Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.09.27. 08:06


Na, kiheverte mindenki a tegnapi napot? :) nekem sikerült és alig várom a juve elleni meccset. Stek talán stek sem páncélmellényben játszik majd. És lesz De Rossi is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.27. 00:12


hát én csak nagyjából láttam a meccset telón. Első félidőben épp a végét nem a góllal.
Néztem a másodikban milyen jól benyomtuk őket, aztán utána tudtam meg hogy volt kiállítás :D Máris nem volt annyira szép a dolog.

Nem láttam magunkat rossznak igazából. És egy veretlen csapat ellen játszottunk!

F72 is mondta nemrég, Zeman csapatai elején fáradtabbak a többi csapatnál a kemény felkészülés miatt. Majd novembertől látjuk meg az eredményét elvileg.
Mondhatnám hogy ha nyertünk volna ott állnánk a 3. helyen, de totálisan telibetojom a tabellát januárig. Lehetőleg ne kapjunk ki a meccseken. Legyünk dominánsak. És ha lehet játszunk szépen. Ennyi elvárásom van.

Szóval, csak előre!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.09.26. 23:09


Steket én nem hibáztatom mert megesik, hogy egy kapus téved...de ez még nem szabadott volna a meccsbe kerüljön mert egy Samp ellen emberelönyben ha egy vakond miatt megy be a gól akkor is kell tudjunk rúgni még egyet, vagy eleve több kellett volna legyen mint 1:0
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.09.26. 22:50


cejas írta: 10 játékost 20 négyzetméteren soha nem passzolunk ki... Főleg nem fáradtan, a második félidő második felében...


Miért vagyunk mi fáradtak és ha azok vagyunk, az miért magyarázat bármire is. Én nem fáradtságnak mondanám, inkább tompának tűntünk és a bal oldal erőltetése mellett az elképzelés is hiányzott.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.26. 22:47


Remelem hogy nem igy lesz de szep lassan kezd igazza valni a nyari felelmem: hiaba nem az o hibaja ez a mai vagy a bologna elleni, egy olyan edzobe, aki semmibe veszi az inter meg a cselzi bl-gyozelmet, csak mert nem neki tetszo jatekot jatszottak, abba az edzobe bizony kodolva van a sikertelenseg (a serie-b megnyerese nem szamit). Nem veletlenul nem ert el eddig semmit az oreg, ez a "nem engedte a maffia" szoveg meg nagyon gyenge.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.09.26. 22:30


Az én verzióm:
- Stek hibája, de az első félidőt gólokkal kellett volna letudni, túl sok volt a kihagyott helyzet
- nem 10 ember ellen buktuk a meccset, az akkor már nyilvánvaló volt - bunkerfoci ellen nem tudunk játszani
- ha már bunkerfoci ellen játszunk - ezt én sem vágom - akkor miért nem hozzuk be a kis területen is helyzetbe kerülni tudó Lopezt vagy a fejjel veszélyes Tallot. Nem itt ment el a meccs még egyszer. Aki tudja, hogy 10 védekező játékos ellen hogy törje fel a védelmet, az itt azonnal írja le, elküldjük Zemannak... Emlékeztek a Holland-Olasz meccsre a holland-belga EB-ről: az olasz válogatott 10 emberrel bekkelte végig a meccset az akkori oranje ellen, támadhattak bárhogy...

Lamela ellövöldözte a labdákat, és én már láttam neki a pirosat (nem megy a játék, durvulok). Destro fejjel zéró.
És itt a lényeg. A szöglet nálunk semmi. Én nem szeretem a sokat alibiző Osvaldot, de ő legalább fejjel veszélyes (vö. Destro, aki nulla). Kellene egy Batistuta, Cavani, Toni, Vieri stb. játékos ilyen helyzetekben, amikor statikus a játék. Szögletből tudna bólintani és jó lenne a beadásokra is, amik most hamvában haltak... Vagy a cselgépeket be kell küldeni és szabadból be kell verni. 10 játékost 20 négyzetméteren soha nem passzolunk ki... Főleg nem fáradtan, a második félidő második felében...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Doki Dátum: 2012.09.26. 22:29


Szevasztok!
Évek óta követem a csapatot és a fórumot, valamint annak történéseit napi szinten, de eddig csak szemlélő voltam csupán. Ha megengeditek most én is megosztom a saját véleményemet a mai meccsről, ha már ezen kattogott meló közben az agyam egész nap. :D
Első félidő: a fórumon ezzel kapcsolatban eltérő vélemények voltak, én abba a csoportba tartozok, akik szerint jók voltunk. Egyrészt a gólunkon kívül még volt 2-3 kisebb helyzet, amikből egy kis szerencsével többet ki lehetett volna hozni+ a félidő végén a ziccer.. De, ami a legfontosabb, hogy a Samp helyzet nélkül hozta le ezt a játékrészt! (A 16-os sarkáról volt egy távoli lövésük, ami méterekkel fölé ment.) Függetlenül attól, h tavaly B ligásak voltak, idén nem rosszak, amit jól mutat, h még nem kaptak ki+Milan idegenben.(Persze a Milan manapság lehet nem is számít komoly ellenfélnek. :D )
Viszont a második félidő: szerintem katasztrófa. (Már bocsánat a kifejezésért.) A kiállítás után (46. perctől) azt várja az ember, h tartjuk a labdát, esetleg még egyet begyömöszölünk.. De az, hogy az ellenfél el kezdjen támadgatni, ráadásul úgy, h OTTHON vagyunk, ezt egyszerűen nem értem. Főleg annak fényében, h az első félidőben a Sampnak köze nem volt a támadásokhoz.. Ugyanis a kapott gól előtt már volt némi előzménye, h megint a szokásos forgatókönyv lesz.. A gól után pedig semmi nem változott, amikor az ember abban reménykedik, h "na most hátha rákapcsolnak". Pár helyzetecskén, meg labdabirtokláson kívül semmi nem történt egyszerűen..
Kíváncsi is vagyok ezzel kapcsolatban a véleményetekre, h mi lehet az oka annak, h egyfélidős csapat vagyunk? Pszichikai, lelki? Fizikai? Utóbbi remélem nem, mert ez ZZ taktikájának az alapja elvileg.. Én a másodikban olyannak láttam a mozgást, mint akiknek a szünetben kb. boroshordót kötöttek volna a hátára. :) Valamint ZZ miért nem cserélt? :D Ha jól láttam streamen csak DDR-t hozta be. Nico Lopez lehet nem ártott volna.. Bocs, hogyha elsőre hosszúra sikeredett a hozzászólásom, és egyben bízom a szebb(ez már többnyire szerencsére megvan) és eredményesebb folytatásban! Realitásokat tekintve én kb. a 3-6. helyre várom a csapatot az idény végén, a 3. Bl selejtezőt érő hely megszerzése nekem már kimagaslóbb eredménynek számítana ezzel a megfiatalított kerettel. De legyen így! :)

Forza Roma!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Doki 2012.09.26. 22:32-kor.
Doki
 
Hozzászólások: 26
Csatlakozott: 2012.09.01. 09:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.26. 22:18


és nyilván a méreg beszél belőlem, meg hogy jóra nem számítok a hétvégén, pont ezért megnézném az uru kapust, hogy mégis milyen, hátha a kezdők szerencséje beütne nála......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.26. 22:16


különben Balza volt a csapat legjobbja, nem mondom, hogy nem dolgozott, mert fel alá robotolt, de hogy sűrűn embert nem talált az is biztos......

Cavanihoz meg olyan emberek is kellenének akik kiszolgálják.....

egyszerűen qrvára hiányzott vmi ma, rúgtunk egy gólt, de képtelenek voltunk összeroppantani az ellent, nem hogy 11 embert, de még 10et sem, vígan levédekeztek bennünket, a második félidőben még átütő erőnek a leghalványabb jelét sem láttam....... :(

pfffffff, de mérges, és kiábrándult vagyok....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.26. 22:08


feree80 írta:nehogymá ZZre húzzuk ami egyértelműen Stek hibája! :wink:


meg Marqiunhoé ...fel kellet volna vágni a francba nem tologatni ...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.26. 22:06


nehogymá ZZre húzzuk ami egyértelműen Stek hibája! :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.26. 22:06


tudjátok mi kell nekünk?...a zsebbe nyulni és venni egy Cavanit :)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.09.26. 22:04


totti11 írta:de ehhez még idő kell megy már ki tudja hány éve.....
2001-ben bajnokok voltunk,utána egy Spalletti éra és egy egy Samp elleni scudetto bukó.
Meddig kell még várni??????????????



Amíg nem hoznak sztár játékosokat és sztár edzőt!Egyszerű.
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2012.09.26. 22:04


totti11 írta:
Virga írta:
totti11 írta:Meddig kell még várni??????????????

A statok alapján már csak 10 évet :D


azt még valahogy kibírom. :D :D

Nem kell annyit várni. 2014!
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.09.26. 21:58


Virga írta:
totti11 írta:Meddig kell még várni??????????????

A statok alapján már csak 10 évet :D


azt még valahogy kibírom. :D :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2012.09.26. 21:57


gyuri67 írta:
tboy70 írta:Grazie Roma!
Ne csüggedj.
Nem tudunk mit kezdeni a sündisznó kis csapatok ellen.
Mint mondtam ez még nem a mi évünk.
Van koncepció,de nincs szerencse és finesz. A nélkül nem megy.
Szép a játék,de nem tökéletes. Lesz még jobb is.


Ez igaz lenne, ha nem tudnánk gólt rúgni, , vagy vezetne az ellenfél, de amikor vezetünk 2:0 ra (bologna)
vagy 1:0 és emberelőnyben játszunk(mint ma) akkor már nem kell feltörni a beton bunkert és mégis mindkétszer így buktunk.
még nagyon korai számolgatni, de már most biztos vagyok benne, hogy ez az otthon elveszített 7 pont a végelszámolásnál nagyon fog hiányozni, és ha nem tudunk odaérni a BL-re megint nem lesz előbbre lépés

Pont ez a lényeg,nagynak gondoljuk magunkat,zsebben a meccs de mégsem.
Mi még nem tartunk ott.
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.26. 21:57


totti11 írta:Meddig kell még várni??????????????

A statok alapján már csak 10 évet :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.26. 21:56


röviden annyi a véleményem h kell Oszi előre..Destro eddig nagyon langyi. Lamela mellé meg kell egy Pjanic "játszópajti" . a gólt Marquinho meg Stek összehozták...Marquinhonak tisztázni kellet volna már rég, Steknek meg fogni ha már a társai elb*szták, de sajna ő is elb*szta. egyébként meg a Samp most nagoyn jó formában van, de ha helyezetek belövik.
Nekem az volt a vicces hogy csatárt egyáltalán nem cseréltünk mikor Destro egész meccsen csak szenvedett, Lamela is ellaposodott 2. félidőbe Totti meg elfáradt...és mégse jön a csere. Mérges vagyok az elveszett pontok miatt, de méginkább tartok a szombati meccstől ilyen játékkal sz*pni megyünk Torinoba.
Nekem eddig annyi jött le a meccsekből hogy ismét a "sötét ló" szerepét töltjük be a bajnokságba, ami nem a csapat gyengeségére utal hanem arra hogy képtelenek vagyunk gólokat lőni...képesek vaguynk bárhol nyerni ha kijön a lépés, de ki is kapunk akárkitől.
Destrotol nem tudom mit várjak...mostmár meg kell lőnie az első gólját, klüönben akármennyibe is került felőlem jöhet N. Lopez...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.09.26. 21:59-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Kuva Dátum: 2012.09.26. 21:56


Most ez komoly, hogy minden évbe eljátszuk, hogy ez nem a mi évünk még? :D Olyanok leszünk mint az Újpest... Majd jövőre... :D
Passa il tempo cambia la gente
di battaglie ne ho fatte tante
a noi tutti c'hanno invidiato
a noi tutti c'hanno applaudito........
la la la la la la la Roma
no no no non sara mai sola
Avatar
Kuva
 
Hozzászólások: 140
Csatlakozott: 2005.09.18. 19:06
Tartózkodási hely: Tiszaújváros

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.09.26. 21:55


de ehhez még idő kell megy már ki tudja hány éve.....
2001-ben bajnokok voltunk,utána egy Spalletti éra és egy egy Samp elleni scudetto bukó.
Meddig kell még várni??????????????
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.09.26. 21:54


tboy70 írta:Grazie Roma!
Ne csüggedj.
Nem tudunk mit kezdeni a sündisznó kis csapatok ellen.
Mint mondtam ez még nem a mi évünk.
Van koncepció,de nincs szerencse és finesz. A nélkül nem megy.
Szép a játék,de nem tökéletes. Lesz még jobb is.


Ez igaz lenne, ha nem tudnánk gólt rúgni, , vagy vezetne az ellenfél, de amikor vezetünk 2:0 ra (bologna)
vagy 1:0 és emberelőnyben játszunk(mint ma) akkor már nem kell feltörni a beton bunkert és mégis mindkétszer így buktunk.
még nagyon korai számolgatni, de már most biztos vagyok benne, hogy ez az otthon elveszített 7 pont a végelszámolásnál nagyon fog hiányozni, és ha nem tudunk odaérni a BL-re megint nem lesz előbbre lépés
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tboy70 Dátum: 2012.09.26. 21:52


Nincs állandó formánk.
Először a kezdőt kellene megtalálni. Majd a játékot. + egy kis szerencse + egy kis bírói jóindulat.
Ez pedig nem idén lesz. Ha marad az elképzelés+a gárda akkor van keresnivalónk.
Türelem ez a csapat többre képes,de ehhez idő kell.
Ezért hullámzó a teljesítmény.
Avatar
tboy70
 
Hozzászólások: 29
Csatlakozott: 2012.08.26. 21:43

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.09.26. 21:52


Bocsánat, ha valakit megbántok, de én még ilyen szervezetlen, szerencsétlen csapatot nem láttam mint ez a Roma!
Sikerül el****niuk az estémet, megint. (Legutóbb mondjuk a délutánomat, amikor megláttam a 2-3-at)
Zeman is ahelyett, hogy állandóan pampogna, mondjuk megszervezhetné kicsit a csapatot, hogy ne csak 20 percig legyen igazi CSAPAT hanem 90 percig tudjanak futballozni.
Igazából nem is a focitudással van baj hanem a fejekben, de ezt most nem tudom kifejteni bővebben.
Nem érdekel , hogy milyen ellenségei vannak, az érdekel mit tesz le nálunk az asztalra mint EDZŐ nem mint kritikus! Kritizálni én is tudok mint látjátok.
Ilyenkor legszívesebben azt kívánnám, hogy reggel mikor felébredek azt se tudjam, mi az a foci és, hogy van olyan csapat, hogy Roma. De nem megy. Ez szenvedély.
Minden mérkőzés utáni negatívummal együtt :Forza Roma!!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.09.26. 21:51


janakopulos írta:Ezt a meccset is 4-5-6 góllal kellett volna megnyerni minimum, akárcsak a másik két hazai meccsünket!



azért az egy kicsit irreális lett volna. Igazi helyzetünk alig volt a 10 emberrel játszó Samp ellen.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.26. 21:50


fantasista76 írta:Szerintem a mutatott játék és a statisztika nincs köszönő viszonyban, igazi, kidolgozott helyzetünk talán nem is volt 10 ember ellen, az Olimpicoban, egy Sampdoria ellen....


ott a pont wazzé, mintja Lajos Romáját láttam volna, 1-1nél kellett volna legénynek lenni, de mindenki belexart, körbejárattuk a 16ost, de minek?! helyzet nem lett belőlük, bal oldalunk volt, de azzal se találtunk embert, ez gáz, sőt szégyen, 10 ember ellen meg pláne.....
Stek 0
Destro 0

őket mindenképpen ki kell hogy emeljem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég