Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.13. 23:44


valóban, ez a magyar nyilvánosság nyomora és a kuruc mákja, hogy bizonyos információkat sehonnan nem lehet megszerezni. ezzel a "monopolhelyzettel" persze ők szívesen élnek, sőt visszaélnek, az amúgyis nyugtalanító híreket direkt hangulat- és indulatkeltő m,ódon tálalják, a "perverzióiknak" megfelelően. Ez a szomorú helyzet, de ez nem igazán az ő bűnük. Egy normális társadalomban az ilyen társaság általában csak egy marginális kisebbségi szubkultúra, elenyésző, támogatottsággal.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.13. 21:53


megkapom a fejemre néha, hogy egyoldalúan tájékozódom és csak kurucot olvasok
ez igaz, se híradó, se más újság, se más hírportál
Csakhogy! Ezek az illetők elfelejtik, hogy egész életemben épphogy a másik oldalról tájékozódtam (tájékotattak) egyoldalúan! Ergo pár évvel ezelőttig folyamatosan félretájékoztattak vagy alultájékoztattak. És jelen helyzetben nincs szükségem azokra a hírforrásokra ahhoz, hogy egy kurucon megjelent hírről pontosan tudjam, hogy hogy jelenik meg a fősodratú médiában.

Mennyivel szebb is az,amikor a liberális média mesterkélt,intelligens,humoros írásai sunyi módon terjesztik az igazságot,a féligazságot vagy a hazugságot.Fű alatt,észrevétlenül.Agymosva.De illedelmesen,demokratikusan és tudományosan.Ez a lényeg.
Metropol újság.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.01.13. 21:33


Amúgy a kurucinfón én még olyan cikket, hírt nem olvastam, ami ne lett volna igaz. Ja, és nagyrészt nem ők írják a cikkeket és híreket, azokat átveszik mti, index stb forrásokból, amit jelölnek is, azokat csak kommentálják és általában az igazságra rávilágítva kiegészítik azokat. Azaz nem ők gyártanak mondvacsinált sztorikat,
És igen, ha tudni szeretnénk pontosan, hogy ki Bándy Kata gyilkosa, vagy kik késeltek legutóbb, vagy kik vertek agyon egy idós testvérpárt és még sorolhatnám, akkor bizony én kurucinfót olvasok! Ezeket a híreket pedig szerintem nem lehet(ne) másképpen tálalni, mint ahogy ott megjelenik.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.01.13. 21:27


Bezzeg a humor nagyágyui évek óta fröcsöghetnek szabadon a tévében, senki rájuk nem szól(t).
Én az atv-t kb másfél percig vagyok képes nézni, vasárnap a VV-t kicsit tovább...:)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.13. 21:16


És még fradista romanista kurucinfót jellemző néhány gondolatára is reagálnék.
Azzal kezdeném,fr,hogy teljes mértékben elfogadom az egyéni véleményedet.Nem értek vele egyet,de elfogadom. :wink:
A kurucinfónak és a barikádnak a hírei minden bizonnyal igaz hírek.Én a valós tájékoztatásukban soha nem kételkedtem.A baj csak azzal van,ahogy a valóságot tálalják.Provokatív,figyelemfelkeltő módon.Csak egy példa:az MSZP-t gyakran nevezik szocionistáknak.Ilyenekből ezret fel lehetne sorolni.Durvábbakat.
Persze mennyivel elfogadhatóbb az,hogy a sárgajelvényes gyűlésen (remélem farsangkor nem akar majd minden gyerkőc seriff lenni) Heil Marci! transzparenseket tartottak az égnek,Hitler-bajuszt festve Gyöngyösinek.Ez sokkal emberibb.
Szóval a tálalás drasztikus,de a hírek alapvetően valósak.És szerintem jó páran elmosolyodunk ezeken a "náci" poénokon,mikor olvassuk a portál híreit,ám én nem az írások primitívségén mosolygok.Nem primitívek az írások.Engem például nem tudnak gyűlölködtetni.Nekem ahhoz elég megnézni egy ATV-s beszélgetős műsort.Ha józan ésszel tudsz tájékozódni a hírek között,igenis van helye a magyar médiában a kurucinfónak.A bezárása számomra tőrdöféssel érne fel.És a sajtószabadság sárba tiprásával.
Mennyivel szebb is az,amikor a liberális média mesterkélt,intelligens,humoros írásai sunyi módon terjesztik az igazságot,a féligazságot vagy a hazugságot.Fű alatt,észrevétlenül.Agymosva.De illedelmesen,demokratikusan és tudományosan.Ez a lényeg.
Még egyszer mondom,fr,semmi gondom az állásponttal,nem legyőzni szeretnélek,és még csak nem is meggyőzni.Egyszerűen csak ellentmondtam. :wink: Tisztelem mindenki véleményét,aki normálisan közli ellentétes nézeteit.Te így tettél.
Elég baj az nekünk,hogy a Catania elpicsázott minket...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.13. 20:55


Igen,igen.A szélsőjobbnak nevezett politikai oldal és a hozzá tartozó média sok ember szemében veszt a hitelességéből a kopasz fej-bőrruci-lánc felszereltségű egyének miatt.Akik szerintük csak dühöngeni mennek a felvonulásokra.Akik olyan alacsony szinten vannak szellemileg,hogy egy barackot nem tudnak megkülönböztetni az almától.Akik azt sem tudják,hogy mettől meddig tartott a második világháború.Ezek az ösztönlények némelyek szemében primitív állatok,emberevők,hulladékok.Gyűlöletkeltéssel töltik a szabadidejüket,mert nincs jobb dolguk,és mert máshoz nem értenek.Bűnbakot keresnek,akiket a cigányság és a zsidók személyében megtaláltak,és ez kielégíti őket,valamint értelmet ad vegetatív életüknek.Nincsen önálló gondolatuk,csak amit egy vezér a szájukba ad.Undorító,beteg,torz alakok.Nincs helyük egy demokratikus világban.Ugye?
Cinizmusomat félretéve és folytatva is egyúttal el szeretném mondani,hogy valóban létezhet ez a "degenerált" faj,ám óva intenék bárkit attól,hogy minden kopasz-láncos-bőrdzsekis legényt (vagy nőszemélyt) ilyennek higgyünk.Számos értelmiségi is van köztük,akivel simán el lehet beszélgetni,csak az öltöny helyett az említett ruhadarabok vannak rajtuk.Amúgy meg a "tudatlan" ordibálóktól mennyivel jobb az,ha demokratikusan bólogatsz,szintén tudatlanul a témában szereplő "degenerált" fajt állatnak nevező politikai nézetek hangadóinak?Mennyivel tud többet egy kétdiplomás,liberális,nyitott egyén a világról,az életről,a társadalmi mechanizmusokról,mint a csőcseléknek nevezett huligánok,ha egész életükben ugyanabból a 3-4 médiumból tájékozódtak,és ugyanazt a szemléletet ömlesztették beléjük.Semmivel.Csak a két évvel ezelőtti önmagamból indulok ki.
Úgyhogy rengeteg,"normálisnak" tűnő ember elpártol a bal és jobb liberális nézetekkel szembeszálló mozgalmakkal a "csürhe" miatt.
Persze az mit sem számít,hogy a romák szavazatai mindkét nagy pártnak életbevágóan fontosak.Kilóra.Ám ők egyszerűen csak egy "fejlesztendő,szocializálandó" csoport,míg az ellenoldal töltelék és csőcselék.
Óvakodnék én azért ezektől a kifejezésektől.
És ezt most nem tommnak és Petyának címeztem. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2013.01.13. 19:24


tomm írta:én a kurucinfon a napi viccet szoktam elolvasni, meg ha történk vmi szurkálás akkor mindig megnézem, hogy tényleg cigányok voltak-e, ezt pedig csak ott találom meg., ill. jókat lehet röhögni a lent emlitett primitiv stiluson.
amúgy csak óvatosan bánok az oldallal, mert amikor rendszeresen olvastam, ideges, frusztrált, stb lettem. nem egészséges az állandó zsidózás, cigányozás, megállás nélküli gyűlölködés. és sajnálattal nézem az utcán szembejövő talpig feketébe öltözött, bakancsos árpádsávos (ezzel term. semmi baj önmagában) mukikat, akiken látszik, hogy állandó dühben, frusztráltásgban élnek..


