Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.09.21. 07:39


Én azt látom nagy gondnak, hogy a csapatunk elemzésénél mindenki láthatja az elmúlt meccsek alapján, hogy nem éppen veretes védelmünk leggyengébb pontja Piris. És erre lehet alapozni egy mérkőzést, mint azt láthattuk a Bologna ellen is. Tehát ha kezd hétvégén Piris, szerintem a támadások 90%-át ott fogják vezetni a Szardíniaiak. Ezért nem hiszem, hogy kezdeni fog. ZZ-től hiba lenne. Ha csak nem nagy sakk mester és erre az elképzelésre épít egy taktikát...:D De akkor is ott a kockázat, mert Pirisre mennek a támadások...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.20. 17:45


Vasárnaptól nem voltam se gép, se TV közelben ezidáig, szóval szerencsére lemaradtam a vasárnap történtekről.
Én azt mondom, ha ezek után Piris nem kerül a pályára lehet megérte ez a vereség. Engem már a kezdetektől idegesített a gyerek, bár így az összefoglaló alapján akkorákat nem hibázott mint az eddigi meccseken, csak most kihasználta az ellenfél...
Forza!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.19. 16:47


de ez meccsnapot követően volt, vagyis hétfőn, ráadásul a képen inkább azok vannak akik végig is játszották a meccset, különben Totti se egészséges, teljesen.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.19. 14:38


szerintem ők is nótáznak, mindenféle cseh népdalt kell elénekelniük és közben a kozelt isteníteniük :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.19. 14:16


csajk egy rkisebb rándulás a térdben. nem hinném, hogy vasárnap z akadályozná a játékban

amúgy mi a probléma? Többet erővel, mint ésszel :D
És különben is: már hét közepe van, nem az átmozgatás ideje.R áadásul ez ez nam az olimpico, alig pár lépcsőfok az a lelátó ott trigoriában... Sőt, még vizestömlő v. homokzsák sincs náluk, é nem gázálarcban kell csinálniuk közben nótázva, mint nekünk anno a seregben :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.19. 12:52


http://forum.index.hu/Article/viewArtic ... &t=9020789

akárhogy is számolom ez a 100 milla dolog nekem csak nem akar kijönni....... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.19. 11:29


Szó volt róla hogy Pirist lecseréli Zeman, nyilatkozta?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.09.19. 06:11


Nekem is felettébb tetszik ez a Baldini-interjú.
Tőlem Marquinhos is mehet jobb bunkóba, 7végén azt írtátok jó volt csereként.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.18. 20:25


de Pirist látva igenis helye van a kezdőben, akár tetszik egyeseknek akár nem.
és még egy kicsit tovább leépülünk azon a poszton és nekem is helyem lenne :D

Baldini: korrekt nyilatkozat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28486
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.18. 20:19


feree80 írta:Amúgy a Cagliari mitől gyenge? ő a mumusunk, plusz Szardinián 17 éve nem nyertünk.....


Attól hogy a mumusunk, még lehet egy gyengécske csapat, nem?, és az is, a kiesés ellen fognak küzdeni...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.18. 19:29


bigg írta:
feree80 írta:Közben Destro megsérült, hogy mennyire komoly, nem tudom, egy röntgenen azért már túl van...


Osvaldo visszatérésével aligha lesz helye a kezdőben, Tottinak és Lamelanak nagyon ment a bologna ellen, Destronak meg nagyon nem...

Egyre többször olvasom, hogy Taddei-re újabban megmentőként számítanátok, hááát... :D
Piris eddig játszott 3 meccset, oké hogy az utóbbi meccse rosszul sikerült, de hát Tádét hány meccsen láttuk már rosszul játszani? Ráadásul melyik meccsen szerezhet újra önbizalmat Piris, ha nem gyengécske Cagliari ellen?


Én nem várok Taddét megmentőként, de Pirist látva igenis helye van a kezdőben, akár tetszik egyeseknek akár nem.
De nem kell félni, sztem ZZ előbb teszi be a Marcost, mint Táddét. :(

Amúgy megértem én azt, hogy aprópénzből nem lehet olyan jobb v bal bunkót venni aki támadásban és védekezésben is jó, szal én azzal is megelégednék ha vki az egyik dolgot mívelné jól, és Táddé védekezésben szerintem nem rossz.

Amúgy a Cagliari mitől gyenge? ő a mumusunk, plusz Szardinián 17 éve nem nyertünk.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.18. 18:10


feree80 írta:Közben Destro megsérült, hogy mennyire komoly, nem tudom, egy röntgenen azért már túl van...


Osvaldo visszatérésével aligha lesz helye a kezdőben, Tottinak és Lamelanak nagyon ment a bologna ellen, Destronak meg nagyon nem...

Egyre többször olvasom, hogy Taddei-re újabban megmentőként számítanátok, hááát... :D
Piris eddig játszott 3 meccset, oké hogy az utóbbi meccse rosszul sikerült, de hát Tádét hány meccsen láttuk már rosszul játszani? Ráadásul melyik meccsen szerezhet újra önbizalmat Piris, ha nem gyengécske Cagliari ellen?
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.18. 12:13


Toroszidiszről és Jungról pletykálnak, hol van még a mercato, ohhhh :-)
Crescenzit kell visszahozni, oszt csókolom, vkinek qrvára rákoppintanák az orrára emiatt!

Közben Destro megsérült, hogy mennyire komoly, nem tudom, egy röntgenen azért már túl van.......Bradley viszont már a csapattal edz.....
17 éve nyertünk utoljára Szardinián, szal szép hétvége elé nézünk!
http://www.youtube.com/watch?v=m4e2y9qZ ... r_embedded
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.17. 17:07


8,6 milla brutál soknak tűnik, de biztos így van, néhány éve 2 illetve 3 milla járt a fótábláért, és asszem a csop.körben az xért 300 győzelemért 600ezer juró....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.09.17. 17:01


8,6 millió euró?
Egy magyar csapatnak a BL egy aranybánya lenne, ezek fényében nem csak szégyen, hanem rohadt nagy veszteség is a lókakinak, hogy idén az extra jó sorsolás ellenére nem tudott bejutni.

A Fradinak ez a pénz 6 évi költségvetését kitenné!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.17. 14:18


http://www.azzurri.co.hu/BL/BL-Soha-enn ... -osztottak

ezért kellene a dobogón lenni idén...eszméletlen mennyi pénzt adnak ki. emlékszem mikor kipicsáztuk a Real-t abban az évben 36 millát kaptunk. sztem a győztesnek idén 100 milla felett lesz a végső összeg...tavaly azt hiszem 92 millió volt
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.15. 15:28


Az nem tűnt fel, hogy tulajdonképpen azzal, hogy a magyar mentalitásról formálsz véleményt tulajdonképpen te is kritizálsz valamit? ( tudom Trigo, hogy nem személyeskedünk csak ez egy kicsit felhúzott, ha nem tetszik majd úgy is kimoderálsz és megintesz )
mivel ugyanezt mondtam én is egy hasonlattal... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28486
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.14. 11:55


olaszban vannak tabu témák, olyanok amikről nem beszélnek, ZZnél nincs tabu, ami a szívén az a száján, ő nyiltan beszél mindenkiről és mindenről, eleinte zavart főleg a zebra dolog, ha róluk van szó, olyan nem létezik számára hogy no komment :D mostanra továbblépett nagyobb dolgokban gondolkodik :) , de mostanra már nem zavar, megteheti, megteheti addig míg a csapatnak nem származik kára belőle.......

múltkor vki asszem komunistának nevezte :lol: megtudja magát védeni, hát tegye. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8333
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.14. 11:36


Én azért örülök, hogy 1 meccses Osvaldo eltiltás van (jó persze nyilván nem örülök, csak a pozitívumot mondom belőle), mert így megnézhetem ifjú titánunkat középen, ahol szerinte ő jobban érzi magát :) májki77 annyit az egészről, hogy fr kb 100 éve fórumozik, már akkor is rég idejárt amikor én még vendégként olvastam a fórumot, a csapatról minden dolgot figyelemmel követ és mindig kulturáltan formál véleményt. Ha kint lakna valószínűleg ő is bérletes lenne és a ő is elkísérné mindenhova a csapatot, ahogy vagyunk még ezzel így egy páran, de mi ide születtünk, innen imádjuk a csapatot, ugyanolyan szurkolók vagyunk, mint az ultrák és mivel zólászabadság van, tulajdonképpen van jogunk elmondani a véleményünket. Én nem értek vele egyet az egy más kérdés. Az nem tűnt fel, hogy tulajdonképpen azzal, hogy a magyar mentalitásról formálsz véleményt tulajdonképpen te is kritizálsz valamit? ( tudom Trigo, hogy nem személyeskedünk csak ez egy kicsit felhúzott, ha nem tetszik majd úgy is kimoderálsz és megintesz :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.14. 09:45


ezt de szeretem
belerúgok a közösségbe, aztán lezárom a témát, és visszavonulok úgy hogy óvónéninek képzelem magam, aki megmondta a frankót
De nyilván látom a trendet, itthon ez a menő, mindenkit lehessen kritizálni.
ismét csak azt tudom mondani, ugyanabban a homokozóban játszod ugyanazt a játékot
a csapatot mindenhová elkísérő ultráknak lenne rá joguk,

nagyon el vagy tévedve szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28486
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.09.14. 08:52


Én személy szerint nem tudom elfogadni, hogy valaki egy ilyen - nyilvánvalóan igaz - kijelentésért kritizálni kezdi az EDZŐT. Vezetőknek, a csapatot mindenhová elkísérő ultráknak lenne rá joguk, nem teszik. De nyilván látom a trendet, itthon ez a menő, mindenkit lehessen kritizálni. Ez nagyon megy nekünk.
Téma részemről lezárva, én is leírtam a véleményem. 8)
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.09.14. 08:44


fradista romanista írta:
májki77 írta:És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.


kifejtenéd ezt bővebben, h. az mitől óvoda, hogy ha valakinek van egy véleménye, és leírja. Erre van az a fórum, , h. "hozzászólás a hírekhez", nem? Komolyan kérdem ....

ráadásul tök normálisak az érvek mindkét oldalon. Aztán hogy elfogadja-e egyik a másikét, már más kérdés.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8292
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.13. 22:05


májki77 írta:És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.


kifejtenéd ezt bővebben, h. az mitől óvoda, hogy ha valakinek van egy véleménye, és leírja. Erre van az a fórum, , h. "hozzászólás a hírekhez", nem? Komolyan kérdem ....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.13. 20:38


májki77 írta:És mint láthatjuk Mo-ról már meg akarják mondani Zemannak, mit illik mondani, és mit nem... Komolyan mondom, mint az óvoda néha.

nédda, de hisz te is bepisiltél... mégsem lehetsz te az óvónéni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28486
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.13. 20:29


Nem baj, ha elmondja néha a véleményét, sőt! Ezért (is) tiszteljük.
De én már kezdem unni ezt a témát. Ha valaki mindig ugyanazt szajkózza annak egy idő után elveszik a hírértéke---> nem éri el a célját.
Kicsit más tészta, de ha Ferguson ( vagy bármelyik más hasonló stílusú edző) elkezd bírózni, már el se olvasom a cikket mert
nem érdekel.
Ne értsetek félre, minden tiszteletem Zemané, de szerintem ez nem nyerő.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1752
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég