Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.09.17. 19:26

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.17. 17:11


Trigoria írta:...tehát mondhatjuk úgy, hogy tegnap ellőttük a "jól játszunk, de peches meccsen vesztünk" kupont :)


Jaja, és remélem nem kupon, hanem az alap a "jól játszunk és nyerünk" lesz... és ha már kérdezted a "brillírozunk és jó meccsen nyerünk" kupont a hazai juve ellenire lőném el! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.17. 16:52


A mumus ellen Táddét várom a kezdőbe, nem Pirist, nem Marcost, Táddét! :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.17. 16:12


nos megnéztem a meccset végig
előfordul az ilyen
de hogy a végén Ferenc az ötösről egyedül miért középre fejeli?

Piris nem volt rossz a két gólig valóban
Destro nem volt igazán jó (eddig kerestem hogy kire hasonlít, de beugrott: Kossuth!!! :D )

Ez a rohadt meccs is csak arra volt jó, hogy mostantól idén sem dőlhetünk hátra 2 gólos vezetésnél. Persze megszoktuk mi ezt az utóbbi években, de reméltem hogy talán idén nyugodtabbak lehetünk ilyen szituációkban. Hát nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.09.17. 14:16


bigg írta: és ha kell valakit hibáztatni, én Stekelenburgot jelölném meg.

Első 2 inkább Piris, nem? Harmadik meg... :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.17. 13:55


20 perc és leadják a tv-ben is a meccsünk

tehát mondhatjuk úgy, hogy tegnap ellőttük a "jól játszunk, de peches meccsen vesztünk" kupont :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.17. 13:12


fradista romanista írta:Jó üzlet volt ez a Jose Angel - Piris váltás. cseberből vederbe. legalább anyagilag megérte?


Rosit cseréltük le Pirisre.
Anyagilag persze hogy nem érte meg, de Piris egy fiatal cserehátvédnek jobb mint Rosi lett volna, csak az a gond, hogy arra az oldalra nincs egy Balzaretti szintű játékosunk, akinek a cseréje lehetne.
Angel helyett Dodo jött, az anyagilag megérte, de mást még nem tudunk...

A tegnapi meccsen a Bolognának hatalmas mákja volt, még egy ilyen meccsünk Zeman alatt nem lesz, ez nem mérvadó, vagyis csak az első félidő, az alapján jók vagyunk!
A másodikban sem lettünk sokkal rosszabbak, de jött a semmiből ez a 3 gól, és ha kell valakit hibáztatni, én Stekelenburgot jelölném meg.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.09.17. 12:21


IlPrincipe írta:A tegnapi meccs végén kicsit lefagytam :). Nem hittem volna, hogy ez lesz a végeredmény és csak bambultam, mint akit leforráztak. Nem is voltam dühös, mert az első félidőben megint olyat kaptam, amit már régen, sőt még a másodikban is az a kontra, amikor Tottira jött ki a végén, mert ő FUTOTT FEL...egyszerűen hihetetlen volt, 36 évesen felsprintelt. A gólok, amiket kaptunk mind elkerülhető lett volna kis odafigyeléssel, de ilyen a foci, nem lennének gólok, ha mindig mindenre mindenki odafigyelne. A kezdeti sokk után aztán hamar magamhoz tértem és most már nem a vereségen mérgelődöm, hanem a következő meccset várom. Remélem a srácok is így vannak vele.

Kb az első hsz a meccs óta, aminek minden szavával egyetértek. Szép focit játszunk és szerencsére nem az van mint tavaly, hogy pár nap múlva ismét elképzelés nélkül vereséget szenvedünk. Nem egy a pályán lézengő Tottit látok, hanem egy harcost, a játékosok nem verik egymást szét az öltözőben, hanem egyként örülnek, ha a másik gólt lő. Ezt csapatnak hívják, azt vezér nélküli hordának. Télen kell hoznunk a jobb oldalra is egy Balzarettit és nem lesz para.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.17. 08:27


dkba annó feltettem azt a kérdést, hogy Sab ugye nem tud Rosinál rosszabbat hozni a Romába?!
egyelőre nem török pálcát felette, de ha így folytatja, vkinek az orrára kéne koppintani, hogy INGYEN Cresenczivel nem számoltak. :wink: durva hogy Stroppánál nem kap lehetőséget a srác, bár lehet hamarosan meg fog tőle szabadulni Crescenzi, mert idáig 3 meccs, 3 bukta, és ami durva, attól a Torinotól, Samptól, akit a másodba ZZék rendre vertek....mondjuk Caprari viszont kap nála lehetőséget, tegnap épp gólt szerzett, de csak szépségtapaszra volt csak jó.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.16. 21:08


Jó üzlet volt ez a Jose Angel - Piris váltás. cseberből vederbe. legalább anyagilag megérte?
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.16. 19:21


calderoni írta:
feree80 írta:Az a durva, hogy Piris míg részt nem vállalt a 2 bolognai gólban, addig kifejezetten rendben volt a védekezés része.......

Dehogy volt rendben. Számtalanszor fönt maradt a támadással, olyan Cicinho- effektus. Egyértelműen rajta ment el a meccs. Nem lehet másra fogni, kétszer szaladt alá a labdának. Nincs vaker. ZZ nem véletlen vette le a pályáról, meg akarta előzni, hogy a 3.-at is bevegyük. Azt meg Burdi balf*kodta össze. A Bolognának semmi köze nem volt a meccshez, adtunk nekik 3gólt, 3 ponttal kombinálva. Ugyanúgy leültünk a második félidőben, mint Spalletti idején ugyanúgy! A Spalletti -érában közvetlen a 2. félidő elején már szedtük be a szépítő gólt, menetrendszerűen. Most a végén jött. Ezzel csak az a baj, hogy ezt olvasni fogja a többi csapat és rendre a második félidőben vernek meg minket. Hiába lesz 2 gól fórunk, ez a kp. nem túl masszív védekezésben, egy jó Napoli átmegy rajtunk. Mi hajtunk az elsőben, jól elfáradunk, az ellen meg pár kontrából egyenlít a másodikban. HA ZZ nem változtat!


lehet az elején meg felment, de később max akkor vettem észre hogy pályán volt, mikor kivezette saját labdáját az alapvonalon........nem akarom én felmenteni, mert hibázott, de a hibájáig sztem ez a mai lett volna a legjobb leadott teljesítménye amióta nálunk van, csak nincs ha, szal fölösleges szájtépés a részemről. :wink: :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.16. 19:18


Totti8 írta:Nemsokára lesz már DDR is, ezt ne felejtsétek :)

fura, de nem érzem hogy DDR hiányzott volna...... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.09.16. 19:12


Nemsokára lesz már DDR is, ezt ne felejtsétek :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.16. 18:35


hát srácok
kispályás meccsem volt 4-től, így 30 percet láttam, aztán kocsiban szakadozva, de inkább hallgatva még 15-t
Meccsen beszedtünk egy 8-ast!!! egy papíron kiscsapattól :shock: ,mondom remélem legalább a Roma nem cseszte el és kárpótol. Nézem telefont, nem akarom elhinni :shock: És ráadásként nem tudtam hazajönni, csak a garázson keresztül, mert a lépcsőházi bejáratot képtelenek vagyunk kinyitni :D
ja és épp migrénes fejfájásom jön elő pillanatokon belül durván
ezt hívom tökéletes napnak :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.09.16. 18:11


calderoni írta: meg akarta előzni, hogy a 3.-at is bevegyük. Azt meg Burdi balf*kodta össze

szerintem inkább Stek
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.09.16. 18:01


feree80 írta:Az a durva, hogy Piris míg részt nem vállalt a 2 bolognai gólban, addig kifejezetten rendben volt a védekezés része.......

Dehogy volt rendben. Számtalanszor fönt maradt a támadással, olyan Cicinho- effektus. Egyértelműen rajta ment el a meccs. Nem lehet másra fogni, kétszer szaladt alá a labdának. Nincs vaker. ZZ nem véletlen vette le a pályáról, meg akarta előzni, hogy a 3.-at is bevegyük. Azt meg Burdi balf*kodta össze. A Bolognának semmi köze nem volt a meccshez, adtunk nekik 3gólt, 3 ponttal kombinálva. Ugyanúgy leültünk a második félidőben, mint Spalletti idején ugyanúgy! A Spalletti -érában közvetlen a 2. félidő elején már szedtük be a szépítő gólt, menetrendszerűen. Most a végén jött. Ezzel csak az a baj, hogy ezt olvasni fogja a többi csapat és rendre a második félidőben vernek meg minket. Hiába lesz 2 gól fórunk, ez a kp. nem túl masszív védekezésben, egy jó Napoli átmegy rajtunk. Mi hajtunk az elsőben, jól elfáradunk, az ellen meg pár kontrából egyenlít a másodikban. HA ZZ nem változtat!
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.09.16. 17:59


DONI 19 írta: Az Inter elleni nagyon sima meccs után nem értem most ezt.

Más a támadófoci akkor ha pl Milánóban az Inter győzni akar és támad, és közben van területünk az ellentámadásra, és más ha pl. a Catania eljön Rómába úgy hogy egy x már csúcs és 9 emberrel védekezik.
Én nagyon örültem, örülök Zemannak, de eddig a nem baj hogy kapunk 4-5 gólt csak rúgjunk eggyel többet taktika a látványos közönségszorakoztató játékhoz volt elegendő kiemelkedő sikerhez nem. Remélem ez Rómában másképp lesz, de ehhez még sajnos több időre van szükség
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.09.16. 17:14


feree80 írta:http://sphotos-f.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/564086_362820397125962_1808829968_n.jpg


Libabőr :wink:
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.16. 17:00

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.16. 16:42


amúgy az az igazán durva, hogy ez már nem a tavalyi csapat jórészt, de hogy ezeket a szerencsétlen és megmagyarázhatatlan vereségeket nem tudjuk levetkőzni, az a hihetetlen, volt ilyen még Spánál, Ranyesznél, Lajosnál és most már ZZnél is, csak remélni tudom hogy nem lesz sok belőle a szezonban......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.09.16. 16:42


Gyuri67:a Roma a Bolognához képest nagycsapat,meg amúgy is.Attól még, hogy nem indulunk minden évben a BL-ben,attól Olaszországban az AS Roma "nagy" csapatnak számít.És én ezt így hiszem.Direkt nem a klasszis csapat kifejezést használtam.
mcsabi: 80 perc jó játék???Ezt nem gondolod komolyan,ugye?Oké, lehetett volna 3-0 is ide,de már nagyon érett a Bologna szépítő gólja.Ne vegyük már el tőlük az élményt.Nagyon sokat tettek az egyenlítésért,aztán a győzelmük természetesen mázli volt.De nem érdemtelen.
És nem tudom,ki írta,de itt ma mindenki Roma-szurkoló volt,senki nem károgott.Ha ezt tavaly megcsináljuk az amúgy általam becsült Enriquével,hogy így vesztünk meccset,szóban meggyilkolták volna a a spanyolt.Most nem történik ilyen sem az edzővel,sem a játékosokkal.
Az meg azért engedtessék már meg egy egyszerű szurkolónak,hogy megdöbbenjen,és nehezen ocsúdjon a kábulatból egy olyan meccsen,ahol egy kieső helyen álló csapat ellen egy 2-0-ás félidő után hazai pályán összeomlunk,és vereséget szenvedünk.A bolognaiaknak katartikus,nekünk szürreális.Abszurd.Még egy Juve ellen is az lenne.No de egy Bologna ellen.Egy jó Bologna ellen-teszem hozzá.
Őszintén: kinek a lelkében nem uralkodott el a döbbenet és a düh az egyenlítő, majd a vesztünket okozó gól után?
Kicsivel több szervezettség,és jönni fognak a pontok is.
Mindent bele!
(De ez ma szégyen volt.Még egy ilyen fiatal csapattól is.Akiket persze továbbra is imádunk.És sajnálunk.)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2012.09.16. 16:47-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.09.16. 16:40


Kb a 60. percig (2-0) néztem a meccset, utána el kellett utaznom, de töknyugiban voltam a meccset illetően. Erre most felugrok goal.om-ra, hogy csekkoljam lőtt-e Totti gólt, és ez jön szembe, alig hittem el. Nem tudom mi siklott így félre, nem tragédia az eredmény, csak a helyszínen szurkolókat (volt coreoa Teveren) sajnálom, bár amíg láttam irtó jó kis meccs volt, ez azért talán enyhíti a sebeket, de jövő héten idegenben húzni kell a meccset, hogy újra ennyien kijöjjenek.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.16. 16:29


na már meg is van a magyarázat, mért kaptunk ki, mert nem koncentráltunk eléggé.......
na, léptem, megpróbálok felocsudni hátha sikerül.....

különben néztem a tmw-t ott is azt forszirozták hogy Piris a 2 bekapott gólig rendben volt.áááááá, továbbra se térek magamhoz....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.16. 16:27


am meg mág régen el kellet volna dönteni a meccset legalább 3-4 gólal menni kellet volna mikor kaptuk az elsőt...
nem tudom miért - nem akarok ez a "na én megmondtam h ez lesz" fajta lenni -, de az ilyen 55.-60. perc körül annyira éreztem hogy gáz lesz ha nem lövünk még 1et...nem értem hogy lehet így kikapni. és tényleg jol irta az előbb valaki, megint bohócot csinált belőlünk egy kiesőjelölt
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.16. 16:24


nekem úgy tűnt a vége felé, mintha elfáradtunk volna.......
azt hogy feladtuk é, azt nem mondanám, de mintha elfáradtunk volna.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 90 vendég