Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.17. 17:01


8,6 millió euró?
Egy magyar csapatnak a BL egy aranybánya lenne, ezek fényében nem csak szégyen, hanem rohadt nagy veszteség is a lókakinak, hogy idén az extra jó sorsolás ellenére nem tudott bejutni.

A Fradinak ez a pénz 6 évi költségvetését kitenné!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.17. 14:18


http://www.azzurri.co.hu/BL/BL-Soha-enn ... -osztottak

ezért kellene a dobogón lenni idén...eszméletlen mennyi pénzt adnak ki. emlékszem mikor kipicsáztuk a Real-t abban az évben 36 millát kaptunk. sztem a győztesnek idén 100 milla felett lesz a végső összeg...tavaly azt hiszem 92 millió volt
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.15. 15:28


Az nem tűnt fel, hogy tulajdonképpen azzal, hogy a magyar mentalitásról formálsz véleményt tulajdonképpen te is kritizálsz valamit? ( tudom Trigo, hogy nem személyeskedünk csak ez egy kicsit felhúzott, ha nem tetszik majd úgy is kimoderálsz és megintesz )
mivel ugyanezt mondtam én is egy hasonlattal... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28175
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.14. 11:55


olaszban vannak tabu témák, olyanok amikről nem beszélnek, ZZnél nincs tabu, ami a szívén az a száján, ő nyiltan beszél mindenkiről és mindenről, eleinte zavart főleg a zebra dolog, ha róluk van szó, olyan nem létezik számára hogy no komment :D mostanra továbblépett nagyobb dolgokban gondolkodik :) , de mostanra már nem zavar, megteheti, megteheti addig míg a csapatnak nem származik kára belőle.......

múltkor vki asszem komunistának nevezte :lol: megtudja magát védeni, hát tegye. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.14. 11:36


Én azért örülök, hogy 1 meccses Osvaldo eltiltás van (jó persze nyilván nem örülök, csak a pozitívumot mondom belőle), mert így megnézhetem ifjú titánunkat középen, ahol szerinte ő jobban érzi magát :) májki77 annyit az egészről, hogy fr kb 100 éve fórumozik, már akkor is rég idejárt amikor én még vendégként olvastam a fórumot, a csapatról minden dolgot figyelemmel követ és mindig kulturáltan formál véleményt. Ha kint lakna valószínűleg ő is bérletes lenne és a ő is elkísérné mindenhova a csapatot, ahogy vagyunk még ezzel így egy páran, de mi ide születtünk, innen imádjuk a csapatot, ugyanolyan szurkolók vagyunk, mint az ultrák és mivel zólászabadság van, tulajdonképpen van jogunk elmondani a véleményünket. Én nem értek vele egyet az egy más kérdés. Az nem tűnt fel, hogy tulajdonképpen azzal, hogy a magyar mentalitásról formálsz véleményt tulajdonképpen te is kritizálsz valamit? ( tudom Trigo, hogy nem személyeskedünk csak ez egy kicsit felhúzott, ha nem tetszik majd úgy is kimoderálsz és megintesz :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.14. 09:45


ezt de szeretem
belerúgok a közösségbe, aztán lezárom a témát, és visszavonulok úgy hogy óvónéninek képzelem magam, aki megmondta a frankót
De nyilván látom a trendet, itthon ez a menő, mindenkit lehessen kritizálni.
ismét csak azt tudom mondani, ugyanabban a homokozóban játszod ugyanazt a játékot
a csapatot mindenhová elkísérő ultráknak lenne rá joguk,

nagyon el vagy tévedve szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28175
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.09.14. 08:52


Én személy szerint nem tudom elfogadni, hogy valaki egy ilyen - nyilvánvalóan igaz - kijelentésért kritizálni kezdi az EDZŐT. Vezetőknek, a csapatot mindenhová elkísérő ultráknak lenne rá joguk, nem teszik. De nyilván látom a trendet, itthon ez a menő, mindenkit lehessen kritizálni. Ez nagyon megy nekünk.
Téma részemről lezárva, én is leírtam a véleményem. 8)
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.09.14. 08:44


fradista romanista írta:
májki77 írta:És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.


kifejtenéd ezt bővebben, h. az mitől óvoda, hogy ha valakinek van egy véleménye, és leírja. Erre van az a fórum, , h. "hozzászólás a hírekhez", nem? Komolyan kérdem ....

ráadásul tök normálisak az érvek mindkét oldalon. Aztán hogy elfogadja-e egyik a másikét, már más kérdés.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8186
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 22:05


májki77 írta:És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.


kifejtenéd ezt bővebben, h. az mitől óvoda, hogy ha valakinek van egy véleménye, és leírja. Erre van az a fórum, , h. "hozzászólás a hírekhez", nem? Komolyan kérdem ....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.13. 20:38


májki77 írta:És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.

nédda, de hisz te is bepisiltél... mégsem lehetsz te az óvónéni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28175
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.13. 20:29


Nem baj, ha elmondja néha a véleményét, sőt! Ezért (is) tiszteljük.
De én már kezdem unni ezt a témát. Ha valaki mindig ugyanazt szajkózza annak egy idő után elveszik a hírértéke---> nem éri el a célját.
Kicsit más tészta, de ha Ferguson ( vagy bármelyik más hasonló stílusú edző) elkezd bírózni, már el se olvasom a cikket mert
nem érdekel.
Ne értsetek félre, minden tiszteletem Zemané, de szerintem ez nem nyerő.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.09.13. 19:50


És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.13. 15:29


asroma.hu/hírek írta:Eközben Balzaretti már újra a csapattal edzett...


Balzarettinek jól jött ez a 2 hét szünet, lehet egy meccset sem kell kihagynia, Taddeinek mégsem lesz szerencséje? :)

Trigoria írta:nincs ezzel nagy baj, lehet odafönt úgyis egy öreg vén baromnak tartják csak... :)


Azé remélem Roma edzőként nagyobb szava van... egyébként szerintem sincs semmi gond ezzel a nyilatkozattal, különben is, nem ezt vártuk Zemantól?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.13. 13:38


nincs ezzel nagy baj
lehet odafönt úgyis egy öreg vén baromnak tartják csak... :)
mondjuk egy dolog benne van még: nem mai darab ZZ, tehát már nem nagyon van mit vesztenie, Farinával ellentétben

"Szerintem a kluboknak nincs helyük a tőzsdén és az eredmények engem igazolnak. A futballnak távol kell tartania magát a pénzügyektől és a politikától."
Na itt viszont azt gondolom, hogy ezt nem mondta (mondhatta) volna, ha nem épp ki akarnák vezetni a tőzsdéről a Romát hanem pl fordítva. Ez most nagyon összhangban van a tervekkel. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28175
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 11:32


Igazad van, F72Q, morális szempontból, de ő most tényleg egy csapat edzője, és lehetne diplomatikusabb. és nem kéne felülni minden provokációnak, és ha szemebjön vele egy ujságíró mikrofonnal a kezében, akkor nem kéne őt rögtön kielégíteni. A szisztéma nem az ilyen minibotráányoktól fog megváltozni, mint egy ilyen nyilatkozat, Sőt, ilyen szepontból az ilyen szöveg még éppen, hogy kontraproduktív is lehet.
nem csak a Rozi-féle totális kapituláció és a zeman-féle" fejjel a falnak" hozzááláás a 2 laternatíva
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.09.13. 10:58


tökös legény ez a ZZ, én nagyon bírom a nyilatkozatait még ha ettől szívhat is a csapatunk
kövezzetek meg, de amúgy miért tiltanák el? nem mondott semmi korholót azon kívül, hogy rosszul végzi dolgát a szövetség elnöke... (értem ez alatt, hogy nem mondta ki hogy nyakig benne van a csalásokban) persze lehet hogy kap, de jogilag (nem vagyok jogász csak laikus) szvsz támadható lenne
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.13. 10:40


tomm írta:ez e zz-mondat kinek szólt?


A nagy Giancarlo Abete, az olasz szövetség elnöke a címzett. A kérdés az volt, hogy elmenne-e vele ebédelni... erre válaszolta, hogy persze, nem az ő ellensége, hanem a futballé...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.09.13. 10:36


fradista romanista írta:ZZ-nek elgurult a gyógyszere.... :) :)

Egy interjúban, igazából minden különösebb apropó nélkül elengedte az alábbi kiszólást a szövetség elnökéről:
"Abete nem az én ellenségem, hanem a futballé".

Nos tök függetlenül a dolog igazságtartalmától, valaki, aki bizonyos értelembe függő helyzetben van az illetőtől, ráadásul nemcsak saját magáért tartozik felességgel, hanem az általa irányított csapatért is, ilyeneket nem mond! Majd ha ismét Független Autonóm Személyiség lesz, akkor persze igen, de addig néha kicsit jobban visszafoghatná magát.


fr, hogy lehet valamit függetleníteni az igazságtartalmától? Mástól is olvastam ezt, hogy nem kellene ilyeneket mondani, mert ez lesz meg az lesz... Hát pont az ilyen felfogás miatt tart itt a világ. Olaszországban ez különösen jellemző, maffia szokás. Omertá... Bizonyos dolgokról nem szabad beszélni, inkább fordítsd el a fejed... tudjuk, tudjuk, de jobb, ha hallgatunk, erről most ne beszéljünk...

Simone Farina tavaly a Gubbio játékosa volt (római, korábban az ifiben De Rossi csapattársa volt). Volt csapattársai megkeresték, hogy a Cesena elleni kupameccset el kellene veszíteni, győzze meg erről néhány védőtársát is. Nem kevés pénzről volt szó, éves jövedelmének vagy kétszereséről... Nos ő visszautasította az ajánlatot és feljelentést tett... Rosszul tette? Inkább hallgatott volna? Miért kellett erről beszélnie? Sokaknak beleköpött ezzel a levesébe? Érdekes módon most nyáron a Gubbio és Farina felbontották a szerződésüket. Érdekes módon most nincs egy csapat sem a B vagy C ligában, akinek akár ingyen kellene a 30 éves játékos. Csapat nélkül maradt Akit persze a FIFA meg mindenki kitüntetett. Mekkora álszentség. Mert közben a pokolba kívánják.

S mily érdekes. Amikor Zeman 1998-ben a doppingról és gyógyszertárakba jutott fociról beszélt... 15 évig érdekes módon utána senkinek nem kellett. Senki nem vállalta (többen persze ajánlásra), hogy olyan edzőjük legyen, aki kicsit kiteregette a szennyest. A valóságot. Most érdekes módon Farina sem kell senkinek ingyen sem, pedig szimbólum lehetne bárhol. De sokat beszélt... bűnhődnie kell. Pedig függött ő is, élős szerződése volt. Mennyire hasonló a két történet.

Jól tette, amit tett? Pályafutása szempontjából bizonyára nem. Csak otthon van két gyerek, meg tükör... néha bele kell nézni...

Nyilván Zemant tudatosan provokálják ezekkel a kérdésekkel. Alig várják az északi újságírók, hogy valami hasonlót mondjon. De ha kérdezik, mit mondjon? Nem az igazat vagy azt, amit gondol? Nem látok, nem hallok, nem beszélek....
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 950
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.13. 09:26


ez e zz-mondat kinek szólt?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10413
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.13. 08:40


szegény Lobont :(
Én szemáély szerint imádom, amikor ZZ tiszta futballról beszél (az, hogy személyeket is említ, a klubnak szívás :/), ilyenkor úgyérzem ő az utolsó grál lovag, aki megmondja azt, hogy bizony rossz irányba haladunk, mert ez egy sport (volt valaha elsősorban). Kár, hogy bármit csinál, csak az lesz a vége, hogy megszivatnak minket és semmi előrelépés nem lesz (egy Zeman nem csinál nyarat :( )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 08:30


Más: Lobontnak a válogatottban egy lövéstől megsérült a lépe, belső vérzései vannak. Még nem tudni, mennyire súlyos a dolog, de pár hétig biztos nem játszhat. úgyhogy Goicoechea máris leülhet a kispadra...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 08:26


ZZ-nek elgurult a gyógyszere.... :) :)

Egy interjúban, igazából minden különösebb apropó nélkül elengedte az alábbi kiszólást a szövetség elnökéről:
"Abete nem az én ellenségem, hanem a futballé".

Nos tök függetlenül a dolog igazságtartalmától, valaki, aki bizonyos értelembe függő helyzetben van az illetőtől, ráadásul nemcsak saját magáért tartozik felességgel, hanem az általa irányított csapatért is, ilyeneket nem mond! Majd ha ismét Független Autonóm Személyiség lesz, akkor persze igen, de addig néha kicsit jobban visszafoghatná magát.

Az egyesület hivatalosan nem szólalt meg az ügyben, de nyilván nem boldogak a dologtól, pláne, h. nemcsak áttételes, hanem konkrét negatív következménye is lehet a dolognak (kaphat akár egy kis eltiltást).

(aztán persze magyarázkodásra kényszerült, hogy nem szeméyl szerint rá értette, hanem arra, hogy a szövetség nem lép meg bizonyos fontos reformokat, bla-bla-bla)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.12. 18:30


Virga írta:...érdekes mekkora a szakadék az ötödik legtöbbet költő lazio és köztünk


Meg az is hogy a Napoli nincs az első ötben, pedig jobb játékosállománya van mint a lazionak.

Florenzi a lista végén? :) Tényleg kijár neki az emelés, a tizedes vesszőt eggyel jobbra vihetnék, a 0,3 mégis reálisabb mint a 0,03, Lopez is 0,3-at keres, szal kb... vagy még 0,8-1 milla is, mert Bradley-nél és Marquinhos-nál valszeg többet lesz a pályán.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.12. 00:20


"Ami a képességeimet illeti"- mondta ...-
(bocs)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.09.12. 00:17


off topic, de Titeket nem döbbent meg egy ilyen nyilatkozat? Nem lehetne-e ( :D ), hogy ezeket a becsöpögő nyilatkozatokat nem teszitek ki? Tömjénfüst és értelmetlenség.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég

cron