Ezt nagyon adom.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.13. 13:53


hát ha valami igaz, akkor az tomm gondolata - 100%, hogy idegesebb ember lettem én is a kuructól
de zsolti gondolata is igaz rám, hogy inkább nyitott szemmel idegesen, mint álomvilágban
persze az utóbbi könnyebb lenne és nyugisabb (pláne itt Budán), de így viszont már nem lepődök meg semmin, nem nézek bután hírekre, történésekre, és ha "balhésabb" környékre megyek, nem megyek pusztakézzel
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.13. 12:36


gratulálok
http://kuruc.info/r/26/106572/

És még valami:
http://www.youtube.com/watch?v=NxCxhMwr ... r_embedded

"(...) én arra hívok fel minden embert, hogy nézzen mindig az események mögé. Próbálja megérteni az események mozgató rúgóját és álljon a Jobbik mögé a cigány politikát illetően, ugyanis nekünk részletesen kidolgozott szakmai javaslataink, megoldásunk és bátorságunk van, hogy ez az ország elindulhasson a szebb jövő felé!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.13. 10:05


Tudni kell szelektálni a hírek között.Nem könnyű feladat.
Az a gond,hogy vannak olyan hírek,amelyekről CSAK ilyen oldalakon lehet tájékozódni,mert a közmédiának eszébe sincs beszélni róla.Nekem igenis fontos,hogy tudjam,hogy bizonyos elkövetők cigányok vagy sem.Tommhoz hasonlóan én is hót ideg vagyok,amióta másfél éve foglalkozom ezen ügyekkel,de ez van.Nekem szegényebb lenne az "életem",ha bezárnák a kurucinfót vagy a barikádot.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.13. 09:36


én a kurucinfon a napi viccet szoktam elolvasni, meg ha történk vmi szurkálás akkor mindig megnézem, hogy tényleg cigányok voltak-e, ezt pedig csak ott találom meg., ill. jókat lehet röhögni a lent emlitett primitiv stiluson.
amúgy csak óvatosan bánok az oldallal, mert amikor rendszeresen olvastam, ideges, frusztrált, stb lettem. nem egészséges az állandó zsidózás, cigányozás, megállás nélküli gyűlölködés. és sajnálattal nézem az utcán szembejövő talpig feketébe öltözött, bakancsos árpádsávos (ezzel term. semmi baj önmagában) mukikat, akiken látszik, hogy állandó dühben, frusztráltásgban élnek..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.13. 03:12


nem kell igazolni, csak nem tudtuk hogy értetted amit írtál - most már tudjuk (köszi érte)
Ez is egy hozzáállás/meglátás amit írtál. Elfogadom/juk.
(Amúgy a kurucról írva kis részben igazad is van.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.12. 23:49


Nem hinném, hogy igazoló jelentést kéne írnom, legyen elég ennyi:
Szórakoztató, h. kuruc osztrákokról írnak e hír kapcsán.
A 9 év hatalmas aránytévesztés, a gondolatok/vélemények kriminalizálását elvből ellenezem (az uszítás az persze más tészta).
A kuruc.info-ról viszont az a véleményem, hogy a lap egészének mélységesen alacsony intellektuális nívója, primitív hangvétele és a zsigeri ösztönökre apelláló stílusa még a nagynéha valóban előforduló színvonalas elemzéseket,megfontolásra érdemes érveket is hitelteleníti.
stb, stb...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.12. 20:21


na ezért nem akartam én soha politikát itt - nem kell miatta a "csalódás" a másikban
fr-nek meg adjuk meg a válasz jogát valóban mindenképpen, hátha csak félreérthetően fogalmazott
de ha nem, akkor is az ő véleménye is egy vélemény
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.12. 18:26


A "labanc" utáni smiley az oké,Levy.Én az utolsó sorban lévő "aggodalmaskodó,nem örülök" smiley-t nem értem.
De majd fradista színt vall. :wink:
Én tényleg kíváncsi vagyok a véleményedre,fr!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2013.01.12. 18:20


Sztem a "labanc" miatt volt a szmajli...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.01.12. 18:12


persze, hogy örül. nem mindenki van egy véleményen itt a fórumon, politikailag se.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.12. 18:05


Calderoni kommentje világos.
De fradista romanista!Te tényleg örülsz ennek a hírnek? Mert az emotikonjaid értelmezése nem volt számomra egyértelmű.
Ha tényleg örülsz,akkor nem értelek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.01.12. 17:44


hiába örülsz, ha meg is szűnnének valaha, rengeteg embernek nyitották föl a szemét, azokat pedig nem tudják bebörtönözni.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.12. 16:38

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.12. 16:34


Fel szeretnék tenni nektek néhány kérdést. Hátha tud rá válaszolni valamelyikőtök.
Az Echo TV-ről mit tudtok?Fideszes csatorna,vagy kicsit még jobbra tolódott?
Azt tudom,hogy Pörzse Sándor jobbikos képviselőnek anno volt rajta egy műsora.
Nézegettem 2009-es,2010-es "Világpanoráma" című adásokat,amelyeket egy bizonyos Szaniszló Ferenc vezetett.Hát ez a műsor kőkemény "szélsőjobbos".Mintha a kurucinfót olvasnád.Olyanokat mondtak benne a szeptember 11-ei támadásról is,hogy az félelmetes.Nem hiszem,hogy ez fideszes adó lenne.Bár lehet,hogy ez a Szaniszló már nem dolgozik ott.De ő a mi emberünk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.12. 12:33


Az államnak nem érdeke, hogy túl sok okostojást neveljen ki. Mert ők veszélyesek lennének a felső pozíciókra. Minél több hülye van, annál jobb! A lényeg, hogy dolgozzanak és a pénzüket költsék el minél haszontalanabb dolgokra, de közben meggyőzni őket, hogy ez kell nekik, ez a jó élet kulcsa.
Amerikában tavaly óta nem kötelező a kézírás... Hogy mi lesz ennek a következménye? Jó kérdés... szerintem kinevelnek egy csomó analfabéta robotot, akiknek minden héten eladják a legújabb Ipadeket, majd egyszer elveszik a villanyt és megoldódik a túlnépesedés kérdése (ami szerintem egy igen nagy baromság) A robot kifejezést nem véletlenül használtam, hisz már régóta tervezik, hogy minden emberbe tesznek egy kis chipet, amelynek köszönhetően majd mikor bemennek a dokihoz, mint egy vonalkódszerűen leolvassák, hogy milyen kezeléseket kapott eddig. Egy kis mellékhatása is lesz, de az már "összeesküvés elmélet" (vagy nevezhetjük igazságnak is).
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.12. 11:35


Óriási piros pont,tomm! :wink:
Itt van ez a felsőoktatási reform.Van benne ráció,de aljas is egyben.A diákok tömegtüntetése is lemérhető annyiban,hogy MSZP-fiókák vagy politikamentes tanulók sereglenek ki az utcára.Nincs szükség ennyi felesleges diplomásra-ahogy mondtad-,de így meg mondhatja bárki,hogy népbutítás folyik.Baromi nehéz kérdés ez.Része ez a szellemi fertőzés egy ún. cionista szemléletnek,vagy csak egyszerűen gazdasági okai vannak?Az államnak szimplán nincs pénze a tömeges diplomástermelésre?
Az irodalom-és történelemtanítás tényleg nem jó így.Én sem tudom,hogyan kellene.Szemléletet,perspektívát kellene tanítani,érdeklődést kellene felkelteni.Ha már az Anyegint felhoztad.A két év múlva érettségiző osztályomból egy ember olvasta el.Én.Ez szinte minden kötelező olvasmánynál így van.Erre én olyat teszek,amit elvileg nem szabadna,vagy nem kellene.Elkezdem elmesélni a művek tartalmát.Mint az oviban.És tátott szájjal hallgatják.Élvezik.Nem hangoskodnak,nem dumálnak.Amint viszont elemző mondatok hagyják el a számat -pl. az Anyegin "az orosz élet enciklopédiája"-,azonnal lesz.rják az egészet.Rajonganak a tartalomért,mert az érdekes,utálják az elemzést,mert az érthetetlen és unalmas.Talán igazuk lehet.Jöhetett itt Antigoné,Odüsszeusz,Tartuffe,Zrínyi,Rómeó- mindet szívesen hallgatták.Csak a műből levont következtetések hagyják őket hidegen.Ezért próbálom én lebutítva,lecsupaszítva előadni magam,mikor ilyeneket tanítok.Csakhogy az érettségin meg "tudományoskodni" kell.A tartalom és az élmény kutyát sem érdekel.Elemezzél,oszt' kész.Nem jó ez így.
Szóval én sem tudom,hogy mi lenne a legcélravezetőbb megoldás.Mert ha nem kőkeményen oktatunk,hanem csak életre tanítunk,akkor csak a "bő gatya" és a "fütyülős barack" maradna a magyar diákokból? Lehet.Glatz Ferenc után szabadon.Ám néha jobb a hasznos kevés,mint a rengeteg haszontalan.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.12. 09:29


ácsi. mi az, hogy kisebb korban? deriválni 17-18 évesen tanulnak, aztán 1 hétre rá, hogy megtanulták, eli is felejtik. nekünk egyszerűen kimaradt a gimnáziumban a deriválás, később megtanultam, de azonmód el is felejtzettem.
régi vesszőparipám az a sok baromság, amit az iskolában tanitanak. nyilván nem csak azt kell megtanulni, amit később konkrétan használni fogunk, de amikor arról volt szó, hogy be kell biflázni a képletet, hogy a fotoszintézis sötét fázisában milyen kémiai reakciók zajlanak le a növényekben, én sztrájkba léptem. tanulja meg ezt, az akinek két anyja van. tanithatnának ehelyett alap közgazdaságtant, etikát vagy bármi olyat, aminek van némi haszna. nem értek egyet azzal, hogy irodalomórán azzal kelljen foglalkozni, mikor született petőfi. sokkal hasznosabb lenne, ha arra helyeznének hangsúlyt, hogy a gyerekek érdeklődését felkeltsék az irodalom, a versek, a könyvek iránt. alig olvasnak az emberek. de hogyan is olvasnának, mikor itt van tv, az internet és ráadásul az iskolában csupa olyat olvastattak velük, ami egy felnőtt, irodalomszerető ember becsületére is válna, merthogy egy anyegin senkit nem visz közelebb az olvasáshoz, inkább csak eltávolit tőle, az is biztos.

amúgy nekem nem tetszik az oktatási rendszer, én teljesen átalakitanám, nem kellene raklapszám kitanitttatni ennyi fölösleges diplomást, hogy aztán soha a büdös életbe ne vegyék hasznát a megszerzett tudásnak, ami egyébként is pillanatok alatt elszáll. nem azt mondom, hogy nem tanittatnék, mert nagyon fontos, hogy minél többen minél jobban ki legyenek tanittatva, de én teljesen más rendszert képzelnék el, ez a mostani egy rakás sz.r
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.12. 01:53


Amúgy ha konkrét példa érdekel, akkor a 11. osztályos módusz-,median- és szórás számításoknak hasznát vettem és még hasznát vehetem a kísérleti pszichológia kutatásokban.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég