemannál, de nézd a pozitív oldalát: cserébe mi is rúgtunk 2-t. Ez fejlődés tavalyhoz képest, mert tavaly is szívtuk egy az egyben a gólokat, csak nem rúgtuk. Azért valljuk be, hogy a Catania elég jó volt és a Serie A-ban ők a jobbak közé tartoznak kontrajátékban. Egy kis csapatnak ha eleget rúgunk, akkor összeroppan, ha jól nyomázza akkor ilyen lesz mint a mai meccs, és bizony a nagyon jók ellenében bele fogunk nézni egy négyesbe-ötösbe...
Legalább a semleges nézők is jól szórakoznak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.26. 22:00


Trigoria írta:amúgy még mindig azt érzem hogy nagyon jók leszünk idén
És tudjátok miért mondja mindenki hogy ennak kéne játszania, vagy annak e helyett vagy a helyett? Mert sok egész jó játékosunk van. Bárki ül a padon, az mindenképpen furán néz ki, hogy miért ő. :)
amúgy én is lamela, destro, lopezt tolnám elől, de Zeman sem teheti meg hogy Tottit, Bojant, és Oszit padoztatja. Elvileg ezek az értékeink. :)
Márpedig a mostani kezdőnk összeállításában nem láttam az új taktikát

na de első 3-5 meccset megvárom az értékeléssel
egy meccs alapján nem szabad egész szezonos következtetéseket levonni - nem is teszem

Teljes mértékben egyetértek! Jó végre úgy nézni a meccset, hogy ha nem játszik jól a csapat lehet mondani, hogy miért nem ez vagy az játszik :D Amennyit védekezett ma a középpálya, Totti simán eljátszhatott volna Bradley vagy Pjanic helyett egyébként. És akkor + 1 hely a csatároknak.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.26. 22:00


feree80 írta:
sebastian írta:Róma sem egy nap alatt épült!...:D ÉS tart még a mercato....:D Biztosan ZZ is csalódott, és tesz azért, hogy mindenki visszaérjen megfelelő időben a megfelelő helyre..

ja mercató van, olcsó jánosok vannak még a piacon, de igazából ha ZZ-nél ez a védekezés, vagyis ez várható a további meccseken is, akkor teljesen felesleges tovább szórni a zsét, mondjuk egy jobb bekkre.....

Túl pesszimista vagy, mintha kb a szezon felénél járnánk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.26. 21:58


sebastian írta:Róma sem egy nap alatt épült!...:D ÉS tart még a mercato....:D Biztosan ZZ is csalódott, és tesz azért, hogy mindenki visszaérjen megfelelő időben a megfelelő helyre..

ja mercató van, olcsó jánosok vannak még a piacon, de igazából ha ZZ-nél ez a védekezés, vagyis ez várható a további meccseken is, akkor teljesen felesleges tovább szórni a zsét, mondjuk egy jobb bekkre.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.26. 21:57


Corso22 írta:
Trigoria írta:
r Oszi az öltözőfelé menvén épp nevetett volna
kedvelem a palit emberileg, de szerintem ő ma jól alszik, elégedett, nagy gól, sztár
olyan embernek érzem, aki aláírja előre hogy mondjuk 1-0-ás győzelem helyett legyen mondjuk ez a meccs 3-3 de ő rúgja a mesterhármast

Trigo! Szerintem a meccs egyik legszebb pillanata az volt, amikor DDR elesett, de felállt, és visszaszerezte a labdát. És ment a támadás tovább. Akkor azt gondoltam (éreztem), hogy jó Roma meccset nézni!

Egyetértek. Nekem ebben a meccsben több élvezetes pont volt, mint az egész tavalyi szezonban. A florenzi - pjanic, marquinhos - lamela cserék helyett bojan - totti, kuglifej - takszidiszt hoztam volna és akkor sztem meg is lett volna a 3 pont.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.26. 21:56


sebastian írta:Nyilván ZZ s lépni fog!! Kíváncsian várom, hogy mit! Mikor jár le Destro büntije?

Nagyon remélem..Mert ez így csúnya zakó lehet az Inter ellen
Stekelenburg-Taddei,Burdi,Castan,Balzaretti- DDR-Tachditis-Pjanic- Lamela, Destro, Bojan/Lopez
Lopez szerintem jelen állapotban hasznosabb lenne csereként, de nem 5 percre...
Na ezzel a csapattal lehetne nyomni a totális focit szerintem :D Taddei nem nagyon tetszik oda, de amit ma Piris leművelt inkább paripa
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 21:54


amúgy még mindig azt érzem hogy nagyon jók leszünk idén
És tudjátok miért mondja mindenki hogy ennak kéne játszania, vagy annak e helyett vagy a helyett? Mert sok egész jó játékosunk van. Bárki ül a padon, az mindenképpen furán néz ki, hogy miért ő. :)
amúgy én is lamela, destro, lopezt tolnám elől, de Zeman sem teheti meg hogy Tottit, Bojant, és Oszit padoztatja. Elvileg ezek az értékeink. :)
Márpedig a mostani kezdőnk összeállításában nem láttam az új taktikát

na de első 3-5 meccset megvárom az értékeléssel
egy meccs alapján nem szabad egész szezonos következtetéseket levonni - nem is teszem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.26. 21:54


Róma sem egy nap alatt épült!...:D ÉS tart még a mercato....:D Biztosan ZZ is csalódott, és tesz azért, hogy mindenki visszaérjen megfelelő időben a megfelelő helyre..
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.08.26. 21:53


Trigoria írta:
r Oszi az öltözőfelé menvén épp nevetett volna
kedvelem a palit emberileg, de szerintem ő ma jól alszik, elégedett, nagy gól, sztár
olyan embernek érzem, aki aláírja előre hogy mondjuk 1-0-ás győzelem helyett legyen mondjuk ez a meccs 3-3 de ő rúgja a mesterhármast

Trigo! Szerintem a meccs egyik legszebb pillanata az volt, amikor DDR elesett, de felállt, és visszaszerezte a labdát. És ment a támadás tovább. Akkor azt gondoltam (éreztem), hogy jó Roma meccset nézni!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.26. 21:51


Akkor csak én vagyok elégedetlen, egyrész a bíró miatt, másrészt a védekezés miatt, most komolyan ezt fogjuk egész évben imitálni védekezés címszóval, hogy a belső védőink majd egy az egyeznek a támadókkal? ha meg a szélső védők nem érnek vissza, már pedig nem érnek, szopjuk a gólokat rakásra? :shock: :(
qrvára csalódott vagyok.......
korai, de ha idén is besül a projekt, jövőre nincs mit eladni, csak DDR-t, oszt kalap kabát, meg a sok olcsó jános tehetség, akik lófaxt se érnek........ :(

Szal qrvára remélem hogy működni fog ez a dolog, mert most egyelőre én csak annyit látok hogy egyre lejebb süllyedünk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.26. 21:51


Nyilván ZZ s lépni fog!! Kíváncsian várom, hogy mit! Mikor jár le Destro büntije?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.08.26. 21:50


azért ha a 92. percben egyenlítünk, majd simán kikaphattunk volna lehet örülni az x-nek is
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.26. 21:49


Mindent összevetve én élveztem a játékot. Tavaly megnéztem a kezdőt, 5 perc után láttam, hogy esélytelen a csapat a győzelemre. Ha kaptunk gólt, akkor bele is törődhettünk a 0 pontba és onnan kb ki is kapcsoltam a streamet. Most megmutattuk, h a Roma a lefújásig a pályán van és harcol az ellenféllel és a bírókkal is.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.26. 21:48


Trigoria írta:gyors és labdaügyes emberek nélkül amúgy nem lehet ezt a taktikát nyomni
Totti nem gyors, Osvaldo nem labdaügyes

Ott a pont, és ezért kell Marquinho a középpályára Bradley helyére, ő támadna, mint tavaly. Mondjuk ma egy kupac szar volt.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 21:47


És mi ez a srác h fejet csóválva köpködve megy le a pályáról? nagyon sokat érzek ebben a gyerekben
bezonyám
és nem akarok vádaskodni, de mintha épp elkaptam volna a pillanatot maikor Oszi az öltözőfelé menvén épp nevetett volna
kedvelem a palit emberileg, de szerintem ő ma jól alszik, elégedett, nagy gól, sztár
olyan embernek érzem, aki aláírja előre hogy mondjuk 1-0-ás győzelem helyett legyen mondjuk ez a meccs 3-3 de ő rúgja a mesterhármast
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.08.26. 21:47


lesgól(ok), meg nem adott tizi, benyomjuk őket, egyszer jönnek át a félpályán és gólt kapunk
ebből nem könnyű felállni.
ettől függetlenül csak 20 perc jó játékkal nem érdemeltünk győzelmet.
hajrá Róma
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyuri67 2012.08.26. 21:51-kor.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.26. 21:46


Én egész nyáron ezt mondtam, hogy szívesen megnéztem volna a catania erősségű csapat ellen a mieinket. Velük az elmúlt 2 évben mindig kemény meccsünk volt! Azt lássuk be, hogy a Pool volt a legerősebb ellenfelünk a nyáron és minden tét nélkül. Nekem hiányzott taxidísz, és a megoldásai. Tottit félidőben leszedtem volna a pics..ba. Egy biztos! Ez nagyon karcsú lesz az nyinter ellen....És azért ne feledjük el Bojant sem!!! Lehet, h nem megy neki éppen, de egy két védőt tuti, hogy lefoglal az örökös mozgásával....Még van egy kis idő a Mercatoból, tessék igazolni!!!!!!!! És még Jön Destro is!! Lehet,h velük más lesz a felállás. Taxidísz, Destro, Lopez, Bojan...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2012.08.26. 21:49-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.26. 21:46


CaPy írta:
Trigoria írta:Lopezt akartuk, Lopez megjött, Lopez betalált
felkészülési meccseken nem véletlenül istenítettük

gyors és labdaügyes emberek nélkül amúgy nem lehet ezt a taktikát nyomni
Totti nem gyors, Osvaldo nem labdaügyes

TE JÓ ÉG MEKKORA GÓLOKAT LŐTTÜNK MA, Marquinho Lamela csere nagyon nem adta...Lopez jöhetett volna hamarabb, de 5 perc is elég volt neki :O
És mi ez a srác h fejet csóválva köpködve megy le a pályáról? nagyon sokat érzek ebben a gyerekben, FORZA ROMA! A második félidőben nyújtott játékot kell hozni, vagy még annál is jobbat!

Ha Lopez belendül Capitano nyugdíjba is mehet, megvan az utód. Már csak egy életfogytos szerződést kell elé tolni és kész :). Lamelaval és Destroval jók lesznek ott elől. És vicc, hogy a padon akkor Bojan, Totti ülne :).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.08.26. 21:45


Azt kaptuk, amit vártunk az 1. félidő alvajárását kivéve: lüktető meccs, sok gól.
Marquinho-t full bal lábasként nem kellene jobb szélsőben erőltetni, Pires helyére pedig kérjük Negot akárhol is van.

Igen! Azt a második félidő elejei 20 percet kellene legalább egy félidőn át nyomni és jövő héten bezúzzuk idegenben is az Intert!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.26. 21:45


A meccs csalódása Zeman! Örülök az egy pontnak, de ha ilyen csapattal állunk fel, csinálhatjuk mi a totális focit nem fog menni. Nem tudta leszűrni az edzések/ tesztmeccsej alatt, hogy ki alkalmas és ki nem? Lopez kap 6 percet, Pirisnek egy jó passza nincs, a görög fiú pályára se kerül, csak úgy mint Bojan. Lehet mondani, hogy már az első forduló után edzőzök, de nem érdekel. Zeman kiváló mester, csak rosszul rakta össze a csapatot...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2012.08.26. 21:49-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.08.26. 21:41


nagyon fasza volt a meccs. a forduló legszebb 2 gólja 1 csapattól , nem is tudom melyik volt szebb . Osvaldo / LOPEZ maradhatnak is kezdőben a köv. fordulóra. PIRIS nek szerintem most köszönjük meg, pár nap pihenő kell neki.
Bal oldalunk szerintem OK . DE ROSSI nem ívelget ennyit, még jobb lesz .
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.26. 21:40


Mai következtetés: az uruguayi kapust felejtsük el, menjünk rá arra a sissoko gyerekre és debuchyre.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.26. 21:40


A játék még bőven javulhatna, de két kapott lesgól és visszafújt szabályos ziccerek mellett, nem rossz ez a döntetlen. A félidő utáni formát kéne átmenteni merdáék ellen.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.26. 21:40


blint63 írta:Új rekord dőlt a fórum látogatottságában is, látszik a felfokozott várakozás, kár, hogy ezt kapjuk. A félidő utáni negyed óra jó volt, azóta semmi.

grat magunknak! :wink:

Jelenleg 97 felhasználó van jelen: 31 regisztrált, 1 rejtett és 65 vendég.
mennyi vendég!!!! Lehet cataniások? :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég