Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.16. 15:25


Xaba írta:Uhh... most jöttem... Miről maradtam le?:-S

egy jó adag lagymatag plöm plömről :) remélem csak téged vártak a srácok és zúzunk innentől!!

Amúgy szegény bradley milyen rosszul érezheti magát, hogy nincs pontos labdája :(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Virga 2012.12.16. 15:26-kor.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 15:24


Xaba írta:Uhh... most jöttem... Miről maradtam le?:-S
0
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 15:22


egyelőre a dekoncentráltásgot látom Pjanicson... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.16. 15:22


Osvaldo megunta, hogy nem kap jó labdát, gondolta csinál valamit :) kicsit angol kiscsapatosak a támadsaink
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.16. 15:21


Uhh... most jöttem... Miről maradtam le?:-S
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 15:20


pedig Pjanics nagyon próbál bizonyítani neked feree hétről hétre :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 15:16


Istenem, Pjanics milyen lehetőséget totojázott el.....:(
Qrvára gyorsan meg kéne szerezni a vezetést, mert már látszik hogy védekezésre rendelkeztek be....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.16. 15:10


nagyon pontatlanok szoktunk lenni az elején. Mondjuk megint nem tűnünk túl "éhesnek", úgy mint az atalanta ellen, de majd felpörögnek a skacok
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 15:07


mai feltűnt az első percekben, Pajnics vagy 5x ért labdához, de egyből se lett értékelhető passz, vagy bármi, majd belemelegszik.. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.12.16. 14:42


Elnézve a forduló eddigi meccseit, nyerni kell, forza fiúk!
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 14:23


durva hogy egy Lamela se fér be, DDR-ről nem is beszélve
Destro padoztatása meg hab a tortán
elöl asszem vannak lehetőségeink :D

meglátjuk mire lesz elég
DDR-re ismét azt mondom hogy az 58. percben be fog állni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 14:19


wazzé tényleg, annyira beszugeráltam hogy Stek a kapus, DDR meg a kp, hogy baxarás...

csak jöjjön be, és befogom a számat ZZ kezdőjét látva... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.16. 14:17


a második a cseresor feree :wink:
(két kapussal)

Chievo-Roma
ROMA (4-3-3):
Goicoechea; Piris, Marquinhos, Castan, Balzaretti; Bradley, Tachtsidis, Florenzi; Pjanic, Osvaldo, Totti

Chievo-Roma
ROMA
A disp.: Stekelenburg, Lobont, Burdisso, Dodò, Romagnoli, De Rossi, Perrotta, Marquinho, Lamela, Lopez, Destro
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 14:16


vicces kedvükben vannak a fb-os Romások, két kezdőt is megadtak a meccsre....... :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.16. 11:05


Köszönöm Lucifer!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.12.16. 10:45

Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.12.16. 10:34


Hát nem tudom.. Szerintem Stek sokkal határozottabb, tapasztaltabb és jobb kapus mint Goicoechea..
Ráadásul könnyebb leírni a nevét :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.16. 10:14


CHIEVO-ROMA, LE FORMAZIONI DEI QUOTIDIANI - Questi i probabili schieramenti del match del Bentegodi (ore 15) riportati dai principali quotidiani nazionali:

IL MESSAGGERO
ROMA (4-3-3): 13 Goicoechea; 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti; 4 Bradley, 16 De Rossi, 48 Florenzi; 15 Pjanic, 22 Destro, 10 Totti. All.: Zeman

IL TEMPO
ROMA (4-3-3): 13 Goicoechea; 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti; 4 Bradley, 16 De Rossi, 48 Florenzi; 15 Pjanic, 22 Destro, 10 Totti. All.: Zeman

IL CORRIERE DELLO SPORT
ROMA (4-3-3): 13 Goicoechea; 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti; 4 Bradley, 16 De Rossi, 48 Florenzi; 15 Pjanic, 22 Destro, 10 Totti. All.: Zeman

LA GAZZETTA SPORTIVA
ROMA (4-3-3): 13 Goicoechea; 23 Piris, 3 Marquinhos, 5 Castan, 42 Balzaretti; 4 Bradley, 16 De Rossi, 48 Florenzi; 15 Pjanic, 22 Destro, 10 Totti. All.: Zeman

Ez most nagyon egyértelműnek tűnik, ha továbbra is Gojko kezd, Stek le fog lépni januárban....
Destro meg kezd, nyilván Oszi pirosa ebben azért benne van, mondjuk azért kiváncsi lennék hogy lánya születése mennyire felszabadult(jó?!) játékot váltana ki Osziból?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.12.12. 17:30


áhhh:((( Sajnos nem tudtam megnézni a meccset:( Más programom volt...
Viszont nagyon jó lett volna látni. Már csak azért is, mert végre feltűnt az oly régóta várt Lopez és Romagnoli is helyet kapott a kezdőben :)
A kommentek alapján nem győzött meg sokakat Lopez játéka...De azért jó lett volna látni :D
Ha esetleg lát valaki egy komolyabb összefoglaló linket, akkor legyen szíves linkelje be

Szép volt fiuk, szurkoltam! :flagbig:

És külön dicséret, mert nem kaptunk gólt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.12.12. 17:24


altaky írta:összességében sima meccs volt, Osvaldo kiállítása nem kellett volna, sajnos rányomta bélyegét a csapat második félidei teljesítményére.
Stek nagyszerűen védett, hátul a passzai is működtek, voltak bravúrjai, amivel tudta segíteni a csapatot.
Balzaretti rengeteget futott ismét, helyére jól állt be Dodo, eszméletlen gyors srác, remélem látjuk gyakrabban majd.
A középső duónk Burdisso és Romagnoli is egy-két hibát leszámítva jól muzsikált, jó látni hogy van alternatíva a kezdő védőpárosra.
Pirisre sem lehet panasz, odatette magát támadásban, védekezésben is, egyre jobban tetszik amit látok tőle.
DDRnek voltak hibái de mindent összevetve szerintem jól passzolt, szerelt, sokat futott, kelleni fog ő még a középpályára, Bradley is hasonlóképp teljesített.
A meccs embere nálam Pjanic, félelmetes technikája van, gól (megköszönheti mondjuk Consiglinek), 2 gólpassz (ha jól emlékszem Osvaldo elé is ő passzolt), kiemelkedett a mezőnyből, jó volt nézni.
Lopez kicsit szürke volt, sok labdát vesztett és nem mindig találta a helyét, lövései nem nagyon találtak kaput, talán a meccshiány miatt lehet ez így, nem tudom, mindenesetre csereként továbbra is kéne neki lehetőséget adni.
Destro jó volt mezőnyben, Pjanic nagy labdáját úgy tette el, ahogy azt kell, remélem nem súlyos a sérülése.
Osvaldo nem játszott rosszul, szépen megcsinálta a gólját, a kiállítás rendkívül felesleges volt, nem kéne mindig az ilyen hülyeségek miatt nehezebb helyzetbe kerülni.

Na te is tudsz tévedni látod, Osvaldonak Destro adta a gólpasszt ;)

Szép győzelem, papírforma, továbbjutás.
Grazie Roma!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.12.12. 17:21


altaky írta:
ForzaRoma24 írta:Piris és Pjanic maradandót alkottak ma, ahogy többen is már megjegyezték, mintha kezdene megjönni a játéka ennek a paraguay-i kisgyereknek, nagyon jól játszik mostanában.
Destro gólt rúgott, adott egy olyan gólpasszt amit csak Ferikétől szoktunk látni ilyen mezben, és természetesen újra harcképtelen lesz, most sérülés miatt, ne legyen igazam, de komolynak tűnt :(
A meccs leggyengébb embere ez egyértelmű: Rossi bíró... szánalmasan szar volt!!! Osvaldot egy hülyeség miatt azonnal leküldte, de Raimondi véggigarázdálkodhatta a meccset... 4 tizenegyest számoltam, ami elmaradt, kettő nekünk, kettő nekik, a kettő nekünknél mindkettőnél ez a nagy tudású Raimondi volt a főszereplő, de ő úgy látszik h valami rokonságban lehet Rossival, mert mindent szabad volt neki ma!
Sikerült felk*rnia az agyamat még egy ilyen langyi meccsnek is, nem igaz h egy normális bíró nincs egész Olaszországban...

Carmine Russo volt a bíró, amúgy meg igazad van, oda is, ide is járt volna tizenegyes...


Russo, nem Rossi, igazad van, bocsánat, mindegy véfülis felk*rta az agyam tegnap este rendesen ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.12.12. 08:28


Pirist nem láttam eddig milyen volt (csak a hsz-.ekből tudom hogy sz@r), de az utóbbi időben csak alakul. Előre jó volt, nem fél megjátszani a labdát és megcsinálni a cselt, hátul meg volt 1-2 nagy mentése. Csak így tovább!
Lopeznek még idő kell, de hát kinek nem! Amúgy 15. perc körül lett volna egy jó lövése, csak Oszi rossz helyen volt és eltalálta. Amikor egyedül volt elöl jobb volt (talán edzésen mindig egyedül játszik csatárt a csapatában, hogy nem értik/érzik egymást). Bradley sem volt rossz, Pjanic meg... ahogy a vége felé megmentett egy necces labdát a becsúszó ember elől + sarkazás + brutál ütempassz Destronak. Dodó még jó lesz, első 3 megmozdulása kifejezetten pozitív volt ("picit" más típusú mint Balza).
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.12.11. 23:56


ki fog tartani, mert megmondtam az elején hanyadikok leszünk :wink:
és lassan azért látom, hogy újra kezditek közvetve elismerni Sabatini ismételt zsenialitását a játékosvadászaton :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.12.11. 23:16


Tényleg nem szapulásból mondom, mert Balza kiteszi, kiviszi a pályára amilye van, de Dodo mozgását, lendületét - sőt oké olykor hosszan vezeti a labdát látva - vhogy az én szememnek jobban bejön, tetszenek a felfutásai, ha beérik, rem. beérik(védekezésben is :) ), bitang nagy játékos lesz.

Ja és azt kivánom, hogy a csapat lendülete, formája, önbizalma tartson ki a bajnokság végére, mert abból vmi nagyon szép dolog is kisülhet... :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.12.11. 23:16


blint63, félreértelmeztelek akkor :) bocsi. A fogalmatlan iatt gondoltam, de így utólag rájöttem, hogy csak a mai meccs teljesítményére értetted. Én amúgy amondó vagyok, hogy kezdőként nem kell, de csereként ugorjon be, szokni kell a légkört, én személy szerint azt hiányoltam, amit pl Pjanic csinált padoztatás után, a "most itt vagyok nagyon odateszem magam, hogy ennek a bagozó öregnek megmutassam, mit is tudok". Szóval nekem az akarat jobban hiányzott.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég