Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.10.01. 18:36


Ja,és még annyit,hogy ha te pozitív tudsz maradni,F72,akkor én (mi) is.
Ami neked Zeman,az nekem (nekünk) te vagy.
Ameddig te,addig én (mi) is.
Persze többen vannak ilyenek a fórumon,mint te,csak nem akarom egyenként felsorolni a neveket.Ilyen például a főmoderátorunk is. :wink:
Persze előbb-utóbb betelik a pohár mindenkinél.
Ám amíg nálatok nem,addig nálam sem.
Szégyen,nem szégyen,ebben a kérdésben nagyon befolyásolható vagyok.Néhány szenvedélyes gondolat,és megvakulok.
Tény,hogy néhányan (pl. Tachtsidis) az előző fordulókban "kukáztak".Kell egy fordulópont.Mondjuk vasárnap.Az Atalanta a hétvégi 1-5 után vért fog inni.Mi is.Nyerünk.
Az a baj,hogy a média-legyen az a SportKlub vagy a Nemzeti Sport-úgy tünteti föl Zemant,mint egy igazságtalan megmondóembert,és nem taglalja azt,hogy a vádjaiból eddig mennyi igazolódott be.Az ifjú ellenszurkolók szemében ő egy "kókler"-ugye Mártha Bence?-méghozzá egy "szerencsétlen kókler",aki minden taktikai érzék híján van,és csak vádaskodni tud.Még egyszer leszögezem:a közvetítés során sem Benito,sem Puzsér nem alázta a Romát,de a szeretett Juvéjukkal kapcsolatban elfelejtették megemlíteni a bűnöket:nem nagyon beszéltek játékospiaci manipulációról,tömegnövelő szerekről és bíróküldésről...
Mindegy,szétaláztak minket.
De a farkas mindig széttépi a zebrát.Legalább címerszinten.Egyszer majd a pályán is.
A k.rva mindenit,HAJRÁ ROMA!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.10.01. 18:23


Ááá,quadraro...
Amikor írsz,mindig úgy megszeretem ezt a csapatot :D
Aztán hétvégén tépem a hajam...
De semmi gond,mert hétközben újra írsz,és újra megszeretem őket :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.01. 13:16


lucifer0013 írta:ő a kommentátor? nem is tudtam

a stúdióban volt

F72: szép és jó írás
Én egyértelműen Zeman mellett teszem le a voksom. Ha Daniele így játszik, akkor kispad, majd City.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.10.01. 12:48


Mérkőzés után enyhe kis feszültség volt bennem, úgy gondoltam, hogy se olvasni, se írni nem szeretnék semmit. Ki is kapcsoltam gyorsan mindent. Tegnap este kezdtem el végigolvasni az újságokat, fórumokat. Ezer dolog forog a fejemben. A legjobban persze az zavar, hogy pont a számomra talán legellenszenvesebb, bundás, doppingos, arrogáns genny csapat ellen lett megalázva a Roma.

A mérkőzés katasztrófa volt. A harmadik gól után eszembe jutott Zsolt néhány nappal korábbi hozzászólása, amiben emlékeztetette rá, hogy nehezen emésztettem meg a Manchester elleni 7-1-et. Na a szombati meccs első félidejében benne volt egy újabb hasonlóan szégyenletes 7-1... A szörnyű, hogy három forduló alatt lett mennyből a pokol. Inkább 5 félidő alatt...

Ami egészen biztos, hogy probléma: nincs a Romának egy igazi tulajdonosa. Nem is tisztázottak a viszonyok, ki hoz döntéseket, ki miért felel. Nincs egy elnök, aki 24 órában ott van a csapat mellett, ha kell dicsér, ha kell kritizál és számon kér, ha kell erőt ad… Ezt nyilván a játékosok is érzik. Most állítólag majd elutaznak az amerikaiak Rómába, hogy érdeklődjenek, ugyan mi van a csapat háza táján...

Amit Zeman számlájára írok: ő mindig is annak a hírében állt, hogy ha nem kap meg senkit azok közül, akiket ő kért a nyáron, akkor is csöndben van, neki jó lesz a harmadik, negyedik számú jelölt is egy-egy posztra... Vasárnap Taddei mint jobbhátvéd tragédia volt (mint bal is). De valamiért mégis ő játszott és nem Piris... majd játszott jobb oldali védőt a 18 éves, egyébként középső védő Marquinhos... Zeman valószínűleg túlzottan hisz a játékosaiban is és abban, hogy az ő elképzeléseit képesek megvalósítani. Valószínűleg a saját elképzeléseiben is túlzottan hisz. Láttam már néhányszor a csapatait játszani, a szombatinak semmi köze nem volt egy Zeman csapathoz, inkább hasonlított LE tavalyi csapatához. Fizikális fölény, egész mérkőzésen letámadás, két labdaérintésből hosszú előre passzokkal két pillanat alatt az ellenfél kapuja elé érni, ahol létszámfölénybe kerülni, helyzetet kialakítani... Vasárnap ebből talán 3 percet láthattunk a második félidőben. A tavalyi Pescara nemes ellenfele lehetett volna a Juventusnak, a mai Romát megalázták...

A Romanista a vasárnapi címlapján három játékost emelt ki (bár túlzás kiemelésnek nevezni, inkább akik elfogadhatót nyújtottak): Florenzi, Castan, Destro... Érdekes, mind a hárman új igazolások. Érdekes a köztudottan Roma szurkoló edző Serse Cosmi véleménye is: „Azt láttam, hogy csupán egyetlen játékos hajtja végre Zeman elképzeléseit, Florenzi.” Maga Florenzi pedig mit mondott a találkozó után? „A csapat kb. 10 %-át csinálja annak, amit Zeman kér tőlünk…

A legnagyobb csalódás számomra (meg olvasva a többi újságot, fórumot, hozzászólást még sokak számára) De Rossi. Sokan a szemére vetik, hogy míg a válogatottban a lelkét kihajtja, addig a Roma mezében 3-4 éve gyakorlatilag árnyéka korábbi önmagának, lézeng a pályán, hosszú, ötlettelen előreívelt labdái rendre pontatlanok, vagy csak oldalra passzolgat. Mindezt évi 6 millió euróért. Persze a szurkoló érzelmileg elfogult, mert római és Roma szurkoló. Ezért ha róla van szó, könnyebben felejtünk, könnyebben megbocsájtunk, érzelmileg döntünk. Racionálisan nyilvánvalóan el kellett volna adni őt a nyáron annyi pénzért. Mert a Romának az utóbbi négy évben nem volt olyan nagyon a hasznára. Érzelmileg persze máshogy látom... Ha valakinek csendben kell volna maradnia a Juventus elleni mérkőzés után az pont ő volt.
Egy érdekes elemzés szerint De Rossi Zeman ellen játszik, számára nyűg, amit a cseh kér tőle. Az írás azzal fejezi be, hogy Zeman előtt két út van, vagy most nincs tekintettel nevekre és hierarchiákra és De Rossit azonnal kihagyja a következő találkozón, vagy De Rossi újra játszik, de akkor a cseh gyenge és veszít. Feltéve, hogy egyáltalán van-e alapja a felvetésnek, az ember ilyenkor melyik kezét harapja meg? Tudom, a legtöbben érzelmileg nem ragaszkodnak Zemanhoz, én igen. De De Rossihoz is. Viszont leginkább azért mégiscsak az AS Romához.

Kép
Másik észrevétel, ami elgondolkodtató (ezt is többen megjegyezték és a csapat, főleg az öregebbek szemére vetették): a fejjel nagyobb Bonucci összeakaszkodik Florenzivel… a Romából pedig nincs egy játékos sem, aki odalépne a kicsi Florenzi mellé és valami erőt demonstrálva elküldeni a Juventus játékosát a melegebb éghajlatra. A karakter hiánya, az egymásért kiállás hiánya…

Kép
Az pedig nyilvánvaló tény, a Juventus jelenleg erősebb csapat, mint a Roma. Emblematikus ez a kép a kispadról... Ha Perrotta nem lenne ott, akár egy ifi csapat kispadja is lehetne… 17, 18, 20 éves gyerekek. A másik oldalon Isla, Lucio, Bendtner, Quagliarella, Asamoah, Giovinco...

Nyilván a szerelem vak. Róma, AS Roma, Zeman, De Rossi... nekem mind érzelem. Vívódik bennem az érzelem és a ráció. A csapat nagyon fiatal, a játékosok többsége a nyáron érkezett, a cseh csapatai október, novemberben szoktak szárnyalni... Szóval szeretnék hinni abban, hogy ebből lehet még mindezek ellenére valami jó. Hogy októberben a csapat szárnyalni fog, jön 16 pont a következő 6 mérkőzésen és újra az Inter meccs utáni hangulat lesz úrra a honlapokon, újságokban.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.10.01. 12:47


ő a kommentátor? nem is tudtam
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.10.01. 12:23


benito
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.10.01. 07:19


Trigoria írta: hogy a tv-ben semmi ilyet nem mond, itt meg fikázza Zemant
persze érthető, és megteheti...

mert ki volt a tévében?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.09.30. 21:54


Én csak olyan hsz-t láttam, aki azt mondta, hogy próbáljuk ki az urut is a kapuban. Én mindig megvédtem Steket, de a másik srácot is ki lehet nyugodtan próbálni, max bebizonyosodik, hogy védelem nélkül szar kapusnak lenni :) És a játékidő sem ártana már az úriembernek. Destro majd áttöri a gátat és szerintem jobb lesz, én Castannal elégedett vagyok (nem világklasszis na de nálunk ki az? :) . Jobb bunkóba gondban vagyunk, mi ezt tudtuk már a nyáron is. Egy kérdésem lenne: reálisan, elfogultságot félretéve ki gondolta komolyan, hogy megverhetjük őket? Én nem. AZ szomorú, ahogy megvertek minket, de ugyanúgy 0 pont jár a 0-1ért is. Én őszintén leszarom, hogy mit csinálunk a juve ellen, verjük meg az atalantát, a bolognát, a parmát, a pescarat, a palermot, meg az ilyen csapatokat. Ezért imádkozom már régóta. Nem az a baj, hogy ha egy papíron erősebb csapattól kikapunk, hanem az, ha egy hivatalosan gyengébbet nem verünk meg. Lehet itt szidni a taktikát, én személy szerint szeretem, hogy hamar letámadunk, fárasztó, meg kiismerhető,de ez a játékrendszer számomra nem "összevissza rohangálás", sokkal jobban látszik, hogy mit akarunk, mint tavaly. Sabnak meg annyit mondok, hogy tessék védőket igazolni, olyan kalibereket, mint mondjuk Balza. Ha már taktika,én néha a 3 középpályást érzem kevésnek, nem teljesítményben, hanem számszerűen. Én hiszek abban, hogy nem lesz rossz ez a csapat, idén a 4-5ik hely számomra a realitás. (Apropó a samppal amúgy a napoli is nagyot küzdött, nagyon jól tömörülnek, persze ellenünk eggyel kevesebben voltak)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.09.30. 20:30


Valóban, rúghatná más is a bőrt a csatársorunkban, mondjuk Messi, vagy Higany! :)
Komolyra fordítva, többen vélekedtek már úgy, hogy nem jó, meg más kéne (kellett volna /JS/) helyére. Azért szerintem annyira nem megbízhatatlan, és ebbe a Roma-ba BŐVEN belefér. Nem kapusposzton vannak problémáink, máshol kéne bizonyítani.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.30. 18:51


nem küldte senki Stekket a világ végére (bár nem olvastam minden hszt)
tegnap egész jól védett
de ettől még védhetne akár más is

http://bianconeri.blog.nepsport.hu/arch ... zarszeken/
2. Tömjük be Zeman pofáját

mondjuk igaza van mindenben, de valahogy visszás nekem, hogy a tv-ben semmi ilyet nem mond, itt meg fikázza Zemant
persze érthető, és megteheti...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.09.30. 17:54


Előre leszögezem, a tagnapi meccset nem láttam (hála annak a magasságosnak), de azért azt erősnek tartom, hogy Stekket küldjük a világ végére. Tény, hogy mostanában hibázott, nincs épp top formában, de mondjatok már olyan kapust aki 100% mindig, mindenhol! Azért ne felejtsük már el, hogy miket védett tavaly.
Ennyire rég volt már, mikor egy Doni védett a kapuban?! Ég és föld!!!! Nehogy már a kapusunkat küldjük el mikor ott vannak a csoda csatáraink meg a támadó taktika?!?!?!? És akkor hol vannak a gólok?!
Buffon, JS, Cassias, stb., egy két hiba és már egyből takarodó?!?!?! Akkor szerintem nem is kéne másik kapus, mert tökéletes kapus nincs. Mindenkinek lehet rossz időszaka, örüljünk annak amink van. Ja és azt el is felejtettem, hogy védelem sem árt a kapus elé.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.30. 17:33


DONI 19 írta:Atalanta ellen lesz-e római győzelem? Nem egészen vagyok erről meggyőződve...


szigorúan hazai pályán volt már egy elvezetett, elnézett, elcsalt döntetlenük, egy agyonnyert meccsünk, amit felkínáltunk a bolognának, plusz egy olyan meccsünk ahol nem tudtuk feltenni az i-re a pontot, vagyis képtelenek voltunk berúgni a 2dik gólt, ha a történelem nem ismétli önmagát, még így is számtalan forgatókönyv megeshet a köv.hazai meccsünkön, de nekem személy szerint mindegy hogy látványosan, szenvedve, elcsalva, kamutizivel, lesgóllal, megérdemelten, nem megérdemelten, ötlettelenül, sziporkázva, 10 emberrel, vagy 9 ellen, de gyűjtsük be végre azt a kibaxott 3 pontot. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.30. 16:15


2. hely

csak, ha cavani/hamsik huzamosabb időre lesérül...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.30. 14:28


A De Rossi is itt maradt, lehet a pályafutása szempontjából jobb lett volna, hogy elmegy egy nyerőképes csapathoz. Ugyan úgy fog járni, mint a Totti. Van egy csapat ahol hosszú évekig játszik, egy ikon lesz belőle, mindenki tiszteli, de nagy trófea nem kerül a gyűjteményébe.

A BL-serlegre gondolhatsz, mert minden más ott van Totti gyűjteményében. :wink:

Sajnos a nyilatkozatokból az jön le, hogy bizony rádöbbentek (Sab, ZZ, DDR - tehát mindenki), hogy itt idén nekünk nem terem babér. Ez egyrészt jó, mert nem kergetnek innentől hiú álmokat, másrészt rossz, mert oda a motivációjuk egy része.

Tegnap ellőttük a "pocsék játék, pocsék meccs, brutális ellenfél, bírói szembeszél, megsemmisítés, megalázás" erősen összetett kupont is. :D

Továbbra is hiszek a 2. helyben. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.30. 14:08


Ez a Piris, Castan, Balzaretti hármas egy nagy nulla, amit produkálnak a védelemben, de meccsről meccsre...

még Piris az oké...de Castan...én nem tudom te eddig milyen meccseket néztél de az egyik legjobb igazolás volt idén ettől a meccstől függetlenül mert itt mindenki atom sz*r volt. Balzaretti meg egyenesen sztem a legjobb igazolás volt a nyáron szintén ettől a meccstől függetlenül, minden meccsen nyargal fel alá, jol védekezik, sokszor szinte ő az egyetlen megjátszható játékos mikor támadunk...ha nem lépne fel segíteni nem is tudom mi lenne sokszor.

DDR-t meg nem kellet volna eladni a nyáron, pont jó ez igy...de 90%ra mondom h lépni fog jövő nyáron. megpróbáltuk hátha bejön ez a csapat, és legyen egy klasszis játékosunk. szerintem valahogy ő is igy gondolta, ha bejön király maradok...de nekem nem ugy tűnik h bejön. ahogy Ő is megmondta: ezzel a csapattal nagy eredmény lenne a 3ik hely. márpedig ha nem lesz BL megint nem jönnek nagy nevek.
ez a csapat körübelül a télen 5.-6. helyen fog zárni ...

elszomorít hogy ugy van 8 pontunk hogy az a 8 lehet csak 5-6 lenne..mert nem vagyok benne biztos hogy nyertünk volna. 6 forduló után 8 pontal mennek előttünk..szép!
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.09.30. 13:36


derossit is el kellett volna adni a nyáron. tegnap is botrány amit foci cimén produkált...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.09.30. 12:25


A tegnapi meccset és az elmúlt pár év juve elleni mérkőzéseit tekintve az az érzésem, mintha be lennénk állandóan tojva mikor ellenük kell pályára lépni. Az első bekapott gól után feladjuk az egészet mint a hisztis hülyegyerekek. Úgy megyünk ki a pályára, hogy nekünk itt semmi esélyünk nem lesz és egyszerűen nem hisszük el, hogy megverhetjük őket. Aztán jön a kötekedés, a bíróval való veszekedés. Beleállunk az ellenfél provokációjába is sajnos állandó jelleggel és ezt ők nagyon is jól tudják és ki is használják. Csatlakozom az előttem szólók valamelyikéhez aki azt mondta, nem a vereség a lényeg hanem a módja. Nem tudunk szépen kikapni, mondjuk 1:0ra pl. Egy juventus ellen sohasem leszünk esélyes csapat ezt be kell látni és ennek alapján kell játszanunk de ne adjuk már a fel a meccs előtt, ez a klub múltjának a semmibevétele szerintem.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.09.30. 11:57


Újabb megsemmisítő vereség a giuvetól, megszokhattuk már... lehet itten bírózni csak hát felesleges, volt a 4 gólon kívül még két kapufájuk meg számtalan ziccerük, mi meg a fasorban se voltunk. Lehet itt azzal védekezni h aki 7 perc alatt 3 gólt kap az összeesik, persze, de hol van az előírva h 7 perc alatt 3at kell kapni??? Nagy szavak vannak itt csak és semmi más, ez már elég világosan kiderülni látszik fordulóról fordulóra.... :(
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.30. 11:19


reaosns(Roma bella) írta: DDR jövő nyáron koccolni fog figyeljétek meg..kapunk érte vagy 25-30 millát és elmegy...amit meg is értek és egyáltalán nem is hibáztatnám.


ha megadják az árát, akkor én is elfogadnám a távozását, máshol azért nyerhetne is vmit, meg vhol, vki már írta, mintha belefásult volna a Romába, annó nem értettem, nem láttam rajta, de most már kezdem én is így érezni.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.09.30. 11:17


itt az a különbség hogy amig a Juve beleteszi a pénzt a csapatba addig itt nem teszik bele..minél olcsóbban próbálják felépíteni a csapatot. csak ez nem megy...DDR jövő nyáron koccolni fog figyeljétek meg..kapunk érte vagy 25-30 millát és elmegy...amit meg is értek és egyáltalán nem is hibáztatnám.
a Juve olaszországban már kipróbált, jópár meccset lehúzott játékosokat vesznek ez itt a lényeg...és megtehetik h eegy Isla-t a padon ültetnek :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.09.30. 09:53


Első tény: ha 8-1,az is rendben lett volna.
Második tény:CSAk a 3. góljuk volt teljesen tiszta és szabályos.
Harmadik:ért már csapatot ordító igazságtalanság a Juve ellen,és nem mindenki hull ettől atomokra.Mi általában igen.Igazából nem az a gond,hogy Rizzoli a kétes szituációkban a hazai Juve javára dönt,hanem az,hogy a Juve ellen a hazai csapatoknak nem így dönt.Nem így döntenek.Történelem.Ezt nehéz lenyelni.
A stadion varázsa?Hagyjuk már ezt.Ha bármely csapatnak ilyen stadionja lesz,akkor ilyen pokoli lesz a hangulat.Ez nem zebra sajátosság.
Az meg borzasztó furcsa,hogy a SportKlub 3 szakértőjéből 2 színtiszta Juve-drukker.De...Egyik sem volt elfogult,nem virgonckodtak,nem kéjenckedtek.Puzsér különösen korrekt volt.Le a kalappal előtte!Rengeteg pozitív dolgot mondott rólunk,egyáltalán nem alázott minket.Fordított esetben én nem bírtam volna ilyen higgadtan.
Ja,és a Sampdoria-meccsre visszakanyarodva még egy gondolat erejéig.Láttátok,hogy Maresca mennyit vitatkozott,amikor pirosat kapott.Semennyit.Rá fél percre már lent volt.Fura.És nem is ért sárgát a megmozdulás.Most ő vagy egy fegyelmezett játékos,vagy arra fogadott,hogy ki fogják állítani a mérkőzésen.
Tegnap kieső csapatként játszottunk,bírói segítséggel megspékelt teljes összeomlást mutattunk.Én az első Zeman-éra alatt még nem voltam Roma-drukker.Ugye nem fog az megesni velem,hogy nem részesülhetek a kincsből???
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.09.30. 09:22


megjegyzem, Spalletti ideje igencsak leáldozóban van Putyxin-csapatnál. csak sajnos a Milan is kivetette érte a hálóját.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.09.30. 08:29


Idióta ez a taktika. Átlátszó, egyszerű, a kis csapatok edzői is olvassák. Idióta dolog az ellenfél ész nélküli letámadása (az inter ellen bejött, de ott véget is ért) a 16-osuk előtt. 3-4 húzásból átmennek rajtunk, mivel nem lehet ennyire direktbe letámadni. Semmi terület védekezés csak direktbe az embert támadni, amatőr, nincs jobb szó rá. Egy kis mozgással, keresztpasszokkal, háromszögeléssel, néhány hosszabb indítással megesznek minket a legsuttyóbb csapatok is. Nincs középpályás védekezés, csak ész nélküli előre rohanás, NEM támadás, hanem előre rohanás! Semmi konkrét, minden csak esetleges, vagy bejön, vagy nem. ZZ nem vette észre, hogy állandóan nyesik, löbbölik a labdát a védelem mögé, közé a szar lestaktika miatt. Amatőr, erre játszottak, egyszer úgyis megesszük alapon. Matri meg is csinálta. 2 góljuk ebből jött. A Bologna is ezt játszotta ellenünk, ezzel egyenlítettek. Ez törvényszerű is volt: abból a 25 kísérletből egyszer úgyis bejön, ha nem a partjelző bármikor benézhet egy ilyet, lásd. a Catania ellen. Hol van már a Spalletti- féle szervezettség? Amikor Madridban egyszerű mezei területvédekezéssel megettük őket...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.09.30. 00:13


uglykidjoe írta:Nico Lopez meg nem tudom mit (nem) csinálhatott edzésen, mert az 1. fordulóbeli gólja után tul.képpen nem számol vele ZZ.


Félnek, hogy 5-6 milláért elviszi valamelyik spanyol vagy angol klub... Így ha nem látják, nem csábítják. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.09.29. 23:41


Stek egy kicsit hibáztatható az 1. gólért, de a 2. félidőben 3 óriási védése is volt. De akkor már mindegy volt amúgy.
Ha néha DDR-t ne mutatták volna közeliben, azt hittem volna nincs is a pályán. Emberhátrány. Pont ő.
Lamelának szerintem jobb lett volna, ha Sab pár évvel ezelőtt hozta volna (persze akkor még tényleg nagyon fiatal volt), de akkor nem ide hanem Udinébe. Aztán ha beleszokik és megy neki akkor egy nagycsapathoz.

Tádé meg a 4. gól előtt.... Esernyőt kap, és a labdás bundás simán lefutja a labda nélküli patást. :lol:

Lamela helyett Destrot játszatnám legalább 3 fordulón át a kezdőben, az uccsó 30 percre meg jöhetne Lamela ha kell.
Nico Lopez meg nem tudom mit (nem) csinálhatott edzésen, mert az 1. fordulóbeli gólja után tul.képpen nem számol vele ZZ.

Az első meccsünk volt amit végig "élvezhettem", de azért is megnéztem és ezért elismerés jár (ahogy sorstársaimnak is).
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég

cron