Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.10. 10:23


Ezt a kiszaladós-lesreállítós dolgot remélem elfelejtjük a jövőben, mert ahogy előttem is írták nagy a kockázata, és ha nem sikerül vagy a játékvezető/partjelző benézi akkor szinte biztos a gól.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.10. 09:49


nekem meg nagyon nem, na. :)
(mivel az emberi tényező miatt túl magas a kockázat. meg lehet ellene viszonylag könnyen védekezni. Meg ha szabákykönyvileg végülis tényleg nincs les, akkor jól meg lehet szívni - ahogy mi tettük)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.10. 02:06


Aha érdekes. Én is azt mondom, hogy nagyon látványos volt. Szerintem hatásos is lehet sok esetben. Persze ha nem jön be, akkor 100% szívás. Nekem tetszik ez a taktikai fogás na...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.10. 01:21


Pedig ezt hívják lesreállításnak. Csak nem szokott ilyen látványos lenni. Max lépnek párat kifelé egyszerre és meg is van a les - ha a lesvonalban álló csatárokra ívelik a labdát. Most gondolom biztosra akartak menni, de másvalakire ívelte a rúgó. Pech, vagy duplacsavar? Ki tudja...
Amúgy a mai Barca meccs végén pont ezt figyeltem egy Betis szabinál. Piqué vezetésével egyvonalba felálltak (ahogy a csapatok általában mindig), de ők nem léptek végül kifelé hanem mentek az emberekkel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.10. 00:43


Szerintem nagyon ötletes volt. Gondold meg... nekiindul a másik, hogy beadja a szabadrúgást a rómaiak meg elkezdenek futni a középpálya fele. Hát szerintem a banda fele összesz"rta magát, hogy most mi van :lol: Nem láttam még ehhez hasonló lestaktikát. Vagy legalább is nem figyeltem fel rá. Nekem tetszik!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.09. 16:29


megnézve újra azt a lestaktikánkat az tűnt fel, hogy ők meg tudták hogy mi pont ezt akarjuk tenni (állunk egy vonalban - nem volt nagy agytorna rájönni :D ), és készülve erre játszottak egy hátulról felfutóra
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.12.09. 15:50


A mi gólunk nem volt les, Destro egy vonalban volt, persze sikerült kihagynia tegnapi formájában az üres kaput se találta volna el :D Viszont így van, az ő góljuk se volt les, Castan késve mozdult ki, kábé 4en így is lesen voltak, viszont az a gyerek aki visszatette középre az pont nem, legalább egy méterrel nem volt lesen, több visszajátszást is láttam az orosz linken, elhihetitek. Az h a 4 lesen tébláboló fiorentinas mennyire volt zavaró vagy nem és hogy végül olyan rúgta a gólt aki akkor lesen állt már adhat vitára okot, tanulni kell belőle, el kell felejteni ezt az ökör kifutok a szabadrúgás előtt taktikát és akkor nem kerülünk ilyen helyzetbe... nálunk a megye 2-ben csinálják ezt totál amatőr csapatok... úgyh talán ez a lecke elég volt h a Serie A-ban többet ilyen idiótaságot meg se próbáljunk eladni!
Urak: nem azt mondtam h Ferike nem játszott jól, csak azt h annyira nagyon jól nem játszott azért h hanyatt essek tőle. Voltak a szezonban sokkal jobb meccsei, de tudom rúgott két gólt adott egy varázslatos gólpasszt, ettől sokan el tudnak ájulni, én nem ilyen vagyok :) Nekem attól áll fel a szőr a hátamon, amikor úgy íveli be a szögletet h a fiorentinas mellre veszi a 16os csücskénél és indítja a kontrát, vagy amikor ellenfél térfélről mély hátra passzal indítja az ellenfél kontráját, mert ilyenek is voltak tegnap az első félidőben, emlékezzetek csak! ;)
SZÓVAL: JÓL JÁTSZOTT, ZSENIÁLIS DOLGAI VOLTAK, MEG EMELLETT ELADOTT VAGY 20 LABDÁT, ERGÓ JÁTSZOTT MÁR JOBBAN, ÉN CSAK ENNYIT AKARTAM MONDANI! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.09. 15:44


Xaba írta:
Osvaldo: első helyzetét bepöccintette. Így kell ezt Mattia fiam!

mármint Pablo :lol:
/

Épp azért írtam, hogy Destro figyeljen, hogy kell ezt csinálni! :wink:

Persze mindenkinek igaza van,ezt elismerem.Destro "béna,balfa.z",Bradley pedig "pöcs" volt,csak ezeket ne írjuk már le
Ahogy ezt meg is beszéltük nemrég. Kéretik betartani mindenki által!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.09. 15:08


bence írta:
fradista romanista írta:Les volt az a gól, de megérdemeltük:
alapvetően elhibázott dolog a lestaktika.és aki ezzel operál, az megéredemli. ez az én véleményen.
nem lehet arra építeni egy védekező játékot, és arra bízni a sursunkat, hogy a partjelző vagy észre veszi a lest vagy nem. Majd ha lesz videóbíró, esetleg. de addig felelőtlenség.
Szerencsére tegnap ez nem számított végül,mert amúgy annyira jók voltunk.


Nézd meg még egyszer az összefoglalót, és állítsd meg a labda elrúgásának pillanatában :wink:
Nem volt les. Olyannyira, hogy a gyerek aki visszatette a labdát, kb. 1 méterrel volt hátrébb.
2 komolyabb bírói hiba volt: az elmaradt kiállítás a fio játékosnak, és 3-2-nél beintett a partjelző egy lest Marcos góljánál, ami bár határeset volt, szerintem nem volt az.


Épp azt mondom: tök mindegy, hogy les volt vagy nem. Mindenképpen önveszélyes és felelőtlen taktika, mert nem itélehető meg könnyen, hogy valóban les van-e vagy nincs, túl nagy a tévedés kockázata.

(amúgy a beadó játékos valóban nem volt lesen, több méteres mélységből indult, de akinak baadt, az tényleg lesen volt akkor, és pont ezért volt olyan üresen ott középen. Ccsak sajnos a szabályé is hülye, mert az már nem számít - tehát már csak ezért is f@szság erre játszani)


az elmaradt jogos kiállításért meg most az egyszer hálád adhatunk a sossnak, mert ha megadta volna a bíró, ami jár, vsz nem ilyen jó meccset láttunk volna :D :
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.09. 14:28


calderoni írta:az nso-n van egy összefoglaló, amiben az oldalsó kamera képét mutatják, abból kiderül, hogy volt-e les. hát volt. az elrúgás pillanatában 4-en voltak lesen, köztük Gonzalo, aki középre fejelte a labdát. egyébként meg mindegy, csak az a történeti hűség... :mrgreen:


Hát én is nagyon szeretném szidni a partjelzőt a les miatt, mivel 5 fio játékos VS. a mi a kapusunk ... mintha kilenceztek volna. (ez egy helyi játék, pont ez a lényege)
Tehát igazából a 2 -es mezben játszó Gonzalo Rodriguez nem volt lesen! A többi négy viszont igen... de ő egyedül nem. És amúgy lábbal adta be középre :P
Aztán az, hogy a többi játékos lesen volt ebben a helyzetben nem tudom, hogy számít-e...
Minden esetre érdekes ez a lestaktika. Én 100x visszanéztem, de nem emlékszem, hogy még láttam volna ilyet. A labda elrúgása előtti pillanatban az összes római elkezdett futni a másik irányba. Szerintem nagyon meglepő húzás és ötletes. Nekem tetszik az ötlet és csak 1 római játékos lemaradása miatt nem sikerült. Sajnos a videón nem lehet kivenni, hogy ki volt az.
Végül is nem számít... Úgy is nyertünk... de bukhatna ilyesmin a meccs...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.09. 14:22


fradista romanista írta:Les volt az a gól, de megérdemeltük:
alapvetően elhibázott dolog a lestaktika.és aki ezzel operál, az megéredemli. ez az én véleményen.
nem lehet arra építeni egy védekező játékot, és arra bízni a sursunkat, hogy a partjelző vagy észre veszi a lest vagy nem. Majd ha lesz videóbíró, esetleg. de addig felelőtlenség.
Szerencsére tegnap ez nem számított végül,mert amúgy annyira jók voltunk.


Nézd meg még egyszer az összefoglalót, és állítsd meg a labda elrúgásának pillanatában :wink:
Nem volt les. Olyannyira, hogy a gyerek aki visszatette a labdát, kb. 1 méterrel volt hátrébb.
2 komolyabb bírói hiba volt: az elmaradt kiállítás a fio játékosnak, és 3-2-nél beintett a partjelző egy lest Marcos góljánál, ami bár határeset volt, szerintem nem volt az.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.09. 13:05

uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.09. 12:08


Azért kellemes gondok ezek, idáig az volt a kérdés, hogy Oszi v Destro legyen középcsatár, az utóbbi meccseken Pjanics a jobbon játszva újabb fejtörést okozhat ZZnek(oda Destrot semmiképp! :-) ), elég kompatibilisnek tűnt :) jobbon, nem is beszélve arról hogy ugye ott van még Totti és Lamela is előre, balra, ráadásul Florenzi a 2dik félidőben azzal az újítással rukkolt elő, hogy ha balra előre kell játszani az se okoz neki problémát.....

Ha még Dodo is elkapná a fonalat és a lehetőséget, az lenne ám az igazán szuper!
Kellemes gondok ezek :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.12.09. 11:24


Sajnos lemaradtam az év meccséről, de ettől eltekintve le az összes kalappal, tényleg hozza Zeman a formáját h a csapati téltől kezdenek beledűlni :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.12.09. 10:37


A második félidőt már ágyból néztem, kib*szott álmosan, nem tartottam kizártnak, hogy elalszom...hát nem így lett. Nem tudom mennyi lehetett a pulzusom, de egy-egy 100%-os helyzetnél ott rugdalóztam a paplan alatt, én már berúgtam :D :).
Évek óta ilyen meccsre vágytam, megkaptam. Köszönöm mindenkinek! Én most nem keresek a kapott gólokra felelőst, benne van :). És szerencsétlen Destrot sem bántom, az is benne van. Lesz még olyan meccs, ahol az ő mesterhármasával nyer a Roma. Bár tényleg nem szabadna ennyi helyzetet elpuskázni :). De ahogy örült Osvaldo góljánál, az is felemelő volt. Van csapategység? :)

Az elmaradt piros lappal kapcsolatban továbbra is az a véleményem, hogy vannak olyan pályák, ahol ezt "észreveszi" a bíró...Amúgy nem az alapvonalhoz közel, a kispadoktól nem messze történt az eset? Akkor a negyedik játékvezető is láthatta volna. De ezt szerintem az asszisztens is simán, meg a bíró is. De Rómában tegnap köd, vagy füst lehetett a pályán...persze lehet másképpen alakul a meccs, ha kiállítódik a lila csákó, de ott, akkor ez igen idegesítő volt.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.09. 10:19


Zemanlandia :arrow: számomra egyet jelent azzal, hogy viszonylag sok gólt rúgsz, és és kapsz, a kapással nincs, sőt ebben a szezonban elképesztő gólokat sikerült kapni, és rúgatni az ellennel, szal olyan gólokat amik simán elkerülhetők lennének, el tudnám fogadni :!: de ehhez az kell, ennyi helyzetet ne hagyjunk kihasználatlanul, és igen, tegnap is azért meleg volt a vége, simább lehetett volna, mondjuk egy Destronyival.
Ezen kellene javítani, és kevésbé enne a méreg a meccs közben, különben ZZnek igaza van abban, hogy hagyott minket a Fio játszani, főleg az 1.félidőben volt feltűnő hogy a 3 támadónak mennyi területe van, és mennyire szellősen védekeznek velük szemben.

labdabirtoklás? ezt nem értem, nem ezzel volt baja anno mikor Lajos Romáját firtatta, hogy őt ez nem érdekli?! vagy tévedek?!

jövő héten Ata elleni kupameccs, fontos lenne jól szerepelni a kupában, de legalább ennyire fontos lenne, hogy a kevesebbet játszók > Dodo, Burdi, Marquinho, DDR szerephez jussanak....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.12.09. 10:17


Eksztatikus este.Csodákkal és hibákkal.Én is szidtam magamban Destrót meg Bradley-t,de néhány másodperc lehiggadás után le nem írtam volna róluk olyan jelzőket,amilyeneket egyesek.Persze nincs semmi gond,tudjuk be az izgalom és rémület találkozásának az esetleges negatív hangokat. :wink:
Valamivel lentebb talán ForzaRoma24 és Trigo írásai hozták a kiegyensúlyozott,klasszicista értékelést,érzelmekkel,de reálisan.Persze mindenkinek igaza van,ezt elismerem.Destro "béna,balfa.z",Bradley pedig "pöcs" volt,csak ezeket ne írjuk már le.Olyan rossz közben olvasni ezeket. :(
Miközben a CSAPAT szenzációs,gyomorideges,parádés,nézőcsalogató és gólratörő focit játszott,a hsz-ek olvasásakor olyan érzése van az embernek,mintha vesztésre állnánk.De annak azért örülök,hogy mindenki örül. :wink: Mi és a csapat is megérdemelte már ezt a négyes sorozatot.
Kicsapjuk az Atalantát,aztán fel Veronára!
Forza!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.12.09. 10:05


Les volt az a gól, de megérdemeltük:
alapvetően elhibázott dolog a lestaktika.és aki ezzel operál, az megéredemli. ez az én véleményen.
nem lehet arra építeni egy védekező játékot, és arra bízni a sursunkat, hogy a partjelző vagy észre veszi a lest vagy nem. Majd ha lesz videóbíró, esetleg. de addig felelőtlenség.
Szerencsére tegnap ez nem számított végül,mert amúgy annyira jók voltunk.

Amúgy ami a helyezetértékesítést illeti, már rég óta észre vettem, és nem értettem sosem az okát, hogy az a csapat, amelyiknek kevs gólhelyzete van, általában nagyobb hatékonysággal haasználja ki őket, mint az, amelyiknek jó sok...
nem értem, mi a összefüggés: eselleg a koncentráció alábhhagy csak amiatt, mert benne van a tudatalattijukban, hogy ha ez nem megy be, lesz majd másik????
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.09. 09:33


ha ez számít vmit is, Totti a gazzellától 9est kapott :) ilyen se sűrűn szokott előfordulni

221.JPG
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.12.09. 09:22


Tegnap három mérkőzést befolyásoló játékvezetői hiba volt. Hogy mégse befolyásolták az eredményt, az csak a Román múlt, mert hengerelt.
Zavar az elképesztő mennyiségű elpuskázott helyzet is. Osvaldo 8 gólos, Lamela 8 gólos, Destro 4... de ha ezek a fiúk kicsit jobban koncentrálnak a befejezéseknél, ma 16 gólosok és a Romának 8-10 ponttal többje van.

Volt a héten egy szavazás, hogy ki milyen középpályát szeretne. Sajnos a Florenzi, Bradley, Tachtsidis hármast nem lehetett választani (milyen objektív felmérés, Moggi-barát szarkeverő római sajtó objektív felmérése...), de én reméltem, hogy a mester velük kezd. Így is lett szerencsére. A görög meg tudja egyből játszani a labdát előre, nemcsak oldalra passzol, hanem előre. Ha 10 indításból nemcsak 6 fog saját emberhez menni, hanem 9, akkor klasszis lesz. De ugye ő is csak 21 éves. Bradley az előre játékban valóban gyengébb, de elképesztő mennyiségű labdát szerez, szerel, robotol, már az ellenfél térfelén megállítja a támadásukat.

A csapat lelke Totti. Ez a Roma Zeman és Totti Romája. Totti két éve, amikor megkérdezték tőle, hogy melyik edzővel volt a legjobb együtt dolgozni a pályafutása során, egyből a csehet mondta. Zeman első római útja alkalmával még az idény kezdete előtt Tottival elment vacsorázni, erről akkor sokat írtak az újságok. Nyilvánvaló volt, hogy ők nagyon tisztelik egymást és nagyon hisznek egymásban. Totti fizikálisan és lélekben is kivirult Zemannal, és az ő hitük és akarásuk szerencsére szemmel láthatóan kezd átragadni az egész csapatra is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.12.09. 08:51


az nso-n van egy összefoglaló, amiben az oldalsó kamera képét mutatják, abból kiderül, hogy volt-e les. hát volt. az elrúgás pillanatában 4-en voltak lesen, köztük Gonzalo, aki középre fejelte a labdát. egyébként meg mindegy, csak az a történeti hűség... :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.09. 01:17


Osvaldo: első helyzetét bepöccintette. Így kell ezt Mattia fiam!

mármint Pablo :lol:

Gólok:
http://www.asromastreaming.net/2012/12/ ... -08122012/
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.09. 01:03


bence: nekem még nem lőtt így le hszt írás közben, de néha ctrl c és meg van mentve

nos, tvn néztem a meccset, aztán megvártam amíg mindenki kiírja magából itt amit ki kell, és végigolvastam 9(!!!) oldak hszt! :)

Óriási meccs volt! Már ami a szórakozást illet.
A Sportklubnak nagyon hálás dolog minket választania. Sokat leszünk még képernyőn ebben biztos vagyok :)

Sajnáltam hogy nem játszik Jovetic, és Pizza, mert akkor lett volna nekem igazi rangadó, de hát így is jó volt ez nekünk.
Zemanlandia ismét kinyitotta kapuit.
Engem idén semmi más nem érdekel továbbra sem csak a 90 rúgott gól! :) Ahhoz pedig termelni kell. Hát termeltünk ma is (és még mennyit lehetett volna).

Gojko Mitic: Én védtem és szerettem a legjobban az első meccsei után, de sajnos azt kell látnom hogy bizonytalan. Ma is hibázott vagy háromszor elég nagyot. Az hogy ziccer véd csodálatos dolog, de erre mondják hogy bravúrkapus. Nem értem Zeman mit látott benne. A taktikánkba nem passzol jobban bele mint a többiek, nincs olyan mutatója amiben jobb mondjuk Steknél. Teszem hozzá Stektől sem voltam soha elájulva, ezért is szeretném Lobontot látni a kapuba. Ettől még uru a lelkem, így Trigopozitív :)
Ja, amúgy annál a ziccervédés előtt pont az a helyzet volt, ahol a védőnk helyébe kivételesen bevállaltam volna a piros lapot és felvágom a csatárt! Szabi és kihúzzuk. Persze az élet őt igazolta.

Piris: nálam egyre jobb. Nála látszik, miért akarta őt Zeman! Támadásban kombinatív. Felér, gyors. Védekezésben lassan alakul, de mivel támadófocit játszunk, ezért már kezdem megszokni őt. Ja és ő tud beadni!
Castan: ma nem igazolta az eddigi jó véleményeket róla, de szeretjük
Marcos: na igen. a legnagyobb kincsünk lehet a srác
Balza: ahogy már mások és én is leírtam minden forduló után: istentelen futómennyiség, technika nulla

Taxidísz: nem szeretem, nem szeretem és nem szeretem. Nem volt rossz pedig.
UFO: védekezésben nagyon kell, de támadásban hulla gyenge - erős kettősség
Florenzi: valóban nem láttuk az első félidőben egyáltalán, de valszeg azért mert üldözte hajtotta az ellent (az én prototípusom a láthatatlan kzpás-ra Halmai exválogatott, "a szürke eminenciás")
Pjanic: parádés volt ma. EZÉRT kell a Barcának ha tényleg kell. MEGTARTANI!
Perrotta: eskü nosztalgikus érzéseim vannak amikor a pályán van.
DDR: írtam havernak meccs előtt hogy az 58. percben fog pályára lépni. 5 percet tévedtem. :wink: :) Nálam ő a kezdő a középpályán amikor épp józan az agya - ez nem is kérdés. Vele érzem azt hogy van súlya a kzp-nak.

Összességében egy támadó szellemű csapatban egy védekező szellemű, védekezésben jó, támadásban kevésbé jó középpályát látok hétről hétre, akik rombolásban kiválóak, technikailag aligha. Nem nagyon van jelenleg más alternatívánk persze.

Totti: szót se érdemel :D Azt mondjuk érzem rajta, hogy egy egy sprint után hirtelen irányváltásnál, fékezésnél már nemfiatal. De hogy az állóképességének köze van Zemanhoz jelenleg az ziher.
Destro: na igen, Destro. Óriási előnye hogy simán helyzetbe tud kerülni. Gyorsabb Oszinál, ügyesebb is. Ma viszont pokoli volt a kapu előtt. Még a Tottinak adott gólpassza is úgy jött össze, hogy a saját ziccerében nem tudta rendesen átvenni a labdát, ami lemaradt a lábai között! Ettől függetlenül benne érzem a jövőt. Lehet, hogy ha az elsőt belövi utána a többit is.
Osvaldo: első helyzetét bepöccintette. Így kell ezt Mattia fiam!
Konklúzió: Addig jó, és addig örüljünk, amíg azon megy a téma, hogy melyik csatárunk a jobb! :wink: Én örülök neki, hogy mindkettőjük (Oszi és Destro) bevethető, és hozza magát nagyjából amikor kell.

Grazie Roma!

Hiába mondjátok (én is) hogy tiszta piros volt az a taposás, ha egyszer egyik vakparaszt bíró sem látta. Nehéz elhinni, de előfordulhat hogy tényleg nem látták. Nem tudta miért van kakaskodás és igazságos akart lenni egy-egy sárgával. Elnézte, előfordul. Majd eltiltják utólag. A baj hogy miért mindig a mi meccsünkön van ilyen? :?:

Totti nagy dugójánál nem értettem a kapusukat. Se kiütni nem akarta, se megfogni, csak odarakta a kezét, azt is rosszul
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.12.09. 00:17


Istenem ha még ehhez az előre játékhoz tudnánk legalább egy olyan védekezésbe visszarendeződést csinálni, mint 2-3 éve a Barcelona tudott, isten csapatunk lenne, így azt kell mondjam a támadófoci istenei vagyunk, állandó gólszag van a pályán amikor játszunk, megalkuvás nélkül nyomul mindenki előre, hát igen egyszer-egyszer becsúszik a hiba és azonnal gólt kapunk belőle, de százszor inkább nézem ezt, mint a Ranieri féle 10 perceket a szögletzászlónál ;)

Nálam Totti tudjátok h félisten kategória és én voltam mindig aki védte és védem most is, de azért összességében ma annyira nagyon jól nem játszott, legalábbis sztem, talán a legtöbb támadásunk rajta akadt el, vagy azért mert eladta (pl az első 20 percben nem volt jó passza) vagy azért mert megszerelgették (folyamatosan pörölt a bíróval ezek miatt ha emlékeztek, egy csomó vélt v valós faltot nem kapott meg). Voltak káprázatos megoldásai én nem mondom h nem, pl az assist Osvaldonak, de rengeteg hibával játszott sajnos. Viszont az h 36 évesen még mindig ő az alfája és omegája a Roma támadásainak, az megsüvegelendő, azonnal őt keresték a srácok h merre jár a pályán, és bírja erővel, elképesztő a manusz!

Szegény Destrot sajnáltam nagyon, kimaradt az első orbitális ziccer, nem is egészen az ő hibájából, utána 10 perc alatt kimaradt még 3 ahogy az lenni szokott :D :(

Pjanic volt a meccs embere, legalábbis nálam, no meg Bradley, a mandró ha nem tempózott le ma is 15 kilométert akkor egyet se :D Csak neki is annyi volt a rossz megoldás mint égen a csillag!
Kábé 15 nagy helyzetünk volt, szenzációs :D a SK egyszerűen annyit mondott az esti sporthíradóban: A szezon meccse Rómában :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.12.09. 00:09


Bár van Balzáról és Pisiről is mit írnom, de sokkal fontosabb, hogy most egy olyan meccset nyertünk meg, amit élvezet volt nézni 60-65 percig. És a végén is a szívroham mellett jött egy éltető gól is. Szeretem ezt a Roma-t, szeretem, hogy izgulok és élvezem a meccseket, nagyon várom a következőt, és örülök, hogy 6 forduló óta (a holnapi meccsektől függetlenül) mi szerezzük a legtöbb pontot.
...
Ráadásul jó Roma szurkolónak lenni, amikor pl az origo-t nézi az egyszeri internetező! :D

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... dezte.html
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 49 vendég

cron