Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2013.01.10. 16:21


Már is keresik Zeman utódját??? http://www.azzurri.co.hu/index.php/item ... unk%C3%A1t tavaly LE-nek sem jött össze....
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 340
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.01.10. 16:21


Igen meglepő hír látott ma napvilágot: a Barcelonától tavaly távozó Pep Guardiola elképzelhető, hogy az olasz fővárosban, az AS Roma edzőjeként térne vissza a futball világába. Guardiola azt már elárulta,hogy a következő szezonban újra edzősködni fog majd,és a Milannal már össze is boronálták a spanyol mestert, ám a Roma amerikai túrája után szorosabbra fűződhet a viszony Pep és a Roma között.



A kapcsolat onnan eredhet, hogy a Roma általános igazgatójának, Franco Baldininek kiváló a kapcsolata Pep Guardiolával, aki számára nem ismeretlen a Stadio Olimpico közege, hiszen játékos pályafutása alatt megfordult a Roma csapatában is. A hírek szerint a nyáron új időszámítás kezdődne Rómában, Guardiola akkor venné át a Farkasok vezetését Zdenek Zeman jelenlegi edzőtől, ám addig még változhat a fővárosiak kerete is.

Nem kizárt dolog ugyanis, hogy a Genoában kölcsönben szereplő Marco Borriellót visszahívják Romába: de mindössze csak azért, hogy továbbküldjék Torinóba a Juventushoz, a Zebráktól cserébe pedig az elvágyódó Martin Caceres érkezhet a Romába. Bonyolult ügylet, de Olaszországban semmi sem elképzelhetetlen, miként az sem, hogy Baldininek sikerül meggyőznie Guardiolát,és nyártól a Roma edzője lesz.

INFO:http://www.azzurri.co.hu
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.10. 15:45


Ha Marqinho elmegy, akkor ki marad Totti cseréjének?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 14:02


reaosns(Roma bella) írta:
feree80 írta:tegnap a cdsen láttam róla egy képet kék mezben, hát rohadtul rondán néz ki benne, bár szerintem bordóban se mutatna jobban... :lol:
nem tom hogy miként szerezték meg, de énnekem annyira nincs világfájdalmam utána.... :) :wink:


nekem sem világfájdalmam van, csak azért meg lehet nézni h a napoli pár év alatt hova küzdött fel magát...és mindig inkább olyanokat igazol akik már bizonyítottak valamennyit olaszországban...én csak ezt hiányolom. Cavani óta ők sem durrantottak nagyot a piacon vásárlás terén. Lavezzit konkrétan 6 millió euróért vették meg :D azért érdekes h náluk a vezetés ki tudja szúrni az ilyen játékosokat, valahogy mindig sikerül nekik megfelelően pótolni az embereket. és nem 10 meg 20 milió eurókért

ja felküzdötte magát, csak lassan ők is elérik a korlátaikat, vagyis Cavini keres náluk 4,5 millát :!: nettóba, de valszeg ennek a féreg raiolának nem elég, ő nem más mint pölö olyan férgek ügynöke mint zlatan, balotelli, szal sztem Cavani se sokáig marad Napolyban......azért nélküle ez a Napoly sztem nem blért harcolna......
de ha már igazolások, nyáron elvitték előünk uvinit, a bundások elől vmi brescai csodagyereket, akkor a nagy vargas(ő konkrétan 10 milla felett volt), eddig mind besült nekik, szal igazán nem érzem azt, hogy irigykednem kellene rájuk. :wink:
meg vhogy évről évre kevésbé szimpi ez a csapat nekem :) kezdve az elnökükkel, az edzőjükkel, a kapusukkal, hamsikkal és behramival(pedig volt olyan idő, hogy őt hozzam volna Romába :) ).

meg amúgy is a fiatalítás mellett van a Roma, ez van, nekem nincs ellenemre, sőt ha most nem igazolunk senkit se, az is belefér....bár pedzegetik hogy Sab Caceseret akarná, csak hát hova?! tegnap bal oldalt játszott, oda nekünk 2 emberünk is, nem tud megérem e még, hogy Dodo kezdjen Balza helyén, bár nagyon szeretném. :) jobbon lenne hely, de nálam idáig Piris inkább pozítiv mint nnegatív, szal kár lenne cserére kárhoztatni a paragvájinót :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.01.10. 13:44


feree80 írta:tegnap a cdsen láttam róla egy képet kék mezben, hát rohadtul rondán néz ki benne, bár szerintem bordóban se mutatna jobban... :lol:
nem tom hogy miként szerezték meg, de énnekem annyira nincs világfájdalmam utána.... :) :wink:


nekem sem világfájdalmam van, csak azért meg lehet nézni h a napoli pár év alatt hova küzdött fel magát...és mindig inkább olyanokat igazol akik már bizonyítottak valamennyit olaszországban...én csak ezt hiányolom. Cavani óta ők sem durrantottak nagyot a piacon vásárlás terén. Lavezzit konkrétan 6 millió euróért vették meg :D azért érdekes h náluk a vezetés ki tudja szúrni az ilyen játékosokat, valahogy mindig sikerül nekik megfelelően pótolni az embereket. és nem 10 meg 20 milió eurókért
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.10. 12:04


tegnap a cdsen láttam róla egy képet kék mezben, hát rohadtul rondán néz ki benne, bár szerintem bordóban se mutatna jobban... :lol:
nem tom hogy miként szerezték meg, de énnekem annyira nincs világfájdalmam utána.... :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.01.10. 11:57


Napoli fél évre kölcsvette Armerot a Udineből ugy hogy év végén 4 millás opciója van rá...na most az mi?? 2015ig van szerződése Udinevel szal azt sem lehet mondani hogy azért ilyen olcsó mert lejár neki. még a legutolsó pletyka szerint is 9-10 millió körül van az ára...transfermarkt 12 millát ír. Ilyenkor kérdem én hogy a mi vezetőségünk miért nem tud ilyen embereket igazolni? akik már bizonyítottak valamicskét olaszhonba...főleg ennyiért.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.09. 23:31


Burdi az edzésen úgy beleszállt szegény Osziba, hogy szétrugta a térdét. Még nem tudni, mennyit kell kihagynia, de vsz Cataniában nem lesz. (inkább lépcsőztek volna , mint tegnap .... :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.09. 23:16


Ennek az lesz a következménye, hogy nagy százalékban meg fog nőni a játékosvándorlások aránya. Ilyen tőzsdeszerűség alakulhat ki... Nem hülyeség, de nem is egy eget rengető ötlet. S ha még online is lehet szerződéseket íratni... az lesz a tuti. Ha jó hacker lennék tuti megszívatnám a világot.
És kihal a sajtó és az átigazolási pletykák... Meg beraknak egy licit rendszert és akkor lesz igazán tökéletes. Mint a Hattrick, csak élőben. :roll:
Jobban belegondolva... nem jó ötlet!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.09. 22:47


talán ideillik:
http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... ze-2206117
érdekes elgondolás
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27992
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.09. 18:25


Pallotta szavait idézte a la Stampa new Yokrból
idézet: Zeman jövője? Előbb nézzük az edeményeket. Hagyjuk, hogy a pálya beszéljen. meg különben sem én döntök ilyen ügyekben".
persze ezek után rögtön megkezdődött a találgatás, úgyhoghy az egyesület hivatalos közleményt adott ki, hogy nem volt semmiféle nyilatkozat, és ráadásul még azt sem korrekten idézték :D :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.09. 18:07


Baldini se érti hogy mért kell idegenben kupázni a Fioval, szal már nem vagyok egyedül.
Áll hoznak egy román 96os születésúgyereket a primaverába kölcsönbe, opcióval....
Tallo a Bariba tart, Verre, Piscitella, Crescenzi helyzete meg nem túl rózsás jelenlegi klubjaikban, és Viviani se játszott olyan túl sokat a b-ben....

különben Stek ügynöke tett egy lépést hátra, hogy beszélt e Baldinivel, nem tudom, de most olyat nyilatkozott, hogy nincs mód hogy távozzon Romából, most hogy ezt azért mondta mert a Roma nem engedi el? vagy mert nincs komoly érdeklődő? vagy hogy ennek pont a fordítottja igaz, azt nem tudom.
Mindenesetre ha Steknek kemény a pad, és nem érzi jól magát Romában, és lenne egy komoly érdeklődő, teszem az 5-6 millát letenne érte, én azt mondom menjen.

Marquinhoval kapcs.ban meg megjelent vmi olyan pletyka hogy ő a Gremioba menne, onnan meg egy Fernando nevű DM (ugye ez DDR poszja) jönne, a srác az u20as selejtezőkön van és a transzfermarkt szerint már 5 milla az értéke.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.08. 21:47


ha jól értem, Marquinho a Gremioba igazol 2 millás kölcsönért, plusz ha megváltják akkor még plusz 2 milláért :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2013.01.08. 19:28


Nagyszerű! Állandóan azért rinyáltunk, hogy legyen egy JÓ (direkt nem azt írtam, hogy Number 1, mert azért nem az) kapusunk, meg, hogy "végy egy jó kapust", most meg ennyi, így elengednénk?!?!? :evil: Szerintem ez elég nagy hiba! Végre nem ilyen Donik védenek (védenének), erre ez van. Nagy blödség, ezen most felhúztam magam. De hát a vezetőség, meg Zeman tudja, hogy mit csinál...... mint mindig!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.08. 18:42


pletyka, pletyka állítólag a Bayern érdeklődik Oszi után, 100 hogy nem adjuk el, a dkba is mondtam, a Romának sztem az egyik legjobb befektetése lehet nyárra Oszi, továbbra se vagyok maradéktalanul elégedett vele, de hogy jobb a célzókája mint tavaly annyi szent, és hogy fekszik neki a ZZ-i taktika az is szent, szal ha megduplázná góljai számát, nyáron már igen szép pénzt lehetne belőle kaszirozni, meg amúgy is ha most menne, itt maradnák Destroval és őszhajszállak tucatjával a homlokomon. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8271
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.08. 14:21


Azon nyomban ide vele!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27992
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.08. 14:06

slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.08. 13:29


Xaba írta:Ez a "Zeman tavaszos" dologról olvastam. Bizonyos elmélet szerint ez azért van, mert durvák az edzések és a játékosok hozzászoknak, így a bajnokság végén nem olyan kimerültek, mint a többi csapat játékosai. Logikusan hangzott

Itt a fórumon biztosan olvashattál róla nyár végén, ősz elején. :wink:

Stek mehet tőlem. kapusposzton mostanában nekem mindegy kb hogy ki véd. Lobont is tökéletesen megfelelő alternatíva.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27992
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.01.08. 12:53


Nagyszerű, az egyetlen értelmes kapusunk lehet, hogy távozik.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... et-2205611
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.08. 12:07


Ez a "Zeman tavaszos" dologról olvastam. Bizonyos elmélet szerint ez azért van, mert durvák az edzések és a játékosok hozzászoknak, így a bajnokság végén nem olyan kimerültek, mint a többi csapat játékosai. Logikusan hangzott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.01.07. 22:55


Zeman mindíg elégedett. Legalább néha mondaná: Igen ezt elrontottam.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.01.07. 22:27


Kissé ellentmondásos kijelentés miszerint az eredmény ellenére elégedett volt a játékkal Zeman. Ez azt jelentené, hogy nem szeretne és nem is fog változtatni ezen? :shock: (a védelemre gondolnék)

A másik pedig Destro-val kapcsolatban, hogy kapkodott. :shock: De miért kapkod, azt tudja valaki? Tényleg nem bántásból mondom, de ráférne a csapatra egy pszichomókus, mert ennyire hullámzó teljesítmény okát a fejekben kell keresni. Meg ez a szöveg, hogy Rómában nehéz dolgozni, ugyan már hol könnyű, ez nem kifogás. Ugyanakkor tisztában vagyok vele, hogy ez a keret képességeit tekintve a maximumot nyújtja a bajnokságban, ez van, attól még mindig imádom a csapatot.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 21:42


Persze, hogy nem! Én a gp -t emelném ki. Azért az nem mutat túl jól. Én most nem elítélni akarom őt, csak mondom :P Életemben nem láttam focizni (legalábbis úgy, hogy emlékezzek a nevére), tehát... áh... én nem is szólok bele inkább :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.07. 20:49


Xaba írta:Hát nem is tudom... 1500 perc alatt 1 gól és 1 gp a statisztikája.
Nem is válogatott... Jobb középcsapatoknak tökéletes! Akkor jöhet, igaz?

Egy jobb bekknem nem a gólrúgás az erénye. Szerintem :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.07. 20:47


Tudnék mondani vagy tízet is, ha lenne sok pénzünk :wink:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3928
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 16 vendég