Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.08. 13:36


A kapus, a védők és Totti mindegyikben ugyan úgy :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.08. 12:51


ROMA-FIORENTINA. LE FORMAZIONI DEI QUOTIDIANI

IL CORRIERE DELLO SPORT
ROMA (4-3-3): 24 Stekelenburg, 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti, 16 De Rossi, 77 Tachtsidis, 48 Florenzi, 15 Pjanic, 22 Destro, 10 Totti.

IL ROMANISTA
ROMA (4-3-3): 24 Stekelenburg, 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti, 16 De Rossi, 77 Tachtsidis, 48 Florenzi, 22 Destro, 9 Osvaldo, 10 Totti.

IL TEMPO
ROMA (4-3-3): 24 Stekelenburg, 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti, 16 De Rossi, 4 Bradley, 48 Florenzi, 22 Destro, 9 Osvaldo, 10 Totti.

IL MESSAGGERO
ROMA (4-3-3): 24 Stekelenburg, 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti, 16 De Rossi, 77 Tachtsidis, 48 Florenzi, 15 Pjanic, 22 Destro, 10 Totti.

LA GAZZETTA DELLO SPORT
ROMA (4-3-3): 24 Stekelenburg, 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti, 16 De Rossi, 77 Tachtsidis, 4 Bradley, 22 Destro, 9 Osvaldo, 10 Totti.

IL CORRIERE DELLA SERA
ROMA (4-3-3): 13 Goicoechea, 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti, 4 Bradley, 77 Tachtsidis, 48 Florenzi, 15 Pjanic, 9 Destro, 10 Totti.

Ez most finoman szólva se egyértelmű :) egyik site se várja a kezdőbe se Lamelát se Joveticset......

Legkevésbé a gazzellás kezdő tetszik, legjobban meg olyan nincs :) amiben Tacskó nincs benne, abban meg Destro a szélső......
Mondjuk én támadó felállású csapatot várok estére, de az elmúlt 3 meccset látva, sztem óvatos duhaj lesz az öreg, sal Pjanicsot a kezdőbe várom, támadóba, a kpályára meg csuda tudja.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.12.08. 01:11


feree80 írta:Szép emlékek, rég elfelejtett játékosok és edzők :) :flagbig:


Rég elfelejtett?

0:54 , 1:20, 2:20, 2:47 a csapat tagjai. És lehetnek ma este is. :D
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.07. 23:20


Remélem Jovetic és Ljajic sérültek is maradnak holnapig...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.07. 16:21


Szép emlékek, rég elfelejtett játékosok és edzők :)

http://www.illegionario.info/?p=115

:flagbig:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.12.05. 18:26


fradista romanista írta:Pizarro nem játszik majd, mert a húga halála miatt hazarepült Chilébe....



Én is olvastam. Sok erőt kívánok neki ebben a nehéz időszakban.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.05. 16:23


Pizarro nem játszik majd, mert a húga halála miatt hazarepült Chilébe....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.04. 11:59


altaky írta:Florenzi a középpályán játszott, bal támadóban Totti, centerben Destro, jobb szélen pedig Pjanic szerepelt

Hm... az eredmények.com -on még most is Florenzi van jobb szélen. Az előbb a bal szélt rosszul írtam... jobb szélt akartam.
Én emlékszem, hogy tavaly, mikor Pjanic legelőször pályára állt, kissé ki voltunk akadva, hogy miért középen játszik... miért nem szélen, támadóként.

Trigoria írta:
Lopez témában rájöttem a megoldásra! El kell őt felejtenünk. Nincs ilyen játékosunk! Ki az a Lopez??
Majd meglepődök ha beáll egy ilyen nevű valaki. :wink: :)

:lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.12.04. 10:57


F72Quadraro írta:A szünetben én is kicsit hitehagyott voltam, de a második félidő 10. percétől meg voltam győződve arról, hogy nyerünk...
Ami szerintem az utóbbi két mérkőzésen kitűnt: szerintem a csapat leginkább nélkülözhetetlen játékosa jelenleg Lamela.
Tegnap több olyan szituáció volt, amikor terület is lett volna és próbált szegény Pjanic vagy Destro elmenni a védője mellett, kevés sikerrel.
Ha azoknál az eseteknél az idén látott Lamela van, akkor 2x ennyi helyzetet dogoz ki a csapat.


nekem is ez tűnt fel legjobban, bár ezt már le is írtam akkor
sajnos ha nincs Erik, a gólokat a fiúk nehezebben verik...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.03. 23:09


elég merész kijelentés lenne, ha azt mondanám, hogy jobb nekünk a hátrány, mint az előny a meccs elején?!
én is ezen gondolkoztam 0-1-nél, hogy így legalább egy rúgott gól után nem tudnánk9nem szabadna leállni :)

Lopez témában rájöttem a megoldásra! El kell őt felejtenünk. Nincs ilyen játékosunk! Ki az a Lopez??
Majd meglepődök ha beáll egy ilyen nevű valaki. :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.12.03. 22:40


Florenzi a középpályán játszott, bal támadóban Totti, centerben Destro, jobb szélen pedig Pjanic szerepelt
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.03. 22:21


snatch írta:ahhh, 1:2-t tippeltem. Destro fiam, minek az a második? :D

Hogy bejöjjön az én tippem :lol:
GrazieRoma írta:Talan a Destro fikazok is elhallgatnak egy idore...

2-t vert centerben, szerintem jobb is lesz mint Osvaldo 1-2 ev alatt.

Tobbet tett egy meccsen, mint Oszi az utolso 4-5 meccsen.

Oké... megígérem, hogy egy hétig nem fikázom!
De csak mert sajnos nem tudtam megnézni a meccset, éppen utaztam:(
Csak annyit mondanék, hogy mikor megnéztem a kezdőt és a balszélső támadó neve Florenzi volt, majdnem kiestem az autóból. Nem azért mert bajon van vele, hanem a játszott poszt miatt. Annyira vártam Lopezt végre... és még csak 1 perc lehetőséget sem kapott :( Ha tudnék valamilyen racionális választ, hogy miért, akkor megérteném. De így a tudatlanság teljes ködében... szörnyű :(
Bár a meccset nem láttam és ... hmm... elég merész kijelentés lenne, ha azt mondanám, hogy jobb nekünk a hátrány, mint az előny a meccs elején?!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.03. 19:36


Szerintem senki sem károgott, az csupán egy jogos észrevétel volt az aktív fórumozók részéről, hogy enyhén fogalmazva sem játszottunk jól. De hát ha így is tudunk nyerni! Én jobban örülök (de szerintem mindenki) egy ilyen 60 perc szenvedésnek, és egy 3-1-es győzelemnek, mint ha mondjuk láttuk volna azt ami a Bologna, vagy az Udine ellen, de kikap a csapat.
Halkan jegyzem meg ha az a 2 meccs meg lett volna akkor 3 pontra lennénk a Juvétól..
Más: Most néztem meg eredmenyek.com-on az összes idei meccsünk jegyzőkönyvét, meg hasonlók. Lopezt a Bologna ellen
2-0-nál cserélte be az öreg, és ugye tudjuk mi lett a vége. Elképzelhető, hogy rajta verte le a meccset? Mert azóta egy percet se játszott. Az azért nagy ge**ség lenne..
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2012.12.03. 18:48


Csak annyit szeretnék a témához fűzni,hogy tavaly itt egy sima 4-est kaptunk most meg mindenki károg 3-1-es győzelemnél de van igazságuk a károgóknak is... maradjunk a realitás talaján van még itt munka bőven mert látom a nyilatkozatokba már megint bajnok esélyesként tüntetjük fel magunkat hiszen most 3-szor nyertünk zsinórban tavaly is ilyenkor kezdtünk szétesni mikor túl korán elhittük.Dolgozni dolgozni és dolgozni akkor jönnek majd a sikerek is.
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.03. 15:57


A szünetben én is kicsit hitehagyott voltam, de a második félidő 10. percétől meg voltam győződve arról, hogy nyerünk...
Ami szerintem az utóbbi két mérkőzésen kitűnt: szerintem a csapat leginkább nélkülözhetetlen játékosa jelenleg Lamela.
Tegnap több olyan szituáció volt, amikor terület is lett volna és próbált szegény Pjanic vagy Destro elmenni a védője mellett, kevés sikerrel.
Ha azoknál az eseteknél az idén látott Lamela van, akkor 2x ennyi helyzetet dogoz ki a csapat.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.03. 13:18


a szabadrúgásokkal kezdhetnénk már valamit végre, mert a megye 1-ben is tudnák már, hogy Totti fogja rúgni 30 méteren belül és egyenesen előre nagy erővel :)
Szoros sorfal, nem szétugrani és kipipálva a lövése
legalább néha Pjanic rúgná el Totti mellett állva, hogy legyen egy kis variációs lehetőség, meg feszkó a kapusban

régi bajunk ez, és azóta sem oldódott meg
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.12.03. 12:02


16 kapuralövés volt, 10 eltalálta. ez azért nem kevés. volt némi impotencia az első félidőben, főleg a gólig, de nekem sokkal jobban tetszik ez, minthogy 0-2ről összezuhanjunk.
piris támadásban szuper, de a védekezésben továbbra is hajmeresztő dolgokat csinál, kész életveszély a srcác elöl-hátul. a kapus meg meccsről-meccsre szállitja a kabaréba illő jeleneteket, sajnos nem tudok nevetni rajta...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.12.03. 11:31


Vakok lennénk, ha nem látnánk, hogy kicsit már másról van szó, mint az első néhány meccsen. Alapvetően ZZ kijelentette, hogy ha támadás van, akkor mindenki támad és ha többen vagyunk a 16-oson belül, akkor jön a gól is. Ezt láthattuk az elején, ill. azt is, hogy mentálisan és fizikailag sem bírták sokszor a játékosok ezt a rohangálást. Nem tudtuk, hogy 4-0-ra nyerünk 3-0-ról kikapunk, vagy mi támadunk fel 2 gólos hátrányból.
Igen, vakok lennénk: ez nem az a játék. Mintha valami gyenge angol csapatot látnánk, ahol a szélről próbáljuk beadni (kérdés, hogy Destron kívül kinek) az érkező 2-3 embernek 8 ember közé. 1 hónappal ezelőtt 6-7 ember érkezett az ilyenekre. Kapura lövések száma 10 alatt, helyzetek száma még kevesebb.
Ugyanakkor gólt így is képesek vagyunk benézni. (Uruguayi kapusunk kicsit gyengének tűnik szögleteknél, játékban jobb.)

Hiányzik az igazi támadójáték. Én szerettem volna, ha laposra kalapáljuk a kieső helyen álló csapatokat.

De! Emlékszem, hogy tavaly is mindig a kiscsapatokkal nem tudtunk mit kezdeni. Járattuk a labdát az emberfal előtt, amíg el nem adtuk, aztán a kontrákból kaptunk 2-t és mehettünk haza zakóval. Mindig zsűlöltem a Juvét - 10 éve, amikor még néztem összefoglalót - hogy hogy a viharba darálják be zéró mutatott játékkal egy 80. percben kapott 11-essel vagy egy 12 percben szerzett bepattanó makonyával ezeket a csapatokat. Most tessék, végre megy nekünk is!

Örülök, mert kell a győzelem, de néha szeretném játszani is látni a csapatot. Mert legközelebb az eredményt fogom csak megnézni...
Én már csak ilyen vagyok. Ha szar a játék az a baj, ha kikapunk, az a baj. Hétvégén remélem játszunk egy jó meccset és nyerünk is, és akkor nem lesz baj! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.12.03. 11:25


örülök a 3 pontnak nagyon. meg a kis győzelmi "sorozatunknak" főleg !

azért a hab a tortán hátravan még erre az évre ( és akkor a sereghajtók leverésével felvett önbizalommal lehet nekimenni a kaptatónak ! az újévet jó lenne BL helyen kezdeni...

Roma v Fiorentina
Chievo v Roma
Roma v Milan
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 23:51


Ugye vannaka fórumon egypáran, akik azt vallják, hogy a Roma egy - fogalmazzunk így - nagy-, középcsapat, akinek néha kijönnek az eredmények, stb.. Ehhez képest, a Siena, Torino, Catania és még sorolhatnám csapatok ellen elvárjuk, hogy oda-vissza győzelmeket szerezzünk, ami ugye a nagy csapatok tulajdonsága.
Na igen, ez örök kettősség a szurkolók között is. Ki így ki úgy tekint a csapatra.

Destro góljainak nagyon örülök, mert én benne látom a jövőt. Mondtam hogy a bizalom kell neki és a játéklehetőség kezdőként. Most megkapta és élt is vele.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.12.02. 23:10


Azt látjátok, hogy az utóbbi 5 fordulóban 4 győzelem az eredményünk, ezzel nekünk van a legtöbb pontunk? (már ezen az elmúlt 5 meccsen). Ma először idén a meccset nem láttam, csak az eredmény alakulását kaptam, nagyon örültem a "feltámadásnak"!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.02. 23:03


En orulok de a meccs tul van targyalva nyertunk es kesz ez tok jo. En tobb pozitivumot lattam mondjuk az udine elleni meccsen, de en a szavazason anno a latvanyos focira szavaztam szval ez nem csoda. Lecserektem vna tottit 30 perc utan? Le en es fel is vallalom. Mert szerintem nem jatszott jol valami baja volt. Ez meg az en velemenyem. Forza...
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2012.12.02. 22:56


Lehet, hogy az én készülékemben van a hiba.... Ugye vannaka fórumon egypáran, akik azt vallják, hogy a Roma egy - fogalmazzunk így - nagy-, középcsapat, akinek néha kijönnek az eredmények, stb.. Ehhez képest, a Siena, Torino, Catania és még sorolhatnám csapatok ellen elvárjuk, hogy oda-vissza győzelmeket szerezzünk, ami ugye a nagy csapatok tulajdonsága. A Siena a pontlevonásokat nem nézve, e találkozó előtt 6 ponttal gyűjtött csak kevesebbet, mint mi, stabil középcsapat lenne jelenleg a tabellán. Valóban volt egy gyengébb első félidő, én is láttam, de ettől még nem fogom a fél csapatot lecserélni és nem mondok 30 perc után ítéletet játékosokról. Hangsúlyozom, lehet, hogy bennem van a hiba.

És igen, örülni kell annak, hogy a 2. félidőben felpörögtünk, annak, hogy jól bírtuk kondival, annak, hogy a sokat szidott Destro két gólt rúgott, annak, hogy a védelmünk 3 forduló alatt 1 gólt kapott, annak, hogy DDR, Stek és Lamela nélkül hozzuk a győzelmeket, annak, hogy fordítottunk, annak, hogy van összetartás, stb.

Ne mindig csak a negatívumokat emlegessük fel, könyörgöm... Köszönöm, hogy én is elmondhattam a véleményem.

Forza Roma
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.02. 21:57


uccsó 30 percet nézd meg, az élvezhető :wink: :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.02. 21:34


én lemaradtam a mai meccsről. Jól érzékelem, hogy jól jártam, mert a mai eredmény a kolbászhoz hasonlatos? Mármint, hogy a végeredméyn rendben van, de jobb nem látni/ tudni, hogyan készült? :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég