Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: batigol Dátum: 2012.11.04. 21:07


Szerintem tavasszal leszünk jók!csak addig már lehet,hogy késő!
Avatar
batigol
 
Hozzászólások: 31
Csatlakozott: 2007.09.24. 19:38
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.11.04. 21:05


Piris beadás majdnem az ötösről Totti fejesét kapufára tolta a kapus de a kipattanóba újra bele fejelt a Capitano
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.04. 21:00


Na, mi tortent? Nem tudom nezni a meccset:(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.04. 20:58


Széépen csinálta Piris is a gól előtt....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.11.04. 20:57


megvan a szokásos vezetés
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2012.11.04. 20:57


TOOOOTTTTIIII!
Jókor volt jó helyen!
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.11.04. 20:57


Csak begyötörtük :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.11.04. 20:46


Ez a himnuszunk nekem mindig libabőr. Hajrá Fiúk. :!:
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.11.04. 20:34


4-1 a kezdő jó lesz. a csatársor fasza, gyorsan előre kell játszani a labdát , örülnék ha nem a védőink birtokolnák a legtöbbet a labdát

PJANIC DE ROSSI miért padozik ?

"a jobb lábával általában csak támaszkodik" Lamela lol . sporklub on mi van Kokoékkal?
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.04. 20:10


Sporthíradó facebook oldala szerint a kezdőnk:
Goicoechea - Piris, Marquinhos, Burdisso, Balzaretti - Bradley, Tahcidisz, Florenzi - Lamela, Osvaldo, Totti.
Nekem nem tetszik :S
De ettől függetlenül Forza Grande Roma!! :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.11.04. 20:04


Sportklubbon nézem, így meccs közben nem írok max. szünetben. Mint mindig, nagyon optimistán várom a meccset. Tippem 4:2 ide ( Miccoli biztos rúg gólt nekünk ha játszik). Nálunk szerintem Destro végre betalál és Lamela is szerez gólt. Remélem marad körmöm a végére. Jó szurkolást mindenkinek.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2012.11.04. 17:28


Én is bizakodom benne, hogy több gólt rúgunk majd, mint az ellenfél. Felőlem lehet 5-4 is a végeredmény : )
Lényeg a győzelem.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.11.04. 17:05


Sajnos utazok, ezért nem fogom tudni nézni a meccset:( Majd írjatok részletesen :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.04. 15:30


Szóval lehet, hogy ezt a hátsó sort valaki kicserélné az Udinese vagy a Parma hátsó alakzatára?
Azt kell mondjam, hogy jelenleg bármelyik Serie A-s csapatéra kicserélném. :wink: Aztán lehet azok se tudnának alkalmazkodni Zemanhoz, de legalább a Serie A nem jelentene nekik újdonságot.
De amúgy nem pampogok, szokjanak bele idén, és jövőre lehet teljesíteni...

A mai meccsen nagyon nyerünk. Muszáj. 5-2 (ez a nagyon :) ) (vagy 2-0 ügyelve a védekezésre)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.11.04. 10:25


bence írta:cejas ezek csak számok, az utánpótlás válogatottság nekem meg főleg nem nyom a latba sokat.
Castan tényleg jó bekk, de a másik kettő védő számomra hatalmas csalódás. És nem azért mert ügyetlenek lennének, hanem olyan alapvető dolgokat nem tudnak ( pl. helyezkedés, hogy nem lehet az 5-ösig behátrálni vagy, hogy a pattogó labdát haza is lehet fejelni ) hogy néha már fogom a fejem. Ráadásul szerintem 1-1 minőségi(bb) védőt könnyebb igazolni mint mondjuk csatárt, vagy egy jó középpályást. De ez mind csak magánvélemény, ha szerinted jó védők elfogadom és remélem neked lesz igazad :wink:


Igen, én úgy gondolom, hogy Marquinhos jó védő - gyors, jól lát a pályán, utolsó pillanatokban is képes szerelni. Erőben és fejjel talán még gyengébb. Castan oké. Pirist én is már rég lecseréltem volna, és bosszant, hogy Negot eldugtuk valahova az öltözőnk mélyére, mert legalább egyszer láttuk volna az első csapatban - és akkor értenénk, hogy miért...

Szóval lehet, hogy ezt a hátsó sort valaki kicserélné az Udinese vagy a Parma hátsó alakzatára? Én továbbra is abban látom a hibát, hogy csak 20-30 percig nyomjuk a támadásokat igazán. A mentalitás és motíváció maxon kell hogy pörögjön végig.

Ma csalódott leszek, ha negyed óra alatt sem esik gól. Hmmm... Mennyi lesz a vége... 4-0 vagy 1-3 vagy 4-4. Szerencsejátékos legyen a talpán aki mer fogadni. :)

Én az első eredménnyel kiegyeznék. Hajrá Roma!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.04. 10:07


A kezdeti lelkesedésnek annyi, ma este várhatóan már csak félház lesz az Olimpicoban
.
DDR, Oszi és Castan kisevbb sérülések miatt nem lesznek a kezdőben, gy bekerül Burisso, Pjanic és Destro. A kapuban pedig Goicoechea.

Questa la probabile formazione (4-3-3): Goicoechea; Piris, Marquinhos, Burdisso, Balzaretti; Pjanic, Tachtsidis, Florenzi; Lamela, Destro, Totti. A disposizione: Svedkauskas, Romagnoli, Castan, Bradley, Dodò, Marquinho, De Rossi, Perrotta, Lopez, Osvaldo. All. Zeman. Squalificati: Guberti (fino ad agosto 2015). Indisponibili: Lobont, Taddei, Stekelenburg.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.11.03. 16:16


múltkor emlegette, hogy igen, még mindig a 3. hely a cél. fr neked meg a maratonos dologban igazad van,én sem vagyok elégedett a mostani bukásainkkal. Reménykedem, hogy hnap nagyon harapni fogunk
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.03. 15:04


mert az Inter meccs után megjött az étvágy
de szezon előtt nem volt erről szó. Zeman nem mondott ilyet, de lehet hogy tévedek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.11.03. 09:39


Trigoria írta:
Gondolom a játékosok és az edzők sem úgy fogják fel a dolgot, hogy idén csak kisérletezünk, meg összeszokogatunk, aztán jövőre robbantunk
pedig kimondva kimondatlanul is ez volt a terv azzal kiegészítve, hogy esetleg közben idén is összejöhet valami szép helyezés

lehet, h. nincs szerződésbe foglalva, de kimondottan cél idén a BL-helyezés, azaz a 3. hely. Erről beszélt mindenki még a legutóbbi vereség után is.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.11.03. 08:10


kéne. a realitás viszont az, hogy nem lehet minden meccsen 20 perc alatt 4 gólt rúgni. erre még egy csúcsformában lévő barca sem képes.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10303
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.11.03. 03:49


Gondolom a játékosok és az edzők sem úgy fogják fel a dolgot, hogy idén csak kisérletezünk, meg összeszokogatunk, aztán jövőre robbantunk
pedig kimondva kimondatlanul is ez volt a terv azzal kiegészítve, hogy esetleg közben idén is összejöhet valami szép helyezés

Szóval ezt a jövőre lesz jó csapatunk sztorit Zeman is folyamatosan cáfolja, mikor azt monja, hogy jó csapatunk van és mindenkivel felvesszük a versenyt.
Nem mondhat mást. Ennek a szurkolótábornak nem.

tomm:
mivel minden meccs hullámzik, lüktet, ez nekünk teljesen beteszi a kaput, mert ha nem mi vagyunk a dominánsak, a zeman féle szervezetlenség miatt totálisan szétesik a csapat.
csakhogy addigra már 4-el kéne vezetnünk a helyzetek alapján (és az öreg szerint), és akkor belefér egy hullámvölgy :wink:

Boniek szerint a Románál nem az edző a probléma és úgy véli, időt kell adni a cseh szakembernek.

"Időt kell adnunk az edzőnek és hagyni, hogy beérjen a csapata. Nem ő a probléma, vagy a negatívumok forrása. Nagyon sok szurkoló dühös most rá, pedig három hónappal ezelőtt még megmentőként üdvözölték. Hihetetlen, hogy mennyire hiányzik az egyensúly a Románál."- mondta Boniek.
ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni


és a végére egy kis nevetés:
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... eo-2187621
3/4 4 van, reggel 10-kor focizom,de itt hahotáztam bammeg! Elképesztő! Kiszel Tünde2. Nem hiszem el az ilyet ha nem látom :D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.11.02. 21:59


cejas ezek csak számok, az utánpótlás válogatottság nekem meg főleg nem nyom a latba sokat.
Castan tényleg jó bekk, de a másik kettő védő számomra hatalmas csalódás. És nem azért mert ügyetlenek lennének, hanem olyan alapvető dolgokat nem tudnak ( pl. helyezkedés, hogy nem lehet az 5-ösig behátrálni vagy, hogy a pattogó labdát haza is lehet fejelni ) hogy néha már fogom a fejem. Ráadásul szerintem 1-1 minőségi(bb) védőt könnyebb igazolni mint mondjuk csatárt, vagy egy jó középpályást. De ez mind csak magánvélemény, ha szerinted jó védők elfogadom és remélem neked lesz igazad :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.11.02. 21:48


fantasista76 írta:...
Ha viszont ez az elképzelés, akkor nem kellett volna noname dél-amerikai védőket idecsábítani, megtették volna a noname (vagy nem is annyira ismeretlen) primavera-s játékosok is.

Szóval ezt a jövőre lesz jó csapatunk sztorit Zeman is folyamatosan cáfolja, mikor azt monja, hogy jó csapatunk van és mindenkivel felvesszük a versenyt. Félreértés ne essék, én nem kívánom Zeman menesztését, de nem is ájulok el az eddigi teljesítményétől. 9 meccsen a 180 perc jó játék, az kevés. A csapat játékával, taktikájával, VÉDEKEZÉSÉVEL kapcsolatos kritikák úgy gondolom jogosak, lehet Zeman akármekkora hero is Rómában.


A noname védők:
- Ivan Piris 7x-es paraguayi válogatott, 15x-ös U20-as - mielőtt elhoztuk a teljesen ismeretlen Sao Paoloban volt kezdő jobb bekk
- Leandro Castan 1x-es brazil válogatott, 2011-ben brazil bajnok a Corinthians csapatával, 2011/12-es szezonban Libertadores Kupa győztes (mint tudjuk a dél-amerikai BL)
- Marquinhos még csak 18 éves, 14x-es U17-es válogatott és csk, U17-es Dél-Amerika Bajnok, szintén a Corinthians-ban játszott (17 évesen a bajnokcsapatban 6 meccsen pályáralépett, ebből 5-öt kezdőként végigjátszott)

Nem értem, kik a noname védők. Nem Vidic vagy Thiago Silva, mert arra nem lenne pénzünk, de igenis jó játékosok.
Azt mondom, hogy ugyanez a védősor mondjuk előtte Taxi-DDR-Breadley hármassal zónázva előttük Pjanic (mint irányító kp), Lamela és Lopez/Destro csatárként, előrerugdosni a 2 gyors csatárnak, azaz kontrákra játszva - meccsenként zéró góllal tudna lejönni a pályáról.

Kérdés, hogy mennyit rúgtunk volna. Lehet, hogy jobban állnánk, lehet, hogy nem. De ez egy más filozófia. Nem mindegy, hogy a védősornak 40 métert kell mélységében levédekezni vagy 10-et...

Ezért nincs értelme nézni a védelem teljesítményét külön. Vannak egyéni hibák, de a legtöbb gól abból van, hogy támadásban elszórjuk a labdákat vagy nem gólratörően játszunk (ezzel a felállással nem lehet csalni az időt...). ZZ is rengetegszer emlegeti, hogy a csapat védekezése miatt kaptunk sok gólt, nem önmagában a védősor miatt.

Össze kell ennek érni, ugyanakkor tudjuk, hogy még egy eredménytelen szezon után néhány játékos elmenne biztosan - jó lenne decemberre az első ötbe feljönni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.11.02. 21:12


Hát már nagyon várom a hétvégi meccset, és hogy ismét szórakoztasson a csapat!

Hétvégén választ kapok arra hogy képes e a csapat 4nél többet rúgni, én aszondom igen......
különben van egy tuti tippem közérzet javításra, ha a csapat leszerepel, 1-1,5 napig nem szabad forum közelébe menni, se olvasni, se írni, kerülni a sport portálokat, és mikor visszatér az ember, friss üde, és tiszta lesz a közérzete, mint nekem most és alig várja a köv.meccset,ami hsz meg itt és a dkba termelődött azóta, mióta nem voltam, nem kell vele foglalkozni, legkevésbé elolvasni!
hú de ki vagyok éhezve a hétvégi meccsre...... :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2012.11.02. 21:49-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.11.02. 21:10


remus írta:Én úgy emlékszem, hogy szóltak. Azt nyilatkozták a tulajdonosok, hogy 5 év alatt akarnak felépíteni egy jól működő klubbot


Én viszont úgy, hogy már az első évben scudettót és minőségi játékosokat emlegetett DiB, de javítsatok ki, ha tévedek. :oops:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 61 vendég